» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Treść
LUC
Gość
JA JADE DO TEGO HOTELU WE WRZESNIU ,PROSZĘ O OPINIĘ
IP: 80.51.9.111
LUC
Gość
NIE PAMIETAM CENY ALE NIE BYŁY TO DUZE PIENIĄDZE
IP: 80.51.9.111
Artur
Gość
Był ktoś w Paralii??co warto tam zwiedzić??
IP: 83.27.160.46
gość
Gość
jadę do olimpic beach 9 sierpnia 2009 z ok services jedzie ktoś w tym terminie ??? i czy był ktoś z Was w apartamencie anna 3 - jakie tam są warunki ???
IP: 79.163.240.9
magda
Gość
Principal - hotel b,ładny i widać,ze nowo wybudowany bo elegancki-znajdujący się w nowszej części miasta-widziałam go tylko,raczej nie widziałam tam nic specjalnego do zwiedzania,jednak warto się wybrać na dyskoteki np.cocus -graja tam polska muzykę -nie warto wszystkiego przeliczać np,w Cocusie(Paralia) sok lub piwo (0,33) to 4 euro,ale zabawa fajna, oprocz tego jest jeszcze Habana,Gold i Hoola Hoop- to te najwieksze.Biuro ok services- nie spełniało wielu wymagań np. ludzie musieli się sami zakwaterować ,zorientować o której są posiłki itp.jeśli ktoś nie zna języka to mógł mieć z tym problem,a jeśli ktoś już jedzie z biurem to oczekuje jakiegoś wsparcia czy pomocy z jego strony(nas rozwoziła do hoteli pilotka,bo rezydentka spala...)Ale trzeba tez nie przejmowac sie takimi niedogodnosciami i sie zrelaksowac-w koncu to Grecja jest .;D
inne przykladowe ceny : chleb 0.5 kg -50 do 80 centow
kawa latte od 1.5 euro
gyros od 1.5 ale czesciej 2 euro
Dla informacji w Paralii znajduja sie dwa wieksze hipermarkety Lidl i jeszcze jeden,a w Olimpic Beach duzo supermarketow mniejszych-w tych blizej plazy oczywiscie troche drozej.W Paralii jest port,a oboko portu duza smazalnia ryb,gdzie mozna zjesc swieza rybe.
Jeszcze uwag kilka : pisze to bo czuje sie zawstydzona postepowaniem ,niektorych wczasowiczow np, jak sa wykupione posiliki to powinnismy jesc 2 * dziennie-a nie zaplacic za dwa a jesc 3 razy :9 np, wynoszenie ze sniadania wszystkiego - od chleba do dzemow-po prostu zalosne,mysle,ze jak juz jestesmy za granica powinnismy jakos reprezentowac nasz kraj-a nie pokazywac swoje cwaniactwo- Bo Polak potrafii... to tyle ode mnie ,mnie pomimo kilku niedogodnosci(ze strony biura) bardzo sie podobalo
Aha i jeszcze jedna uwaga dotyczaca plazy- woda jest czysta nawet posiada blekitna flage-ale w poblizu glonow wystepuja meduzy - przezroczyste i czarne - w zderzeniu z nia zostawiaja slad- poparzenie podobne do uklucia pokrzywy jesli chodzi o bol
milego pobytu ;D zabierzcie wysoki filtr i jakies czapki na glowe.
Mozna tez okazyjnie tanio kupic wyroby skorzane i futra ,skory - od 50 euro mniej wiecej-krotsze srednia cena to ok.80 euro za kutrki
Udanego urlopu mimo wszystko
IP: 79.163.200.233
Ala
Gość
Allonissos - niedawno wróciłam - jeśli nadal ktoś potrzebuje informacji - proszę pisać - odpowiem jak tylko znajdę wolną chwilkę
IP: 195.225.246.164
Ima
Gość
Magda jeśli pamiętasz ile kosztują futerka np. z norek. Jadę 09 sierpnia z tym biurem i też myślę,że mimo niedogodności jakie się zdarzają będzie ok. Najważniejsze to przeżyć tą męczącą podróż.
IP: 83.18.193.195
Ona
Gość
A jak z dowodem? Bo żeby przejechać przez Serbię potrzebny jest paszport więc czy dowód wogóle brać? Pani z biura powiedziała mi żeby nie brać ponieważ można zgubić. A jeden dokument wystarczy
IP: 93.175.87.102
:):):)
Gość
Proszę o ogólne wrażenia z pobytu na wyspie. Ja lecę w lipcu, do hotelu Agnanti, miejscowość Kalamaki
IP: 89.76.168.31
:):):)
Gość
Chodzi mi oczywiście o wyspę Alonissos
IP: 89.76.168.31
ala
Gość
Wysepka urocza dla ludzi ceniących na urlopie ciszę i spokój , krystalicznie czysta woda , piękne zatoczki , tubylcy bardzo się staraja , żebyśmy się czuli jak najlepiej . Rezydent był unas codziennie , bardzo miły i uczynny chłopak . Nie byłam w Kalamaki ale w drodze powrotnej słyszałam bardzo pchlebne opinie. Ci którzy tam byli zachwycali się wyżywieniem , twierdzili że właściciel chyba dopłacał , tyle dawali - wieżę w to ponieważ w Oasisie było podobnie, do obiadokolacji właściciel od siebie stawiał wino , a za zamówione piwo nie przyjmował kasy. Byłam tam na przełomie maja/czerwca plaże były tylko dla nas , ale pod koniec pobytu zapełniały się coraz bardziej Anglikami , Niemcami i Francuzami-więc w sezonie napewno będzie tłoczno.
IP: 195.225.246.164
KAROLKA
Gość
TO BIURO JEST NAPRAWDE OK. W TYM ROKU JADE Z NIMI PO RAZ DRUGI I JESTEM PEWNA ZE NIE BEDA ZALOWAC :) A CI CO CHCA LUKSUSÓW TO NIECH SOBIE WAKACJE WYKUPIA ZA 2500 Z RAINBOW TOURIST!!!! NIE SLUCHAJCIE TYCH GLUPOT !!! OK SERVICE JEST NAPRAWDE SUPER :)
IP: 217.98.13.25
samusiaija
Gość
Masakra! Ja nie wymagam wile od wczasów ale to biuro przeszlo wszystkie mozliwe kategorie negatywów.....To biuro klientów ma totalnie w dupie....nie informuja klientów jak równie sami są niedoinformowani.
już w autobusie pilotka miala nas gdzies i romansowala z kierowcami ktorzy na wtępie zapytali sie gdzie wogóle jest Paralia.....nie mówiąc o tym że jechaliśmy grupą 35 osobową i zostalismy rozmieszczeni w 3 różnych autokarach rodziny zostały rozdzielone....tragedia.....jak robilismy przystanek to pilotka nie iformowala nawet w nocy ja byla prawie w mcu ciązy i na jurra biegliśmy do toalety.jechalismy 30h ponieważ zepsuł sie autokar i też nie zostalismy poinformaowani co sie dzieje naet czy możemy wyjsc z autobusu.na miejscu w Paralii nawet nie wiedziala gdzie rozmieszcone są hotele czy apartamenty niektórzy z bagażami robili kółka.....rozmiesczenie ludzi w Parallii zajelo 1,5h gdzie w biurze Tęcza czy Astra Tours zajmowalo to 30 min.na spotkaniu z rezydentka zamiast ,,Dzień dobry" uslyszeliśmy ,,O Matko" a w dlaszej czesci rozmowy że pani nas rozumie bo ma wyższe wyksztalecenie!Jedyna Pania która potrafila cos kompetentnie zalatwic byla Pani Ania(nie mylić z rezydentem),która przyjechala do naszego hotelu jako pomoc w kuchni a skończyla jako rezyden żeby zalagodzic sytuacje.To biuro to jeden wileki burdel.w autobusie pilotka zbierala pieniadze za wycieszki już!!!!!a na miejscu okaząlo sie że ceny są niższe i zeby odzyskać pieniądze trzeba bylo pokonać 2km z Olimpic Beach do Paralli do biura a tam moglo sie okazać że nie maj w kasie pieniedzy i znów.....trasa do pokonania.....bo wart pow że trzeba tam sie stawic w ściesle określonych godzinach.Tragedia!Natomiast hotele takie jak Rainbow czy apartamenty Anna, Anastazja gorąco polecam są piękne.Grecy są wspaniali!i to zniwelowalo niesmak po biurze.....
IP: 89.78.63.80
Wiolik.
Gość
Ponawiam prośbę o opinię na temat miejscowości Toroni,już pierwsza grupa wróciła z wyjazdu.Chodzi mi oczywiście o Chalkidiki.Czy istnieje możliwość wypożyczenia,tam samochodu?Czy hotel Flora jest ok?Będę bardzo wdzięczna za odpowiedż:-)
IP: 77.113.28.35
:):):)
Gość
Dziękuję za bezcenne informacje o Alonnisos. Mam jeszcze dwa pytania: jak przebiegała sama podroż na i z wyspy i czy rzeczywiście jest tam dużo ścieżek do wędrówek pieszych? Będę wdzięczna za wiadomość:)
IP: 89.76.168.31
:):):)
Gość
Jeszcze jedno pytanie odnośnie Alonnisos: czy potrzebne są specjalne buty do wejscia do wody i czy wystarczy ręcznik do opalania się na plaży? Dziękuję za odpowiedź:)
IP: 89.76.168.31
iron72
Gość
na alonissos buty do wchodzenia do wody sa jak najbardziej potrzebne poniewaz wszedzie gdzie sa duze kamienie jest bardzo duzo jeżowców najlepiej tez jest miec parasole poniewaz jest bardzo goraco 8)
IP: 83.30.108.216
Ala
Gość
Buty się faktycznie przydają , ale kto jedzie do Roasum Gialo to spokojnie - nie ma jeżowców - moje 5-letnie dziecko hasało tam na bosaka . Scieżek nie sprawdzałam , nie mogę nic na ten temat powiedzieć . Co do podróży jest nieźle , nasza tura spóźniła się na katamaran i wsadzili nas na stateczek wycieczkowy przez co na wyspę dojechaliśmy w nocy - ale na stateczku było bardzo fajnie .
IP: 195.225.246.164
:):):)
Gość
Bardzo dziekuję za dotychczasowe wiadomości o Alonnisos. Jeśli ktoś może jeszcze coś ciekawego i przydatnego przekazać to bardzo proszę i dziękuję:)
IP: 89.76.168.31
Dana
Gość
cześć czy może ktoś napisać jak wyglądają ceny w Bułgarii i jak stoi dolar
IP: 83.30.36.95
Ima
Gość
W Bułgarii byłam 2 lata temu i już opisywałam na forum, ceny, zakupy, jedzenie,alkohole, restauracje, wszystko kosztowały grosze. Jeszcze tak tanich wczasów, nie miałam z córką jak żyję.Niezapomniane wakacje, bo człowiek czuł się jak amerykanin, ja też miałam dolary, wiadomo ,ze stały niżej niż euro, po ile nie pamiętam, ale ceny były w porównaniu do polskich, to groszowe.
IP: 83.18.193.195
grecja
Gość
czesc wybieram sie na wakacje ze znajomymi do Olimpic, chciałbym sie dowiedziec jak tam jest z wyżywieniem i jakie wycieczki fakultatywne polecacie?jest tam co robic?p
IP: 77.113.185.103
Dana
Gość
dziękuję za informację ale ja też byłam w Bułgarii 2 lata temu, a chodzi mi o aktualne ceny,przecież oni mają stały kurs euro bo przygotowują się do przejścia na euro, ale kurs dolara na pewno jest zmienny niech napisze ktoś kto był teraz w czerwcu w Bułgarii
IP: 83.4.13.42
Kasiek
Gość
:D Ja wybieram sie z mężem 9 sierpnia do Bułgariii do Marietta Palace - i naprawdę obawiam sie tego wyjazdu po przeczytaniu tych wszystkich opisów......Zastanawiające jest jedynie to że - albo ktoś mówi że było fatalnie/ krytycznie/ porażka ....albo że było taak super że jadą znowu .......
może ktoś jedzie też w tym terminie i do tego miejsca i podzieli się ze mną tymi obawami .... :D ;)
IP: 79.163.224.255
Asia
Gość
Elu! Czy Ty leciałaś samolotem czy jechała autokarem?? Jeśli samolotem to jak wyglądała podróż z lotniska na wyspę?
IP: 89.77.105.4

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij