» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno » Odpowiedz

Odpowiedz
Użytkownik
Temat wg krajuPolska
(np. wybierz "Egipt" jeśli piszesz o czymś związanym z tym krajem)
TematKryształowa Przystań - Mrzeżyno
Treść
  • :)
  • ;)
  • :D
  • 8)
  • :P
  • :o
  • :?
  • :(
  • :x
  • :|
  • :'(
  • :lol:
  • :mrgreen:
  • :oops:
  • :shock:
  • :roll:
  • :evil:
  • :twisted:
Opcje
Kod na obrazku X

Naciśnij Alt+S, aby szybko wysłać formularz.
» Podgląd tematu
Autor Treść
Szefunio
Miałem w planach spedzic tam tydzien urlopu od 1 czerwca, ale po tych wpisach nie wiem co robic...
Cena z grouponu jest zachecajaca, bo 70 zl z wyzywieniem na osobe to nie jest duzo, ale jezeli mam sie meczyc....
10:33, 07.05.2015
jamas
Byliśmy w lipcu tego roku w ośrodku Kryształowa Przystań. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie - syf, brud, paskudne jedzenie, ogólnie głęboki PRL. po pobycie mogę powiedzieć, że nawet za darmo nie chciałbym tam spędzić wczasów a co dopiero za taką cenę. 2 tydzień spędziliśmy w innym ośrodku w Mrzeżynie - za te same pieniądze normalny standard - czysto, zadbanie a jedzonko 1 klasa!
08:43, 25.08.2014
Kasia
Potwierdzam, syf, katastrofa, dno!!!! Na zdjęciach nie pokazuja tego całego syfu i pewno nie jedna osoba nabrala sie na ta oferte! NIE POLECAM!!!!
10:47, 17.08.2014
Marzycielka
Bydle, Ty Scherloku, powinieneś pracować dla W11 chyba, poziom dedukcji masz jak główni bohaterowie z dlaczego ja. idąc tropem Twojej dedukcji najwięcej przychylnych komentarzy powinno być z Opola skoro spółka tam jest zarejestrowana. Powinieneś to wiedzieć skoro trzeba wpłacales zaliczkę na ich konto. Weź Ty lepiej zamknij kompuer, idź się pobawić podwórku z kolegami, bo zaraz się wakacje skończą i trzeba będzie wracać do Gimnazjum.
06:22, 03.08.2014
bydle
posprawdzałem numery IP publikujacych tu komentaqrze i zastanawia mnie dlaczego większość tych najbardziej zadowolonych jest z Kołobrzegu? Ewentualnie z Trzebiatowa. Nawet pan Mietek czy jakis tam inny z Gliwic ma IP z sieci osiedlowej w Kołobrzegu.
09:44, 30.06.2014
Pokaż więcej wiadomości

Forum turystyczne » Kryształowa Przystań - Mrzeżyno » Odpowiedz

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij