» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja-Paralia-Toronto City

Grecja-Paralia-Toronto City

Dodaj opinię Opinie o hotelu Toronto City

Strona: 1 2 >

Autor Treść
rossi
Gość
Witam,
jadę z przyjaciółmi do Paralii z OK Services w dniach 06.08-18.08 :) Czy ktoś również wybiera sie w tym terminie? Zakwaterowanie Toronto City.

Tych, którzy już tam byli proszę o opinie o tym pensjonacie, ile orientacyjnie zabrać kasy (nie mamy wykupionego wyżywienia), chcemy się pobawić i trochę pozwiedzać.
Ile kosztuje wynajęcie na miejscu samochodu? Ile kosztuje piwo, obiad, pieczywo? Gdzie warto iść się pobawić, gdzie można dobrze zjeść...Proszę również o info ile trwa podróż. Podobno 24h ale różnie to bywa... :D
Z góry dziękuję za opinie i pozdrawiam!!
IP: 83.5.56.249
gość
Gość
;) no to wam zazdroszczę-bo właśnie wróciliśmy :'( -było słodko.Jedzenie najlepsze u Peryklesa na głównym deptaku-pyszne i dużo-porcja ok 6 eu.Co jadłem-pizza z krewetkami palce lizać,wypasiony gyros na talerzu czy też specjal perykles spagetti:),ser feta zapiekany-same bajery,pychota i nie podają paru kromek chleba za 1,6 bez życzenia:)-po dwóch dniach będziecie wiedzieć o co chodzi(mają meni po polsku i obsługa tez mówi po polsku).do tego piwko w zmrożonym kufelku-amstel,lub winko jak kto woli 1,5-2.W markecie piwko czteropak0,5l-3,65eu.Chleb w piekarni-1-2eu zależy od wielkości.Frape na plaży 4 eu.Hotelik o który pytasz ładny zadbany ludzie chwalili-my byliśmy w sotiris:) 20m dalej.Będziecie zadowoleni-hotelik jest poza centrum parali ale jakieś 500m więc spacerek,do marketu 5-10min,na plażę 3-6min.Znajomi z sąsiedniego pokoiku smykali się po dyskach i najbardziej chwalili hulahop ale ponoć daleko.Na plaży w Cocus dyska ożywa o 2 w nocy dobra na powrót.W sotiris współwłaściciel mówi po polsku i można u niego nagrać samochód-niewiem czy dobrze zapamiętałem 50eu na dobe,skuter-15---jak wyjdziecie z toronto i staniecie twarzą do morza to po lewej waszej stronie zobaczycie hotel z polską flagą tam o 12 w połódnie jest zawsze właściciel ten o którym pisze i chętnie udzieli odpowiedzi.
IP: 80.53.237.106
rossi
Gość
Dziękuję za odpowiedź :)
no to już mniej więcej wiem gdzie jeść i gdzie się bawić :) Pozdrawiam !!
IP: 83.5.24.176
gość
Gość
ciesze się że pomogłem,spoko-byłem w toronto na recepcji bo czekaliśmy aż sprzątaczki zrobią swoje w sotiris więc widziałem miny swieżo zakwaterowanych-byli bardzo zadowoleni,zresztą do końca bo często ich spotykaliśmy.Pytałaś chyba jeszcze o aneks kuchenny-na ten temat w toronto nic ci nie powiem bo niewiem(ja byłem w sotiris),ale to co czytałem że coś nie tak z tymi kubkami to moge potwierdzić że tam chyba kubki pojechały do ....bo ludziska biegali na początku do recepcji i dostawali plastiki.Miłego pobytu udanej pogody-nie spalcie się-ale wam zazdroszcze dopiero co wruciłem a już mnie ciągnie.Jak wrucicie to wejdzcie na stronke i piszcie jak jest bo takich mało....:))
IP: 80.53.237.106
rossi
Gość
Ok na pewno dam znać jak było, mam nadzieję, że nie będę mieć gorszych wspomnień niż Ty!! :)
IP: 83.5.42.170
młoda
Gość
rozumiem ze hotel msotiris jest godny polecenia?? tylko zastanawia mnie ze jest jakies 500 metrów od centru?? jak dzwoniłam do biura to powiedzieli ze maksymalnie 250 i tak samo do plaży - możesz napisac gdzie dokładnie znajduje sie sotiris??
IP: 77.223.201.86
ewelinka
Gość
Hej! jadę do Paralii do hotelu Apollon z OK Services. Był ktoś może w tym hoteliku, lub może cokolwiek o nim napisać?? Z góry dzięki! :) Pozdrawiam
IP: 83.22.154.252
wczasowiczka
Gość
witam, mam wielka prośbę do wszystkich :D , którzy byli w PARALII z biurem OK SERVICES a zwłaszcza w pensjonacie TORONTO CITY o jakieś informacje na temat takiej wycieczki, ponieważ sama wybieram się tam we wrześniu. :roll: Jakie są warunki zakwaterowania, rezydenci i wycieczki fakultatywne(wykupione w Polsce razem z wczasami przez biuro)? Czy warto wykupić wyżywienie czy lepiej iść gdzieś samemu i jakie są ceny za obiadek jak się stołuje samemu? Wszystkim życzliwym z góry bardzo dziękuję za wszystkie informacje! ;)
IP: 78.131.137.50
kasiak
Gość
witam. Ja wybiera się tam razem z narzeczonym. a którego dokładnie bo my 9.09:)
IP: 77.253.162.79
edi
Gość
bylam poczatkiem sierpnia w paralii, wlasnie z tego biura i w pensjonacie toronto city :) to malutki hotelik ale czysciutki. Rezydenci bardzo mili i pomocni, zwlaszcza Pan Waldek. Wycieczki lepiej zakupic na miejscu, bo sa tansze. Polecam Skiathos, Meteory i Olimp, sa chyba najlepsze. Jesli chodzi o jedzenie to ludzie narzekali (ja akurat mialam bez wyzywienia). Ale na miejscu nie jest drogo, np. Kebab 2 euro, frape na plazy 3 euro, chleb 1,5 euro, wieksze posilki ok 6 euro wiec luzik. Życze udanego pobytu :)
IP: 83.22.140.111
rossi
Gość
Witam,
również niedawno wróciłam z Toronto City. Hotelik nowy, zadbany, na dole do dyspozycji gości kuchnia (w tym piec gazowy, duża lodówka, patelnie, garnki itp więc można coś przyżądzić samemu). Faktem jest że hotelik chyba był robiony po kosztach, bo np np spadł karnisz z zasłoną, zatrzasnęły się drzwi (ale do dwóch godzin pojawił sie ślusarz) itp
Generalnie wszystko nowe, czyste i zadbane. Polecam!
IP: 195.93.135.137
gość
Gość
a jednak jest ten nasz post ja go znaleść nie umiałem,jeszcze raz pozdrawiam Cię rossi widzę że zadowolona jesteś z wczasów mam nadzieję że Cię moimi opisami nie zawiodłem przed wyjazdem,rozumiem że w pszyłym roku skorzystamy oboje z biura ok servis:) i to bez obaw.Serdecznie pozdrawiam:)
IP: 83.16.114.74
rossi
Gość
Kurcze ,,gościu" normalnie fajny gość z Ciebie :)
już gdzieś napisałam że dałeś mi trafne i prawdziwe rady, a z właścicielem Sotirisa (tak jak mi napisałeś budynek z polską flagą) od którego pożyczyliśmy samochód, tak sie nam fajnie gadało, że po powrocie zaprosiliśmy go do siebie na metaxe. Okazało się że jest Grekiem, ale studiował w Polsce i prowadzi tutaj interesy, stąd biegle posługuje się polskim językiem.
Z jednej strony szkoda, że nie jechaliśmy razem bo byśmy obalili flaszeczkę :) ale z drugiej strony nie miałabym rad i dłużej byłoby trzeba do wszystkiego dochodzić. A tak w pierwszy dzień poszliśmy do Cocusa, a w drugi prosto do Sotirisa po auto.
Dzięki i kto wie, może w przyszłym roku połączymy ekipy i pojedziemy gdzieś razem :)
IP: 83.5.64.147
doriss
Gość
Witam, czy ktoś się wybiera do Paralli -Toronto City z OK Services w terminie 05.09-17.09?
IP: 91.204.140.201
Agawa
Gość
Hej czy ktoś był w pensjonacie Toronto w Paralii ? Gdzie a właściwie w której części Paralii się on znajduje??
IP: 79.190.253.66
Karolajna
Gość
A czy ktoś wybiera się do Paralii w terminie 15 - 28.06.2009? :) widzę na tym forum wiele cennych rad, do których na pewno będziemy mogli się zastosować ;P Ja już nie mogę się doczekać wycieczki :)
IP: 83.21.183.151
Keiti
Gość
a może ktoś się wzbiera do Pensjonatu TORONTO 3 (a tak na marginesie i z ciekawości TORONTO 3 i Toronto City to to samo?) z OK Serwice od 25.08-06.09.2009r.?
IP: 79.175.218.163
AgusQa
Gość
Hej! A może wiecie jak wyglądają w tym pensjonacie łazienki i może ktoś wybiera się od 5.08-17.08.09?
IP: 84.201.210.101
zainteresowany
Gość
gość napisał
;) no to wam zazdroszczę-bo właśnie wróciliśmy :'( -było słodko.Jedzenie najlepsze u Peryklesa na głównym deptaku-pyszne i dużo-porcja ok 6 eu.Co jadłem-pizza z krewetkami palce lizać,wypasiony gyros na talerzu czy też specjal perykles spagetti:),ser feta zapiekany-same bajery,pychota i nie podają paru kromek chleba za 1,6 bez życzenia:)-po dwóch dniach będziecie wiedzieć o co chodzi(mają meni po polsku i obsługa tez mówi po polsku).do tego piwko w zmrożonym kufelku-amstel,lub winko jak kto woli 1,5-2.W markecie piwko czteropak0,5l-3,65eu.Chleb w piekarni-1-2eu zależy od wielkości.Frape na plaży 4 eu.Hotelik o który pytasz ładny zadbany ludzie chwalili-my byliśmy w sotiris:) 20m dalej.Będziecie zadowoleni-hotelik jest poza centrum parali ale jakieś 500m więc spacerek,do marketu 5-10min,na plażę 3-6min.Znajomi z sąsiedniego pokoiku smykali się po dyskach i najbardziej chwalili hulahop ale ponoć daleko.Na plaży w Cocus dyska ożywa o 2 w nocy dobra na powrót.W sotiris współwłaściciel mówi po polsku i można u niego nagrać samochód-niewiem czy dobrze zapamiętałem 50eu na dobe,skuter-15---jak wyjdziecie z toronto i staniecie twarzą do morza to po lewej waszej stronie zobaczycie hotel z polską flagą tam o 12 w połódnie jest zawsze właściciel ten o którym pisze i chętnie udzieli odpowiedzi.
ten cały Perykles to gdzie sie dokładnie znajduje i mniej wiecej jak wygląda?
IP: 83.10.206.204
gość
Gość
Czy ktoś był może w pensjonacie John & Eve 3*, z ok service. prosze o krótki opis.
IP: 77.45.17.239
Sabinka
Gość
AgusQa napisał
Hej! A może wiecie jak wyglądają w tym pensjonacie łazienki i może ktoś wybiera się od 5.08-17.08.09?



ja się wybieram razem z przyjaciółką na babskie wakacje ;) do hotelu Luiza ;)
IP: 88.199.144.1
sonia
Gość
Właśnie wrocilam z paralii z ok service,hotel toronto i moge go polecić ,mimo,że jest troche na uboczu i brak chodnika,ale w środku pensjonat bardzo ladny,czysty,kameralny,pokoje duże z lodowka,telewizorem i balkonem,na dole duza jadalnia i wspólna kuchnia,sa naczynia ,sztucce,garnki,patelnia,można uzywac,nie wolno brac do pokoju.W poblizu toronto mozna robic zakupy w sklepie Lidla,ok.300m dalej.Z biura ok service jechało z polski 4 autokary po 50 osób,nie bło opóznien,wszystko ok! Ja jestem zadowolona,super wakacje za mala kase!pozdr.
IP: 217.98.24.38
elf
Gość
Sonia jakie są plaże? czyste? są glony? są meduzy? ile kosztuja podstawowe produkty żywnościowe i obiady? gdzie najlepiej zjesc obiad? Słyszałam o jakimś targu w parali katerini w jakie dni on jest ? z góry dziękuję !
IP: 88.156.6.16
sonia
Gość
Plaze są na ogól czyste,morze w głębi również,nie spotkałam żadnej meduzy,woda w morzu ciepła ok.24C,ceny podobne jak u nas,najtansze zakupy w LIDLU,ale owoce morza kupic tanio prosto z samochodu na miescie,1kg brzoskwiń lub nektaryn 1E,tanie wina, lody włoskie 1E,pizza,spagetti 3E,gyros 2E,ja robilam obiad sama w toronto,najczęsciej spagetti,/najszybciej/czasami jedlismy na miescie,nie bylam w katerini,ale pilotka lub rezedentka wszystko wam powie,miłego pobytu! pozdr.
IP: 217.98.24.38
Agawa
Gość
Też wróciłam z Toronto w Paralii. Nie wiem gdzie Sonia znalazła pizze i spagetti za 3E. Każdy posiłek kosztował 5E i wyżej.Przeszłam całą Paralię i Olimpic Beach i nie nalazłam nic taniej. W samym Olimpicu bardzo podpasowała nam tawerna Avgerinos obsługiwał tam miły Grek mówiący po polsku. Za to w Paralii polecam Peryklesa udało nam się nawet kilka razy załapać na gratisowe ouza od szefa :)Piwo w tawernie 2 E w sklepie 0,7 E. Owszem w LIDLU i 0,45 E ale za to ciepłe. Pączki na plaży 1,5 E. Wypożyczenie kłada na cały dzień 20 E. Na trzy godziny 10 E. Coca cola 1,5 E za 1,5 litra. Pepsi 1,10 E. Plaże ogromne, czyste ale przy brzegu mnóstwo brudu dosłownie wszystko można było znaleźć od butów skarpetek petów po butelki i nawet leżało WD40 co mnie naprawdę rozśmieszyło. Grecy nie sprzątają wcale po turystach. Owszem jeździ traktorek co mieli piasek i go wyrównuje ale przy samym brzegu niestety nie sięga. Plaża w Olimpiku szeroka i na samym końcu można natknąć się na naturystów ale nie bylo ich za wielu może jeszcze nie ta pora roku ;)W morzu zależy od przypływu. My nie mieliśmy przez cały pobyt żadnej meduzy a przez ostatnie dwa dni był ich ogrom, otoczyło mnie ich chyba z piętnaście (parzą tylko te z niebieską otoczką, te białe są niegroźne) nawet od strony Olimpic Beach rozciągali siatkę żeby meduzy się nie przedostały. Podwodny świat bardzo piękny mnóstwo muszelek krabów i rybek polecam zdjęcia podwodne. Pogoda na początku czerwca (od 6 do 18) przepiękna zero deszczu 35 stopni w cieniu. Nie da się wytrzymać bez parasola. Raz rano się zachmurzyło i pokropiło ale trwało to 10 minut i za chwilę wrócił upał. Polecam wybrać się również na zamek do Platomonas. Widok z niego zapiera dech w piersiach. Mimo że dotarcie do niego jest z przesiadkami ale naprawdę warto. Najpierw autobusem do Katerini, potem pociągiem do Nei Pori. Polecam plażowanie w tej miejscowości. Plaża najszersza na całej Riwierze a morze kryształowe. Widoki z plaży przecudne. Zamek widać z plaży i spokojnie można do niego dotrzeć. Daliśmy radę z dwójką małych dzieci więc nie jest to aż takie trudne. Oczywiście jak ktoś nie był to wycieczka na Meteory obowiązkowa. Takich widoków nie spotkacie nigdzie indziej. Jakbyscie mieli jakieś pytania to piszcie.
IP: 79.190.253.66

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Grecja » Grecja-Paralia-Toronto City

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij