» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » rejs po nilu - Egipt

rejs po nilu - Egipt

            Egipt wycieczki last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
ankul4
Gość
monika napisał
Statek miał pięć gwaizdek i był ok, hotel wybraliśmy też 5 * i był bardzo fajny.


a jak się nazywał ten statek??
IP: 95.41.20.237
beata
Gość
Witam, ja też byłam w opcji 7+7 rejs po Nilu z Alfa Star. Bardzo, bardzo polecam. Wszystko mi się podobało, statek taki jak obiecywali, czyściutki i bardzo smaczne jedzenie, przewodnik Egipcjanin ale mówiący biegle po polsku, zresztą znał biegle chyba z sześć języków, nawet kawały polskie znał, nie wiem dlaczego niektórzy tylko ciągle narzekają, za nieduże pieniądze chcieliby niewiadomo jakie luksusu. Ludzie wykupcie sobie opcję za 10 tys. od osoby i może będziecie zadowoleni, albo i nie bo pesymiści nigdy nie będą, ciągle tylko narzekają i nic ich nie zadowoli. Ja naczytałam się na różnych forach o rejsie po Nilu i tych statkach różnych niepochlebnych opinii a tu taka niespodzianka. Ludzie nie czytajcie tego, zdołujecie się niepotrzebnie, to naprawdę niesamowita wycieczka, gorąco polecam. Ja byłam z moją rodziną w lipcu 2009 i naprawdę było super, nawet upał nam nie przeszkadzał a zwiedziliśmy prawie wszystkie ważniejsze obiekty. I nawet zemsta faraona nas nie dobiła i ją zwalczyliśmy. POLECAM WSZYSTKIM!!!!
IP: 83.19.13.66
bozena z rodziną
Gość
29 stycznia 2010 wróciliśmy z rejsu po Nilu. Byliśmy z biurem Eximtours było wspaniale, hotel 5* ALL - Makdi Prima Life,
statek z basenami i leżakami, czyściutki, jedzenie bardzo smaczne. Przewodnik pani Helenka bardzo pięknie i z zaangażowaniem opowiadała o historii dawnego Egiptu, że można by było słuchać tak bez końca. Olbrzymia wiedza zawodowa oraz dar przekazywania jej innym, troska o każdego turystę sprawiły, że kraj faraonów na pewno zostanie na zawsze w pamięci. Niesamowite wrażenia z Doliny Królów, świątyń, grobowców a także z przepięknego ogrodu botanicznego czy tamy Asuańskiej i rajdu po safari. Wszystko było po prostu super. Polecamy wszystkim rejs z Eximtours a przewodnika panią Helenkę :D .
IP: 89.73.139.177
R16C
Gość
Witam. Prosze podaj nazwę statku na rejsie oraz jaki wybrałaś program Eximu? (nefretete czy może tutanchamon). Jakie hotele na początku pobytu, w Kairze, i na końcu?Pozdrawiam.
IP: 82.177.46.78
BoKo
Gość
Witam. Czytam Wasze wypowiedzi i Ci co krytykują wycieczkę piszą dokładnie nazwę statku. Proszę o podanie Nazwy statku tagiego o którym piszecie , że jest OK lub super. Chcę się wybrać na taką wycieczkę. Ale teraz to już nie wiem.
IP: 89.75.100.72
bozena z rodziną
Gość
Witam, Był to program Sfinks . Statek nazywa się Carnival 5*. Pozdrawiam.
IP: 89.73.139.177
hala
Gość
Właśnie wróciliśmy z Egiptu 7+7 (12.03 - 26.03.2010). Wyjazd zorganizowany przez biuro podróży TRIADA. Rejs po Nilu nadaje sens tej podróży, niezapomniane widoki, wrażenia, mnóstwo zwiedzania, a do tego przewodnik Pan Krzysztof Dymkowski, który wykazał się niesamowitą wiedzą i umiejętnością przekazania jej o zdolnościach organizacyjnych nie wspomnę. Pobyt zarówno na statku jak i w hotelu bez najmniejszego zarzutu. Korzystaliśmy z wycieczek organizowanych w trakcie pobytu w hotelu. Każda wycieczka zorganizowana na piątkę. Opiekunka Pani Monika Dąbrowska przemiła osoba.
IP: 213.158.199.140
kika
Gość
:mrgreen: :mrgreen: hej hala-jakim płynęliście statkiem?my w zeszłym roky płyneliśmy"L'AUBE DU NILE"-w tym roku 21 maja ponownie lecimy na rejs i podobno(tak nam powiedziały dziewczyny z triady)podobno jest ten sam statek-czy była tam też przewodniczka Lidka?jaki mieliście hotel?pozdrawiam
IP: 62.21.38.168
Paweł
Gość
Jade na wycieczkę do Egiptu(Hurgada + rejs) 7+7 dokładnie 30 kwietnia. Czy może ktoś również się wybiera w tym czasie? Zna jakieś szczegóły np jaki statek będzie (słyszałem że to ważna kwestia). Jakieś rady?
Pozdrawiam
paweł_
IP: 87.207.69.150
kika
Gość
hej Paweł z tego co mi powiedzieli w triadze w tym roku tak jak w ubiegłym w tym okresie triada ma do dyspozycji statek "M/S L'AUBE DU NIL"-statek jest super płynełam nim w ubiegłym roku i jeśli to prawda,że w tym roku Triada ma ponownie ten sam statek to znaczy,że czeka mnie wpomnień czar ale lecimy dopiero 21 maja więć jak wrócisz odezwij się proszę i powiedz co i jak -pozdrawiam ps.jaki macie hotel?jeśli masz jakieś pytanka pisz na kanar1@poczta.onet.pl
IP: 62.21.38.168
groszek
Gość
Jedziemy z mężem na wycieczkę do Egiptu 10.09.2010 (Hurghada+rejs) z Alfa Star Wylot z Gdańska Czy może ktoś również jedzie w tym czasie?
pozdrawiam
IP: 62.233.168.66
Marcin
Gość
Witam,

ja troszkę na Triadę muszę ponarzekać. Dopiero co wróciłem z Egiptu więc mogę opisać bieżące wrażenia. Wykupiłem rejs po nilu 7+7 - co było dobrym wyborem. Sama wycieczka świetna, statek Laube du Nile genialny. Jednakże - wykupiłem all inclusive, którego nie było więc od poniedziałku zaczynam zabawę o zwrot kasy (myślę, że będzie ok, więc na razie to nie problem).

Musicie jednak wiedzieć jedno - Triada ma swoich klientów gdzieś. Dokładniej ich rezydenci... Tak jak Pani Bożena na rejsie była ok (choć mało śmieszne było, kiedy spóźniła się godzinę a potem nas ganiła za minutę opóźnienia...). Koszmar to niestety hotel.

Al Nabila Grand Bay Makadi - polecam, świetny hotel. Rzecz w tym, że rezydenci innych biur oprowadzali ludzi po tym ogromnym terenie, my musieliśmy radzić sobie sami. Ale to akurat nie problem. Problemem jest powrót. Triada dużo wcześniej wiedziała, że lot z 15:50 został przesunięty na 4:50 rano następnego dnia. Oznaczało to, że od godziny 12 (wykwaterowanie) aż do 4:50 musieliśmy koczować w hotelu. Triada nie zapewniła nam nawet suchego prowiantu, nic - rezydent Pani Izabela Woźniak stwierdziła, że musimy sobie ZAŁATWIĆ wodę i jakoś przetrwać...piękna rada z ust osoby, której się płaci za to aby nam tą wodę ZAŁATWIAŁA. Ogólnie rezydentka była kiepska, wiecznie niezadowolona, zero inwencji, zainsteresowania...nic. Najgorsze było na lotnisku, kiedy rezydenci tylko przed wejściem do hali nas pożegnali...i zniknęli. Nie zostali z nami do odprawy...tylko poszli sobie. Przez co osoby nie znające angielskiego miały problem, kiedy nie dostały biletu lub kiedy rezydentka wpisała kogo innego na listę. Zostawili nas samych.

Tak więc w skrócie.

Wakacje z Triadą w tej cenie są ok. Były niedociągnięcia, ale ogólnie było nieźle. Zabolało tylko 17 godzin koczowania bez wody i chleba...

Rezydentka Iza Woźniak - NIE POLECAM! Unikajcie, nawet na kartce nie potrafi napisać poprawnej informacji... możliwości wykupienia all inclusive na kilka godzin nie było, przedłużenia pokoju również...ale według Pani Izy było inaczej. Jedna z uczestniczek zraniła nogę i krwawiła i bała się jechać do szpitala bo nie znała języka...Pani Iza poleciła wycieczkę do pobliskiej apteki. Zero zainteresowania...Triada powinna się takiej osoby szybko pozbyć...
IP: 83.6.137.100
Ewelina
Gość
Razem z narzeczonym jedziemy na 7+7 do Egiptu na podroz poslubna, lecimy z wawy 22.10-05.11.2010, ktos sie wybiera?
IP: 89.125.7.100
prawie zadowolona
Gość
Wróciłam z Egiptu 12.06.10r. (7+7) z Triadą - było super - tylko to koczowanie w hotelu (od 12 w południe do 1,30 rano)- pozbawieni jedzenia i picia . Triada powinna zastanowić się nad jakimś rozwiazaniem tej sytuacji, a będzie ok.
Muszę również pochwalić pilota z rejsu po Nilu Pana Krzysztofa D. znakomity, ogrom wiedzy i widać zaangażowanie w tym co robi. Niestety trochę mało towarzyski po zwiedzaniu. Pozdrawiamy go bardzo serdecznie- turysci z Warszawy 8)
IP: 91.198.65.56
Grzesiek
Gość
Witam!
Oczytałem się forum i teraz mam takie mieszane uczucia co do tej wycieczki. Wybraliśmy dzisiaj właśnie z siostrą Rejs po Nilu i tak się zastanawiam ile jest prawy w tym katalogu z Triady.
Lecimy z Rzeszowa 13 sierpnia, leci ktoś może w tym czasie?
Pozdrawiam
IP: 194.181.132.210
kika
Gość
Grzesiek jeśli chcesz wiedzieć dokłądnie co i jak z rejsem z Triadynapisz na mojego maila kanar1@pozcta.onet.pl
byliśmy z chłopakiem na rejsie w ubiegłym i w tym roku i dwa razy z triady tak więc jeśli chcesz konkretów śmiało pytaj a ja pomogę jak mogę pozdrawiam
IP: 62.21.38.155
kika
Gość
kurcze żle napisałam maila mój adres to
kanar1@poczta.onet.pl
IP: 62.21.38.155
Majka
Gość
Witam!!!!!!Lecimy do Egiptu na 7+7 z Triadą 27 sierpnia. Jeżeli ktoś był w tym roku i może udzielić nam wskazówek to chętnie poczytamy. Słyszałam że podczas rejsu można zafundować sobie lot balonem nad Luxorem - jeżeli ktoś wie coś na ten temat to prosze napiszcie!!!!!!!!! - nie mam pojęcia jak sie zabrać do tego by zarezerwować sobie taką wycieczkę. Pozdrawiam
IP: 85.221.163.138
kika
Gość
Majka jak masz pytania pisz na kanar1@poczta.onet.pl byłąm z Triadą na rejsie w maju ubiegłego roku i w tym roku na przełomie maj/czerwiec tak więc pisz co Cię interesuje a ja pomogę jak mogę pozdrawiam
IP: 62.21.38.155
reni
Gość
em grem napisał
ja byłem z żoną; 7+7 rejs po nilu i hotel.
5 gwiazdek na statku to duża przesada ; ms laube du nile ; statek stary i zniszczony na maksa, oczywiście się dopłaca kupe kasy za te 5 gwiazdek a potem się okazuje że trzeba dopłacić na miejscu bo czegoś nie ma. My musieliśmy dopłacić co najmniej 600 zł :) bo na statku niestety nawet za wodę musisz płacić i to bardzo słono!!!!
można się zaopatrywać w portach w wode i alkochol bo na samym statku was policzą tęgo, a tak wyjdzie troche taniej nawet o połowe.
jedzenie na tym statku super! !! obsługa super!! naprawde!
byliśmy potem w hotelu pyramisa sahl hashish, bardzo fajny hotel ale obsługa już mało fajna i miła:( na hama wyciągają kase, jak się jest sam na sam z obsługą :)
REZYDENT Z TRIADY DO BANI !! MIAŁ GDZIEŚ CZY NAM JEST DOBRZE CZY ŹLE.
NAWET W PEWNYM MOMENCIE STWIERDZIŁ ŻE JAK SIĘ NAM NIE PODOBA TO ZAWSZE MOŻNA WRÓCIĆ DO DOMU. NIE POINFORMOWAŁ NAS O NICZYM. WSZYSTKO MUSIELIŚMY SIĘ DOWIADYWAĆ OD OBSŁUGI. A Z NIMI TO CIĘŻKO SIĘ DOGADAĆ.
jedzenie w tym hotelu też bardzo dobre.
MAM WIELKĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH JADĄCYCH DO EGIPTU;
NIE BÓJCIE SIĘ TYCH LUDZI, ONI STRASZNIE WYKORZYSTUJĄ TAKIE SYTUACJE I WYCIĄGAJĄ KASE JAK SIĘ DA!!!! JAK WIDZĄ ŻE DOPIERO CO WYLĄDOWALIŚCIE TO SKROJĄ WAS STRASZNIE. ONI Z TEGO ŻYJĄ I DOSKONAŁE MAJĄ WYCZUCIE DO NOWYCH TURYSTÓW.NP; PAN Z KIBLA CI MÓWI ŻE ZA WEJŚCIE "5" SIĘ NALEŻY I MRUCZY POD NOSEM COŚ DALEJ - WIĘC WCHODZISZ BO ROZUMIESZ ŻE 5 FUNTÓW, WYCHODZISZ A PAN Z PIĘKNĄ DYKCJĄ ANGIELSKĄ MÓWI CI 5 DOLARÓW !!
NIE ZAPŁACISZ TO AFERE FACET TAKĄ NAKRĘCI ŻE DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU PŁACISZ I UCIEKASZ.
ŻADKO SIĘ ZDARZA ŻEBY TURYSTĘ OKRADLI.ALE WYŁUDZANIE KASY MAJĄ OPANOWANE.
NIE DAWAJCIE SIĘ TAM.
JAK PODJEDZIE PO WAS AUTOBUS Z HOTELU TO NIE BUJCIE SIĘ PANA KIEROWCY CO ZA WEJŚCIE DO AUTOBUSU POBIERA OPŁATĘ. CZEKAJCIE NA REZYDENTA ALBO OSOBĘ KTÓRA WAS ODBIERA Z LOTNISKA, KIEROWCA SZYBKO REZYGNUJE Z POBIERANIA OPŁAT. JAK COŚ MU SIĘ NIE PODOBA TO WOŁAJCIE POLICJĘ.
JA PIERWSZY TYDZIEŃ DAŁEM SIĘ OSZUKAĆ W TAKI SPOSÓB WŁAŚNIE.
POTEM JUŻ MI SZŁO SPRAWNIEJ. JAK KTOŚ KRZYCZY JA TEŻ KRZYCZAŁEM.
JAK KTOŚ BYŁ BARDZO NADGORLIWY WOŁAŁEM POLICJĘ.
GOŻEJ JAK JESTEŚ NA PUSTKOWIU W JAKIEJŚ WIOSCE Z SAMYMI TUBYLCAMI. TO NIESTETY LEPIEJ NIE PODSKAKIWAĆ.
ONI SĄ NAPRAWDE MIŁYMI LUDŹMI ALE WYKORZYSTUJĄ STRACH TURYSTÓW.
WARTO WCZEŚNIEJ NAUCZYĆ SIĘ PARU SŁÓW W ICH JĘZYKU WTEDY ONI SĄ BARDZO ZDZIWIENI I BARDZIEJ PRZYSTĘPNI W HANDLU CZY W INNYCH SYTUACJACH.
POLECAM EGIPT BO JEST CO ZWIEDZAĆ
człowieku gdzie ty sie uczyłeś ortografii?
IP: 83.19.149.162
kika
Gość
co za bzdura w tym podobnie jak i w ubiegłym roku byliśmy z chłopakiem na rejsie na statku "M/S L'AUBE DU NILE" i pierwsze słyszę,że trzeba było dopłacać 600zł-chyba że"em grem" chodzi o pakiet obowiązkowy na przejazdy do zwiedzanych miejsc i na bilety wstępu ,ale tak to jest jak ktoś nieczyta umowy i potem na statku się dziwi,że są jakieś dopłaty-my z chłopakiem jesteśmy bardzo zadowoleni inaczej 2 lata z rzędu byśmy się niepokusili na rejs-mega dużo zwiedzania i przeżyć polecamy każdemu
IP: 62.21.38.155
demille
Gość
Kolezanka KIKA to chyba pracownik TRIADY.Takie mam wrazenie
IP: 85.128.107.205
kika
Gość
koleżanka kika pracuje w służbach mundurowych( choć teraz już bez munduru)
IP: 62.21.38.155
Elżbieta
Gość
Grzesiek napisał
Witam!
Oczytałem się forum i teraz mam takie mieszane uczucia co do tej wycieczki. Wybraliśmy dzisiaj właśnie z siostrą Rejs po Nilu i tak się zastanawiam ile jest prawy w tym katalogu z Triady.
Lecimy z Rzeszowa 13 sierpnia, leci ktoś może w tym czasie?
Pozdrawiam




Lecimy z Krakowa 13.08.Jaki macie hotel?Odezwijcie się.Pozdrawiam
IP: 83.14.243.106
Krystyna
Gość
Ja również wylatuję 13 sierpnia z Poznania i mam mieszane uczucia, bo wykupiłam rejs i wypoczynek z Triady. Czy może nam ktoś dodac trochę otuchy.
IP: 83.11.185.17

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » rejs po nilu - Egipt

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij