» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno » Odpowiedz

Odpowiedz
Użytkownik
Temat wg krajuPolska
(np. wybierz "Egipt" jeśli piszesz o czymś związanym z tym krajem)
TematKryształowa Przystań - Mrzeżyno
Treść
  • :)
  • ;)
  • :D
  • 8)
  • :P
  • :o
  • :?
  • :(
  • :x
  • :|
  • :'(
  • :lol:
  • :mrgreen:
  • :oops:
  • :shock:
  • :roll:
  • :evil:
  • :twisted:
Opcje
Kod na obrazku X

Naciśnij Alt+S, aby szybko wysłać formularz.
» Podgląd tematu
Autor Treść
iWONA
Tak, a te negatywne na pewno, byli pracownicy, którym nie chciało się pracować. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził.
19:11, 01.02.2014
lela
Witam
jestem obecnie w ośrodku , korzystam z własnego internetu w pokoju ośrodek kolonijny, toaleta dla pań 1 na korytarzu, i 2 prysznice, dla panow 2 toalety i 2 prysznice na piętrze zdecydowanie za mało, Dosyć dobry klimat, miła obsługa, czasy komuny Wyzywienie, tragedia, ktoś tu napisał jak u mamy, no to jak mama tak tragicznie gotowała to współczuję. Codziennie to samo, pomidor, ogórek, jakies wędliny , mleko , kakao, a obiadokolacja w dniu przyjazdy obrzydliwe, jakieś zupy jak pomyje, barszcz ukraiński,. Wyzywienie na poziomie minus dostateczny. Nie można zamienić trzech posiłków na 2. ogólnie ośrodek ma fajny klimat , ładne widoki z 8-9 pietro, windy bardzo dobre, jakaś kawiarnia ciągle zamknięta. W ośrodku jest siłownia, pin pong 2 stoły, dart za darmo,
bilard za 2 zł , ipiłkarzyki za 2 zł, miejsce na ognisko pięknie zorganizowane, piękny teren zadbany czysty, spokój cisza, ładna okolica.
Ogólnie nie polecam ze względu na wyżywienie, oraz bardzo stare wysłużone łóżka na sprężynach gdzie się wpada i ciężko z nich wyjść,
8)
08:29, 20.08.2013
Beata Z - gość
Jestem właśnie po dwutygodniowym pobycie w ośrodku. Zacytuje jedynie - "jeszcze się taki nie urodził kto by wszystkim dogodził '
Wszystko zależy od podejścia i oczekiwań - jednak stwierdzę,że czytając opinie można się bardzo negatywnie nastawić ..... Fakt ośrodek z czasów Komuny jednakże widać jak właściciele powoli lecz sukcesywnie remontują. Sama spotkałam się jedynie z życzliwością i chęcią pomocy.Obsługa miła , grzeczna. Pokój czysty-wysprzątany.Pościel czysta. Jedzenie urozmaicone w miarę możliwości. Powiem szczerze musiałam zweryfikować własne menu tzn. przypomniałam sobie czasy kolonijne i nie ukrywam pewne potrawy wrócą do jadłospisu o których już zapomniałam- a są smaczne-pożywne i zdrowe.
Co do ceny to jedynie życzyć sobie dalszych takich promocji.
21:06, 18.08.2013
Jan
Nie znam pana Zygmunta, ale zastanawiam się czemu niepodpisany gość przypisuje mój wpis komuś innemu?
12:03, 01.08.2013
Użytkownik
byłem w ośrodku, jedzenie jest dobre nie rozumie wpisów ale podobno jest nowy kucharz
11:17, 01.08.2013
Pokaż więcej wiadomości

Forum turystyczne » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno » Odpowiedz

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij