» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria opinia

Leptokaria opinia

Strona: « < 1 2 3 4 >

Autor Treść
asia
Gość
Gniazdka, przynajmniej w tym hotelu, gdzie byłam ja, są takie jak u nas;]
IP: 79.190.253.20
Damian
Gość
A wie ktoś może czy na plaży są boiska do siatkowki.Co tak mała osób się odzywa tych z OK-Tours :D
IP: 82.146.247.48
asia
Gość
o kurcze, co do boiska to nie wiem. chyba nie ma..
IP: 79.190.253.20
gaga
Gość
a jak wygląda sprawa z dyskotekami? czy to imprezowa mieścina? czy ktoś był może w apartamentach katina albo o nich słyszał?
IP: 83.30.110.148
gaga
Gość
aha, trochę wystraszyłam się tych karaluchów? czy często się na nie trafia??? ;|
IP: 83.30.110.148
kaśka
Gość
bez sensu...popatrz na dzieci z Afryki ktore muszą spac na karaluchach ;/ a Ty się martwwisz o jakies bzdury...wazne zeby sie dobrzE bawic. jak bd miec takie nastawienie, to sie potem nie dziw ze nikt nie bd chcial sie z Tobą zadawac ....
IP: 78.8.72.213
asia
Gość
do gaga: co do dyskotek to podobno jest kilka, aczkolwiek w żadnej nie byłam. jedna jest napewno niedaleko kosciola;] tyle wiem, pewnien grek mi powiedzial xd
co to "imprezowej mieściny", to prawda, prawdziwe życie zaczyna sie nocą.polecam puby, w których można się pobawić. jeden z nich "different" zostal juz na tym forum wymieniony. polecam :) a w apartamentach katina nie byłam, wiec nie moge sie wypowiedziec na ten temat.
do kaśka: to nie jest martwienie się o jakieś bzdury. nie dziwie sie, ze kolezanka się martwi, bo ja także nie chcialabym mieszkać sobie z karaluchami w jednym pokoju.
gaga, ty takze nie przejmuj się za wczasu. niektórzy poprostu wyolbrzymiają sprawę. zobaczyli jakiegos robaka w pokoju i już panika. kiedy ma sie otworzone okno moga dostac sie jakies robale, które niekoniecznie są karaluchami;] nie ma co panikowac... choć może serio komuś się trafiło mieszkać w hotelu, w ktorym te owady wystepuja.. pozdrawiam
IP: 79.190.253.20
zuza
Gość
witam. wybieram sie do Leptokarii 7.09.2009. Ni9e mogę się doczekać . Będę w hotelu Olimpian Bay, zdam relację. Mam pytanie co do wycieczek fakultatywnych. Wasze informacje są bardzo cenne, dzięki, ale w końcu niew zrozumiałam, warto z biurem z miasta???? Nie kręcą. Będzie tak jak mówią. Czy jednak są niespodzianki? A targ we wtorek, gdzie on się odbywa?
IP: 145.237.98.248
Sylwunia:)
Gość
witam wszystkich:):)
czy ktos moze sie wybiera do leptokarii na początku września??:)
heh mam nadzieje ze mozna bedzie spotkac jakies sympatyczne twarze z Polski:):):)zawsze razniej:):)
pozdrawiam
IP: 83.26.38.114
Spioch
Gość
Witam
Ja jade z moim chłopakiem 09.09 wyjazd z Katowic, jedzie ktoś z z Chorzowa lub okolic? pozdrawiam:)
IP: 83.15.163.42
bartekviol
Gość
Ja jadę z dziewczyną, też 09.09.09 z Katowic...Kupowaliśmy lasta w ciemno, ale widzę, że dobrze trafiliśmy... Był ktoś w apartamentowcu Blue Dream? Jak tam jest?
IP: 89.77.118.211
GRAGA
Gość
Czy ktos był w apartamenowcu Fani jakie warunki
IP: 85.14.125.84
Patrycja
Gość
widze,że dawno na tym forum nikt nic nie pisał,ale może udzielicie mi informacji czy są jakieś ciekawe dyskoteki w leptokarii?;>
IP: 81.15.248.237
Dominik.
Gość
Zna moze ktos koszt wycieczek z Leptokarii Np do Aten itp ?
IP: 79.185.4.170
sis
Gość
san lorenzo :)
IP: 83.11.71.143
Aśka
Gość
Hm co do wycieczek, to zależy od biura. polecam takie malutkie za torami w lewo trzeba skręcić, pracuje tam polak także łatwo się dogadać. wycieczka do Aten jest raczej mecząca i jest trochę mało czasu na zwiedzanie, polecam natomiast Skiatos i Meteory. Ja wybieram się w drugiej połowie lipca już trzeci raz, także chętnie odpowiem na wszelkie pytania:)
IP: 212.182.33.98
maria
Gość
wróciłam 03.06. plaża b. brudna ,śmieci walają się wszędzie,jeśli się mieszka w miasteczku jak np Blue Dream to trzeba przjść na plażę pod torami; uważać na windę pułapke, druga zepsuta. Ceny wyższe niż w Salonikach.
IP: 91.150.139.55
Marek
Gość
A czy jest moze internet w tych aparatamentach np w Katinie ? lub np moze byc internet w miescie ;] Proszę o odpowiedź :)
IP: 91.192.1.21
hmm
Gość
jak cos to piszcie znam wszysko
IP: 193.34.115.166
hmm
Gość
727470 byłam juz 3 razy wiec pisz jak chcesz cos wiedziec :P i znowu jade ale w 2011
IP: 193.34.115.166
aga
Gość
a jak wygląda plaża i morze jeżeli się chce jechać do Leptokarii z małymi dziećmi - czy morze jest łagodne i płytkie, czy piaszczystre wejście
IP: 83.28.143.32
Kasia
Gość
Witam.
W Leptokarii byłam już dwa razy.Mieszkaliśmy w apartamencie Fani.
Apartamenty czyściutkie i przyjemne .Jedyny mankament to to ,że część pokoi jest od strony podwórza...przez co mamy wgląd z balkonu na balkon.
Apartamenty po zewnętrznej stronie gwarantują cudny widok na Olimp,natomiast pod oknami biegną tory...mozna się jednak przyzwyczaić.Pociągi nie kursują tam .aż tak często.

Aga....wejście do morza jest zdecydowanie kamienisto -żwirowe.
Trzeba też uważać na jeżowce ,które trafiają się przy brzegu.Dzieci najlepiej zaopatrzyć w gumowe buty do wody.Przy głównej plaży jest sporo atrakcji dla dzieci ,dmuchane skocznie...itd.
Ogólnie miasteczko bardzo czyste i sympatyczne.Wieczorem zaczyna tętnić życiem.
Można przejechać się "tramwajem " ,jest tam mnóstwo tawern i pubów.
Są też dyskoteki. Pamiątki radzę kupować w głębi miasteczka...na promenadzie i przy plaży są zdecydowanie droższe.Wycieczki tak jak już ktoś wspomniał...w biurze tuż przy torach.Polecam wycieczkę na Skhiatos ,oraz rejs piracki,z finałem na pięknej plaży.
Meteory piękne...nie mniej czeka wtedy długa droga autokarem,na którą lepiej się z dziećmi nie wybierać.
Jeśli ktoś ma prawo jazdy..można za 20 euro wypożyczyć skuter (doba) i pojechać na przykład na Olimp.Parkujemy przy schronisku(bez obaw ,że skuter ukradną)...i końcówkę drogi pokonać jedym z dwóch szlaków.
Wytrwali na pewno dojdą na sam Mytykas ...co polecam ze względu na wspaniałe widoki całego wybrzeżą!

Można natomiast na właśną rękę wybrać się pociągiem do Salonik lub Aten.Bilety w przyzwoitych cenach...no i można zwiedzać na spokojnie bez popędzania przewodników.
W marketach..mozna płacić kartą. Żadem z polskich banków nie pobiera od tego prowizji a przeliczniki są korzystniejsze niż w Polsce.Trzeba uważać natomiast na wypłaty z bankomatów...bo z tym to już bywa różnie:)
Pozdrawiam:)
IP: 83.242.73.160
Lusi
Gość
W 100 % polecam Leptokarie.
Polaków b. dużo ,więc po polsku mozna się łatwo dogadać.
Cenowo tak jak wszędzie. Drogo ;( Ale warto.!
Polecam hotel "Fani"
IP: 80.54.10.253
Jaca
Gość
czy ktoś może mi coś powiedzieć o hotelu Afroditi? dziękuje za informacje!
IP: 83.4.31.176
Firen
Gość
witam wybiera sie ktos do leptokari w terminie 27.08.2013 z biura Slask??;> i czy byl ktos w hotelu Galaxy?? z gory dziekuje za info :D
IP: 178.252.50.60

Strona: « < 1 2 3 4 >

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria opinia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij