» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » hotel Bella Vista w Tunezji

hotel Bella Vista w Tunezji

Strona: < 1 2

Autor Treść
wpos
Gość
agido napisał
Cieszę się "wpos" myślę, mam nadzieję, że nasze dzieci sie zaprzyjaźnią.
Pozdrawiam


Mam nadzieję że nie tylko nasze dzieci. Razem zawsze weselej :)
IP: 195.225.48.54
agido
Gość
Pewnie, że tak. Właśnie odebraliśmy bilety, lecimy o 8.45. Jeśli lecicie w tych godzinach to podaję znaki rozpoznawcze (chyba najlepiej po włosach). Córka włosy białe trochę kręcone, ja czyli mama ciemny brąz i proste a tata blond kucyk. No i oczywiście nie możemy się doczekać wakacji.
IP: 83.30.11.120
jaco
Gość
Hej my tez lecimy 3.09.09 z Warszawy, dwa małżeństwa.
po jednym dziecku 4 i 10 lat.
mam nadzieję, że będzie super.
pozdrawiam
IP: 83.12.236.185
mała
Gość
Nie bede sie duzo rozpisywać. Byłam na początku lipca i nie polecam tego hotelu!!! To nie byla restauracja tylko stołówka codziennie walczyliśmy o czysty stolik filizanke talerz itp... a co do skanbo hm... moje dzieci nie chodziły stwierdziły ze jest nudno !!!! Wiekszosc dzieci byla tego samego zdania!!! Najlepsze animacje prowadzone byly niestety przez francuzow. Polki nie popisały sie ;-( rozdawane byly ankiety co do hotelu i mam nadzieje ze przez ten krotki czas choc troche sie zmienilo!!!Pozdrawiam wszystkich!!!!
IP: 83.23.17.95
charmed
Gość
Witam, wróciliśmy. Rodzinka 2+1. Powiem tak. Hotel Ok ( na wstępie radzę dać 10 US $ w recepcji i załatwić sobie pokój w nowej części). Nasz pokój był w miarę czysty. Jedzenie nam smakowało , chociaż były zawsze duże kolejki do stanowiska z naleśnikami i do grilla. A, na plaży bardzo niemiła obsługa w knajpce- po prostu nas nie tolerują. Takie mieliśmy wrażenie i nie dawaliśmy tam napiwków. Poza tym gość z tej knajpki plażowej chodził, zbierał kubki po plaży , potem przypadkiem zobaczyliśmy, że ich płucze w komorze zlewozmywaka w stojącej wodzie, nawet nie rozdzielić "wieży" z kubków. Koszmar. Potem każde z nas miało "własny" kubek, myty własnoręcznie i napełniany w barkach .W części głównej obsługa OK. Plaża czysta, leżaków nie brakowało. Baseny są dość czyste, żadnych odpadających kafelków. A, dodam, że najbardziej niebezpieczne są zjeżdżalnie- nie ma tam na górze ratownika i dzieciaki szaleli, czasem na siebie najeżdżali ( francuskie są hałaśliwe i zaczepne).Ratownik zamiast spacerowania daleko od basenu powinien chyba siedzieć na górze zjeżdżalni i pilnować dzieciaki, bo nasze musieliśmy pilnować w basenie sami i chronić przed ew. wypadkami. NIE ZOSTAWIAJCIE DZIECI SAME NA BASENIE !!!
IP: 83.28.9.6
ankawe
Gość
Ja byłam w tunezji w zeszłym roku i byłam zachwycona. Klimat, ceny, krajobraz! Wszystko. Nawet mimo Ramadanu. Każdemu kto lubi orientalne klimaty polecam Tunezję :)
IP: 83.238.175.79

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Tunezja » hotel Bella Vista w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij