» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » OK TOURS Bułgaria (Złote Piaski)

OK TOURS Bułgaria (Złote Piaski)

Strona: < 1 2 3 4 5 > »

Autor Treść
Martini
Gość
Ja lece samolotem z Warszwy 06.08-17
gg 3401397
jedzie ktoś?
IP: 83.25.75.130
:D aga
Gość
byłam, bzykałam się z Bułgarem - Alexem kelnerem :P, wspomnienia good, hotel też 'nikea park' (plusy i minusy sa tego hotelu)..
ogólnie GOOD pokoj 307A :D
IP: 83.143.98.1
Użytkownik
Posty: 1
słuchajcie, klika lat temu byłem z ok-tours we Włoszech i nie miałem na co narzekać, moja przyjaciólka jeździ z nimi regularnie i też zadowolona. Lada chwila wysyłamy sostrzenicę na obóz jezykowy i co do obsługi przy kupie wycieczki nie mogę złego słowa powiedzieć...
IP: 77.254.210.50
niezadowolony :X
Gość
odradzam to biuro. jechalem przez nie na oboz do bulgarii (hotel nikea park-zlote piaski). problemy zaczely sie juz w pl. podczas podrozy musielismy sie przesiadac do 3 roznych autokarow. po raz 1 oszukano nas i zamiast jechac pietrowym autokarem musielismy jechac ciasnym, malym i starym innym autokarem. kiedy zapytalem sie dlaeczego tak jest powiedziano mi prawie doslownie zebym sie cieszyl ze w ogole mam miejsce. oragnizacja totalnie do dupy podczas powrotu tez musielismy sie przesiadac odziwo-tylko raz, ale i tak nikt nie wiedzial o ktorej przyjedzie 2 autobus. jedzenie w hotelu bylo paskudne caly czas tylko ryz, jakies oblesne pulpety i papryka. w pokojach prawie nic nie dzialalo. w lazience mielismy wode na podlodze, a kuchenka w aneksie w ogole nie dzialala. klimatyzacje byly nieczyszczone przez co wiekszosc obozowiczow byla chora. opiekunowie strasznie rygorystycznie-za picie alkoholu grozili nawet sadem i wysylaniem listow do szkol. w drodze powrotnej juz w polsce podczas przesiadki zaginal bagaz kolezanki, ktorego w koncu i tak nie odzyskala, a odszkodowanie wynosilo jedynie gora 800 zl! nie polecam totalnie tego biura, nie zaplacilbym ani zlotowki za takie wakacje. wszystkie te wrazenia sa prawdziwe i piszed latego, zeby inni nie nabrali sie na to biuro.
IP: 83.27.2.111
paula
Gość
ja wybieram się do złotych piasków w tym roku, 5 osób wyjazd z warszawy, 3-15. lipca. Ktoś jedzie? :D
IP: 83.24.23.198
Ania
Gość
Rok temu byłam z tego biura we Włoszech . Droga z Polski do Włoszech szła godnie z rozkładem , jechaliśmy autokarem 2 piętrowym , oglądaliśmy filmy było dobrze jak na tak jak by nie patrzeć długą podróż . Problemy niestety pojawiły sie na granicy , dwóch chłopaków piło alkohol ( chłopacy byli pełnoletni) zwracano im uwagę 2 razy za trzecim razem gdy ich przyłapano ( pan który był od tego by wszystko szło godnie z planem ) postanowił że musimy ich zostawić ponieważ naruszyli regulamin . Wszyscy podchodziliśmy do tego dość sceptycznie , przecież niewiarygodne dla nas było to że można kogoś zostawić tuż przy granicy . Jednakże okazało sie że z niemożliwego stało sie możliwe , decyzja juz była podjęta -Panowie biorą swoje bagaże i zostają ( mogło by sie wydawać to nieprawdopodobne ale tak było , wszyscy zapoznaliśmy się już dość dobrze , więć postanowiliśmy wynegocjować by jednak jechali , przecież zapłacili za to nie małe pieniądze nasze argumenty nie były dość mocne ) , chłopacy postanowili więc zadzwonić na Policje by sprawdzono im zawartość alkoholu we krwi , wezwany patrol przydech jednakże nic nie pomógł . Decyzja więc juz zapadła . Na odchodne usłyszeli słowa - " że jeśli dojadą do Włoch konkretnie do Rimini będą mogli tam zostać gdyż hotel maja opłacony " wzieli bagaże a my ruszyliśmy dalej . Oczywiście atmosfera przez najbliższe 2 godziny była podniesiona , każdy mówił żę jak tak mozna , przecież to nie logiczne . Podróż do Włoch była już do końca spokojna . Dojechaliśmy , czekaliśmy dwie godziny aż nasze pokoje zostaną posprzątane . Pokoje zostały rozdzielone , oczywiście jak to zawsze bywa pokoje były o wiele mniejsze niż mogło sie wydawać na zdjęciach , aczkolwiek w pokojach mało kto przebywał także nie był to aż tak wygórowany problem . Pieniądze na jakiekolwiek wycieczki zostały zebrane w pokojach , oczywiście kaucja tez . Włosi byli bardzo mili i uśmiechnięci , ludzi których tam poznałam tez zapewne długo zapamiętam . Wycieczka ? Z chęcią pojechała bym jeszcze raz , pogoda ? Wspaniała . Woda ? Bardzo Ciepła . A co sie stało z chłopakami których zostawiliśmy ? Dojechali do nas 3 dnia . Pozdrawiam . Teraz chce jechać z tego biura do Bułgarii , bądź Hiszpanii .
IP: 77.91.52.193
aniaaa
Gość
jedzie ktos moze 26.06 - 07.07 w tym roku??:P nikogo nie znam jade 1 raz ;] jak cos gg 6927714 :D
IP: 89.77.216.6
aniaaa
Gość
ja bułgarnia jak cos ;p
IP: 89.77.216.6
anetass
Gość
Bułgaria! 11.07-23-07 autokarem

Pisać gdyby ktos jechał na ten sam turnus ;D
IP: 83.9.243.82
milka alpejska
Gość
My też jedziemy 3-15 paula, tylko my z wrocka. Będezie oodjazd.
IP: 83.27.145.39
Aga
Gość
anetass napisał
Bułgaria! 11.07-23-07 autokarem

Pisać gdyby ktos jechał na ten sam turnus ;D

ja jade :D
IP: 89.206.5.251
Aka
Gość
milka alpejska - również jade w tym terminie, rówież z Wrocławia. :D
Mam nadzieje że będzie wesoło :D
IP: 79.162.182.188
anetass
Gość
jaah! chociaż jedna osoba jest :mrgreen:

a skąd wyjezdzasz ?
IP: 83.9.227.238
Moniczka :D
Gość
Czemu mówicie że jest tak źle ?? Ja jadę z moją koleżanką od 4.08 - 16.08
Jedzie ktoś jeszcze ?? Jak tak to piszcie monikaitalo@vp.pl
IP: 78.154.88.145
milka alpejska :D
Gość
Zabawa z tego co czytam gwarantowana! :D OOO nie mogę się już doczekać jak was poznam ^^ :P
IP: 89.151.34.84
gosias
Gość
hej milka:) ja również wybieram się w tym terminie:) I can't wait:))
IP: 213.227.109.38
milka alpejska
Gość
gosias: a skąd wyjeżdzasz? :D Bo ja z Wrocka i tylko patrze kto też :P
IP: 89.151.34.84
gosias
Gość
wyjeżdżam prawdopodobnie z Jastrzębia Zdroju, ale i tak spotkamy się w jednym autobusie, no albo na miejcu:) mój nr gg: 3236203:):)
IP: 213.227.109.38
Aga
Gość
anetass napisał
jaah! chociaż jedna osoba jest :mrgreen:

a skąd wyjezdzasz ?

Gdańsk a ty?
IP: 89.206.5.251
anetass
Gość
Białystok ! :D
IP: 83.9.212.214
Aga
Gość
to sie pewnie dopiero w pszczynie spotkamy :D
IP: 89.206.5.251
anetass
Gość
dobre i to ; )
IP: 83.9.204.52
Klaudia
Gość
Hej! Jadę również w terminie 11.07-23-07 autokarem z Wrocka. Mam 17 lat.
IP: 83.8.105.9
anetass
Gość
oO. kolejna osoba ;D mam nadzieję , że grupa będzie dobra ^^ :mrgreen:
IP: 83.9.244.75
anetass
Gość
i ja też 17 ..to poradzimy ;d xd
IP: 83.9.244.75

Strona: < 1 2 3 4 5 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » OK TOURS Bułgaria (Złote Piaski)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij