» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

grecja parga

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Treść
grego15
Gość
Teresa77 dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie serdecznie Was pozdrawiamy. My w tym roku znacznie powiększonym składem jedziemy do Leptokarii . Parga faktycznie piękna okolica i widokowo urocze miejsce. W tym roku nastawiamy się na zakupy ( skóry , itd) , ponieważ w Pardze faktycznie ceny wysokie...
IP: 85.89.190.51
Tom
Gość
Mam pytanko czy wszystkie plaże w Pardze tzn 3 ( piaszczysta, kamienista i ta malutka kamienista) są darmowe czy np: ta mała jest prywatna i należy do jakiegoś hotelu?? 2 pytanko dotyczy cen w pardze tzn: czy są porównywalne do cen np: w parali ??
IP: 77.223.201.225
Bozka
Gość
Niestety wszyscy milczą, a ja w Pardze nie byłam ale będę w lipcu, a z informacji które posiadam to ceny są wyższe niż w Paralii. Czy możesz polecić jakąś inną miejscowość w Grecji? Ja średnio co dwa lata wracam tam jak bumerang, ale staram się zawsze znaleźć coś innego.Dotychczas byłam zadowolona i myślę, że i tego roku tak będzie.
IP: 83.15.165.162
Tom
Gość
Ja byłem w Paralii i Nea Skioni. Nie wiem ktora bardziej bym polecał ponieważ Paralia jest większa, więcej się dzieje, ma piaszczysta i dość szeroką plaże, natomisat Nea Skioni jest dużo bardziej kameralna i raczej dla osób szukajacych spokoju, jest również bardziej malownicza. Osobiście jednak wybrał bym Paralie.
IP: 77.223.201.225
Gosia
Gość
Ja jadę już pod koniec czerwca do Pargi i po powrocie przywiozę nowe informacje. Mam nadzieję, że ceny jednak troche spadną i będą porównywalne z innymi greckimi kurortami:roll:
IP: 84.10.247.158
AMM..
Gość
Wreszcie będą świeże informacje :D Już się doczekać nie możemy. Pani Gosiu, z jakim biurem Pani jedzie??
IP: 79.185.146.161
Gosia
Gość
Jadę pierwszy raz z Oskarem i pierwszy raz do Grecji i mam nadzieje, że się nie rozczaruję :) To już za dwa miesiące!!! :):):)
IP: 84.10.247.158
AMM..
Gość
To tym bardziej czekam na nowe informacje. Pozdrawiam!
IP: 83.21.76.214
teresa77
Gość
W Pardze rzeczywiście jest dużo drożej niż w Paralii, czy Olimpic. Plaże są bezpłatne, jedynie leżaki i parasole. Największa plaża jest na Valtos, to nie jest w centrum. W samej Pardze są mniejsze plaże, piaszczeste i żwirowe. Na Valtos można pójść, ok. 40 min. albo popłynąć wodnym tramwajem za 2 euro. Zależy w którym jesteśmy miejscu. A tak poza tym to jest tam cudownie,okolica piękna. My byliśmy z oskarem, mieliśmy szczęście, ze jechaliśmy nowym autokarem, więc podróż przebiegała bez przygód. Inni narzekali i wcale się nie dziwię. Czekam na pytania, chętnie odpowiem ;)
IP: 178.36.5.253
Bozka
Gość
Zastanawiam się nad sprawą wyżywienia, a konkretnie mam na myśli obiady,jak ta sprawa wyglada cenowo w knajpkach. Szkoda czasu na gotowanie samemu, ale jesli ceny będą nie do przeskoczenia to wolę sie zabezpieczyć.Teresko a może dysponujesz zdjęciami?
IP: 83.15.165.162
teresa77
Gość
Wyżywienie, no cóż my najczęściej jedliśmy fast food, ok 7e, Była okazja w domu raczej takie rzeczy jemy sporadycznie. Inne też dania obiadowe też były za ok 8-10e. Np gałka lodów 1,5e, chleb ok. 1,5e, pita 3e, pizza mała 8e, Na śniadanko można wziąć serki topione, kabanosy, lub inne wędliny obsuszane, zalaminowane. Spokojnie dojadą do Grecji, my tak zawsze robimy. Można więc trochę zaoszczędzić. A na obiadek do Tawerny. W centrum Pargi, idąc od portu deptakiem na zachód można dojść do sklepu ok 15min spacerkiem. Ten sklep jest coś na wzór naszego Tesco, ale znacznie mniejszy. Tam ceny są zdecydowanie niższe niż w innych sklepach, zostały przez wiele osób sprawdzone. Jakby coś to proszę pytać, chętnie odpowiem :D
IP: 178.36.11.205
teresa77
Gość
co do zdjęć, to mamy tylko bardziej osobiste, przykro mi. Można sprawdzić na wielu stronach inter. Parga jest piękna, malowniczna, typowo grecka. Tam ludzie mieszkają okrągły rok.
IP: 178.36.11.205
wandzia
Gość
Witam po dluższej nieobecności!Cieszę się, że tak wiele osób wybrało Pargę na tegoroczny wypoczynek...ktoś chyba chciał pooglądać zdjęcia...grafika w google sie przyda...kto co lubi ale moja osobista refleksja z całym przekonaniem pozwala mistwierdzić,że Riwiera Olimpijska się do pargi nie umywa...parga jest o wiele bardziej urokliwa,urozmaicona,mniej skomercializowana...nie jest to kurort który po odjezdzie turystów pustoszeje.Tam mieszkają zwyczajni Grecy ktorzy po sezonie prowadza zwyczajnytryb zycia, a nie jak hotelarze z Paralli wracaja do swych domostw gdzies w górach albo w Salonikach....Parga jest zupewłnie inna i warta tej ,dla wielu męczącej drogi...faktycznie szkoda jednak, ze nie ma stamtąd wycieczki do Aten.Turyści spędzajacy wakacje właśnie z Oskarem na Riwierze Olimpijskiej mają taką morzliwośc.W tymroku jedak przy tych strajkach nasilonych szcególnie w Atenach...nie wiem jak to bedzie.Strajkują wszyscy.Muzea penie też choć wydaje mi sie ,że w sezonie turystycznym muzea beda otwarte,bo z turystów sieutrzymuja...ale czy ceny wstepu nie wzrosna by w ten sposób złagodzić obnizki płac i podwyzki podatków kustoszy itp?spekuluje tylko...ale taka już moja natura...jadę do Pargi mimo wszystko i choćbym miałasiedziec tylko tam bez żadnej wycieczki fakultatywnej to i tak pojade...a wycieczka do Albanii...kusząca...ale jeśli opłace ja w euro dla dwóch osób to wyjdzie mnie tyle co wykupienie 14 dniowych wczasów z Okara w tym kraju także dla dwóch osób...jednak mam zamiar się tam wybrac...te ruiny w Butrinti wygladaja dość ciekawie...
IP: 85.89.173.178
sonko
Gość
Witam - mam pytanie do Teresy77 lub do innych osób, które wakacje w Pardze maja juz za sobą. Interesują mnie wycieczki fakultatywne (Paxi, Antipaxi, Korfu), czy korzystałaś z nich i ewentualnie jak wygląda sytuacja z cenami i z jakiego biura najlepiej sie tam wybrać. Dziekuje za wszelkie informacje.
IP: 93.176.201.249
teresa77
Gość
Do Sonko. Co do wycieczek to proponuję na miejscu załatwiać, wcześniej przez biuro jest o wiele drożej. Wyspy Paxi i Antypaxi są piękne i napewno warto je zobaczyć. W każdy dzień tygodnia jest inna cena, musisz pytać w porcie. W drodze na wyspy wiele osób widziało delfiny, ja nie :'( . Może innym razem
IP: 178.36.188.47
sonko
Gość
Bardzo dziękuję za informacje dot. wycieczki na wyspy. Mam jeszcze pytanie w jakim języku można się tam dogadać najlepiej i czy pamiętasz orientacyjnie ceny na te wycieczki. Serdecznie pozdrawiam.
IP: 93.176.201.249
AMM..
Gość
Witam! Dołączam się do pyt. Sonko! Jeśli Pani pamięta ceny wycieczek to proszę o podanie ich. Ile trwa taka wycieczka na Paxi i Antipaxi? Czy jest to tylko rejs czy wchodzi się też na wyspy? Pozdrawiam!
IP: 83.27.134.123
teresa77
Gość
w środę wycieczka na wyspy kosztowała 10e, we wtorek 15e, a za 20e wpływałeś w jaskinie. Najlepiej można dogadać się po angielsku. My popłynęliśmy grupą, trzeba pamiętać o kąpielówkach i uważąć na jeżowce. Można skakać ze statku do morza(turkus)Jedna z kobiet popłynęła do skał i niestety miała przygodę z tym małym zwierządkiem, które wpuściło jej kilkanaście igiełek, w piętę :'( Warto też pojechać kolejką w góry i zobaczyć panoramę Pargi za 10e, Są też wąwozy, przepiękne za 35e. W tym roku skorzystaliśmy z kilku wypadów, czcieliśmy poleżeć na plaży. :D
IP: 178.36.16.132
grego15
Gość
Potwierdzam , w środy są "promocje" na kursy statkami ( 10 euro ) . Normalnie cena była nawet 25 euro .
IP: 85.89.190.51
AMM..
Gość
Czy poza rejsem na Paxi i Antipaxi są jakieś inne wycieczki dostępne i jeśli tak to jak to wygląda cenowo? ;)
IP: 79.191.235.171
sonko
Gość
Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie informacje na temat wycieczek.
IP: 93.176.201.249
meeg
Gość
Czy ktoś może coś powiedzieć na temat apartamentów w Villi Alexandros w Pardze?
IP: 83.28.48.172
Gosia
Gość
Mam pytanie do Teresy jeszcze odnośnie wycieczek. Rozumiem ze Paxos i Antipaxos załatwię w porcie, a gdzie pytać o inne wycieczki pomijając Oskara? Zleży mi żeby jak najwiecej zobaczyć,a jednak dla czterosobowej rodziny to bedzie duzy koszt, dlatego będę szukać jak najtańszej opcji. Z góry dziekuję za wszelkie informacje :)
IP: 84.10.247.158
teresa77
Gość
Można zapytać w centrum, widziałam kilka biur. Dobrze jest znać j. angielski.
Z Oskara też było dużo ofert. UWAGA: W GRECJI NIE JEST TAK TRAGICZNIE, MEDIA BARDZO PRZESADZAJĄ. Mojej koleżanki brat na stałe mieszka w Atenach, wrócił kilka dni temu. Jest przekonany, że można spokojnie żyć.
IP: 178.36.49.182
teresa77
Gość
Do meeg, moi znajomi mieszkali w tej willi, nawet ich odwiedziliśmy. Uważam, że było czysto, ładnie, pokoje zadbane. Willa położona jest w centrum. Brakowało aneksu kuchennego, tak więc można było tylko zagrzać wodę na kawkę albo zupkę chińską. W ich pokojach były balkony.
IP: 178.36.49.182

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij