» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

grecja parga

Strona: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 > »

Autor Treść
bibetka
Gość
no i cisza. ludzie nie mają ochoty dzielić się wspomnieniami albo jeszcze mało popularna miejscowość ;(
IP: 89.230.18.82
Emilia
Gość
Właśnie jesteśmy w Pardze. Jesteśmy zachwyceni miasteczkiem, plaża i morzem. Ceny nie przerażają. Niektórzy straszyli nas, że Grecja bardzo droga. Wszystko jest droższe niż u nas, ale w granicach przyzwoitości:)
IP: 94.66.220.161
Emilia
Gość
Jeśli ktoś ma jakieś pytania proszę pisać:) Jeżeli tylko będę potrafiła to z chęcią odpowiem:)
IP: 94.66.220.161
bozenaa62
Gość
Emilio, proszę napisać w jakim obiekcie jesteście, czy z biurem , czy na własna rękę?Jeśli Z FC, to proszę napisać kiedy i o której godz.przyjechaliście i kiedy było spotkanie z rezydentem?
IP: 95.160.156.208
bozenaa62
Gość
rzeczywiście we wtorki , czwartki i soboty? Zapewne jest w porcie tablica ogłoszeń:) Będę wdzięczna :)
IP: 95.160.156.208
bozenaa62
Gość
Sorry, ale gdzieś zeżarłam pół zdania:) Czy mogłabyś Emilio sprawdzić podczas spacerów po mieście , czy statek Vicky - F II rzeczywiście wypływa we wtorki, czwartki i soboty jak pisała wcześniej Lilianka?
IP: 95.160.156.208
Emilia
Gość
Jesteśmy z FC. Zakwaterowanie to Christina. Spotkanie z rezydentką mieliśmy na drugi dzień o godzinie 9:30. Po przyjeździe pani Monika dała nam dokładne mapki okolicy,na której były zaznaczone najważniejsze punkty.:) Postaram się jutro sprawdzić terminy wycieczek, o które Pani pytała. :) Na miejscu byliśmy 4 sierpnia około godziny 14:)
IP: 94.66.220.161
bibetka
Gość
witam wszystkich ;) ciesze się, że jednak ktoś tu zagląda :) Emilia, jak z netem po knajpkach? Udostępniają? Ceny piszesz że "ujdą" Czy poza daniami dnia w "krioneri" za 5e można gdzieś zjeść jeszcze w przystępnej cenie? Podobno gdzieś w okolicy Krioneri jest też knajpka z pysznymi burgerami - orientujesz się jakie mają ceny??
IP: 89.230.16.151
bibetka
Gość
ach my mamy zakwaterowanie w villi thomas - widziałaś lub słyszałaś coś na temat tej kwatery?? pozdrawiam
IP: 89.230.16.151
bibetka
Gość
byliście już na jakiś wycieczkach?? jak wrażenia?
IP: 89.230.16.151
Emilia
Gość
My też mieliśmy być w Thomasie, ale dwa dni przed wyjazdem zaproponowano nam zmianę na Christine. Lokalizacja idealna, wszędzie blisko, wiec zmiana wyszła na dobre. Thomas dość daleko oddalony od miasta, ale za to blisko plaży Valtos (piaszczystej). Ludzie są zadowoleni.:) Z internetem nie mam pojęcia, bo nie miałam potrzeby z korzystania. Przy cerkwi jest uliczka i tam znaleźliśmy bardzo dobre jedzenie, tańsze niż przy rynku.:) Co do burgerow widziałam lokal, ale jeszcze tam nie jedliśmy.:) Na wycieczkę po wyspach jońskich.
IP: 94.66.220.161
Bibetka
Gość
Podsumowując - to wydaje mi się, że jesteś zadowolona z wyjazdu :) Oj a ja jeszcze muszę troooche czekać ale najważniejsze żeby pogoda dopisała :)
IP: 188.146.66.199
bozenaa62
Gość
Emilio, napisz proszę jeszcze jak się nazywa ta knajpka koło cerkwi z tym dobrym jedzeniem ( mam nadzieję, że greckim :) )i pamiętaj w miarę możliwości o tym moim statku :) Koniecznie muszę kupić to Paxos, bo jak nie, to się chyba do reszty zapłaczę :'( Próbuję jakoś wyliczyć sobie dni na te moje planowane fakultety ;). A możesz napisać jaki harmonogram (dniami)wycieczek miała Pani rezydent? My wyjeżdżamy w czwartek, przyjedziemy w piątek, rozumiem, że spotkanie z rezydentem dopiero w sobotę, więc kolejny dzień ucieka na niczym :'( Czy w niedzielę coś organizują? Czy tylko w dni robocze? Kilka tych wycieczek chciałam kupić, a jeszcze je połączyć z Paxos, więc stąd moja panika :( Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odpowiedź :P
IP: 95.160.156.27
bozenaa62
Gość
I jeszcze jedno pytanie w temacie kolejki, która kursuje do zamku Ali Paszy, czy ktoś może napisać jak to jest w Pardze zorganizowane? Czy zajeżdża się do ruin, wysiada , zwiedza (robi zdjęcia ), a kolejka ileś minut czeka na pasażerów, czy kolejka odjeżdża, a my wracamy następną? :'( Jeśli tak, to ile jest czasu na miejscu?
IP: 95.160.156.27
bibetka
Gość
spokojnie bozenaa62 na pewno na wszystko Ci wystarczy czasu ;). w poprzednich miejscach było tak zorganizowane, że można było jechać na wszystkie fakultety ( wycieczki były też w niedziele) i jeszcze zostawało "coś" na plażowanie czy wycieczke w zakresie własnym... Dasz radę!!!
IP: 89.230.16.45
bibetka
Gość
bozenaaa62 zerknij sobie na strone www.parga.com tam są oferty wycieczek fakultatywnych z greckimi biurami które są na miejscu ...
IP: 89.230.16.45
bozenaa62
Gość
Bibetko, dzięki Ci dobra kobieto za wskazówkę :).Polukałam, ale i tak nie wiem z którego miejscowego biura kupuje wycieczki rezydentka. Z portu mam zamiar kupić tylko PAXOS, a jeśli nie uda mi się jakoś sensownie tego wszystkiego połączyć, to być może z jakiegoś fakultetu zrezygnuję:( .Prawda jest taka, że my na wczasach latamy "jak kot z pęcherzem" coby zobaczyć jak najwięcej:) Fajniejsze są wczasy samolotowe, bo kupując 2 tyg.mamy czas na wszystko, co zaplanujemy i jeszcze trochę potrzebnego w końcu lenistwa:).No ale coś za coś:), wyznaję zasadę, że skoro gdzieś można dotrzeć autobusem, to po co przepłacać za samolot ;)
IP: 95.160.156.39
bibetka
Gość
ja jadąc też chce zobaczyć jak najwięcej tylko tyle, że nastawiam się też jechać w przyszłym roku na Parge ( więc to co w tym roku nie zobacze będzie w przyszłym na pierwszym miejscu ). Samolotem nie latam - pozostaje tylko autokar ale za to można coś zobaczyć i przeżyć ;) a na razie staram się przeżyć czas w pracy i nie zwariować ;)
IP: 89.230.16.25
Emilia
Gość
Nazwę restauracji napiszę wieczorem, bo przyznam szczerze, że nawet nie zwróciłam uwagi;). Kolejka do zamku kosztuje 8 euro od osoby. Wybieramy się tam dzisiaj. Jest czas pół godziny na zwiedzanie zamku- kolejka na nas czeka z tego co zrozumiałam. W niedzielę nie ma wycieczek z rezydentem. Są zaplanowane tak, że co drugi dzień się odbywają. Nie było wpisanych dni. Natomiast z FC była wycieczka organizowana w sobotę- o ile dobrze pamiętam. Ludzie, którzy na niej byli wrócili zadowoleni. :) Wczoraj byliśmy na rejsie po wyspach jońskich. Z FC placilismy po 37 euro. Uważam, że było to warte swojej ceny.:) 8godzinny rejs z przerwą na obiad i morskimi kąpielami. Nawet udało nam się zobaczyć delfiny;)
IP: 94.66.220.161
bozenaa62
Gość
Dzięki Emilio, przepraszam za namolność, ale napisz proszę jeszcze , czy na wyspach jońskich byliście z FC, cy z miasta? Wysiadaliście ze statku na plaży Porto Katsiki?
Do Bibetki, co do wrażeń z podróży autokarowych mam takie samo zdanie, ale w październiku kupuję wczasy samolotowe na 2017, a z FC pojedziemy jeszcze nie raz gdzieś na weekend (byliśmy z nimi już kilka razy) :)
IP: 95.160.156.154
bozenaa62
Gość
Dopiero dzisiaj doczytałam, że Emilio byłaś na wyspach jońskich z FC, chyba byłam wczoraj ślepa :), czytam i nie widzę :). Ale moje zapytanie o Porto Katsiki jest aktualne :) I jeszcze dziękuję za informację o kolejce, jestem b.wdzięczna ;)
IP: 95.160.156.42
bibetka
Gość
heej Wszystkim!!! Emilia opowiadaj jak tam wycieczka do zamku Ali Paszy?? Zatrzymuje się kolejka przy wodospadach?? Buziolee
IP: 89.230.16.32
bibetka
Gość
Emila już na pewno w domu ( bo zmiana turnusu była 13nastego ) może jak się "ogarnie" to do nas zajrzy ;)
IP: 89.230.16.171
bozenaa62
Gość
Coś mi się wydaje, że już tylko my dwie tu zaglądamy... :'(
IP: 95.160.156.188
bibetka
Gość
bozenaa62 bo my jesteśmy wierne i spragnione wiedzy na temat miejsca w które wyjeżdżamy....
Ps. musze Ci się przyznać, że właśnie z pół godziny temu zmieniłam rezerwacje bo zwolniło się studio z widokiem na morze w Christinie
IP: 89.230.16.171

Strona: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 > »

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij