» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

grecja parga

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Treść
Jurek
Gość
chciałbym zapytać kogoś o miejscowość PARGA w Grecji kontynentalnej. Tzn. jakie ceny, gdzie jeść i w jakich cenach oraz jakie są zagrożenia dla 1,5 rocznego dziecka bo słyszałem o żmijach
IP: 46.170.153.113
janek
Gość
czy ktoś był na wycieczce fakultatywnej na Korfu.....? , czy ktokolwiek organizuje wycieczki z Pargi do Aten......?
IP: 178.235.223.224
jaga
Gość
Wycieczka na Korfu jest bez przewodnika. Cana obejmuje bilet. Ale warto bo prom płynie prosto z Pargi, nie trzeba jechać godzinę drogi do Igoumenitsy a bilet w obie strony promem to jakies 30 euro. Do Aten jest stad 450 km, wiec nikt nie organizuje stad wycieczki bo za daleko. Polecam Zagorie!
IP: 85.75.162.7
Piotr
Gość
Jurku, od 13 strony piszę,jak dojechać i miło spędzić czas z dziećmi w Pardze. Jeśli coś istotnego pominąłem, pytaj. Żmije jeśli są to w gaju oliwnym ale też nie na samej ścieżce. W samej Pardze jako że jest to miasteczko musi się pilnować malca żeby nie wbiegł na jezdnię i to tyle zagrożeń .Pozdrawiam.
IP: 89.79.77.249
Lukasz
Gość
Witam,
jak wygląda sprawa z własnym parasolem, namiotem plażowym na plaży? Czy będzie się można bez problemu "rozbić" z własnym sprzętem plażowym?
IP: 62.87.210.210
Piotr
Gość
Panie Łukaszu, plaża przy porcie ma duże ,,obłożenie'' i może być ciężko zająć zbyt wiele miejsca.Na pozostałych zawsze coś wolnego się znajdzie.Na Valtos środek plaży to płatne leżaki,ale boki ogólnodostępne.Piękna plaża Lichnos dość daleka,ale w połączeniu z dojściem przez niezwykle stary gaj oliwny naprawdę warta zobaczenia,choć pot po plecach płynie. Wchodzi się na nią przez bramę Campingu Lichnos.Na miejscu market i barek.Można tam dojść szosą albo popłynąć taxi wodną.Fajna opcja to pójść na plażę przez gaj, a wrócić łodzią.
IP: 89.79.77.249
Arkadiusz
Gość
Może coś z nowości...
IP: 89.25.132.241
Łukasz
Gość
Witam. Ile trwa wycieczka fakulatywna na Korfu? Do jakiej miejscowości przypływa prom? Czy jest jakiś plan, który realizuje się z uczestnikami? Czy ten fakultet to tak naprawdę sama przeprawa i zwiedzanie na własną rękę? Jeśli na własną rękę to co mogą polecić państwo, którzy w tym fakultecie uczestniczyli? No i oczywiście proszę o opinię czy ogólnie warto wybrać się na tego typu wycieczkę?
IP: 83.21.245.106
Łukasz
Gość
Proszę również o informacje jak wyglądają połączenia autobusowe w tym rejonie? Czy bez problemu można pojechać z Pargi do Sivoty komunikacją autobusową i wrócić? Czy są jeszcze jakieś inne malownicze miejscowości do których można dostać się autokarem? Sporo ludzi wrzuca też zdjęcia z wypadów na spacer korytem mitycznej rzeki Styx- do jakiej miejscowości trzeba dojechać aby urządzić sobie taki spacer? I czy tam również można dojechać komunikacją autobusową?
IP: 83.21.245.106
lussi 998
Gość
Witam. Wybieram się w sierpniu do Pargi , bardzo proszę o informację na temat studia Olive Tree , jedziemy z biurem podróży Oskar
IP: 82.160.155.130
Sylwia
Gość
Witam, czy ktoś wybiera się z Oskara do Pargi w lipcu 2015:-)
IP: 213.158.222.158
robeau
Gość
Ja wraz ze znajomymi w 9 osob wybieramy sie 19 lipca z Krakowa do Pargi..... aktualnie poszukuje info. na temat cen itp



;)
IP: 93.180.185.233
Beata
Gość
Witam. Wybieramy się 23.08 z mężem do Pargi z biurem Oskar. Studio Irini. Już wiem, że jest Carrefour express czynny (ma stronę na fejsbuku) i powoli zaczynam ogarniać tematy wypoczynku na miejscu. Wieczorem siądę porządnie do tego tematu:D
IP: 88.156.116.165
malina
Gość
Kupiliśmy od 30.06.15 Wyjeżdżamy z Opola. Grecja po raz 6.ty Parga 1.szy Niech sie dzieje wola Nieba........
IP: 77.252.18.146
luizka
Gość
Hej jadę do Pargi z biurem Fun Club apartamenty Christina. Jak ktoś wróci proszę o info o biurze ( jadę 1 raz z Fun Clubem ) jak z cenami w tym roku? :D
IP: 89.66.136.152
rezydentka Parga
Gość
Witam Państwa serdecznie. Zapraszam wszystkich z Państwa na profil Roma Parga Grecja oraz do dołączenia do grupy Parga i Grecja - centrum informacji, gdzie mogą się Państwo wymieniać informacjami o tym kierunku oraz zadawać mi pytania dotyczące kierunku i zakwaterowania. Współpracuję z Centrum Turystyki Oskar i serdecznie zapraszam do Pargi!
IP: 85.75.185.158
emi
Gość
Hej ja byłam w tym roku na majówce z oskarem właśnie w Pardze i było rewelacyjnie więc bez obaw można jechać :D Dosłownie zakochałam się w Grecji i planuje tam wrócić.
IP: 83.13.146.210
Łukasz
Gość
Witam. proszę o informacje jak wygląda komunikacja autobusowa Pargi i pobliskich miejscowości? Czy w Pardze można wypożyczyć auto? Czy są jakieś wypożyczalnie rowerów? Czy warto wybrać się na rejs po Wyspach Jońskich? Jakieś inne ciekawe fakultety?
IP: 83.22.239.16
Bubu
Gość
Sylwia napisał
Witam, czy ktoś wybiera się z Oskara do Pargi w lipcu 2015:-)

Tak. Jedziemy z Fanclubem od 16 lipca
IP: 46.175.45.54
Bubu
Gość
luizka napisał
Hej jadę do Pargi z biurem Fun Club apartamenty Christina. Jak ktoś wróci proszę o info o biurze ( jadę 1 raz z Fun Clubem ) jak z cenami w tym roku? :D

Kiedy jedziesz Luizka ?
Daj znać jak było w Christinie, bo też tam jadę 16 lipca 2015
IP: 46.175.45.54
luizka
Gość
Bubu napisał
luizka napisał
Hej jadę do Pargi z biurem Fun Club apartamenty Christina. Jak ktoś wróci proszę o info o biurze ( jadę 1 raz z Fun Clubem ) jak z cenami w tym roku? :D

Kiedy jedziesz Luizka ?
Daj znać jak było w Christinie, bo też tam jadę 16 lipca 2015


Jadę 25 lipca ;) kurcze napisz co i jak jak dojedziesz, może ktoś wrócił juz z Christiny??? obawiam się długiego dojścia na plaże...Zależy mi na cenach tak niej więcej w knajpkach i które są ok. Nie będe gotować na miejscu...Miłego wypoczynku!
IP: 89.66.136.152
Bubu
Gość
W tawernach obiad około 7-9 euro, pizza już za 6 euro.
Z tego co wiem na bieżąco, to w Christinie wszystko jest na miejscu i nic z naczyń brać nie trzeba, pokoje są OK. Najlepiej polub na fejsie profil Magdalena Parga Lefkada, to dużo ludzi wrzuca zdjęcia i czasem można coś od kogoś wyciągnąć.
IP: 46.175.45.54
Bubu
Gość
Do morza jest około 450m, a o Fanclub się nie martw, bo to sprawdzona i solidna firma. Jadę z nimi nie pierwszy raz !
IP: 46.175.45.54
Luizka
Gość
Bubu napisał
Do morza jest około 450m, a o Fanclub się nie martw, bo to sprawdzona i solidna firma. Jadę z nimi nie pierwszy raz !


dzięki wielkie :) z Fun Cubem 1 raz jadę, złotych klamek też nie szukam byle było zgodne z ofertą, czasem bywa że w katalogu 400 m do plaży a w rzeczywistości 2 razy tyle ;)
IP: 89.66.136.152
Bubu
Gość
Z tego co wiem, to rezydentka Magdalena jest bardzo rozgarnięta i informuję na miejscu podczas zebrania, co i gdzie warto zjeść i gdzie robić w miarę tanie zakupy.
Do Łukasza
Są wypożyczalnie samochodów, skuterów a jak z rowerami to nie wiem.
Rejs po wyspach Jońskich wart swojej ceny i jest całodniowy.
IP: 46.175.45.54

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij