» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Hotel Banana Family Suite

Hotel Banana Family Suite

Strona: 1 2 3 > »

Autor Treść
Gosia
Gość
CZY KTOŚ DYSPONUJE NAPRAWDĘ WIARYGODNĄ INFORMACJĄ O ODLEGŁOŚCI JAKA DZIELI HOTEL BANANA BEACH I FAMILY SUITE. JAKA JEST ODLEGŁOŚĆ OD CENTRUM I PLAŻY. MOŻE KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ ZDJĘCIA Z FAMILY , JAK WYGLĄDA W POKOJACH I WEWNĄTRZ HOTELU.
IP: 79.175.196.232
Ewelina
Gość
Też mnie to interesuje bo wybieram się tam z rodziną w lipcu.
IP: 77.253.244.152
GOŚĆ-SZ-N
Gość
wprost.easygo.pl/hotel/turcja/riwiera-turecka/banana-beach.html nie wiem czy usatysjakcjonuje tylko te kilka zdjec. Ja rowniez jade tam w sierpniu. Ponoc przejscie na plaze jest podziemnym tunelem. Wiekszosc atrakcji znajduje sie w sasiadujacym hotelu banana family suite. POkoje w banana beach to chyba bungalowy
IP: 212.14.11.200
gosia
Gość
Hej czy ktoś leci ze Szczecina do Banana Family 24 czerwca. Jadę tam z rodzinką . Dziewczynki 10 i 13 lat.
IP: 79.175.195.105
jabba67
Gość
Byłem tam w 2008 roku. Przygotujcie się na "miłe wakacje" z koloniami z Rosji ( tak przynajmniej było w 2008, może kryzys odstraszy naszych przyjaciół ze wschodu ). Jeśli chodzi o odległość pomiędzy BANANA BEACH I FAMILY SUITE to jest ona około 100m. Rzeczywiście jest obskurny tunel pod ulicą, ale ja z niego nie korzystałem i po prostu przebiegałem przez ulicę. Żeby nie było wątpliwości ten tunel, jak już wspomniałem, to po prostu podziemne przejście pod ulicą i nie łączy on bezpośrednio obu hoteli jak sugeruje opis Triady. Jeśli chcecie o coś zapytać to piszcie na mój adres: jabba67@poczta.pl.
IP: 195.74.91.36
jabba67
Gość
Mała pomyłka w adresie mojego maila. Adres prawidłowy to jabba67@poczta.fm
IP: 195.74.91.36
bea
Gość
Byłam z rodziną (3 dzieci) w sierpniu 2008. Hotel sam w sobie nie jest zły - apartamnty dwupokojowe są całkiem OK (nie klitki), spzrąten codziennie, wymiana ręczników też.
Jest basen, brodzik i niewielkie zjeżdzalnie więc OK.
Minusy:
- masa dzieciaków z kolonii z Rosji (gwar)
- mało leżaków
- odległośś od hotely Banana Beach to wcale nie 70m ale 200m i z przejścia podziemnego nie radzę korzystać bo straszny odór; i hotele wcale nie są połączone ogrodem jakby sie wydawało
- w hotelu sa tylko przekąski w ciągu dnia i napoje, wszystkie inne posiłki w tym drugim
- plaża sama w sobie nie jest zła ale wejście do morza ze skałkmi także dla dziecie odpada
- jedzenie było dobre, aczkolwiek śniadania były skromniesze (choć całościowo jedzenie wypada naprawdę dobrze)
- za to restauracja bardziej przyponinała gwarną stołówkę ze względu na kolonie rosyjskie ale też i wygląd
bea
IP: 194.115.167.70
ela
Gość
Hej, byłam w tym hotelu z rodziną w zeszłym roku w lipcu. Mieliśmy duży przekrój wiekowy tzn. my z mężem , mój syn (12 lat) i córka (7 lat), więc mogę co nieco powiedzieć. Mianowicie dobijały nas kolonie z Rosji . Te dzieciaki były strasznie hałaśliwe i były wszędzie! Korzystanie z basenu w czasie ich obecności było trochę niebezpieczne, szczególnie dla mojej córki. Jeśli chodzi o animacje dla dzieci i dla dorosłych, to codziennie było to samo. Do plaży i restauracji kawałek , ale można się przyzwyczaić. Niemniej jednak drugi raz już tam nie pojadę i hotelu nie polecam.
IP: 188.33.101.164
gość
Gość
Byliśmy tam w czerwcu.odległośc między hotelami to ok 70 metrów.nic strasznego.do centrum miasta 20 minut piechota promenadą.Banana Beach leży praktycznie przy plaży.jedzenie ok wszystko super.Mankamentem są jedynie kolonie z Rosji mieszkające w Banana Family(choć hotel naprawdę nazywa się Banana City).Byliśmy z dzieckiem i w Banana city tylko spaliśmy natomiast czas spędzaliśmy w Banana Beach.Było super
IP: 83.12.69.122
popiel ewa
Gość
ja z mężem i dziećmi wybieramy się 15. 08 2009 lećmy z Warszawy ,czy może ktoś leci do banana beach w tym samym czsie
IP: 78.155.115.21
beti
Gość
ja lece z mezem i7 letnim synem do Banana z katowic 12.08.
IP: 195.116.133.253
ilona
Gość
My lecimy z Wrocławia 19 sierpnia z 11 letnia córką na dwa tygodnie
IP: 87.99.63.100
ewa popiel
Gość
to na pewno się spotkamy
IP: 78.155.115.21
ewa popiel
Gość
oczywiście się pomyliłam do banana lecimy 05.08.09
IP: 78.155.115.21
EWCIA
Gość
ewa popiel napisał
to na pewno się spotkamy
IP: 83.10.240.23
kjode
Gość
Miałam przyjemność spędzić w tym hotelu tegoroczne wakacje /lipiec 2009 / kilka słów na temat hotelu, myślę że będą bardzo wskazane dla osób zastanawiających się nad pobytem .
1. Hotel całkowicie opanowany przez kolonie Rosyjskie, grupy zmieniają się co 2 tygodnie, głośne, wulgarne, nie zwracające uwagi na ciszę i nie zastanawiające się nad obecnością innych osób
2. Basen, całkowicie opanowany przez kolonie, walka o leżaki i kawałek wolnego miejsca, Rosyjska młodzież wszędzie , skacząca ze zjeżdżalni do basenu , bardzo nie bezpieczne zachowanie
3. Hotel sam w sobie nie jest zły, czysty, obsługa miła dla Rosjan, żeby coś załatwić należy uzbroić się w cierpliwość, nie można się wyspać, po północy wraca młodzież Rosyjska z dyskoteki, dyskusje, krzyki, wrzaski, walenie w drzwi , jazda winda tam i z powrotem o ile działa /często jest popsuta/
4. Przejście na posiłki i plażę, nie jest daleko idzie się ulicą a nie tak jak myśmy zrozumieli z opisów podziemnym tunelem, fakt po przejściu z 200 m jest przejście podziemne dzielące dość ruchliwą ulicę między hotelami, odległość od jednego do drugiego hotelu i plaży jakieś 300 m , ale do przejścia
5. Plaża /polecam, przynajmniej tutaj cisza i spokój , nie ma wojny o wolne miejsca na leżakach
6. Animacje, nie liczyłabym na wiele, są ale w języku rosyjskim i dla Rosjan, dla dzieci jakiś kącik rysowania w innym hotelu, mini dyskoteko która trwa pół godzinki i to chyba wszystko a z reszty można korzystać ale w języku Rosyjskim.
7. Posiłki smaczne, zależy co kto lubi
Ogólnie piękne okolice, ale nad wyborem tego konkretnego hotelu zastanowiłabym się poważnie i ja osobiście nie polecam
IP: 83.19.40.210
łako
Gość
My lecimy też 5.08.09 z Bydgoszczy. 2+3
IP: 83.18.84.106
anula
Gość
beti napisał
ja lece z mezem i7 letnim synem do Banana z katowic 12.08.
IP: 95.160.239.170
anula
Gość
Witam.My też lecimy 12.08 z Katowic z dwójką dzieci 7 i 8 lat.Po przeczytaniu opinii na temat hotelu jesteśmy przerażeni.Słyszała Pani o dobrych stronach?
Pozdrawiam.
IP: 95.160.239.170
anula
Gość
Jeżeli można to proszę o informację na maila
agolus@wp.pl
IP: 95.160.239.170
BETI
Gość
JA TEZ LECE Z MEZEM I 7 LETNIM SYNEM DO BANANA BEACH Z KATOWIC 12.08.09POZDRAWIAM
IP: 195.116.133.253
Robert
Gość
Do kiedy trwają wakacje w Rosji ? :( Wie ktoś? :( ja planuje urlop na koniec września.
IP: 84.10.17.228
gosc
Gość
kto leci 26 maja 2010 do banana beach?
IP: 79.162.173.138
man01
Gość
Czy w połowie maja do końca czerwca też jest dużo tych ruskich kolonii? Czy jest raczej spokojnie? Z góry dzięki za odpowiedź. :P
IP: 91.145.152.106
ania
Gość
jestem przerażona tymi opiniami...czy leci może ktoś z Katowic 24.06.2010 ??-pozdro
IP: 193.43.77.109

Strona: 1 2 3 > »

Forum turystyczne » Turcja » Hotel Banana Family Suite

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij