» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 81 82 83 84 85 86 87 88 > »

Autor Treść
LES
Gość
Do MONIKI-lało mocno drugiego dnia w nocy i to wszystko-poza tym żar z nieba.Aneks kuchenny nędza ale drugiego dnia na moją prośbę rezydentka załatwiła nam dużą maszynkę do gotowania,deskę do krojenia i duży garnek.Pokoje na piętrach lepiej wykończone niż na parterze,łazienka nędzna ale to jest w Grecji standard.Ceny mniej więcej takie jak podała lea ale ja najtańszy chleb (okropny) kupowałem po 0,80.targ jest tylko w piątek(nie byłem bo pojechaliśmy na Meteory),ale ludzie ,których spotkałem opowiadali ,że jest tania oliwa,wino ,owoce i bimber cipuro od chłopa.Cipuro z gąsiorka jest tylko w jednym sklepie " Mitikas" po 8 euro za litr.Szukaj tego sklepu bo w tej samej uliczce jest sklep na rogu gdzie jest duży wybór spożywki w dobrej cenie i wspaniałe pączki pełne czekolady po 0,80 ale po pączki trzeba chodzić do 10.Do Grecji jechaliśmy 36 h-postoje na granicach- z Grecji 27 h w tym przymusowy postój ok.1 h na wymianę koła (kapeć). W drodze powrotnej,1 km od polskiej granicy zabrakło nam paliwa i kierowca z bańkami po wodzie stopem jechał na stację.Całe szczęście od razu stanął Polak na belgijskich blachach ,który zawiózł go w dwie strony więc cała operacja nie trwała więcej niż 30 min-ŻENADA.Bardzo dobre lody na lewo od hotelu ale w drugiej knajpie 1 euro za kulę ,polewa w cenie-pracują tam Czeszki.Na rogu w cukierni frappe po 1,5 ale nie daj się skusić- okropna.Dobra pizzeria Volcano-duża pizza za 8 euro.Fatalne suflaki w farotawernie i zawyżony rachunek . Acha-w pizzeri Vulcano rewelacyjne spagetti.Warto wynająć samochód u Polki za 43 euro fiat panda+ paliwo i limit km do 200.My byliśmy sami na wycieczce w Dion gdzie są muzea i wykopaliska-bilet na wszystko 6 euro(dzieci do 12 lub 16 gratis)-super sprawa ale 3 h trzeba chodzić po słoneczku,byliśmy również w Paleos Pantaleimonas(rewelacyjne miejsce-my trafiliśmy tam w czasie gdy nie było tam turystów-fajny sklep zielarski),byliśmy również w Platamonas na zamku ,niestety nie weszliśmy do środka bo był czynny do 15.Kolejne miejsce które zwiedziliśmy to Litochoro(super knajpa Fastfood z dala od głównej ulicy-Super frappe i rewelacyjna pita gyros,a najważniejsze jest to,że jest tam wejście do parku narodowego Olimpu gdzie idziesz po akwedukcie nad olbrzymią przepaścią do tzw. Łaźni Zeusa gdzie miejscowi skaczą z 15 metrowej skały do krystalicznie czystej wody (przepiękne widoki,chyba lepsze niż na Meteorach)
IP: 89.78.18.195
Gzegozenek
Gość
Witam wszystkich! Kiedys pisałem tu regularnie,ale w tym roku byłem juz na urlopie w Sozopolu z BP Amida,ale udało sie wygospodarowac czas i pieniążki więc 10 września wyruszamy na drugi urlop,tym razem do Olimpic Beach z OK-em. Byliśmy już z tym biurem 2 razy,więc wszelkie krytyczne opinie o biurze nas nie ruszają,bo zawsze było wszystko ok. Mam tylko jedno pytanie,nie wiemy jeszcze który z apartamentów wybrać w Olimpic spośród dostępnych,myślimy nad Eftimią bądż Anastasią,ale nie jesteśmy jeszcze zdecydowani,więc jeśli ktoś morze nam pomóc w podjęciu decyzji będe bardzo wdzięczny.
IP: 87.207.192.176
Monika
Gość
LES wielki dzięki :lol:
IP: 89.75.178.109
Adam
Gość
Do LES- A jak z wycieczkami np. do Meteorów ? Wycieczka od biura czy na miejscu lokalnie to załatwialiście ? Jak wnioskuje jedznie nie wzieliście z hotelu, a czy nie wiecie jak inni oceniali to jedzenie w hotelu?
IP: 109.241.54.33
LES
Gość
Do Gzegozenek- nie myśl o Eftimii bo jest nieaktualna-nam zamienili Eftimię na Nei Pori ale biuro ci o tym nie powie.Do Adama-wycieczkę mieliśmy gratis za zamianę miejsca pobytu. Na miejscu pójdziesz do biura i zdecydujesz. Na miejscu jest trochę taniej.Jedzenie mieliśmy swoje.Raz jadaliśmy w knajpach a raz pichciliśmy sami.Znajomi mieli wykupione śniadania w Dionisosie i jak to w Grecji co dzień to samo a na dodatek każdy dostawał swoją działkę na talerzu a nie szwedzki stół-namawiam do swoich śniadań-wstajesz kiedy chcesz i jesz co chcesz za podobną kasę co u nas,ale warto zabrać jakąś wędlinę lub pasztecik bo tam w sklepach z wędlin jest tylko parę rodzajów ochydnej tłustej mielonki i salami i nic więcej.Co do obiadów to nie pytałem.
IP: 89.78.18.195
Adam
Gość
Dzieki LES
IP: 212.69.78.74
Gzegozenek
Gość
Dzięks LES,znaczy że trzeba liczyć na łut szczęścia. W naszych wcześniejszych pobytach też zmieniali ludziom hotele,ale akurat nie nam. Choć jesli piszesz że Eftimia nie aktualna to już nie wiem co wybrać. A możesz napisać coś o Nei Pori,jakbys porównał do Paralii i Olimpic. Wiesz my sie wybieramy 10 września i nie chciałbym stwierdzić że wszystko bedzie zamknięte i nie bedzie co robić. To może orientujesz sie które z apartamentów w Olimpic są dostępne,gdzie jest szansa ze nie zmienią na inną miejscowość. dzięki za wszelkie info,pzdr.
IP: 87.207.192.176
Użytkownik
Posty: 18
Dzięx LES!! Chwała Tobie ;]
IP: 89.71.212.98
Gzegozenek
Gość
No i jednak wybraliśmy inna oferte. Biuro podróży Śląsk z Katowic,Leptokaria,za tylko ciut wyższż cenę,ale raczej spokojna głowa,bo opinie dobre i nie grozi nam zmiana miejsca pobytu,więc warto. Jak wrócimy to napisze jak było oczywiście. Pozdrawiam wszystkich i zycze udanych wakacji!
IP: 87.207.192.176
bozenaa62
Gość
Do Gzegozenek: będzie super. Ja z nimi byłem dwa razy w Leptokarii i napewno kiedyś wrócę. Byliśmy w Blue Dream-ie u Ilijasa. Zakwaterowanie, transport i sam pobyt wspominam bardzo miło. Poleciłam to biuro juz kilku osobom, które skorzystały i wszyscy są zadowoleni. Leptokaria duża mieścina, jest na co wydawać "euraski":)
IP: 87.205.221.46
chupas
Gość
Podek napisał
Dlaczego w Rodzie niby jest taka brzydka? Kiedy tam był(a/e)ś? Wcale nie jest źle! Godne polecenia i bardzo przyjemne... ech

trzeba bylo pojechac do Casiopi hah...:P
IP: 89.76.189.39
Gzegozenek
Gość
Bozenaa62- miło mi to słyszeć,też myslę ze dokonałem dobrego wyboru. A może pamiętasz ile kosztuje pociąg do Salonik,bo planujemy sie wybrać na własną ręke,no i wogóle,jak możesz to napisz jeszcze najważniejsze info typu gdzie tanio a dobrze zjeść i takie tam,z góry dzięki.
IP: 87.207.192.176
lola
Gość
Ok services travel odwołało wyjazdy do Chorwacji, Bułgarii i na Korfu chyba padli :(
IP: 89.69.93.82
peala
Gość
Niestety wszystko na o wskazuje. Pojawiaja się też błędy na stronie www oraz widać wiele innych wycofanych ofert. Uciekajcie z kasą jeśli tylko jeszcze możecie.
IP: 212.182.98.57
lola
Gość
zniknęli z facebooka to chyba koniec złudzeń :evil:
IP: 89.69.93.82
donia
Gość
odwołali nam wczasy 10 godz. przed wyjazdem
IP: 178.235.201.93
Aro
Gość
Tylko Dekle tam rezerwowali !!!!
IP: 89.25.132.241
acha
Gość
No to juz się wyjasniło, że wielu z was nie pojedzie;P
IP: 195.14.116.149
wkurzona
Gość
ja byłam 2 razy z nimi i byłam zadowolona, a to co teraz zrobili to szczyt chamstwa. Miałam jechać 21......... mam nadzieje na zwrot pieniędzy
IP: 46.205.4.214
OK TOURS
Gość
Prosimy o odróżnienie firmy OK SERVICES Travel z Bielska Białej od naszej firmy OK TOURS z Torunia specjalizującej się w turystyce dzieci i młodzieży.
Od dawna z niepokojem przyglądamy się firmie i jej działalności która niestety posługuje się podobna nazwą do naszej.
Nie mamy z tą firma nic wspólnego.
OK TOURS Toruń
IP: 81.190.16.69
Carro
Gość
Panie już zalozyły npwebiuro GRECKIE WAKACJE, świnie
IP: 178.212.41.1
wkurzona
Gość
A skąd takie informacje?
IP: 46.205.4.214
Carro
Gość
Buyłam u mojego pośrednika i w kontaktach z innymi biurami się dowiedzieli
IP: 178.212.41.1
tulisa
Gość
miałam jechać 21 do Paralii, co teraz :(
IP: 91.219.112.66
Carro
Gość
Szybko reaguj wycofuj ofertę i szukaj czegoś innego ewentualnie. Wiadomo, że to znowu wydatek. Ja miałam jechać 18 i dobrze, żę się dziś zoreintowałam a miałam 4 raz z nimi jechAĆ.
IP: 178.212.41.1

Strona: « < ... 81 82 83 84 85 86 87 88 > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij