» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Dodaj opinię Opinie o hotelu Soviva Resort

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
Tomek
Gość
Goska napisał
Witam, lece 6.08 z warszawy czy jest może ktoś kto też będzie leciał w tym terminie?


Goska - ja z żoną mamy wylot z Warszawy w tym terminie (na tydzień).
Jakby co to pisz luigi_allegro@interia.pl
IP: 213.158.196.114
kaja
Gość
"MADZIOREK"...wysłałam opis na maila. Nic się nie martw. Tam jest super.
IP: 79.189.38.226
madziorek
Gość
Kaja, jesteś niesamowita, dzięki za tak obszernego maila i fotki. Jak wróce napisze jak było
IP: 85.222.30.188
kaja
Gość
SUPER...DZIĘKUJĘ BARDZO SERDECZNIE ZA UZNANIE.
POZDRAWIAM
IP: 79.189.38.226
asia
Gość
mam nadzieję, że nasz pobyt będzie udany - jedziemy jak Misiek26Wawa też 13 sierpnia. Opinie bywają różne na temat Sovivy - sami się przekonamy.
IP: 83.23.40.65
asia
Gość
Kaja, pozwoliłam sobie wysłac do Ciebie maila. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko.
IP: 83.23.40.65
ala
Gość
Witam, lecę z córką 20.08.z Poznania. Wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale nie zrażam się ,na miejscu same się przekonamy jak będzie, a na pewno będzie OK :)
Kaja, doradz gdzie można zrobić fajne zakupy(pamiątki itp),wcześniej czytałam ,że w Hawai Center(czy coś takiego),a może warto gdzieś dalej pojechać np. do Portu el K... ? I czy z nimi też trzeba się fest targować ?
IP: 83.15.42.77
ala
Gość
Jeśli ktoś chciałby coś doradzić to prosze o e-mail alice.mal@wp.pl. Każda rada rodaka się przyda :) z góry dziękuje !
IP: 83.15.42.77
AGA
Gość
ala napisał
Witam, lecę z córką 20.08.z Poznania. Wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale nie zrażam się ,na miejscu same się przekonamy jak będzie, a na pewno będzie OK :)
Kaja, doradz gdzie można zrobić fajne zakupy(pamiątki itp),wcześniej czytałam ,że w Hawai Center(czy coś takiego),a może warto gdzieś dalej pojechać np. do Portu el K... ? I czy z nimi też trzeba się fest targować ?

Ala a w jakim wieku jest Twoja córka???
Bo ja lecę z Bydgoszczy z 9 letnim synkiem i 6 letnią córcią. :D
IP: 82.146.245.139
kaja
Gość
ASIU MAIL JUZ WYSŁAŁAM DO CIEBIE...MAM NADZIEJĘ,ŻE BĘDZIESZ USATYSFAKCJONOWANA-PZDR. KAROLINA
IP: 83.8.81.210
madziorek
Gość
Asia, ja też lece 13.08 ale nie z sun&fun tylko z exim tour, będziemy z dziećmi , może mała wymiana informacji np. 13.08 o god. 14 przy recepcji ?? Misiek tez może przyjść :D
IP: 85.222.30.188
ala
Gość
Aga, moja córka ma 13 lat. Mam nadzieję,że sie spotkamy :)
IP: 83.15.42.77
asia
Gość
Madziorek, ok 14.00 mamy byc na lotnisku w Monastirze. Chyba. Jeszcze sprawdzę. Lecimy z Katowic. Możemy umówic się na np.17.00. Będą z nami jeszcze znajomi. Można stworzyc niezłą paczkę.
IP: 83.23.99.170
asia
Gość
Kaja, dzięki za maila. Zaraz otwieram.
IP: 83.23.99.170
kaja
Gość
Asiu - MAM NADZIEJE,ZE OPIS JEST SATYSFAKCJONUJĄCY
IP: 79.189.38.226
madziorek
Gość
My lecimy z wawy o 7 rano, no to może o 18, żebyście spokojnie sie zakwaterowali, czy może ktoś jeszcze do nas dołączy?
IP: 85.222.30.188
asia
Gość
Dzięki Karolina za obszernego maila. Z tego, co przeczytałam, to bawiłaś się świetnie. Zdjęcia super. Liczę na to, że nasz pobyt też będzie udany. Grunt to pozytywne nastawienie. Jedziemy tam po pogodę i ciepłą wodę. Jak będę miała jeszcze jakieś pytania to będę pisac albo dzwonic. Dzięki !!
IP: 83.23.99.170
asia
Gość
Może byc 18.00. Zatem jesteśmy umówieni. Biorąc pod uwagę, że macie dzieci mój 6-letni synek szczególnie się ucieszy. Będziemy w kontakcie.
IP: 83.23.99.170
michv
Gość
Witam wybieramy sie do soviva z dziewczyna 13.08 z pozania przerazaja mnie opinie na temat tego hotelu czy rzeczywiście mozemy natrafić na pokoj z 2 piętrową pryczą i czy plaża jest naprawde taka brudna???
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz a nawet fotki jakbyście byli tacy mili
michvtc@gmail.com :)
IP: 83.23.144.125
michv
Gość
a i jeszcze jedno pytanie czy jest możliwośc spacerku po plaży gdzieś w spokojne miejsce? :)
IP: 83.23.144.125
kaja
Gość
do: michv-tam jest naprawdę fajnie...i bedzie ok-zobaczysz...a z tym ustronnym miejscem-hihihihihihi- to na pewno coś się znajdzie.Wieczorkiem plaże są puste..hihihihihi-DACIE RADĘ.
IP: 79.189.38.226
grotek
Gość
Czy jest ktoś kto wyjeżdza z W-wy 20.08.09, chętnie się zapoznamy z moim mężem, razem może będzie raźniej w razie jakichś niedogodności. jesteśmy po 40.
IP: 81.219.10.139
Joanna
Gość
witam, 20 sierpnia wyjeżdzamy w dwie pary(22 lata) z W-wy do Sovivy i po przeczytaniu kilku forów na temat tego hotelu mocno zwątpiliśmy..bardzo proszę o kilka cennych wskazówek odnośnie napiwków i innych form współpracy z personelem;) czy to prawda że jeśli włoży się w paszport 10$ to zaowocuje to pokojem o wyższym standardzie?proszę portaujcie nas i podeślijcie swoje zdjęcia i uwagi na maila azzjak@wp.pl
IP: 212.160.172.70
kaja
Gość
Joasiu...już masz informacje na meilu.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA MIŁE SŁOWA I CIESZE SIĘ,ZE MOGĘ POMÓC.
IP: 79.189.38.226
Joanna
Gość
super;) piękne zdjęcia i bardzo pomocne informacje;) serdecznie Ci dziękuje i pozdrawiam:)
IP: 212.160.172.70

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij