» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

grecja parga

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... > »

Autor Treść
bibetka
Gość
Soniu. a do zamku Aliego Paszy się wybraliście??? trudno trafić? słyszałam, że to spacerek kilku km ale chyba nie jest tak źle?!
bozenaa62 a w jakim terminie jedziesz??
IP: 89.230.17.57
bibetka
Gość
Soniu - wybacz ale jeszcze coś mi się przypomniało. W dzień przyjazdu - spotkanie organizacyjne gdzie się odbywa?? a o której wyjeżdżaliście w drogę powrotną do Polski??
IP: 89.230.17.57
bozenaa62
Gość
Jedziemy w czwórkę z przyjaciółmi 8 września, już nie mogę się doczekać :) Soniu, ja też mam jeszcze jedno pytanie: czy po opuszczeniu pokoju w ostatnim dniu jest dostęp do toalety z prysznicem? Czytałam gdzieś, że do zamku Aliego Paszy jedzie kolorowa kolejka za 6 euro, tylko nie wiem jak wrócić, chyba następną :( Z reguły takie kolejki maja trasę objazdową bez przystanków, a tu nie wiem jak będzie. Co do wycieczek to ja mam zamiar kupić wszystko oprócz Meteorów ( już byliśmy) i Albanii, ale za to marzę o Paxos i Antipaxos :)
IP: 95.160.156.189
sonia50
Gość
Postaram się pokrótce odpowiedzieć na wszystkie pytania.Bieliznę jest gdzie suszyć bo obok bungalowu ,bo to bardziej bungalow niz willa,jest sznur na bieliznę i tam sobie suszyliśmy.N a wycieczce Sekretny Epir płynie się łodzią ,a potem spacer rzeką.Płynąć nie trzeba.Na Korfu w mieście Kerkyra czasu jest około 4 godz.Jeśli chodzi o Kafalonię to jest ta wycieczka Wyspy Jonskie.Opływa się wyspy i jest pływanie w morzu ze skakaniem ze statku.Jest również plażowanie na jednej z wysp.Do miasta chodziliśmy dołem obok plaży Valtos,potem trzeba się wspiąć na gorkę,na której znajdują sie ruiny zamku.Potem schodkami w dół.Górą to jest szosa i bardzo daleko i niebezpiecznie bo tam duzy ruch.Łożka są wygodne ,w aneksie wszystko co potrzebne oprócz czajnika.Można ze sobą zabrać.Do zamku ALI Paszy można spokojnie dojść na piechotę około 7 km.Mozna też dojechac kolejką za 8e w obie strony.Spotkanie organizacyjne było na drugi dzień obok bungalowu,przyszła rezydentka i wszystko szczególowo mam opowiedziala a tak ze zapisywała na wycieczki.
IP: 217.99.138.145
sonia50
Gość
W drogę powrotną wyruszyliśmy ok.godz.20.Rano o 10 musieliśmy opuścić pokoje,bagaże zostawiliśmy na takim placyku między pokojami.Łazienka do naszej dyspozycji bardzo przyzwoita.
IP: 217.99.138.145
bozenaa62
Gość
Witaj Soniu, dziękuję Ci bardzo, że znalazłaś czas, żeby zaspokoić naszą ciekawość:) Na ten moment jak dla mnie to wyczerpująco wypowiedziałaś się na interesujące mnie tematy :).Nie mogę jednak obiecać, że już o nic Cię nie zapytam :) Zaglądnij tu czasem, to może jeszcze coś nam podpowiesz:)Dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)
IP: 95.160.156.4
bozenaa62
Gość
Soniu, jednak już mi się coś przypomniało :), może wiesz czy ci, którzy byli na wycieczce Wyspy Jońskie mieli możliwość zejścia ze statku na plażę Porto Katsiki? Czy tylko skakali ze statku i pływali w morzu?
IP: 95.160.156.19
bibetka
Gość
Soniu baardzo dziękuje. Ja planuje wykupić Wyspy Jońskie, Korfu i Zagorie ;) - wyspe antypaxos ale to w greckim biurze ;) Z tym dniem wyjazdu to tak jak w poprzednim miejscu widze :) choć raz nam się udało, że właściciel willi wymiękł i pozwolił nam do końca korzystać z pokojów ( ale byliśmy ostatnim turnusem - pewnie dlatego). Ach wszystko przeżyje tylko oby pogoda była?!
Bozenaa62 to ja będe Cie zmieniać ;) startuje 17 września w stronę Pargi
IP: 89.230.16.232
bibetka
Gość
szkoda, że czajników brak ;( ale może wychacze gdzieś turystyczny kiedyś miałam taki mały akurat na szklanke wody ;) bo bez ulubionej kawy "puszczalskiej" nigdzie się nie ruszam ;)
IP: 89.230.16.232
bibetka
Gość
Soniu tak się teraz zastanawiam - wbrew wszystkiemu warto wybrać spanie u "thomasa" czy lepiej zmienić na "Christine" ???. Mam jeszcze troche czasu więc rezerwacje mogłabym zmienić
IP: 89.230.16.232
bozenaa62
Gość
Do bibetki :) no to jeśli nie zmienisz obiektu to się spotkamy:), będziesz miała opowieści z pierwszej ręki:) A swoją drogą ja też miałam taki sam dylemat jakiś czas temu, ale zgodnie z powiedzeniem, że ''pierwszy najlepszy'' wybór pozostaliśmy przy Thomasie. A teraz to już tylko odliczam dni i już się cieszę:) 2 tygodnie temu wróciła z Grecji moja koleżanka, która od lat jeździ samochodem do Olimpic Beach i powiedziała, że na granicy zupełny spokój, śladu po imigrantach, poza dwoma miasteczkami po stronie greckiej, otoczonymi i pilnowanymi przez Greków.Obiecała zdawać mi relację z następnych podróży jej przyjaciół i znajomych, którzy też jeżdżą w to samo miejsce. Myślę, że nie ma co obawiać się i kupować wczasy w Grecji:), to taki piękny kraj i mieszkają w nim przyjaźni ludzie:)
IP: 95.160.156.33
bibetka
Gość
ech sprawa Grecja - imigranci wcale się nie obawiam... bardziej bym się obawiała wsiąść do samolotu i lecieć do Egiptu co by mojej blond głowy państwo i........ nie zestrzeliło hehhe ;). Grecja nawet w kryzysie była spokojna zwłaszcza po miejscowościach wypoczynkowych. Wesoło było tylko troche w Atenach ale to i tak nie pobije tego co widziałam w Paryżu ;). Ale za to jest co wspominać. Ja też już nie moge sie doczekać ale mam nadzieje, że szybko zleci i ani się nie obejrzymy i będziemy pakować walizki najpierw Ty potem Ja....
IP: 89.230.16.232
bibetka
Gość
ciekawe ile Sonia kasy ze soba poleca wziasc;)?? w Kokkino ceny były przystępne a Parga to już troche droższy kurort
IP: 89.230.16.232
bozenaa62
Gość
No coś trzeba wziąść :), tam sklepów moc,będzie gdzie wydawać kasę:)
IP: 95.160.156.33
sonia50
Gość
Witajcie.Odpowiedzi ciąg dalszy.Na wycieczce Wyspy Jońskie było plażowanie ,ale nie pamiętam na której wyspie.Co do uchodzców to widzieliśmy 2 obozy ,jeden w Macedonii,a drugi chyba już w Grecji.Mielismy postój po drugiej stronie autostrady.Wszę dzie jest bardzo spokojnie i całkowicie bezpiecznie.Jadąc w tamtą stronę ,jechaliśmy w 38 osób,a z powrotem o 2 osoby mniej bo zostały na drugi turnus.Mieliśmy więc miejsca leżące i podróż zleciala nie wiadomo kiedy.Willi Thomas nie zamieniałabym na inną z powodu otaczającego ,pięknego ogrodu.Czajnik tak naprawdę to nie jest potrzebny,ponieważ w aneksie jest taki grecki garnuszek do gotowania wody,spokojnie wystarcza na 2 kawki.A kasa ,to zależy jak kto się stołuje. My część jedzenia zabraliśmy z domu.Na obiadki chodziliśmy do knajpek.Leżaki na plaży trochę kosztują bo 7e komplet,czyli 2 leżaki i parasol.bez parasola ani rusz,tak słoneczko grzało.
IP: 217.99.112.96
bibetka
Gość
ja zamierzam tak jak zawsze coś zabrać ze sobą, a reszte w cerrfurze będe kupować a stołować planuje się w tej knajpie chyba krioneri co ma danie dnia za 5eurasów
IP: 89.230.17.50
bozenaa62
Gość
Bibetka, to witaj w klubie...:)
IP: 95.160.156.102
Bibetka
Gość
;) ;) ogólnie nastawiam się na duże ilości plaży i spacerów jeśli pogoda pozwoli ;) według opisów osób które wracają z Pargi jest co podziwiać i mam madzieje, że energii mi nie zabraknie
IP: 89.230.16.201
bibetka
Gość
melduje zakup drugiej walizki ;) wyprawka na urlop prawie kompletna ;)
IP: 89.230.16.193
bozenaa62
Gość
Oooo....to widać,że już nie możesz się doczekać:), ale gdzie tam wrzesień:(
IP: 95.160.156.228
bibetka
Gość
Tak żyje już tym urlopem ( to już nie chodzi tylko o wyjazd) w końcu będzie dużo wolnego i spokoju - normalne dni bez wyścigu z czasem. ..
IP: 188.146.6.17
bibetka
Gość
A wrzesień już tuż tuż tyle m-cy już zleciało to te dwa miną jeszcze szybciej
IP: 188.146.6.17
Adam
Gość
25.07 jedziemy do willa Thomas kurcze cały czas się zastanawiam czy nie zamienić na Studio Christina
IP: 77.253.89.134
zcna
Gość
Wybiera się ktoś do willi Irini 17.08-30.08 ?
IP: 91.227.158.71
bozenaa62
Gość
Do Adama, jeśli Pan nie zmieni kwatery, to poproszę też o opinię, chociaż ja już nie zmienię obiektu :) ciekawa jestem tylko opinii innych :)
IP: 95.160.156.72

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij