» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
Wiolik
Gość
To znaczy,w Toroni czy Olimpic Beach?
IP: 77.113.120.226
Agnieszka
Gość
Czytam i czytam i wniosek mam jeden. Ktoś komu bardzo zależyly, chce zniszczyć to biuro. Nawet jedna wypowiedź taka była "zniszczę was". Może to ktoś kto przegrał sprawę w sądzie i podchodzi do sprawy ambicjonalnie. Reasumując- chamscy i pijani kierowcy, chamscy i pijani rezydenci, chamska właścicielka, robaki, włochaty grzyb na ścianach, stary chleb z dżemem na śniadanie, niebezpieczna jazda autobusem, dospawane krzesła w autobusie, zaparowane szyby, łączone pokoje, brak opieki lekarskiej ogólnie zła organizacja. Ja nie wiem co jeszcze można wymyślić, to jest dokładnie wszystko czego można się bać przed wyjazdem. Trochę niewiarygodne te wypowiedzi i naciągane. Ja kupiłam wycieczkę do Parali do hotelu Mediterranean Princess na 25.06.2009r. Po powrocie wszystko szczerze opiszę. Ryzykuję.
IP: 89.74.183.34
gość
Gość
apartamenty venus lub ermis,jakies szczere opinie??!!!
IP: 94.246.132.116
madzia
Gość
Witam wybieramy się z Mężem z tego biura do Słonecznego Brzegu do hotelu Nancy. Czy ktoś z Was może tam już był?moze ktoś posiada jakieś info na temat tego hoteliku?byłabym wdzięczna
IP: 212.244.116.1
lUC
Gość
BYŁAM Z TYM BIUREM DWA RAZY W PARALII ,RAZ W APARTAMENCIE DRUGI RAZ W HOTELU.WARUNKI MIAŁAM ZASKAKUJACO DOBRE ZA BARDZO MAŁE PIENIĄDZE.POLSCY REZYDENCI BARDZO KIEPSCY,NATOMIAST BYŁA DO DYSPOZYCJI REZYDENTKA RUMUŃSKA ,KTÓRA POMAGAŁA BARDZO CHĘTNIE.W POSTACH PADAŁO IMIĘ DANIELA,BYŁA TAKA DZIEWCZYNA W 2006 ROKU,KTÓRA BYŁA REZYDENTKĄ CHYBA W LEPTOKARII BARDZO MILE JĄ WSPOMINAM,NAWET JEJ MÓWIŁAM, WIELKA SZKODA ,ŻE W PARALII NIE MA KOGOS TAKIEGO JAK TY.PRZEZ DWA LATA WYJEŻDŻAŁAM Z INNYM BIUREM.REWELACJA,ALE UWIELBIAM PARALIĘ I WTYM ROKU JADĘ TAM PONOWNIE,WYBRAŁAM HOTEL PRINCIPIAL,MYSLĘ,ŻE BEDZIE REWELACYJNIE I SPOTKAM WIELE CIEKAWYCH LUDZI
IP: 80.51.9.111
balbinka
Gość
Witam , ja za 2 tygodnie wyjeżdżam na Thassos do apartamentów Angelika , czytałam wcześniej że ktoś już tam był a może cos więcej na ten temat . Dzięki za info
IP: 62.182.228.241
balbinka
Gość
Aha jeszcze mam jedno pytanko , czy są tam jeżowce ? Chodzi o to czy brać obuwie do wody.
IP: 62.182.228.241
grześ6
Gość
Balbinko ! Daj znać po powrocie (kristapelikan@wp.pl ). Ja wybieram się do Angeliki w sierpniu. Życzę bardzo udanego urlopu.
IP: 83.4.28.136
Mika
Gość
Waldek & Anka & ten dresiarz to niezła mafia z Parali . Mam nadzieje ze kiedys wpierdol dostaną !
IP: 83.5.95.43
Mika
Gość
Pisze tu o Parali
IP: 83.5.95.43
Mika
Gość
Oczywiscie z OK Service
IP: 83.5.95.43
Gość
Gość
Zamieszczam tu moją wypowiedź z soboty 30 maja "Wróciłam dziś o 8 45 rano z Olimpik, miałam wrócić w piątek przed północą, 13 godzin z grupą 52 osób na ulicy w deszczu (dzięki uprzejmości właściciela hotelu Rainbow część osób mogła się schować przed deszczem)czekaliśmy na autokar który miał być najpierw o 18, potem o 21, potem o 21 22 , w końcu o 1 30 w nocy a wyjechaliśmy o 2 w nocy z pilotem dla którego firma nawet noclegu nie załatwiła. Dużo by pisać , ale jako stała klientka która raz w roku dawała grupę przynajmniej 50 osób, w tym roku 98 liczyłam na lepsze traktowanie, a przynajmniej rzetelną informację. Dwa razy korzystałam z biura najpierw tramp travel, potem ok services, i nie mogłam narzekać, były niewielkie niedociągnięcia, ale przy dobrej woli dwóch stron można było je zlikwidować. To co mnie w tym roku spotkało trudno opisać, nie wyobrażałam sobie że Pani Katarzyna z Paralii okaże się osobą nieodpowiedzialna, tylko tak mogę wytłumaczyć krzyki na mnie i mojego męża gdy oczekiwaliśmy rzetelnej informacji o naszym wyjeździe z Olimpic, najpierw z hoteli między 9-10 wykwaterowani zostaliśmy na ulicę, i tylko dzięki uprzejmości właścicieli hotelu Giotis, dostaliśmy dostęp do dwóch pokoi gdzie 98 osób mogło złożyć bagaże, nie firma tylko my to załatwialiśmy. Pierwotnie tak jak w zeszłym roku bagaże miały być złożone w tawernie Faros gdzie miał być dostęp do prysznica , taka informacje telefoniczna miałam tez od drugiej Pani Katarzyny Maj w Polsce, później się tego wypierała. Krzycząc Pani Katarzyna z Paralii tłumaczyła że kierowcy się spóźnili i muszą mieć 9 godzin przerwy, rozmawialiśmy z kierowcami, Ci którzy nas wieźli mieli do soboty być w Olimpic i nic o tym że mają nas wieźć nie wiedzieli dopiero o 15 30 powiedziano im ze mają nas wieźć, a ci którzy nas mieli wieźć wieźli docelowo wycieczkę na jakąś wyspę gdzie spóźnili się na prom i gdyby zdążyli na prom około 17 mieli być w Olimpic a o 21 mieli nas wieźć do Polski, gdzie tu 9 godzin przerwy o której Pani Katarzyna mówiła że są konieczne. Czyli jedni muszą mieć przepisowe 9 godzin (bo maja elektroniczne karty) , a drudzy mający inne tachometry mogą nie mieć tych 9 godzin, śmierdzi to na odległość. Był to mój ostatni wyjazd z tą firma i przestrzegam, to że ktoś jeden albo dwa razy jest zadowolony o niczym nie świadczy. Proszę o kontakt ludzi którzy mieli podobne doświadczenia. maik@nadzieja.pl
Jest mi bardzo przykro i nigdy nie zrozumiem zachowania właścicieli biura, którzy kłamią i nie potrafią powiedzieć zwykłego przepraszam. Kierowcy z którymi jechaliśmy o 15 30 wiedzieli że jadą z nami o 1 30 , my o tym dowiedzieliśmy się po 23 , myślę że komentarza nie trzeba.
IP: 89.76.84.142
Gość
Gość
To też moja wypowiedź z wczoraj Słowa które tutaj cytuje i które są wycięte z oferty Ok services to niestety nieprawda :evil: W zeszłym roku o tej samej porze co w tym roku korzystaliśmy z tej oferty, w tym roku niestety powiedziano nam w dniu wyjazdu, że umowa jest od 2 czerwca (nie ma tego zaznaczonego w ofercie) My zarówno w zeszłym jak i w tym roku wyjeżdżaliśmy o tej samej porze tzn. 29-30 maja :"Aby w maksymalny sposób uprzyjemnić Państwa wakacje oraz zaoszczędzić stresu związanego z dniem wyjazdu przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle atrakcyjną propozycję. W dniu wyjazdu wykwaterowanie z pokoi nastąpi o godz. 09.00, od godz. 09.00 (zgodnie z rozkładem jazdy wiszącym w każdym hotelu i budynku apartamentowym) przyjedzie po Państwa autokar wraz z pilotem, który zawiezie Was z bagażami do klubu plażowego, gdzie spędzicie w miłej atmosferze, wśród przyjaciół ten ostatni dzień.Czas pobytu umili Wam animator organizując różnego rodzaju gry i zabawy.
Klub usytuowany jest na plaży w odległości 1 km od Olimpic Beach, 1,5 km od Paralii, składa się z części plażowej gdzie znajdziecie Państwo: barek, leżaki i parasole (bezpłatne - za wyjątkiem soboty i niedzieli, lecz w dobrym tonie jest zamówienie napoi) oraz części restauracyjnej, gdzie znajduje się zamykane miejsce na bagaże, prysznice z ciepłą wodą oraz toalety, restauracja oraz barek, plac zabaw dla dzieci oraz internet wireless.
W restauracji serwowany będzie przed wyjazdem posiłek składający się z (przykładowe menu): dania głównego (ziemniaczki, kotlet schabowy, sałatka) oraz deseru (owoc sezonowy lub słodkość)
W restauracji możecie Państwo zamówić potrawy z menu w języku polskim z dokładnie opisanymi potrawami oraz napoje według własnego uznania.
Wszyscy klienci firmy OK SERVICES otrzymają specjalne identyfikatory uprawniające, do skorzystania z wykupionego posiłku, bezpłatnego korzystania z leżaków i parasoli (za wyjątkiem soboty i niedzieli), zniżkowych cen w barze plażowym(zniżki jeśli zakupicie napoje osobiście w barze, prezentując identyfikator)
Natomiast, jeżeli zechcecie się udać do centrum miejscowości nie stanowi to żadnego problemu, wystarczy przyjemny spacer deptakiem nadmorskim.
Spędź ostatni dzień bez stresu, wykorzystaj pogodę, piękną plażę i baw się do końca!
Twój wypoczynek będzie NIE OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Ps: Mój ostatni dzień przyćmił miłe chwile spędzone w cudownym miejscu i w cudownym Giotisie
Nie życzę nikomu takiego ostatniego dnia :roll:
Życzę wszystkim udanego urlopu i naprawdę cudownego ostatniego dnia.
IP: 89.76.84.142
Gość
Gość
Naprawdę jest mi bardzo przykro , że po dwóch cudownych urlopach ze wspaniałymi wspomnieniami, z cudowną Ania i Waldkiem, muszę pisać ku przestrodze , negatywy, to prawda co się tu pisze , my na 98 osób nie mieliśmy żadnego rezydenta, opiekował się nami ??? człowiek który przyjechał z grupa ze Śląska i był pierwszy raz w Grecji .nie był nigdy na Meteorach, nie znał położenia apartamentów w Olimipik ja go oprowadzałam i pokazywałam gdzie one są i to ja jako uczestniczka zaprowadzałam nowych wczasowiczów, do Apartamentów czy to nie śmieszne. Człowiek ten był tak spanikowany i zdezorientowany że było mi go żal , był między Panią Kasia a grupa czyli między młotem a kowadłem, starł się jak mógł, ale efekty były marne. Biuro zlekceważyło stałego klienta który jeszcze przez długie lata mógł raz w roku dawać grupę około 100 osób, a wystarczył normalny dialog - nie krzyki i rzetelna informacja, ale widać nie zależy im na stałych klientach. To wszystko piszę z bólem serca bo pokochałam Grecję i Olimpik, szukam teraz innych rozwiązań jak tam dotrzeć w przyszłym roku ale bez biura, może mi się uda, może ktoś wie czy są tanie linie do Tesalonik z góry dziękuje za informację, i życzę mimo wszystko udanych wakacji mnie się udało 2 razy z tym biurem ( z małymi potknięciami). Może biuro weźmie te negatywy pod uwagę i zmieni stosunek do klienta .
Pozdrawiam serdecznie zadowolonych i niezadowolonych.
IP: 89.76.84.142
Agusia
Gość
Nie polecam tego biura, jeśli możecie wycofujcie się, zero profesjonalizmu, niekompetencja, rezydent nie posiada żadnych wiadomości, brak pilota podczas podróży, kierowcy chamscy, to biuro to porażka!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 78.28.12.50
Użytkownik
Posty: 13
PISZE W UMOWIE ZE NIE MA PILOTA W CZASIE PODRUŻY
IP: 83.29.208.190
Agusia
Gość
Misia może w twojej jest w mojej nie było :(
IP: 78.28.12.50
:):):)
Gość
W lipcu lecę z tym biurem na wyspę Alonissos, Kalamaki, hotel Agnanti. Bardzo proszę o jakieś informacje jeśli ktoś już tam z OK Services był.
IP: 83.22.187.148
Użytkownik
Posty: 13
U MNIE JEST TAK W UMOWIE Turysta potwierdza, że zapoznał się ze stanowiącymi umowę warunkami uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez OK Services sp. z o.o. i zobowiązuje się do ich przestrzegania. Organizator nie zapewnia Turystom opieki pilota podczas przejazdu tranzytowego.
IP: 83.29.208.190
beatamatenko
Gość
przegladam posty i mam wrazenie, że albo piszą je osoby które chcą danej firmie zrobić wrogą robotę lub też tacy którzy są z konkretnym biurem powiązani i robią krypto reklamę. proszę i mam nadzieję, że robię to w imieniu większości forumowiczów o naprawdę prawdziwe i szczere opinie. Może nie zawsze będą po naszej myśli, ale może będzie nam łatwiej na miejscu lub w czasie drogi. Pozdrawiam A kto jeszcze nie wybrał to mu pomożemy
IP: 79.162.105.80
artur
Gość
16.07.09 lece do Grecji i mam pytanie czy można tam wypożyczyć skutery albo samochody??i co warto zobaczyc w okolicy miasta Pralia? 8)
IP: 83.21.65.241
artur
Gość
przepraszam za pomyłke Paralia
IP: 83.21.65.241
luc
Gość
bez problemu można wynająć skuter albo kłada
IP: 80.51.9.111
Artur
Gość
a jeszcze ok. jaka cena?? :P
IP: 79.186.183.124
Ona
Gość
A jedzie ktoś 20 lipca do Paralii? ;) hotel Principal. A może ktos byl juz w tym hotelu?;>
IP: 93.175.87.102

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij