» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno » Odpowiedz

Odpowiedz
Użytkownik
Temat wg krajuPolska
(np. wybierz "Egipt" jeśli piszesz o czymś związanym z tym krajem)
TematKryształowa Przystań - Mrzeżyno
Treść
  • :)
  • ;)
  • :D
  • 8)
  • :P
  • :o
  • :?
  • :(
  • :x
  • :|
  • :'(
  • :lol:
  • :mrgreen:
  • :oops:
  • :shock:
  • :roll:
  • :evil:
  • :twisted:
Opcje
Kod na obrazku X

Naciśnij Alt+S, aby szybko wysłać formularz.
» Podgląd tematu
Autor Treść
bydle
posprawdzałem numery IP publikujacych tu komentaqrze i zastanawia mnie dlaczego większość tych najbardziej zadowolonych jest z Kołobrzegu? Ewentualnie z Trzebiatowa. Nawet pan Mietek czy jakis tam inny z Gliwic ma IP z sieci osiedlowej w Kołobrzegu.
09:44, 30.06.2014
D.D.-babcia
Na innym forum dosyć dokładnie opisałam. W pokoju są szklanki, ale nie ma łyżeczek, brak talerzyka na jakieś owoce czy ciastka. Ale jest pełno sklepików i za 8 zł kupiłam fajny duży talerz, za 1,50 nożyk do obierania owoców. Można dokupić też inne sztućce. Nie można wynosić jedzenia ze stołówki, a to jest problem przy dzieciach. Kupowałam jakieś bułeczki, owoce, bo dziewczyny (4 lata i 10 lat) wieczorem były głodne. Na korytarzu jest czajnik i wywieszka, że nie można brać czajników do pokoju. Ale innego wyjścia nie ma, bo szklanki są bez uchwytów. W łazience w pokoju 309 nie działa kontakt, włosy dzieciom suszyłam w pokoju i całe szczęście, że mąż nie używa elektrycznej maszynki do golenia. Brak środków do mycia umywalki, wanny, brak szmaty do podłogi, brak odkurzacza, bo samemu trzeba sprzątać. Ogólnie wnuczki były zadowolone, bo więcej czasu spędzaliśmy na plaży. Pogoda nam dopisała, a jak było chłodno, to kurtki, czapki dla dzieci i na spacer brzegiem morza. Śniadania i kolacje-szwedzki bufet, więc zawsze coś można było wybrać. W termosie zawsze nosiłam zimną wodę do herbaty dla dziewczynek.
23:26, 29.06.2014
axen
Witam był tam ktoś w tym roku, jak to wygląda teraz? Dostaliśmy w prezencie czek do Kryształowej w prezencie, ale jak tak czytam to nie wiem czy z niego skorzystać, tym bardziej że mamy małe dziecko.
Dzięki za jakiekolwiek informacje.
13:41, 12.05.2014
iWONA
Tak, a te negatywne na pewno, byli pracownicy, którym nie chciało się pracować. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził.
19:11, 01.02.2014
lela
Witam
jestem obecnie w ośrodku , korzystam z własnego internetu w pokoju ośrodek kolonijny, toaleta dla pań 1 na korytarzu, i 2 prysznice, dla panow 2 toalety i 2 prysznice na piętrze zdecydowanie za mało, Dosyć dobry klimat, miła obsługa, czasy komuny Wyzywienie, tragedia, ktoś tu napisał jak u mamy, no to jak mama tak tragicznie gotowała to współczuję. Codziennie to samo, pomidor, ogórek, jakies wędliny , mleko , kakao, a obiadokolacja w dniu przyjazdy obrzydliwe, jakieś zupy jak pomyje, barszcz ukraiński,. Wyzywienie na poziomie minus dostateczny. Nie można zamienić trzech posiłków na 2. ogólnie ośrodek ma fajny klimat , ładne widoki z 8-9 pietro, windy bardzo dobre, jakaś kawiarnia ciągle zamknięta. W ośrodku jest siłownia, pin pong 2 stoły, dart za darmo,
bilard za 2 zł , ipiłkarzyki za 2 zł, miejsce na ognisko pięknie zorganizowane, piękny teren zadbany czysty, spokój cisza, ładna okolica.
Ogólnie nie polecam ze względu na wyżywienie, oraz bardzo stare wysłużone łóżka na sprężynach gdzie się wpada i ciężko z nich wyjść,
8)
08:29, 20.08.2013
Pokaż więcej wiadomości

Forum turystyczne » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno » Odpowiedz

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij