witam waśnie wróciłem z rodziną z urlopu Tunezja hotel corniche*** Bizerta forma all inclusive biuro podróży SUN&FUN pragnę zaznaczyć że byliśmy już 4 raz z rzędu w Tunezji w hotelach podobnej kategori(***),to co przeżyliśmy przez 2 tygodnie z tym biurem to totalna porażka i rozpacz forma którą żeśmy wykupili czyli al inclusive to totalna katastrofa smród,koty biega-jace po stołach na stołówce zagrzybiałe klimatyzacje,ze względu na ramadan odwołano w hotelu wszystkie animacje,jadalnia nie spełniająca najniższych stan-dartów jedzenie niedogotowane,niedopieczone,basen głęboki bez uzdatniania wody glony w basenie częsty braki napoi, alkohol rozrabiany z woda,napoje podawano nam w plastikowych kubkach które jeśli po wypiciu nie zniszczyliśmy to były wykorzystywane wielokrotnie smród na stołówce odbierający jakąkolwiek chęć na jedzenie po 2 dniach ludzie już zaczynali żywić się na własny koszt 2 dni przed odjazdem gdy zażądaliśmy spotkania z rezydentem panem sami okazało się że go niema jest na urlopie i nie-może się stawić w tym samym dniu dowiedzieliśmy sie że panie które zapewniały nas że są zastępcami rezydenta okazało się że są anim-antkami które powinny zabawiać dzieci
lecz panie widocznie za nasze pieniądze wolały zajmować się sobą wylegując sie na plaży grupa turystów okazała sie jednak zgodna i solidarna natychmiast napisaliśmy reklamacje do biura sun&fun i zażądaliśmy podpisu rezydenta lub przedstawiciela biura po powrocie do kraju czekamy na odpowiedz po-czym sprawa trafi do Rzecznika praw konsumentów tak więc uważajcie na biuro SUN&FUN WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM MOGĘ UDOSTĘPNIĆ FOTOGRAFIE Z HOTELU MÓJ ADRES endrjuluna@wp.pl
IP: 83.14.247.106