» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja-Paralia-Toronto City

Grecja-Paralia-Toronto City

Dodaj opinię Opinie o hotelu Toronto City

Strona: < 1 2

Autor Treść
elf
Gość
Czy targ w Katerini jest fajny? Co warto kupić, przywieść z GRECJI? A jak z cenami podstawowych produktów żywnościowych w sklepie? Jakie potrawy jadłaś w tawernach perykles i avgerinos? z góry dziękuję !
IP: 88.156.6.16
Agawa
Gość
Nie byłam na targu w Katerini niestety więc nie wiem jak tam jest. Z Grecji właściwie to tylko przywiozłam Ouzo w prezencie dla znajomych 200ml kosztowało 1,8 E. Duza 0,7l butelka w LIDLU 3,79E. Poza tym jak ktoś lubi bułgarską Rakiję to autokar staje w bezcłowym sklepie w Bułgarii i tam można nabyć w atrakcyjnej cenie ;) W samej Paralii jest mnóstwo sklepów z futrami i skórami można sobie nawet zamówić jakie se chce i w bardzo atrakcyjnych cenach. Ja nie skorzystałam choć oko nie raz zawiesiłam. Ceny żywności w normie chleb 0,7 E. Od Toronto nieopodal jest Lidl więc ceny naprawdę do przeżycia. W tawernach jedliśmy praktycznie wszystko. Przepyszne spagetti u Peryklesa zapiekane serem feta. Polecam mussake i pastycjo. Mussaka to ziemniaki zapiekane z bakłażanem i serem a pastycjo zamiast ziemniaków makaron. Suvlaki to nasze szaszłyki podane z frytkami i mnóstwem surówek. Gyrosy na każdym kroku, każdy po 2E. Lody w MCDonaldzie po 0,6 E. Pizza od 5 E w górę. Pyszna jest też faszerowana papryka koło 6 E, poza tym można zjeść smażone kulki serowe, mielone nadziewane serem czy kurczaki panierowane. Do wszystkiego podają frytki choć u Peryklesa można zamiast frytek poprosić ryż. Pieczywo podają zawsze i wszędzie do każdego dania. W Avgerinos zawsze po posiłku dostawaliśmy lody gratis. Toronto leży w nowej dzielnicy gdzie dużo się buduje. Na początku myślałam, że lepiej by było w centrum ale po jednym dniu stwierdziliśmy, że to idealne miejsce. W centrum jest cały czas hałas. Główna ulica przypomina nasze Krupówki... Z Toronto widać morze, wszystkie te hotele są koło siebie. Porto Daliani, Principal, Yakinthos, John&Eve są oddalone od siebie w odległości 50m każdy. Do morza jest koło 300 m z każdego. Nowa część Paralii jest tak rozmieszczona, że wszystkie te budynki są w jednakowej odległości od morza bo od ulicy jest duża wolna przestrzeń, aż do morza. Do samego centrum koło 20 minut spacerkiem.
IP: 79.190.253.66
turystka
Gość
a jak jest z temperaturą we wrześniu, czy jest równie upalnie jak w poprzednich miesiącach (lipcu i sierpniu)? czy pokoje 2-osobowe w Pensjonacie TORONTO są duże? dziekuję za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.
IP: 87.99.110.89
Agawa
Gość
Przypuszczam, że temperatura będzie jak w czerwcu. Ja miałam 6 czerwca 35 stopni w cieniu, a w słońcu dochodziło do 40. Pokoje w Toronto są wszystkie takie same. Są to "trójki" z możliwością dostawki dla czwartej osoby. Dwójka będzie miała po prostu 3 łóżka. Pokoje czyściutkie i zadbane.
IP: 79.190.253.66
turystka
Gość
a czy do plaży od Pensjonatu jest daleko?ile mniej więcej się idzie?
IP: 87.99.110.89
Agawa
Gość
koło 10 minut :)
IP: 79.190.253.66
turystka
Gość
dziękuję Ci bardzo za info :)
IP: 87.99.110.89
lejdii
Gość
Keiti napisał
a może ktoś się wzbiera do Pensjonatu TORONTO 3 (a tak na marginesie i z ciekawości TORONTO 3 i Toronto City to to samo?) z OK Serwice od 25.08-06.09.2009r.?



ja jade z rodzinką w tym samym terminie tylko że do Yakinthosa :D
IP: 83.30.114.1
turystka
Gość
a ja jadę dopiero we wrześniu, a tak z ciekawości ile trzeba wziąć pieniędzy żeby nie głodować? :)
IP: 87.99.110.89
gościu,że hej
Gość
lejdii napisał
Keiti napisał
a może ktoś się wzbiera do Pensjonatu TORONTO 3 (a tak na marginesie i z ciekawości TORONTO 3 i Toronto City to to samo?) z OK Serwice od 25.08-06.09.2009r.?



ja jade z rodzinką w tym samym terminie tylko że do Yakinthosa :D


no witam, my w dwójkę jedziemy do Toronto 3 od 27.08. do 07.09
IP: 77.223.195.65
AgusQQa
Gość
A jak wygladaja w Toronto łaziernki? I czy w pokojach sa czajniki? ;)
IP: 89.167.24.115
Agawa
Gość
Tak, w pokoju jest czajnik, a na parterze jest kuchnia w której można coś ugotować. Łazienka jest niewielka w kafelkach z prysznicem za zasłonką, umywalką, lustrem i muszlą. W Grecji jest taki zwyczaj, że nie wrzuca się papieru toaletowego do muszli tylko do kosza obok bo ogólnie mają słabą kanalizację. Tak jest wszędzie i w hotelach i w knajpkach.
IP: 79.190.253.66
AgusQQa
Gość
Agawa a może wiesz jakie jest jedzonko w Yakinthosie?
IP: 89.167.24.115
Agawa
Gość
niestety nie, bo nie wykupywaliśmy jedzenia. Nie ma potrzeby wykupywania jedzenia w Grecji i Bułgarii bo jest tego wszędzie pełno.
IP: 79.190.253.66
Ann
Gość
Witajcie,
Strasznie ciągnie mnie do tej Paralii i zastanawiam się nad wyjazdem między połową sierpnia, a połową września. Jeszcze zdecyduję.
Podpowiedzcie, na ile kasowo sie zabezpieczyć na jedną osobę, by spokojnie starczało na jedzenie?
P.S. Wycieczki autokarowe są znacznie tańsze, ale boję się tylu godzin jazdy. Czy autokary są wygodne? Czasem biura podróży specjalnie ścieśniają siedzenia, by pomieścić więcej osób i jest naprawdę ciężko przetrwać taką podróż - moja mama ma takie doświadczenia z wycieczki z Włoch.

Pozdrawiam :)
IP: 83.15.217.154
karolajna
Gość
Byłam w czerwcu w Paralii z biurem OK SERVICES i nie mam żadnych zastrzeżeń :) Podróż bez komplikacji, miejsce urokliwe, ludzie w porządku. Bałam się podróży, ale nawet szybko minęła. Pani pilotka Ola bardzo sympatyczna, dużo nam opowiedziała w trakcie drogi do Grecji. Hotel Toronto naprawdę super - u nas w Polsce za takie warunki trzeba zapłacić dużą sumkę. Pokoje dwuosobowe przestronne z dużymi łóżkami ;) Ja mieszkałam na piętrze i miałam pokój z balkonem, natomiast osoby na dole miały do dyspozycji taras. Łazienki czyste i zadbane. Właściciel to typowy, bardzo miły Grek, z którym można dogadać się w każdej kwestii. Było lepiej niż się tego spodziewałam czytając opinie innych osób :) spędziłam fantastyczne dwa tygodnie za małe pieniądze, a wspomnienia mam piękne. Z wycieczek fakultatywnych polecam Skiathos. A i jeszcze dodam odnośnie opieki medycznej - podczas wycieczki na Akropol zasłabł mężczyzna. Pani pilotka Grażynka od razu odtransportowała go do szpitala gdzie zrobiono mu komplet badań. Także o opiekę nie ma co się martwić. Oczywiście istnieją ludzie, którzy zawsze znajdą jakiś szkopuł... Ale zamiast się stresować na zapas lepiej spokojnie odpocząć w boskiej Grecji. Dla wtajemniczonych napiszę tylko "siga siga" ;) Pozdrawiam!
IP: 83.21.186.132
siwy
Gość
co do wody przy klubie COCUS albo Chili na wprost Toronto i mojego Potro daliani to woda jest bardzo czysta i to że ktoś miał buty, kipy albo skarpetki to chyba przesadził... jest czasem zamulona (troszke) jak są fale albo jesteście obok miejsca gdzie rusza motorówka :P wróciłem nie dawno i woda czysta. Są glony ale nie wszedzie i wystarczy przejsc sie ok 50 m dalej i bedzie lepiej lub na głębszą wode bo są tylko przy berzegu. Fakt że są meduzy i czasem zdaży sie ok 5 obok nas ale to ok 20 m od brzegu..

jeśli ma ktoś pytania slawek897@gmail.com
IP: 95.48.52.82
mimi
Gość
Hej. witam forumowiczow... wybiera sie ktos do parali na 04.09.?? z zakwaterowaniem w Luiza. A moze był ktos w tym hoitelu i moze cos napisac
IP: 89.76.109.88
marcin
Gość
Byl ktos z was na początku sierpnia na wycieczce na skiathos z paralii , wycieczke prowadzilo wtedy biuro pozdrozy armira z panią krysią na czele, jezeli ktoś z was byl to piszczcie z jakiej koloni , z jakiej miejscowosci w polsce :) bardzo mi pomozecie w znalezieniu pewnej osoby, z gory dziekuje moj nr gg: 7588410
IP: 217.96.105.6
gosia
Gość
bylam ale nie z koloni tylko wycieczka -wszyscy z okolic szczecina-police pozdrawiam
IP: 83.168.76.211
Ksenia
Gość
Jak jechac to tylko do Paralii.Bylam w lipcu 2012 r.Ubawilam sie swietnie przez 9 dni.Blisko morza hotel.Plaza super -piaszcysta.Najlepsze moje wakacje.Duzo dyskotek,tawern.
Pojechalam tez na wycieczki fakultatywne z miejscowego biura podrozy.Polecam to biuro Olimpios Trawell( na rogu przy parku)Swietna pani przewodnik ,Polka - pani Kasia.Super opowiada o Grecji , historia i duzo szcegolow z zycia Grekow.Bylam na Meteorach i na Skiathosie.TANIO.Polecam. Nie dajcie sie wrobic i jechac ze swojego biura.Bedzie drozej a to samo jest w tym biurze.Super obsluga.Pooza tym polecam Paralie bo wszedzie blisko.Mozna zwiedzic to co najcioekawsze Meteory i Saloniki.
IP: 5.54.116.189
Kamil
Gość
Cześć, podbijam temat. Czy może ktoś był w ostatnim czasie w Paralii ? Jedziemy tam z dziewczyną i chcielibyśmy dowiedzieć się jak kształtują się ceny, gdzie warto coś zjeść. Jak wyglądają wycieczki fakultatywne, moze ktoś poleci jakies dobre biuro, które takowe ogranizuje.
IP: 83.9.152.242

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Grecja » Grecja-Paralia-Toronto City

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij