» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Dodaj opinię Opinie o hotelu Soviva Resort

Strona: « < ... 3 4 5 6 7

Autor Treść
AGA
Gość
Widzisz Kaja niestety nie wszystkim sie podobało. Spotkalismy tam parę, która powiedziała, że wystawi Sovivie bardzo złą opinię. Nie uwierzysz za co!!!! Za beznadziejne jedzenie. Ja nie wytrzymałam i powiedziałam mu, że jest albo bardzo kapryśny, albo bardzo żerty. Bo ja bym musiała być tam miesiąc, żeby spróbować wszystkich potraw a oni mi mówią, że jedzenie jest monotonne i niesmaczne. Ja wiem, że to rzecz gustu ale taką opinią mogą odstraszyć wiele osób. Poza tym powiedział, że przestawi w aparacie czas na 4 rano i zrobi zdjęcie jak ludzie zajmują parasole. I tutaj to już będzie zwyczajne chamstwo i oszustwo. No ale niestety tacy Polacy też bywają.
IP: 82.146.245.139
kaja
Gość
TO ŁOBUZY...NO CÓŻ....NAJWAŻNIEJSZE,ZE WY SIE DOBRZE BAWILIŚCIE...
BUZIAKI I PZDR.,
IP: 83.8.69.116
Aneta
Gość
w 100% popieram Agę ;-)
dla tych co się wahają lub obawiają: UWIERZCIE NIE MA CZEGO!!!
ja i Aga też z dzieciaczkami byłyśmy i uwierzcie, że naprawdę warto i nie ma się czego obawiać, też byłam świadkiem jak jedna, oczywiście polska, naburmuszona gwiazda narzekała jak to jest źle, nie ma organizacji, tamto i owamto bez sensu, nawet nie komentowałam, bo szkoda słów...kontakt z rezydentką wystarczający, zresztą w całodobowej recepcji, na wywieszce jest telefon i wszystkie wystarczające informacje, jak komuś za przeproszeniem dupsko zechce się ruszyć, a nie narzekać...poza tym jeśli zaistniałby jakiś problem recepcjoniści zawsze pomagają, byłam świadkiem osobiście, tylko trzeba być człowiekiem, a nie burżuja strugać ;-)
ale się rozkręciłam ;-)
co do leżaków, parasoli itp itd jakoś przez 7 dni zawsze miejsce się znalazło, a leżaków i tak było sporo wolnych, trzeba dodać, że jak o 5 czy 6 rano ręczniki się zostawiło żeby leżaki zająć to sobie "spokojnie" leżały aż właściciel się zjawił, nie było takiego przypadku, żeby coś zginęło, a myślę, że to ważne...my w pokoju nie raz zostawialiśmy np. telefon, kamerę pod ładowarką i nic nam nigdy nie zginęło,oczywiście kwestia uczciwości drugiego człowieka,ale nasze panie lub pani pokojówka uczciwa i pracowita była ;-)
zostawiałam drobne dinary lub dolary pokojówce, ale tylko dlatego, że zawsze było czyściutko, a ręczników zawsze więcej, może dlatego, że z dzieciakami byliśmy, nie wiem, ale WIEM NA PEWNO ŻE W 1000% POLECAM TEN HOTEL, ZA ATMOSFERĘ, SUPER ŻARCIE, OBSŁUGĘ, ZAJEFAJNY BASEN, A RACZEJ BASENY, HOTEL JEST PRZYJAZNY DZIECIOM, ZRESZTĄ ŻADNE SŁOWA TEGO NIE OPISZĄ TRZEBA PRZEKONAĆ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE...ja już tęsknię ;-)
no i te animacje i muzyka, cały basen się bawił...starsi, młodsi i dzieciaki nawet, a animatorzy, młodzi, z dużym poczuciem humoru i mnóstwem pomysłów na wolny czas gości...wieczorkiem też zawsze się coś działo na scenie...
podsumowując POLECAM, POLECAM, POLECAM ;-)))))))))))))))

p.s Agunia raz jeszcze pozdrowionka dla Was
IP: 83.6.33.84
kaja
Gość
A MÓWIŁAM ABYŚCIE BYŁY SPOKOJNE....FAJNIE,ZE WAKACJE WAM SIE UDAŁY.PZDR
IP: 79.189.38.226
aisza
Gość
Hej!!! witam wszystkich!!! Czy ktoś wybiera się do sovivy 01.10 z Warszawy? :)
IP: 213.158.199.83
madziorek
Gość
Chętnie bym tam poleciała jeszcze raz :D
IP: 85.222.30.188
kaja
Gość
ja również...bym pojechał.....hihih
IP: 79.189.38.226
Aneta
Gość
oj ja też chętnie poleciałabym raz jeszcze, ale następne wakacje dopiero za rok, no chyba, że w totolotka wygram ;-))))))))))
IP: 83.31.71.249
ANULA
Gość
HI MAM PYTANIE BO LECĘ Z DWÓJKĄ DZIECI ? CZY ŁÓŻECZKA NIEMOWLĘCE MOŻE ZAŁATWIAŁYŚCIE NA MIEJSCU? Z GÓRY DZIEKI ZA INFO


Aneta napisał
w 100% popieram Agę ;-)
dla tych co się wahają lub obawiają: UWIERZCIE NIE MA CZEGO!!!
ja i Aga też z dzieciaczkami byłyśmy i uwierzcie, że naprawdę warto i nie ma się czego obawiać, też byłam świadkiem jak jedna, oczywiście polska, naburmuszona gwiazda narzekała jak to jest źle, nie ma organizacji, tamto i owamto bez sensu, nawet nie komentowałam, bo szkoda słów...kontakt z rezydentką wystarczający, zresztą w całodobowej recepcji, na wywieszce jest telefon i wszystkie wystarczające informacje, jak komuś za przeproszeniem dupsko zechce się ruszyć, a nie narzekać...poza tym jeśli zaistniałby jakiś problem recepcjoniści zawsze pomagają, byłam świadkiem osobiście, tylko trzeba być człowiekiem, a nie burżuja strugać ;-)
ale się rozkręciłam ;-)
co do leżaków, parasoli itp itd jakoś przez 7 dni zawsze miejsce się znalazło, a leżaków i tak było sporo wolnych, trzeba dodać, że jak o 5 czy 6 rano ręczniki się zostawiło żeby leżaki zająć to sobie "spokojnie" leżały aż właściciel się zjawił, nie było takiego przypadku, żeby coś zginęło, a myślę, że to ważne...my w pokoju nie raz zostawialiśmy np. telefon, kamerę pod ładowarką i nic nam nigdy nie zginęło,oczywiście kwestia uczciwości drugiego człowieka,ale nasze panie lub pani pokojówka uczciwa i pracowita była ;-)
zostawiałam drobne dinary lub dolary pokojówce, ale tylko dlatego, że zawsze było czyściutko, a ręczników zawsze więcej, może dlatego, że z dzieciakami byliśmy, nie wiem, ale WIEM NA PEWNO ŻE W 1000% POLECAM TEN HOTEL, ZA ATMOSFERĘ, SUPER ŻARCIE, OBSŁUGĘ, ZAJEFAJNY BASEN, A RACZEJ BASENY, HOTEL JEST PRZYJAZNY DZIECIOM, ZRESZTĄ ŻADNE SŁOWA TEGO NIE OPISZĄ TRZEBA PRZEKONAĆ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE...ja już tęsknię ;-)
no i te animacje i muzyka, cały basen się bawił...starsi, młodsi i dzieciaki nawet, a animatorzy, młodzi, z dużym poczuciem humoru i mnóstwem pomysłów na wolny czas gości...wieczorkiem też zawsze się coś działo na scenie...
podsumowując POLECAM, POLECAM, POLECAM ;-)))))))))))))))

p.s Agunia raz jeszcze pozdrowionka dla Was
IP: 83.22.205.61
grotek
Gość
Byłam z mężem w Soviva od 20.08 do 27-08. Zanim wykupiłam wycieczkę nie sprawdzałam jakie są opinie o tym hotelu. Przerażenie mnie ogarnęło kiedy w końcu przeczytałam co tu piszą (nie wszyscy oczywiście), Byłam gotowa nawet zrezygnować ale na szczęście nie zrobiłam tego. Hotel może nie ma Czterech gwiazdek w europejskim standardzie ale nie oznacza to że można zarzucić że jest brudno. Na terenie Hotelu było bardzo przyzwoicie, zważywszy na temperaturę bliską 50 stopni i rozpoczęty ramadan było naprawdę super. Te historie o zajmowanych leżakach o 6 rano są lekko przesadzone, tylko ci co chcieli mieć w konkretnym miejscu leżaki tak robili i to było śmieszne bo o 7 byliby w tym samym miejscu. A jeżeli wspominamy o tak wczesnym wyjściu na basen czy plażę należy powiedzieć że jest to odpowiednia pora bo ze wschodem słońca zaczyna się upał. U nas nie do pomyślenia a tam... w końcu to Afryka. Mnie trudno było zrozumieć dlaczego właśnie basen był okupowany a nie plaża. Na której były wolne i leżaki i parasole o każdej godzinie. I tu dochodzimy do jedynego minusa jaki stawiam dojście do plaży po paskudnej uliczce.Jedzenie było dobre a wypoczynek wspaniały.
IP: 81.219.10.139
AGA
Gość
A ja tam jeszcze kiedyś wrócę!!!!!!!!!! I wykupię quady na 4 godziny!!!!!
IP: 77.253.56.207
madziorek
Gość
ja wróce i będe 2 tygodnie i na pewno pojade na Saharę, bo podobno przeżycia są niesamowite!! Anula, ja to o łóżeczkach nic nie wiem, bo byłam z 11-latkiem :D
IP: 85.222.30.188
Przemo
Gość
ANULA napisał
HI MAM PYTANIE BO LECĘ Z DWÓJKĄ DZIECI ? CZY ŁÓŻECZKA NIEMOWLĘCE MOŻE ZAŁATWIAŁYŚCIE NA MIEJSCU? Z GÓRY DZIEKI ZA INFO


Witam,
Byłem w SOVIVA z rodziną pod koniec sierpnia. W pokoju stało łuźeczko dla dziecka ale je wystawiliśmy bo nasz córka Maura jest już ciut za duża i wolała spać na piętrowym. Pozdrowienia dla wszystkich.

PS.
Mam zdjęcia Bartka jak maluje dzbanek (:
IP: 89.77.41.80
Kubajka
Gość
04.09 wróciliśmy po dwóch tygodniach spędzonych w Sovivie i wakacje te zaliczamy do bardzo, bardzo udanych:)) Polecam wycieczke na Sahare, niesamowite wrażenia. Do tej pory nie mogę dojść do siebie i z tęsknotą oglądam zdjęcia... Pomimo tego, że jest męcząca naprawde warto, nasz 6 letni syn też był zachwycony;)
IP: 62.152.176.134
Aga 1425
Gość
To prawda ,ja też z tęsknotą oglądam zdjęcia.Było super i naprawdę trzeba się nastawic na udaną zabawę.Pyszne jedzenie,super animatorzy...
IP: 81.168.255.4
aISZA
Gość
HALLLLLLLLOOOOOOO halo???????????

NIKT NIE WYBIERA SIE DO SOVIVY 1 PAŹDZIERNIKA????????

SZKODA... EH... JA LECE ZE SWOIM MĘŻEM... MAM NADZIEJE ZE BEDZIE SUPER :) CIEKAWE JAK POGODA W PAŹDZIERNIKU... ALE TO PRZECIEŻ AFRYKA HEHE, WIEC MAM NADZIEJE ZE DOPISZE I SLONECZKO NIE ZAWIEDZIE :) :D :mrgreen:
IP: 213.158.199.103
Aneta
Gość
ANULA my łóżeczek nie potrzebowaliśmy, dzieci mam 4 i 7 lat ;-) spali na piętrowych...ale jeśli potrzebujesz niemowlęce łóżeczka to trzeba do recepcji zgłosić, chyba, że już będą w pokoju.. recepcja czynna 24h i bardzo miła obsługa...
aISZA NA PEWNO BĘDZIE SUPER a mnóstwo Polaków poznacie na miejscu, jeśli tylko będziecie chcieli, na 100% nie będziecie się nudzić, co do pogody to raczej się nie martw ;-)
my też poznaliśmy dwie super pary oczywiście na miejscu, a Polaków jest tam wielu...
UDANYCH WAKACJI ŻYCZĘ
IP: 83.6.7.235
AGA
Gość
Aneta zapomniałaś jeszcze dopisać, że nawet jeżeli zdarzy się mała burza z piorunami i deszcze, to w Tunezji sama przyjemność. My mieliśmy to szczęście poczuć to na własnej skórze. Gorący wieczór, mały deszczyk i porządne pioruny. Ale frajda. W nocy nie było po deszczu śladu a rano jak co dzień siedzieliśmy w basenie.
IP: 82.146.245.139
Gość
Gość
Witam,może ktoś leci w tym roku do tego chotelu?My wylatujemy 27.05 na 14dni.Jesli ktos ma jakies zdjecia z amtad i ma chwile to mogl by mi przesłać damianmarlena@poczta.fm
IP: 89.25.236.7
ollza88
Gość
czy ktos leci w tym roku do Sovivy? ja lece z chłopakiem 16 albo 15 (nie pameiatm dokładnie) września. prosiłabym również o zdjęcia na miala: ola1988@autograf.pl
IP: 83.5.88.85

Strona: « < ... 3 4 5 6 7

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Soviva Resort Sun & Fun

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij