» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Dodaj opinię Opinie o hotelu Soviva Resort

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
J.Sz.
Gość
wybieram się tam za tydzień 23 lipca i już się nie mogę doczekać. czekam na maila od Kaji i zdjęcia. Jeśli ktoś może coś jeszcze dodać i co i jak takie podstawowe informację to proszę na maila iwanbudyn@wp.pl
IP: 91.187.98.241
J.Sz.
Gość
DZIĘKUJĘ KAJA ! ! ! !
IP: 91.187.98.241
kaja
Gość
cała przyjemność po mojej stronie....piszę jak jest ...mam nadzieję,że po powrocie podzielicie mój entuzjazm...pzdr.
IP: 83.8.87.51
kaja
Gość
jeszcze nikt nie wrócił z Tunezji...???hihihi- :D
IP: 79.189.38.226
Michalina
Gość
Kaja zgadzam się z tobą było super. Też bym posiedziała jeszcze trochę,a tak to musiałam już wczoraj wyjeżdżać !!

Ja chcę tam wracać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'(
IP: 77.253.146.188
kaja
Gość
ulala...przykro mi...po powrocie też miałam takie odczucia.....ale po około miesiącu od powrotu jest już ok-hihihihih
IP: 79.189.38.226
marcin
Gość
witam wylatujemy do Sovivy w nocy z 31 lipca na 1 sierpnia z Katowic na 2 tygodnie. prosiłbym o kilka fotek i opinie na maila: krzystanek@vp.pl
IP: 81.210.69.186
marcin
Gość
telefon 509396158
IP: 81.210.69.186
kaja
Gość
MAM NADZIEJĘ MARCINIE,ZE OPIS JEST OK I FOTKI RÓWNIEŻ....UDANEGO WYJAZDU...-pzdr.KAROLINA
IP: 79.189.38.226
MARCIN
Gość
DZIĘKI ZA WSZYSTKIE ZDJĘCIA I OPISY. PO POWROCIE NAPEWNO SIĘ ODEZWĘ
IP: 81.210.69.186
AGA
Gość
Czy ktoś z Was wykupował jakieś wycieczki fakultatywne??? Takie, na które mozna zabrac dzieci w wieku 6 i 9 lat. Ile takie wycieczki kosztuja i u kogo najlepiej kupować?? Opinii na temat hotelu juz nawet nie czytam bo ilu wczasowiczów tyle zdań, więc sie nie będę stresować. Jestem mało wymagająca tym bardziej, że wystarczy pojechac nad polskie morze do jakiegokolwiek domku letniskowego a mrówki, robactwo, pleśń, czasem stęchliznę mamy prawie grarantowaną a pięknej pogody niestety NIE.
Czy ktoś leci do Soviva z Bydgoszczy 20.07.2009 - lot o 21:00???
IP: 77.253.58.2
AGA
Gość
SORKI chodziło o termin 20.08.2009 r. - Bydgoszcz
IP: 77.253.58.2
AGA
Gość
Kaja czy możesz mi też przesłać parę fotek???? Może są jakieś ciekawe miejsca w pobliżu hotelu godne uwagi??? Będę wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki. Dotyczące również napiwków, "łapówek" i takich tam różności. Jedziemy z mężem za granicę pierszy raz, wiec jesteśmy nowicjuszami.
szamanka3i6@wp.pl
IP: 77.253.58.2
kaja
Gość
WSZYSTKO PRZESŁAŁAM NA MAILA...ŻYCZĘ MIŁEJ LEKTURY...I NIC SIE NIE OBAWIAJCIE-BĘDZIE IDEALNIE -ZOBACZYCIE-pozdrawiam-KAROLINA
IP: 79.189.38.226
Kubajka
Gość
Ja z mężem i 6 - letnim synem również lecimy 20.08.2009 z Wrocławia. Lecą z nami też znajomi z dziećmi córka 10 i synek 3 latka. Aga jak dostałaś jakieś ciekawe informacje i fotki od Kaji to proszę prześlij mi kubajka@o2.pl
Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni i nie możemy się doczekać. Nastawiamy się na dobrą zabawę i mam nadzieję, że nic tego nie zepsuje:)
IP: 62.152.176.134
AGA
Gość
Kaja bardzo dziekuję za WSZYSTKIE informacje. Podałaś tak wyczerpująco, że w żadnym biurze podróży nie dowiedziałam się aż tyle!!!!! Już się nie możemy doczekać wyjazdu. O wrażeniach napiszę zaraz po powrocie.
Kubajka wysyłam Ci wszystkie informacje od Kai.Myslę, że sie nie obrazi.
Do zobaczenia w Sovivie!!!!!!!!!!!!!
IP: 77.253.58.2
kaja
Gość
PEWNI,ŻE SIĘ NIE POGNIEWAM...BARDZO SIĘ CIESZĘ,ŻE MOGĘ POMÓC.
MIŁEGO POBYTU...I CZEKAM NA INFO PO POWROCIE
IP: 79.189.38.226
magda
Gość
Kto leci z wrocka 06.08 boja sie zastanawiam naczytalam sie na roznych stornach i teraz juz sama nie wiem
IP: 84.38.220.3
kaja
Gość
MADZIA MAM NADZIEJĘ,ŻE TWOJE OBAWY ZOSTAŁY ROZWIANE...BAW SIĘ DOBRZE
IP: 83.8.72.52
AGA
Gość
Kaja a czy możesz mi napisać czy muszę kupić dzieciakom buty do wody???? Bo wiem, że bywają miejsca gdzie nie trzeba ale nie wiem jak tam. I czy jest co pooglądać pod wodą? Czy warto kupić maskę??
IP: 77.253.58.2
kaja
Gość
butów nie trzeba posiadać do wody...woda jest czysta przy plaży i przezroczysta. Natomiast koralowców nie ma...więc nie ma co oglądać...:((, ale polecam spadochron..wtedy jest co oglądać...widoki..idealne
IP: 79.189.38.226
Kubajka
Gość
Aga i Kaja bardzo dziękuję za fotki i informacje, które będą bardzo przydatne...
Z pewnością będziemy się super bawić:)))
IP: 62.152.176.134
kaja
Gość
BARDZO PROSZĘ...BAWCIE SIĘ IDEALNIE....
IP: 83.8.71.216
Goska
Gość
Witam, lece 6.08 z warszawy czy jest może ktoś kto też będzie leciał w tym terminie?
IP: 82.177.232.7
madziorek
Gość
Witam, lecimy 13.08 z Warszawy, napiszcie prosze czy w All nie ma problemu z napojami, lecimy z dziećmi 2 i 11 lat i koleżanka sie obawia że bedzie musiała biegać do sklepu i kupować wode. I wogóle jak jest tam ze sklepami w razie czego jakby czegoś zapomniało się zabrać z domu, za fotki też bede wdzięczna. madziorek7@tlen.pl Z góry dziękuje
IP: 85.222.30.188

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij