» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Autor Treść
kiri kiri
Gość
Do turystki i turystki 2 pisała to jedna i ta sama osoba wystarczy spojrzeć na IP Komputera jest taki sam czyli ktoś z konkurencji wypisuje bzdury!!!
IP: 87.205.134.47
kiri kiri
Gość
A tak na marginesie to wróciłem 11.08 z hotelu Copacabana w Bułgarii i wszystko było ok. oczywiście z biurem OKS z nimi bylem już 3 razy 2 w Chorwacji i raz w Grecji i o takich historii nie mieliśmy./
IP: 87.205.134.47
znajomy
Gość
Witaj Iwona!!
ciekawi mnie czy masz z kimś kontakt kto był w hotelu
odpisz anmichalak@op.pl
IP: 89.74.105.74
Laura
Gość
wrócilam z Tym Biurem z bułgari - na wszelkie Pytania z chęcią odpowiem ; )
IP: 193.59.121.234
Paweł
Gość
Do pana kiri kiri
To pewnie pan jest z biura OKS, że tak ich broni.
Byłem z tym biurem po raz drugi w Chorwacji(Novi Vinodolski) i jedyne co mogę stwierdzić to to,że firma schodzi na psy.Już wcześniej wspomniałem że wszystko było gorsze niż dwa lata temu.Dwa lata temu jechaliśmy autokarem firmy Pastuszak,po prostu rewelacja,kierowcy, autokar, taką firmę trzeba wychwalać.W tym roku jechaliśmy tragicznym autokarem(własność OKS) który nadaje się na podmiejskie wycieczki.Na koniec poprzedniej wypowiedzi napisałem,że i tak było super tylko dlatego,że zakochałem się w tym kraju i żaden pan Marcin,śmierdzący wentylator,nędzny autokar nie był w stanie zepsuć mi wakacji.Jeszcze raz pozdrawiam cały turnus
IP: 83.14.234.34
Użytkownik
Posty: 1
Witam Panstwa.

W dniu wczorajszym wrocilem z Bulgarii ze Slonecznego Brzegu - wycieczka organizowana przez OK SERVICES.
Bardzo , bardzo odradzam to biuro podrozy , naprawde prosze nie korzystac z uslug tego biura.
Przejazd w Warszawy w tamta strone niby ok , poza tym ze do granicy jechalismy 9 godz. Miejsca w autokarze obiecane wczesniej okazaly sie zajete (zmiana autokaru w Katowicach) , kierowca nie podjal zadnej interwencji.
Brak pilota w obie strony , biuro pobiera oplate 15 EUR od osoby ktora jest niezgodna z prawem - nie wystawiaja rachunku.
Bardzo klamliwa oferta wycieczek fakultatywnych , ktore zupelnie nie zgadzaly sie z opisem i byly drozsze od tych oferowanych na miejscu. Rejs jachtem na skalki wraz z nurkowaniem , lowieniem ryb i innymi atrakcjami okazal sie przeplynieciem zwykla zaglowka na pobliska plaze wysypana duzymi kamieniami (skalki). Nie bylo zadnego nurkowania i lowienia ryb .Panowie z zaglowki rozpalili grilla i usmazyli po kotlecie do tego nalewane napoje i piwo po 1 LV. Koszt wyprawy 69 LV. Druga wycieczka na bulgarska wies - bardzo bardzo chwalona . Liczba osob wszystkich bioracych udzial ok 350 , tanie wina , jedzenie malo i marne (zimne twarde kotlety) . Koszt 45 LV - WYRZUCONE PIENIADZE.
Sam pobyt ze wzgledu na w miare przyzwoity hotel (AMARIS +++) dobry bez wiekszych zgrzytow.
Koszmarem okazala sie droga powrotna Sloneczny Brzeg- Warszawa.
Wyjazd opozniony ok 1 godz , droga i trasa w miare sprawna , 3 kierowcow . Zachowanie kierowcow poprawne , brak jednak pilota.
Opja powrotu byla dla Warszawiakow tragiczna , tak jak w drodze tam , mielismy przesiadke i zmiane autokaru w Katowicach . Podczas drogi powrotnej po dotarciu do Katowic , w dobrym czasie okazalo sie ze biuro (cha cha cha biuro) nie zorganizowalo drogi powrotnej Katowice - Warszawa .
Poprostu zostawili 18 osob w Katowicach na jakims placu bez toalet , nawet bez jednej lawki ot tak jak meble na wyprzedazy.
Zblizajac sie do Katowic kierowcy (firma PASTUSZAK) informowala nas o opoznieniu ok 1 godz autokaru ktory wracajac z Grecji mial nas zabrac z Katowic do Warszawy , rzeczywiscie zadnego autokaru nie bylo. Po ok 4 godz koczowania zorganizowalismy telefon to tzw. dyrektora wielkiego biuro podrozy OK SERVICES , ktory byl bardzo zly i zdziwiony ze zajmujemy mu jego prywatny czas. Po dlugiej dyskusji obiecal autokar do Warszawy. Po ok 1 godz autokar przyjechal rzekomo z Grecji , pani pilotka wiedziala juz ze ma nas zabrac bo 20 minut wczesniej dostala od szefa telefon. Myslicie ze wszystko juz bylo zalatwione , nic bardziej mylnego . Panowie kierowcy , nie z OK SERVICES nie chcieli slyszec o jakis dodatkowych pasazerach. Kolejne 40 minut przepychanek . W koncu ok 20.30 wyjechalismy do Warszawy , ale to nie koniec przygod . Pani pilotka zapomniala ze ma osoby z Piotrkowa Trybunalskiego i przejechala to miasto . Musielismy wracac , kolejne 50 minut opoznienia , ale to nie wszystko . Pani pilotka sie obrazila i wysiadla w Piotrkowie porzucajac swoje miejsce pracy , pozostawiajac wszystkich zdenerwowanych wlacznie z kierowcami. Do Warszawy dotarlismy ok 6 godz pozniej w srodku nocy.

Prosze Panstwa nie korzystajcie z uslug tego post biura , to wielka amatorszczyzna i zdzieranie kasy.
Wybierajcie innych profesjonalnych ludzi i biura .
Dla bardziej zaineresowanych wiecej szczegolow .
Sprawy nie zostawimy bez echa , poza reklamacjami , pismami do IZB TURYSTYKI zlozymy ziorowy wniosek do sadu w celu dochodzenia swoich praw.

OK SERVICES TO BARDZO ZLE BIURO ZWYKLI OSZUSCI.

Pozdrawiam P.
IP: 193.32.30.68
kiri kiri
Gość
Do Pana Pawła

nie jestem pracownikiem OKS!!! ale co Wy chcecie za taką cenę? jak się nie podoba to wykupcie wczasy w hotelu 5 gwiazdkowym wraz z all inclusive!! Polacy to naród maruderów i wiecznie nie zadowolonych z niczego ludzi chcieli byście za 1.200 nie wiadomo co!!! ja tam nie mam do nich żadnych zastrzeżeń,w czerwcu tego roku byliśmy w Chorwacji Novi Vinodolski hotel Lidsanj park i było ok prócz cwaniaka rezydenta Marcina a i w Bułgarii luksus! więc dwa razy w tym roku z OKS!!! a to coś oznacza że ja i moja rodzina mamy do nich zaufanie.pozdrawiam
IP: 87.205.132.111
Red
Gość
Do peterwid
Byłem kilka razy z Ok na wakacjach. Miejsca są przydzielane wg kolejności zgłoszeń w autokarze docelowym na dojazdowym nie. Jestem z Wałbrzycha i przesiadałem sie 2 razy ale w docelowym autokarze miałem miejsca wyznaczone przez biuro i bylo ok. Z moich okolic też jedzie sie do granicy ok 9h i jest to normalne bo po drodze wsiadają jeszcze inni uczestnicy!! Nie jedziesz sam!!
W Bułgarii istnieje takie coś jak opłata admistracyjna która zawiera taxe klimatyczną. W Zakopanem czy innych kurortach też sie ją płaci. Co do wycieczek fakultatywnych to masz wybór na miejscu więc po co te narzekania było sobie wykupic od kogoś innego wycieczke
Co do powrotu to pojechałbym na własna ręke zamiast czekać i wysłałbym im rachunek
IP: 83.238.224.226
Red
Gość
Red napisał
Do peterwid
Byłem kilka razy z Ok na wakacjach. Miejsca są przydzielane wg kolejności zgłoszeń w autokarze docelowym na dojazdowym nie. Jestem z Wałbrzycha i przesiadałem sie 2 razy ale w docelowym autokarze miałem miejsca wyznaczone przez biuro i bylo ok. Z moich okolic też jedzie sie do granicy ok 9h i jest to normalne bo po drodze wsiadają jeszcze inni uczestnicy!! Nie jedziesz sam!!
W Bułgarii istnieje takie coś jak opłata admistracyjna która zawiera taxe klimatyczną. W Zakopanem czy innych kurortach też sie ją płaci. Co do wycieczek fakultatywnych to masz wybór na miejscu więc po co te narzekania było sobie wykupic od kogoś innego wycieczke
Co do powrotu to pojechałbym na własna ręke zamiast czekać i wysłałbym im rachunek

Do Paweł
W tym roku jeżdża autokary Pastuszaka na Chorwacje wczoraj moi znajomi pojechali i mieli czarna Scanie Vip od tego przewoznika.
IP: 83.238.224.226
Paweł
Gość
Witam!
Zgadzam się z tym, że za te pieniądze nie można żądać luksusów,ale jeśli dwa lata wstecz można było inaczej, to chyba coś jest nie tak.
IP: 83.14.234.34
Paweł
Gość
Do Red
Byłem w tym roku w Chorwacji z biurem Ok i niestety jechaliśmy autokarem firmy Ok.Proszę mi wierzyć,że ten autokar nie nadawał się na tak daleką drogę.Mogę tylko pozazdrościć pana znajomym,że jechali z Pastuszakiem,bo sam jechałem z nimi Scanią dwa lata temu i to był prawdziwy luksus w porównaniu z tym złomem z firmy Ok(nie znam marki tego autobusu,ale nie była to żadna znana firma).
Pozdrawiam
IP: 83.14.234.34
Paweł
Gość
A teraz dla odmiany opisze kilka plusów pobytu w Novi Vinodolski i w hotelu Lijsanj.
Lokalizacja hotelu fantastyczna,przy samej plaży(20-30 m),basen, fajna plaża.Personel hotelowy przemiły,w pokojach czysto,wymiana ręczników codziennie,pościeli raz w trakcie pobytu.Jedzenie rewelacja,smaczne i urozmaicone.Miasteczko przeurocze,typowo śródziemnomorska architektura,wąskie uliczki na starym mieście,kościółek,niedaleko kościółka kamieniczka z otwartym okienkiem,a w okienku rakija:).Piwo smaczne Karlovacko,trochę gorsze Ożujsko.Ceny dość wysokie piwo w beach barze 17 kun,ale już w barze zaraz koło hotelu "tylko" 13. Rakije oprócz "babki" koło kościoła, można kupić(i spróbować!) w sklepiku z pamiątkami.Byłem w Novi Vinodolski dwa razy i pewnie jeszcze się wybiorę, tylko pewnie nie z biurem Ok,myślimy o skorzystaniu z Czeskiego lub Słowackiego biura,bo mają lepsze pokoje.Samą miejscowość i hotel mogę polecić z całego serca.Od powrotu minął już przeszło tydzień,a ja ciągle nie mogę dojść do siebie chociaż zapas rakiji już się skończył :(
IP: 83.14.234.34
M&M
Gość
Wybiera sie ktos z tym biurem na Sithonie 14.09? :) A może ktos był już w apartamentach Risos?
IP: 83.238.175.50
mariola
Gość
dajcie sobie spokój z tym biurem to złodzieje i oszusci mnie współwłaścicielka ponoc tego biura na terenie Grecji chciała pobić gdy zwróciłam się do niej o wyjaśnienie nieścisłości i koszmaru ,który przeszłam wyjeżdzając z mężem na wczasy z tego biurem.SZOK WIELKI SZOK I KOSZMAR muszą przeżyc kienci tego biura żal
IP: 83.29.239.43
Aro
Gość
Witam.W tym roku dokładnie 13.07-25.07,jak narazie przezylismy najlepsze wakacje,(NIGDY WIECEJ Z TYM BIUREM) Bułgaria jest super,a wiec tak od poczatku.
Wyjazd 13.07 z Gliwic planowana godzina 6.15 autokar przyjezdza godz 7.30 jak by nigdy nic dla kierowcy oraz pilota wszystko ok male spoznienie...,w koncu wyruszamy (Czechy,Słowacja tam postój na obiad choć tego bym tak nie nazwał,kanapki smaczniejsze),po drodze postoje co 4 godz,WC w autokarze bez przeszkod,kierowcy w czasie drogi ok(Pastuszak) do Bułgarii docieramy 14.07 okolo godz 11.30(docelowo miał byc hotel Nancy,przeprowadzone DWIE rozmowy przed samym wyjazdem wskazywały ze wszystko gra a jednak...ludzie porozwozeni po hotelach a o Nas(jeszcze okolo 10 osob)chyba zapomniano na pytanie o hotelu Nancy kierowca z pilotem Zdziwko,rezydent wykonuje telefony jeden za drugim,duzo nerwowki u nas(MY z trojka dzieci 7,8,12 lat) jak i u rezydenta w koncu jest jedziemy do Sireny...sam hotel jak i zakwaterowanie z malymi przeprowadzkami bardzo dobrze(jeszcze tam wrocimy),po rozmowie z rezydentem (bodajże Daniel,po dwoch dniach juz nie pracowal)na temat zakwaterowania dowiadujemy sie ze 13.07 nie bylo wiadomo gdzie spedzimy swoje wakacje,ale jak wczesniej wspomnialem przedstawiciel biura w Bielsku(chlopak) w rozmowie telefonicznej 5 oraz 2 dni przed wyjazdem mowil ze wszystko dopiete na ostatni guzik(o problemach z zakwaterowaniem ani slowa).Sam pobyt na miejscu super do plazy 5 minut z dala od scislego centrum(dzieci zawsze mialy zajecie),10 dni minelo jak jeden,powrot do domu a tu znowu...wykwaterowanie godz 10,do godz 17 nikt nic nie wiedział co i jak wracamy,rezydentka tel wylaczony(po wykonaniu tel do biura w Bielsku pani stwierdza ze przed chwilka rozmawiala bodajze z p.Justyna,tylko razem ze mna nikt nie mogl sie do niej dodzwonic),po wielu godz oczekiwania autokar podjezdza okolo 20.30,zanim pozbieralismy jeszcze pare osob granice miasta przekroczylismy po 22,podroz powrotna dobra kierowcy tez czas jazdy niecale 24 godz.(tu slowa kierowcy po opuszczeniu autokaru przez przedstawiciela biura za granicami miasta:mam nadzieje ze panstwo beda mieli okazie korzystac z autokarow firmy Pastuszak(jak najbardziej)oraz prosze nas nie kojazyc z tym biurem podrozy my tylko swiadczymy dla nich uslugi...wszystko swiadczy o tym biurze.
Tak wiec Bulgaria oczywiscie ale NIE z ok services...na wszystkie inne pytania odpowiem jezeli bede posiadal taka wiedze a na temat biura jeszcze wiecej.
IP: 89.25.132.241
Laura
Gość
Ja wróciłam 21.08 z Bułgarii , ale takich "akcji" nie miałam, z Bułgari do polski w 24 godziny przejechalismy, hotel , zakwaterowanie było okej tylko trochę w kulki z umową polecieli bo mieismy z Moim chłopakiem mieć obiadokolacje a okazało się,że mamy tylko sniadania ...
Faktycznie, rownież rozmawiałam z kierowcą Pastuszaka (nawiasem kierowcy w autokarze pelna kulturka i w ogóle same pozytywy) i mówił ,że ich szef "wkopał się" podpisując z Okejką umowę, bo sam na wakacje z nimi by się nie wybrał.
Podsumowując ja temu biuru nie mam nic do zarzucenia.
Nasz pobyt był jak najbardziej udany, przyjazd i powrót rownież ( wylaczając 2.5 godzinne czekanie w gliwicach na autokar z Grecji) i prawdopodbnie również w nastepnym roku skorzystamy z Usług Ok Services.
IP: 193.59.121.234
anusia
Gość
witajcie. Chyba miałam duże szczęście,bo nie mogę się do niczego doczepić jeżeli chodzi o organizacje biura ok service. jak dla mnie super. 30.07-11-08. byłam w Parali..wszystko tak jak trzeba. Przemili kierowcy (Pastuszak),pilotka hmm..troszkę nasz oszukała (Pani Karolina pobrała sobie więcej o 10 EUR / os za wycieczkę wówczas gdy na miejscu okazało się o 10 EUR / os tańsza :() za tą cenę naprawdę warto. Juz sama nie wiem co o tym myśleć..jak czytam te negatywne opinie to aż mi się wierzyć nie chce, bo mnie na szczęście nic takiego nie spotkało..Zepsuł się autokar ale naprawa trwała bardzo krótko (20 minut) więc tyle chyba da się wytrzymać. Nic poza tym..wszystko ok. !!!!!
IP: 83.13.58.202
B.K.
Gość
Do użytkownika Peterwid:)
Mam pytanie, gdzie będziecie reklamować urlop z biurem OK Serwices. Mam kilka zastrzeżeń i chciałabym też zgłosić reklamację, ale niestety nie bardzo wiem gdzie. Z opinii wynika, że oni odrzucają wszystkie reklamacje, zastanawiam się nad Rzecznikiem Praw Konsumenta. Będę wdzięczna za informacje:)
IP: 85.198.223.116
Mycha
Gość
Witam wszystkich,
wybieram się 21 września na Thassos z ok services do Green Velvet, przeczytałam całe forum i mimo, że jestem optymistką zaczynam się niepokoic, proszę o informację, jeśli ktoś tam był- aha, na szczęście lecę samolotem, dzięki za wszelkie odpowiedzi.
IP: 95.40.12.11
lidka
Gość
do M&M apartamenty risos w porzątku jest tam super troche daleko do plaży ale za to basen przy hotelu ekstra. jedż śmiało okolica piękna i firma również bez zastrzeżeń.Właściciele spoko i klima w cenie. mile wspominam tam pobyt. powodzenia!
IP: 83.1.165.152
jaaaa
Gość
Bylam w paralii na poczatku sierpnia wyjazd byl udany nie mielismy zadnych problemow..ladny czysty nowoczesny hotel pryncipal...woda w basenie czysciutka,sniadania dobre choc codziennie to samo,ale mozna bylo sobie wybrac raz to, raz co innego na sniadanko..ja nie narzekam.Wycieczki wykupilismy w innym biurze na miejscu...byly tansze...balam sie wykupywac wyczieczki z okejem ze wzgledu na opinie jakie czytalam a poza tym na miejscu moglam sama zdecydowac o terminie wycieczki nie byl mi on narzucany...zdarzylo sie ze osoby ktore byly w naszym hotelu wykupily wycieczki z okeja mieli te wycieczki dzien po dniu...3 wycieczki pod rzad juz pod koniec wczasow...niektorzy nie pojechali na wszystkie ,nie dali rady...w tym upale sa one naprawde meczace.Ogolnie jestem zadowolona...podroz przebiegala bez problemow..byl postoj na zakupy w Bulgari....W autokarze na tylnych siedzeniach bylo troche goraco,ale wystarczylo ruszyc tylek z siedzienia(niektorzy narzekali ze im goraco ale nie ruszyli sie z miejsca i nie poszli do kierowcy w tej sprawie )isc do kierowcy i poprosic zeby podkrecil klime i juz bylo ok.Dziwia mnie ludzie ktorzy zamiast upomniec sie o swoje wola narzekac .skarzyc sie zamiast wyjasnic sprawe...tak bylo np z klima w pokoju hotelowym ludzie 3 dni siedzieli bez klimy bo nie wiedzieli jak ja wlaczyc ....i zamiast isc do obslugi zapytac siedzieli bez :D Koniec jezyka za przewodnika nawe nie znajac jezyka zawsze mozna sie jakos dogadac....tylko trzeba troche ruszyc glowa ;)
IP: 89.107.157.1
ASSSS
Gość
Witam serdecznie,
czy ktos byl moze w MORFEAS w Paralii?
bardzooo prosze o opinie
pozdrawiam
IP: 78.8.105.248
ASSSS
Gość
acha
jeszcze jakie temperatury panuja tam we wrzesniu?
i jezeli ktos mialby jakies dobre rady-co zwiedzac, gdzie warto kupowac jedzenie itp to tez chetnie przecztam
IP: 78.8.105.248
jaaaa
Gość
Polecam do zwiedzania Meteory,Olimp,wyprawa na Skhiatos... taka sobie...wiecej sie jedzie i plynie niz zwiedza ;) Wycieczki radze wykupic w Parali mozna wybrac termin i cenowobywa taniej...my na skhiatos placilismy 27 e,na olimp10 e ,na meteory 18 e..Zaluje ze nie bylamw Atenach..bylo bardzo goraco ale we wrzesniu juz jest nieco chlodniej...Podobno nie warto jechac do salonik nic ciekawego tam nie ma.
IP: 89.107.157.1
Zofia i Stanisław
Gość
Jeżdżę z tego biura już od paru lat w tym roku byliśmy w Bułgari w Rawdzie w hotelu ELWIRA 10.06.2010r - BYŁO SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR. WSZYSTKO ZAPIĘTE NA OSTATNI GUZIK. Jedzenie bardzo dobre, miła obsługa. Przed wyjazdem czytałam komentaże odnośnie hotelu Elwira były negatywne - aż się obawiałam, moje zdumienie było wielkie jak przyjechałam na miejsce i zobaczyła na własne oczy. Było O.K. Takie komentaże może wystawiać jedynie konkurencja. POLECAM WSZYSTKIM TEN HOTEL I BIURO O.K. Jeżeli ktoś płaci niewielkie pieniądze za wczasy, a chce mieszkać w pięcio gwiazdkowym hotelu to sorry niech się zastanowi przed wystawieniem komentaża. Znamy ten typ ludzi że za niewielkie pieniądze chcieliby konfort pięcio gwiadkowych hoteli "ŻENADA" JESZCZE RAZ PODKREŚLAM BYŁO SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRR I W PRZYSZŁYM ROKU ZNOWU SKOŻYSTAM Z TEGO BIURA. zadowoleni Zofia i Stanisław
IP: 79.163.240.106

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij