» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » rejs po nilu - Egipt

rejs po nilu - Egipt

            Egipt wycieczki last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
Elżbieta
Gość
WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU GRUNT TO DOBRE NASTAWIENIE.JAKI MACIE HOTEL? ZOBACZYSZ BĘDZIE DOBRA ZABAWA.MY Z MĘŻEM JEDZIEMY DO EGIPTU PO RAZ DRUGI.WCZEŚNIEJ TEŻ NAS STRASZONO I BYŁO WSPANIALE.ZAWSZE SĄ JAKIEŚ NINUSY I PLUSY ,ALE TRAGEDII NIE MA.BAWILIŚMY SIĘ WSPANIALE.TERAZ WYBRALIŚMY REJS PO NILU I BARDZO SIĘ CIESZYMY.ODPISZ JAKI HOTEL MACIE.POZDRAWIAM ELŻBIETA
IP: 83.14.243.106
kika
Gość
Hej Krystyna mogę dodać troszkę otuchy jeśli chodzi o statek przynajmniej o "M/S L'AUBE DU NILE".Stateczek nap[rawdę super płynęliśmy nim w maju 2009 i maj 2010.Oczywiście może się zdarzyć,że będziecie na innym statku ponieważ,jak my byliśmy w tym roku to Triada miała wykoupione 2 statki i ztego co wiem ten drugi"ROSETTA"to podobno porażka(tak przynajmniej mówili ludzie z tego statku).Ten pierwszy statek ma na sun dick 2 jacuzzi i basen z brodzikiem,pokoje sprzątane 2 razy dziennie,idealna obsługa,jedzonko mniam mniam,kabiny z łazienką a wniej w zależności albo prysznic albo wanna.W tym roku pakiet obowiązkowy płaciliśmy 155$ od osoby.Jeśli chodzi o alkohol to polecam kupować na mieście i wnosić na statek,ponieważ tam jest dość drogo np.piwko na mieście uda Wam się wylicytować np.za 10 funciaków a na statku(w tym roku po około 2 dniach zrobili promocję bo nilt niekupował) zapłącicie 20 czyli prawie 4$,duża woda do posiłku jak dobrze pamiętam 10 funtów.Aha do śniadania macie za darmo soki,kawę i herbatę natomiast do obiadu i kolacji trzeba sobie kupować.codziennie na statku około 17 na pokłądzie słonecznym jest podwieczorek-kawa herbata i ciasteczko.Pamiętajcie,że to co wniesiecie na statek musicie spożywać w kabinach-niewolno oficjalnie na pokłądzie,chyba,ze zakupicie na statku-niema też problemu ze schłodzeniem ponieważ każda kabina jest wyposażona w mini lodówkę.Jeśli masz jakies pytanka jeszcze daj znać a postaram się odpowiedzieć.Pozdrawiam.
IP: 62.21.38.155
Elżbieta
Gość
MY JEDZIEMY Z BIURA SKAY CLUB A STATEK CHYBA Nile Treasure,CZY KTOŚ MOŻE COŚ POWIEDZIEĆ
IP: 83.14.243.106
Michał
Gość
Witam.
Własnie z dziewczyną zastanawiam sie które biuro wybrac do wycieczki 7+7/ w alfie nie mam wyboru hotelu(chyba ze dopłace) a w triadzie jest ta opcja. Znowu od znajomych słyszałem bardzo duzo dobrych opinii o alfa. Czy ktoś moze cos podpowiedziec? lecimy 27.08. Dziekuje.
IP: 89.187.240.11
kika
Gość
Hej Michał moja mama była w tym roku 7021 maj z Alfa Star na rejsie i wróciłą mega zadowolona-ja natomiast byłam z chłopakiem 2 razy z rzędu na rejsie z Triadą i też byłam zadowolona.Alfa Star ma o tyle lepiej od tRIADY,że w pakiecie jest już Kair ,ale po przylocie w piątek na statek jedzie się w poniedziałek i płyniesz tylko do Aswanu ,a potem pociągiem do Kairu natomiast z Triadą rejs jest od soboty do soboty i płynie się z Luxoru do Aswanu i zpowrotem .Tak więc wybór nalezy do Ciebie.
IP: 62.21.38.155
Michał
Gość
Wielkie dzięki Kika za podpowiedź:). Chyba pojedziemy z alfa, bo jest Kair w ofercie.Jedynie martwimy się hotelem. Żeby tylko do dobrego trafić!
IP: 89.187.240.11
Aneta
Gość
Witam wszystkich,którzy wybierają się na rej statkiem po Nilu-myślę,że w każdym przypadku będzie to wspaniała wycieczka dla Was.A dla Pani Eli piszę teraz-ja wróciłam 23.07. i byłam z biura Scy Club statek - Nile Treasure 4*.Statek czysty,jedzenie b.dobre i obsługa również bardzo mił.Byłam pierwszy raz z córką i obie wróciłyśmy zadowolone.Rejs nie uciążliwy,wycieczki f.-fajny program(szkoda,że bez Kairu).Ale w drugim tyg.pobytu w hotelu zawsze można wykupić taką wycieczkę(autokarem 6 godz. w jedną stronę).My potem byłyśmy w hotelu Lili Land 4* też niczego sobie.Pozdrawiam.
IP: 90.156.12.109
Użytkownik
Posty: 26
Fajna sprawa, gdyby nie brak osoby z którą mogłabym dzielić te niezapomniane chwile, na pewno bym się wybralł. Perfekcyjne połączenie aktywnych wakacji z leniuchowaniem na plaży. Ważne żeby trafić tylko na porządny statek i rozrywkowego, lub jak kto woli kompetentnego rezydenta.
IP: 83.238.168.152
Elżbieta
Gość
Aneta napisał
Witam wszystkich,którzy wybierają się na rej statkiem po Nilu-myślę,że w każdym przypadku będzie to wspaniała wycieczka dla Was.A dla Pani Eli piszę teraz-ja wróciłam 23.07. i byłam z biura Scy Club statek - Nile Treasure 4*.Statek czysty,jedzenie b.dobre i obsługa również bardzo mił.Byłam pierwszy raz z córką i obie wróciłyśmy zadowolone.Rejs nie uciążliwy,wycieczki f.-fajny program(szkoda,że bez Kairu).Ale w drugim tyg.pobytu w hotelu zawsze można wykupić taką wycieczkę(autokarem 6 godz. w jedną stronę).My potem byłyśmy w hotelu Lili Land 4* też niczego sobie.Pozdrawiam.



Bardzo dziękuję za informację,dla mnie nie ważny jest Kair bo wcześniej już byliśmy i zwiedzaliśmy Go.Bałam się trochę jechać z tym biurem,ale widzę,że jest w porządku.Już niedługo zostało nam 6 dni i nie mogę się doczekać.Pozdrawiam wszystkich i obiecuje po powrocie napisać na forum relacje,postaram się podać wszystkie szczegóły.Do zobaczenia
IP: 83.14.243.106
Monika
Gość
06.08.2010 wróciliśmy właśnie z bardzo udanego 2 tygodniowego urlopu z Triadą opcja 7+7 statek Laube du Nil czyli Jutrzenka Nilu jest OK , obsługa super a wrażenia niezapomniane , z czystym sumieniem mogę każdemu polecić :) !
Przed wyjazdem też czytałam opinie ale i tak jak już ktoś napisał to ile ludzi tyle opinii
a narzekających na wszystko urlopowiczów zawsze jest pełno !
My przeżyliśmy naprawdę niezapomniane chwile i naprawdę z ręką na sercu POLECAM !!!

Ps. Nie jestem pracownikiem Triady !!!
IP: 83.30.181.67
Aneta
Gość
Pani Elu w takim razie życzę udanego urlopu,a przede wszystkim rejsu po Nilu.Czekam po powrocie na Pani wiadomość (wrażenia) .
IP: 90.156.12.109
maja176
Gość
Właśnie wróciliśmy z wakacji rejs po Nilu +7 dni w hotelu.Rodzinny wyjazd najpiękniejszy jaki może być.Oczywiście przed wyjazdem naczytaliśmy się wielu komentarzy i włosy nam się jeżyły:)Było cudnie i każdemu polecamy:)
IP: 77.255.243.4
Elżbieta
Gość
Dziękuję wszystkim za informację,wyjeżdżamy 13 sierpnia .DO ZOBACZENIA NAPEWNO WSZYSTKO NAPISZĘ NA PORTALU.POZDRAWIAM WSZYSTKICH
IP: 83.14.243.106
kika
Gość
Hej wszystkim my tu bida w Polsce a Pani Elżbieta właśnie dziś zaczyna wakacje-ach pozazdrościć
IP: 62.21.38.155
Majka
Gość
Kika mam do Ciebie pytanie - piszesz że ok godz 17.00 na słonecznym pokładzie jest ciacho i kawa, ale za tą kawę trzeba płacić czy nie???? Czy słyszałaś może o fakultecie - lot balonem nad Luxorem???? Chciałabym polecieć będąc na rejsie , ale nigdzie nic nie mogę się dowiedzieć!!! Z lego co się dowiedziałam to płyniemy L'aube du Nil , więc z tego co piszesz powinnam być zadowolona .
IP: 85.221.163.138
azalia
Gość
Witam, 20 sierpnia 2010 wrócilismy z wycieczki organizowanej przez biuro RAINBOW TOURS Rejs po Nilu dla wygodnych - PORAŻKA!!!!!!
wylot był 6 sierpnia, pełni nadziei i oczekujący wrażeń, a teraz niestety musimy stwierdzić, że była to najgorsza podróż. Zacznę od początku. Nasza rezydentka, Gosia Siłacz bardzo niemiła, wyniosła i nie wywiązywała się z obowiązków, siedziała cały czas w swoim pokoju i nie interesowała się w ogóle grupą, jeśli się ją widziało to siedziała całymi dniami przy laptopie. Nie jeździła z nami na zwiedzanie, przewodnikami byli Egipcjanie, którzy słabo mówili po polsku. Były apele do biura, ale nic się nie zmieniało. Wiele razy zmuszeni byliśmy do zwiedzania przez cały dzień bez posiłku, bez możliwości przerwy na zorganizowanie sobie jedzenia. Przewodnik egipski Mena słabo znajacy nasz język, nie dość że nie znał dobrze historii, a kiedy prosiła go grupa o dokładniejsze wytłumaczenie to wybuchał i krzyczał na nas...TRAGEDIA!!! Co do warunków hotelowych ... brud, grzyb, rozwalająca się klimatyzacja, brudne baseny... Na pewno będzie wiele skarg i reklamacji! Rainbow oszczędzał na każdym kroku, a widok pilotów dzielących się naszymi pieniędzmi nie był nam obcy..
IP: 188.47.116.36
kika
Gość
Hej Majka kawa i ciacho wliczone w cenę więc nic niepłacisz ,jeśli chodzi o lot balonem to niema takiego fakultetu przynajmniej jak my byliśmy w zeszłym i w tym roku to niebyło w ofercie lotu balonem.Pozdrawiam
IP: 62.21.38.155
Elzbieta
Gość
Majka napisał
Kika mam do Ciebie pytanie - piszesz że ok godz 17.00 na słonecznym pokładzie jest ciacho i kawa, ale za tą kawę trzeba płacić czy nie???? Czy słyszałaś może o fakultecie - lot balonem nad Luxorem???? Chciałabym polecieć będąc na rejsie , ale nigdzie nic nie mogę się dowiedzieć!!! Z lego co się dowiedziałam to płyniemy L'aube du Nil , więc z tego co piszesz powinnam być zadowolona .


Witam wszystkich właśnie wróciłam z rejsu i zaraz Wam wszystkim napiszę wszystkie wrażenia i postaram się ze wszystkimi szczegółami opisać ale chcę najpierw opisać przelot balonem w Luksorze.Pobudka bardzo wcześnie o 4 godz rano,wyjazd busem.Lot balonem odbywa się nad Doliną Królów/niestety nie można filmować ani fotografować/,za to można zobaczyć wschód słońca,potem tańce i powrót na statek
IP: 83.14.243.106
kika
Gość
No witam naszą panią Elżbietę-super ,że leciała Pani balonem my jak byliśmy od 22 maja( 21 maj wylot z Poznania)niemieliśmy możliwości lotu balonem-w zeszłym roku również niem,ielismy takiej możliwości-bardzxo proszę o jak najwięcej wiadomości-jaki statek jaki przwodnik a przedewszystkim jakie ogólne warżenia-pozdrawiam kika
IP: 62.21.38.155
ala
Gość
jade na rejs po nilu wczesniej bylam w egipcie i bardzo duzo zwiedzilam czy jest mozliwosc wykupienia na miejscu tylko tych miejsc gdzie nie bylam
IP: 79.185.233.192
ala
Gość
mam prosbe do osob ktore byly na poczatku stycznia wylot 7.01 11 tydzien rejsu z biurem sky-club potem tygodniowy pobyt w hurgadzie
IP: 79.185.233.192
kika
Gość
Hej ala niestety trzeba zapłacić cały pakiet(przynajmniej w Triadzie bo niewiem z jakiego biura lecisz),a potem jak np.źle się czujesz itp i niejedziesz na zwiedzanie tylko zostajesz to na koniec rejsu w drodze powrotnej do Hurgady przewodniczka zwraca pieniądze za niewykorzystane bilety-pozdrawiam
IP: 62.21.38.155
Elżbieta
Gość
Był to nasz drugi pobyt w Egipcie,dlatego mogę pozwolić sobie na porównanie.
Termin wyjazdu 13.08. 8 15 z Balic. Dzień wcześniej dowiadujemy się,że wylot mamy jednak o 11 15 i lądujemy jeszcze w Łodzi. W dniu 13.08. o godz 8 45 jesteśmy na Lotnisku i odbieramy bilety oraz wałczery na rejs i pobyt w hotelu. Okazuje się,że bilety mamy na swoje nazwisko a resztę na inne. Nigdy nie byłam przesądna,ale tym razem zastanawiam się- trzynasty i piątek. Dzwonię do biura Skay Club. Poradzono nam abyśmy sami to załatwili bo osoba,która wydawała bilety jest już niedostępna. W samolocie znajdujemy ludzi i wymieniamy się wałczerami. Lądujemy w Hurghadzie o 17 30.Jedziemy na 1 noc do hotelu GOLDEN ROSE a rano mamy wyruszyć do LUKSORU na statek. Jesteśmy zmęczeni,głodni,spragnieni, ale mamy dostać obiadokolację.
Dowiadujemy się,że obiadokolacji nam się nie należy,a jak chcemy jeść i pić to mamy sobie kupić w markecie. Rano dostajemy suchy prowiant DUŻE PUDEŁKO,a zawartość mała/mały soczek,2 miniaturowe serki,2 dżemiki,1 masełko,1 bułeczka słodka,1 jajko/.Jedziemy do Luksoru a na statek przybywamy około 11 30.Poznajemy Panią Urszulę,która będzie oprowadzała nas na wycieczkach oraz będzie naszym opiekunem na statku /niestety nazwiska nie pamiętam/.Drugim opiekunem ma być Egipcjanin George/Jurek/.Losujemy pokoje ,rozpakowujemy rzeczy,i idziemy na obiad.
W skrócie opowiem co na statku NILE TREASURE ALL INCLUSIVE
pokoje sprzątane 2x dziennie plus wymiana ręczników
jedzenie przepyszne,doprawione,urozmaicone
dużo owoców i warzyw
drinków,soków,wody pod dostatkiem
jeśli ktoś miał urodziny -śpiewano,grano,dostawał tort/miła niespodzianka/
bardzo miła,uśmiechnięta obsługa.

Wycieczki zgodne z programem.

Pani Urszula opowiadała bardzo ciekawie,szczegółowo,ogrom wiedzy na temat zabytków w Egipcie łącznie z anegdotami. Dbała o Nas jak Mama.
Sprowadzała lekarza na statek,kiedy tylko był jakiś sygnał,że coś się dzieje.
Programy wieczorne na statku warte zobaczenia bo naprawdę były świetne.

Po tygodniu jednak trzeba się rozstać,wszystko co dobre szybko się kończy/nigdy nie myślałam ,że takie przysłowie czasami naprawdę się sprawdzi./

Pojechaliśmy do hotelu LILLY LAND BEACH CLUB ****.
SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRĄDU NIE MA,KLIMATYZACJA NIE DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obiecali,że za godzinę będzie-mijają 3 godz. JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,ale fajnie.
Idziemy na obiad do RESTAURACJI!!!!!!!!!!!!!
A TU STOŁÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
STUDENCKA!!!
JADŁODAJNIA!!!
BAR SZYBKIEJ OBSŁUGI!!!!
STOLIKI NAKRYTE JEDNORAZOWĄ PODKŁADKĄ,SERWETKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!

POTRAWY NIEUROMAJCONE MAMAŁYGOWATE,PRZYGOTOWANE DLA RUSKICH BO ONI WSZYSTKO ZJEDZĄ.ALE GŁODNI NIE CHODZIMY.ZRESZTĄ PRZY TAKICH UPAŁACH BARDZO DUŻO PIJE SIĘ.

PLAŻA RZECZYWIŚCIE BARDZO ŁADNA,DUŻA. LEŻAKÓW I RĘCZNIKÓW NIE BRAKUJE,ALE DO BARU JEST DALEKO OK 500M.
PRAWDA JEST TAKA,ŻE WSZYSCY LEŻĄ BLIŻEJ BARU,ABY MOŻNA BYŁO COŚ ZIMNEGO WYPIĆ.WODA W BUTELCE PO 15 MIN JEST JUŻ CIEPŁA I NIE NADAJE SIĘ DO PICIA.BASEN JEST ALE NA NIM GŁÓWNIE DZIECI KĄPIĄ SIĘ,WYKRZYKUJĄ.

POKOJE DUŻE Z MAŁYMI TARASIKAMI.CZYSTE,SPRZĄTANE.NIESTETY Z LOKATORAMI /MRÓWKI WIELKOŚCI 1,5-2 CM/,KTÓRE OKROPNIE GRYZĄ.
LUDZIE PRACUJĄCY W HOTELU,NIEUŚMIECHNIĘCI,NIEUPRZEJMI.NA KAŻDYM KROKU WYCIĄGAJĄ RĘKĘ /JUŻ NIE 1 DOLAR TYLKO WIĘCEJ 2-5/.

NIESTETY TEN HOTEL NASTAWIONY JEST NA PRZYJMOWANIE GŁÓWNIE ROSJAN I TO DLA NICH WSZYSTKO ROBI SIĘ/NAPISY,ANIMACJE,JEDZENIE/

NASZA PANI REZYDENT OSOBNA DZIAŁKA
ZROBIŁA ZEBRANIE,ZEBRAŁA PIENIĄDZE NA WYCIECZKI FAKULTATYWNE I TYLE JĄ WIDZIELIŚMY.OWSZEM MIAŁA DYŻURY CODZIENNIE OD 15-16 30.MOŻNA BYŁO Z NIĄ POROZMAWIAĆ,TYLKO PO CO???????????
ZGŁOSILIŚMY,ŻE PO PARU DNIACH 10 OSÓB MA BIEGUKNĘ,CHYBA ZATRULIŚMY SIĘ JAKĄŚ POTRAWĄ/STWIERDZIŁA,ŻE WSZYSCY TAK MAJĄ/PO CO TEN REZYDENT!!!!!!!!

PANI MARTA NASZA ANIMATORKA SUPER BABKA,ROZMOWY Z NIĄ TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ,STARAŁA SIĘ JAK MOGŁA,DLA WSZYSTKICH MIAŁA CZAS,CAŁY DZIEŃ PRZYBYWAŁA NA PLAŻY A WIECZOREM NA ANIMACJACH.

NAPOJE W HOTELU PODAWANE W KUBKACH/jedno piwo rozlewano do 5 kubków/,DRINKI POŻAL SIĘ BOŻE.

JEŚLI MACIE JAKIEŚ PYTANIA TO PROSZĘ PISAĆ CHĘTNIE ODPOWIEM.
MOGĘ WYSŁAĆ ZDJĘCIA SZCZEGÓŁOWE STATKU I HOTELU NA E MAILA/PROSZĘ PODAĆ/.NIE BĘDĘ OCENIAĆ, ZACHWALAĆ ,ODRADZAĆ,SAMI PO TEJ LEKTURZE ZADECYDUJECIE.

DLA MNIE REJS BAJKA!!!SUPER !!!POD KAŻDYM WZGLĘDEM,
NATOMIAST HOTEL TO POMYŁKA !!!!

ALEŻ SIĘ ROZPISAŁAM,OBIECAŁAM W SZCZEGÓŁACH POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH
IP: 83.14.243.106
staszek B.
Gość
I to ma być all inclusive???!!!
Pani Elu po tym co przeczytałem głęboko zastanawiam się nad zmianą kraju na wypoczynek. Proszę o więcej szczegółów odnośnie hotelu. Pozdrawiam.
IP: 77.113.239.206
Elżbieta
Gość
Hotel rozległy od bramy do plaży 1,5km.Z recepcji do stołówki wczasowicz wożą meleksami,a jak się chce można chodzić na nogach,ale w upale nie radzę.Hotel mieści się w pięknym ogrodzie.Egipcjanie nie są życzliwi,za każdą prośbę /np brakło papieru toaletowego/
bakszysz i to nie mały/2-5 dol/.Proszę napisać co Cię interesuje chętnie napiszę.Pozdrawiam wszystkich
IP: 83.14.243.106

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » rejs po nilu - Egipt

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij