» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » el mouradi skanes z sun&fun

el mouradi skanes z sun&fun

Strona: 1

Autor Treść
tola
Gość
czytam i czytam te fora i sie pytam!! czy mam sie naprawde bac?? jade z tym biurem do tunezji 02.10.2008. w styczniu i w kwietniu tego roku bylam na wycieczkach w egipcie z alfa star. o nich tez sie duzo zlego naczytalam a tu naprawde mila niespodzianka. bylo naprawde super wszystko na tip top i nie mialo zadnego znaczenia ze przyjechalismy do hotelu w srodku nocy. moze ktos byl w el mouradi skanes i poopowiada mi troche szczegolow?
IP: 77.112.15.229
jolka
Gość
Z ALfa STar byłam w Egipcie 7 razy - wszystko super ale ja tam nie miałam kontaktu z rezydentką bo go nie potrzebowałam.
Sun and Fun - hotel który wykupiłam w porządku, nie powiem o pobycie złego słowa, ale za kurs nurkowania w pseudocentrum nurkowym z arabusami nie mówiącymi po angielsku i nstruktorem -chamem podam ich do sądu o zwrot ponad 700 zł .
IP: 81.190.6.204
jolka
Gość
Aha, kurs wykupiłam od rezydentki które nie ma uprawnień pilota a na moje reklamacje i skargi nie reagowała.
IP: 81.190.6.204

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » el mouradi skanes z sun&fun

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij