» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Autor Treść
gośc' Ania
Gość
Witam , ja już trzy razy byłam w Grecji z tym biurem i co i wszystko OK. pierwszy raz jakieś 9 lat temu w Parali i to zapoczątkowało moją wielką grecką przygodę z tym biurem. przejazd autokarem , pobyt w apartamencie , polscy rezydenci i wycieczki fakultatywne były na jak najwyższym poziomie. ale zawsze znajdą się osoby które mają jakies ale .Ja przynajmniej do niczego nie mogę się przyczepic'. następny raz pojeczaliśmy również autokarem już z dwójką dzieci do Parali ale koło Katerini. I tu również było wszystko w pożądku. wycieczki organizowane przez biuro były naprawdę udane, przejazd autokarem może trochę długi ale kierowcy wspaniali ,i wyrozumiali bo było dużo dzieci w autokarze i jak trzeba było stanąc; to stawali.jedzenie zawsze kupujemy na mieście bo tawern z dobrą kuchnią grecką jest bardzo wiele i każdy znajdzie coś dla siebie a i wiem że jedzenie stołówkowe nie zawsze każdemu odpowiada .a jak jest się na plaży z dziec;mi to ciężko czasem się zebrac; bo pora obiadowa a tak to my decydowaliśmy gdzie i o której zjemy. to było 10 dni wspaniałego wypoczynku. Tego samego roku ale bez dzieci we wrześniu pojechaliśmy z tym biurem a raczej polecieliśmy na alonissos ( sporady) do miejscowości Kalamaki. i tu również było wspaniale, może tylko jedzenie nie za bardzo ale tylko były wczasy z pełnym wyżywieniem , ale i tak czasem jedliśmy poza hotelem, a najmacznej było w tawernie przy plaży chrissi milia ! to dopiero uczta dla podniebienia. przelot samolotem , potem jazda autokarem do portu i płynięcie flay kat-em były zorganizowane naprawdę bardzo dobrze , transfer do hotelu i z powrotem również , opieka rezydenta szczerze nawet dobra gdyż skręciłam sobie kostkę na wycieczce fakultatywneji, bez problemu pomógł we wszystkim. Jak najbardziej polecam wypoczynek na tej wyspie , piękna pachnąca i jeszcze nie tak oblegana przez turystów jak inne miejsca w grecji. w tym roku byliśmy na Krecie i ubolewałam że to biuro nie organizuje tam wypoczynku bo napewno bym skożystała , bo zaletą jest że są niedrodzy. Natomiast na następne wakacje wybieram się z rodziną właśnie na Alonissos bo było cudownie tylko już nie do kalamaki bo z dziec' mi to tam nie za bardzo ale do rusomo gialo lub patitiri i właśnie tylko z tą firmą , choc' dowiedziałam się że samolotem sprzedają wczasy pod inną nazwą firmy( poprostu podzielili wczasy somolotowe i autokarowe osobno ze względów chyba logistycznych tak bynajmniej mi się wydaje :). Jeśli byłoby coś nie tak z tą firmą to bym nie korzystała z ich ofert , jakbym była nie zadowolona to bym o tym napisała , nie rozumiem ludzi , przecież tak jak ja wybierają tani wypoczynek w grecji organizowany przez tą firmę i jeszcze nażekają. bo nie ma wody ciepłej , to trzeba przyjśc do hotelu 10 min.wcześniej i będzie ,bo jedzenie nie smaczne to można iśc' do tawerny i srawa załatwiona albo nie kupowac' wyżywienia wczasowego i nie będzie problemu. ludzie sami sobie komplikują życie na wczasach. trochę dystansu i wyrozumienia, jeśli płacisz 1500zł od osoby lub mniej (przy autokarze) to nie wymagaj że bądą skakac' kolo ciebie. kup sobie wczasy za 10 tys.zł ta tak będzie . to biuro żetelnie przedstawia swoje oferty. dokładnie opisuje hotel i ewentualne jedzenie . to nie znaczy że jest się z'le traktowanym lub coś innego, po prostu to biuro jest tyle lat na rynku , nie zbankrutowało jak inne chociażby sławny Orbis, nie chachmęci i ludzie nadal z tym biurem jeżdzą więc może z niekturymi ludzmi jest coś nie tak co wypisują same oszczerstwa, warto by się nad tym zastanowic' dlaczego tak się dzieje , dla mnie odpowiedz jest prosta , niedrogie wczasy , dobry przejazd lub lot , mili rezydenci , czysty mały chotelik, a to wszystko w pięknej grecji gdzie nie martwisz się o pogodę cóż więcej chciec', ja na następne wakacje wybieram ofertę tylko tego biura , bo jest przezemnie zprawdzone i wszystko jest OK.
IP: 84.10.188.6
Igor
Gość
Biuro podróży OK jest beznadziejne jeżeli chodzi o dojazd i powrót z wakacji.W naszym przypadku po wyjściu z autokaru miał podjechać bus.I co?I sterczeliśmy pół nocy pod gołym niebem.Nikt się nie zjawił i mało tego biuro twierdzi że to nasza wina.Ale co tam zawsze można wrócić na własny i dodatkowy koszt hehe..Żenada nie polecam
IP: 83.10.85.220
Heniek
Gość
Byliśmy w wrześniu w Paralii z OKservis w hotelu Oazis wszystko było ok dla niewymagającego wczasowicza ,pokoje do spania wystarczające o umiarkowanym standardzie,choć wyposażone w klimatyzację,telewizję,lodówkę i jak masz szczęście to widok z balkonu na ulicę w przeciwnym razie parę metrów podwórka ,jedzenie dobre choć niemające nic wspólnego z Grecją /bez oliwek,owoców,musaki czy pesto/,niewątpliwym plusem hotelu były serwowane napoje /herbata,kawa/ w ciągu dnia oraz bliziutko do plaży/na kawę w południe można skoczyć/.Rezydenci - można powiedzieć że się nie narzucali ze swoją opieką, jak masz problem to raczej zaczynają pływać zwalając na szybkie zmiany uzgodnień czy cen w biurze w kraju/ Bielsku Białej/.Natomiast radziłbym uważać na agentów sprzedających wczasy bądź wycieczki oni kombinują z cenami/różne dopiski na skierowaniu-których i tak nikt nie respektuje czy manipulacje wycieczkami fakultatywnymi.
IP: 178.42.225.1
viola
Gość
A ja jak najbardziej polecam OK SERVICE, korzystałam i było super, chyba że ktoś ma muchy w nosie i nic nigdy mu się nie podoba, pozdrawiam :P
IP: 79.163.178.142
Julia
Gość
z koleżanką spędziłyśmy najwspanialszy Sylwester 2011 w Paralii, w hotelu Porto del Sol. dużo podróżuje i mogę z całym szacunkiem podziękować za wspaniały wyjazd, organizacje, miłą obsługe pilota, kierowców, administracji hotela. smaczne jedzenie, czyste i bardzo duże pokoje z widokiem na morze i góre Olimp, wycieczki w Saloniki i Meteory zachwycające. rozczarowali polacy, naprawde brak kultury i szacunku przede wszystkim do religii prawosławnej, wyznaje w/w religie i nie mogłam znieść głupie żarty w kościołach, wiele z polaków potrafili opierać się o ikony, całować się w klasztorach i to są chrześcijanie?? przepraszam ale czegoś takiego w kościele swoim by sobie nie pozwolili! po drugie, wycieczka kosztowała 950zł i zawierała full service: wycieczki, śniadania-obiado-kolacje, Sylwester z kolacją i winem, prezenty od biura, niespodzianki i było tak przykro słyszeć ciągłe narzekania ze a to sałatka bez marchewki, a to woda zamiast kompotu (HB!!!!), a to ser w makaronach, wszystko źle, wszystko nie tak jak marzyli, przepraszam no to warto sobie kupić wyjazd za 5000zł i miec wszystko pod dostatkiem all in. na Sylwestra podali szampana, nie zdążyłam wznieść toast, ponieważ miałam wrażenie że niektórzy pierwszy raz w życiu pili szampana, chwycili butelke, schowali i gdzieś tam pod stołem rozlali żeby nikomu innemu nie starczyło. wstyd, przez całą podróż połowa autokaru chlała z butelki i po chamsku się zachowywała, najbardziej kobiety i to kobiety w wieku! wstyd i jeszcze raz wstyd! co do reszty - wielkie podziękowanie!
IP: 89.76.200.126
Ola0810
Gość
Ja i mój mąż jedziemy w czerwcu do hotelu Porto del sol w Paralii gdyby ktoś mógłby cokolwiek napisać o tym hotelu. Np. czy te pokoje bardzo odbiegają od tego co jest pokazane na stronie i jaka tam jest obsługa. Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
IP: 89.76.100.26
Ewa
Gość
My też wybieramy sie z dziećmi do hotelu Porto del sol. Wdzięczna będę za wszelkie nformacje na jego temat. Coś na temat plaży, kantorów, bankomatów w pobliżu też mile widziane. Z góry dziękuję!
IP: 193.193.181.43
Rysiek
Gość
Wybieram się 13 czerwca do Paralia hotel Principal nie z biurem OK Servis ale z dzieckiem tego biura Aquamaris jest to wyjazd samolotowy z Katowic czy Ktoś może coś więcej powiedzieć o tym miejscu .
IP: 195.225.93.34
Ola0810
Gość
Jeśli mogłabym prosić o jakieś zdjęcia z hotelu Porto del sol.... chodzi mi o to jak faktycznie tam wygląda. bo te najlepsze zdjęcia z folderu to nie zawsze to samo co w rzeczywistości. Bardzo was proszę.....to mój e-mail: olciagaj40@o2.pl
IP: 89.76.100.26
gosc
Gość
odpowiadam Pani Ani na obszerna reklame tego Biura: 9 lat temu to biuro nosilo nazwe "Tramp - Travel mialo swija siedzibe przy ul.3 Maja w Bielsku-Bialej, nie organizowalo wyjazdow do Grecji .Od niedawna zmienilo nietylko nazwe na "O.K Services ,rowniez siedzibe.Z tresci Pani wypowiedzi wznika iz,w pelni podzielam opinie goscia kierujace jest Pani pracownikiem tego biura badz osoba zaprzyjazniona.W pelni podzielam wypowiedz goscia do Ewas,Marii,Pawla,my rowniez bylismy W Paralii i uslyszelismy identyczne slowa od wlascicielki biura P.Katarzyny Ketikohlou zacytowane wyzej.
IP: 83.1.164.140
marula78
Gość
Ola0810 napisał
Ja i mój mąż jedziemy w czerwcu do hotelu Porto del sol w Paralii gdyby ktoś mógłby cokolwiek napisać o tym hotelu. Np. czy te pokoje bardzo odbiegają od tego co jest pokazane na stronie i jaka tam jest obsługa. Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
Ja byłem w zeszłym roku w Yakinthos ale była dosyć spora grupa z autokaru ludzi w Porto i byli zadowoleni z obieku
IP: 77.255.69.104
OLA 1
Gość
Jedziemy w sierpniu do Grecji-hotel Achillion (Thassos). Jeśli ktoś tam bym bardzo prosimy o jakieś przydatne informacje na temat hotelu i okolicy
IP: 83.28.135.128
Heniek
Gość
Plaża w Paralii jest dosyć wąska więc jak ktoś kaprysi przy wyborze miejsca to musi się śpieszyć, chyba że po prawej stronie miasta za portem, co do kasy to oni wolą gotówkę niż kartę
IP: 83.10.64.40
TOM
Gość
Tezjedziemy w sierpniu na Thassos do apt Angelika w Skala Potamia
IP: 80.53.124.42
jaaaa
Gość
Glupoty piszesz hotel princypal polozony jest niedaleko centrum dojscie 10min to zadna wies tylko nowa rozbudowujaca sie dzielnica cisza spokoj..do plazy niecale 10 min i plaza tam jest bardzo szeroka fajniejsza niz w centrum gdzie jest waska i zatloczona ...Obsluga hotelu ...nie sa zbyt wylewni ani nie wydaja sie sympatyczni ale jesli o cos sie poprosi to sie to dostanie nie ma problemu..tylko trzeba powiedziec .Mnie sie podobalo ..sniadania byly codziennie takie same ale glodny nikt nie chodzil fakt ten suchy prowiant to jedna bulka i mala butelka wody ..no coz mogliby sie bardziej postarac ..
IP: 87.207.244.213
urlopowicz
Gość
Byłem z tym biurem podróży na Thassos w 2010r i NIE POLECAM tego biura ponieważ autokar którym jechaliśmy był beznadziejny, śmierdzący stęchlizną, brudny i z popsutą klimatyzacją!!! Mimo iż zgłaszaliśmy to, w drodze powrotnej jechaliśmy tym samym gruchotem. Podróż była przez to fatalna a do tego kierowcy chamscy i nieuprzejmi. Rezydenci mili aczkolwiek nie znający wyspy, chyba byli tam z przypadku. Z tego co słyszałem to wszystkie ich autokary są w takim stanie. Oczywiście Thassos jako miejsce spęczenia wakacji polecam, tylko wyjazd NIE z OK Service.
IP: 83.15.13.131
malineczka
Gość
Witam,jadę 20 maja do Paralii czy ktoś się też wybiera w tym samym czasie?
IP: 83.30.115.157
malineczka
Gość
a czy w apartamencie JOHN&EVE ***jest moze wi-fi? ;)
IP: 83.30.100.178
Iga
Gość
jadę 20.05 do Chorwacji z Ok Services:) jedzie ktoś w tym czasie?
IP: 82.160.174.101
Iga
Gość
malineczka - wi-fi znajdziesz koło większych restauracji ,w zeszłym roku byłam w Olimpic Beach - to jest koło Parali
IP: 82.160.174.101
ala
Gość
Kto jedzie do parali 09.07 z ok servis
IP: 82.177.218.96
Ricardo
Gość
jedzie ktoś do słonecznego brzegu hotel sirena amfibia w terminie od 21.06.2011 -01.07.2011 :lol:
a co do biura OK to byłem z nimi w zeszłym roku w Grecji w hotelu Rainbow
i byłem zadowolony
IP: 79.188.171.142
Karolinka3040
Gość
Ludzie biuro usunęło polowe hoteli z riwiery i usuneli chalkidiki co to jest??
IP: 83.7.127.82
aaa
Gość
Był ktoś w hotelu PALMA w Słonecznym Brzegu? jeśli tak, prosze o opinie ;)
IP: 91.203.248.29
Gość
Gość
Wróciłyśmy 30 maja z Grecji. Grecja OK. Baza hotelowa za tak marne pieniądze też. Ale organizacja do bani. Ceny za wycieczki fakultatywne nie odpowiadały wystawionym internecie. panie pilotka i rezydentka aroganckie. tak beznadziejnych biur w życiu nie spotkałyśmy
IP: 178.122.158.111

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij