» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria opinia

Leptokaria opinia

Strona: < 1 2 3 4 > »

Autor Treść
RXN
Gość
dziękuję bardzo za odpowiedź :D:D
IP: 195.225.246.104
daroo
Gość
Witam,
bardzo proszę o info na temat Erato, jeśli można to na daroo67@o2.pl Będę bardzo wdzięczny.Pzdr4all
IP: 87.105.113.158
ppp
Gość
witam, prosiłbym o przesłanie fotek z leptokarii...
pawelpieron@o2.pl
z góry dziękuję:)
IP: 89.174.126.243
Użytkownik
Posty: 13
daroo napisał
Witam,
bardzo proszę o info na temat Erato, jeśli można to na daroo67@o2.pl Będę bardzo wdzięczny.Pzdr4all

Hotel wygląda tak jak w katalogu.Usytuowany jest przy głównej ulicy ok.100metrów od plaży.Pokoje są różne,na ogół niezbyt duże/niekiedy z dostawką będzie wręcz ciasno/.Jest aneks kuchenny,dwu palnikowa elektryczna maszynka,wyposażenie w garnki ,sztućce,szklanki/u nas były dwie/skromne lecz wystarczające.Profilaktycznie można coś zabrać z Polski.Ciepła woda w zasadzie non stop,łazienki małe i ciasne,ale także wystarczające.Inne wyposażenie -szafa dwudrzwiowa,stoliki nocne,lustro.Balkony/żaluzje/ przestronne ze stolikiem i fotelikami.Parę pokoi bez balkonu,ale za to z darmową klimatyzacją.Należy podkreślić,iż Erato jest czyste i zadbane-bez żadnych robali-co niestety zdarza się w Grecji/zwłaszcza karaluchy/.W dniu wyjazdu jest dostępne wc,natomiast bagaże składowane są w głębi podwórka,za ogrodzeniem,obok domu właścicielki-nie zapewnia to pełnego bezpieczeństwa,choć u nas nie było w tej kwestii żadnych problemów.Reasumując polecam ten skromny hotel-nie spotka nas tam przykra niespodzianka-o ile nie nastawimy się na wysoki standard :lol:
IP: 78.88.206.226
wusia
Gość
Witam! Ja też jadę do Leptokarii za 2 tyg.''Piter'' a jak oceniasz hotel przy plaży ''Afrodyta''.,możesz coś o nim powiedzieć.I również proszę o zdjęcia Leptokari.Pozdrawiam
IP: 88.199.103.117
wusia
Gość
wusia napisał
Witam! Ja też jadę do Leptokarii za 2 tyg.''Piter'' a jak oceniasz hotel przy plaży ''Afrodyta''.,możesz coś o nim powiedzieć.I również proszę o zdjęcia Leptokari.Pozdrawiam

oj zapomniałam o adresie ewav@poczta.fm
IP: 88.199.103.117
ppp
Gość
a wie ktoś może jak w Leptokarii wygląda sprawa bankomatów??
Z góry dzięki za info:)
IP: 89.174.127.50
marekcv
Gość
spokojna mieścinka , serdeczni ludzie , polecam hotel Filoxenia . jechałem ze Skarpą z Krakowa było super .marekcv@onet.eu
IP: 77.253.110.121
Kinga
Gość
Hej mam takie pytanie czy widziałeś/ałaś hotel Galaxy? Jak wygląda? :) i jeszcze jedno siostra poprosiła mnie żebym przywiozła jej jakąś lokalną pamiątke (korale chustke itp.) co polecacie?
IP: 83.19.142.221
gość
Gość
Polecałbym różnego rodzaju wyroby robione na podstawie oryginalnych wzorów antycznych/certyfikat zgodności/-np.wazy,amfory,rzeźby,kratery itp.Są gliniane ,szklane,marmurowe,alabastrowe.Wybór jest przeogromny,setki wzorów.Ceny od euro do kilkudziesięciu,zdarzają się tez droższe.
IP: 78.88.206.226
RXN
Gość
rzeźby, kratatery... tzn?
jak to w ygląda?
i czy to można kupić w Leptokarii? :)
IP: 195.225.246.104
Użytkownik
Posty: 54
RXN www.google.pl i wszystko jasne :)
IP: 85.14.113.134
gość
Gość
RXN napisał
rzeźby, kratatery... tzn?
jak to w ygląda?
i czy to można kupić w Leptokarii? :)

Tak jak napisałem.Mówiąc ogólnie-ceramika taka jak w muzeach.Zdobione wizerunkami bogów starożytnych czy postaciami herosów.Natomiast rzeźby to repliki także starożytnych.Wielkość tych wszystkich wyrobów od paru centymetrów do kilkudziesięciu.W Leptokarii można to kupić-sklep w bocznej uliczce przy rynku.
IP: 78.88.206.226
RXN
Gość
dzięki za odp :)
IP: 195.225.246.104
jan
Gość
Biuro Ok.service i Śląsk to chyba nie te same biuro , każde ma inną stronę internetową i podają inne adresy i telefony . Ok.service jest z Bielska , a Śląsk z Katowic . Z biura Śląsk mam aktualny katalog i adres WWW.but.slask.pl , mają chyba tylko oferty do tych samych hoteli w Leptokarii .Jak ktoś wie coś więcej to proszę o informację :oops:
IP: 83.22.139.61
Użytkownik
Posty: 13
To są całkowicie odrębne biura.O ile się nie mylę mają część kwater w Leptokarii w tym samym hotelu tj. w Erato :lol:
IP: 78.88.206.226
hey
Gość
jedzie ktoś w tym roku?
IP: 83.11.41.85
Marta
Gość
ja jade do hotelu Mouses:)
IP: 83.20.112.114
Monia
Gość
Ja jadę do Galaxy;)
IP: 83.4.112.2
lili
Gość
Leptokaria to cudne miejsce, raj na ziemi;p jak z tamtąd wyjeżdżałam to tak ryczłam ze chciałam nawet sie gdzies tam schowac i nie jechać z nimi;p hehe cudnie. TYlko uważajcie na albańczyków!! Są napaleni na polki i na dodatek są zdolni do gwałtu i śledzenia! Podają sie za greków,włochów itp. Dziewczyny uwazajcie na nich!! Miałysmy z nimi przesra** Sledzili nas,nawet sie o nas bili;o POlecam Leptokarie;p
IP: 85.219.182.127
Matrix
Gość
My też jedziemy do Erato. Ktoś jeszcze??
IP: 83.22.130.229
asia
Gość
ja byłam w tym roku, wróciłam 1 lipca.
było wspaniale, gdybym mogła wróciłabym tam nawet w tej chwili :P
jeśli ktoś ma jakies pytania, to proszę je zadawać. Chętnie odpowiem:)
IP: 79.190.253.20
niunia
Gość
Gdzie jest ten supermarket?
IP: 89.187.248.15
asia
Gość
supermarketów jest kilka. Dwa znajdują się na głównej ulicy. A Lidl, troszkę dalej trzeba iść, za torami ;]
IP: 79.190.253.20
Paulina
Gość
Hej ludzie a jak z gniazdkami kontaktowymi ?
IP: 87.105.236.179

Strona: < 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria opinia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij