» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Chorwacja - Hotel Opatija 3

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 19
Basiu, baardzo ładnie powiedziane "nie jestesmy z tych co to za pare groszy liczą na super luksusy", ...a widzisz niektórym malkontentom nie przyszło by to w ogóle do głowy :) Tylko podejrzewam ze na wczasch za 3, 4 tyś od osoby, tez by było "bo zupa była za słona" ;) Ja bawiłam się świetnie, i jak widać nie tylko ja :) Pozdrawiam zadowolonych!!
IP: 195.225.93.51
zawiedziona
Gość
nie polecam hotelu,pokoje są nie odkurzane,przywitała nas zużyta prezerwatywa wciśnięta za łóżko i kłęby kurzu i włosów po kontach,w łazience wyziewy śmierdzące, pokój mieliśmy od strony hałaśliwej ulicy,idąc do morza wdychaliśmy spaliny aut, nie polecam drogiej wycieczki na wyspy na które płynęliśmy starą ciasną łajbą tylko po to aby zjeśc obiad bez żadnego zwiedzania.nie polecam hotelu ani samej Opatii która jest miastem hałaśliwym i śmierdzącym spalinami.
IP: 83.242.76.110
katowice
Gość
Opatija - rewelacja dla mających po kolei pod sufitem. Nie słuchajcie Gościa! Dla niego dramatem jest przejściwe przez 1 ulicę! Fajny hotel - tylko nie polecam starej części od strony wjazdu do miasta. Szczególnie polecam deptak nadmorski - super malownicza ścieżka spacerowa na ok. 12 kilometrów. W prawo Lowran, w lewo Volosko. Przeobfite jedzenie spalaliśmy na tej ścieżce. A było to oprócz dań podstawowych 8 sztuk ciastek tortowych na deser!!! Rano i wieczór. I waga ani drgnęła w górę! Ciekawa afera z tym, że Opatija - super kurort nie występuje w Polsce na listach wyjazdów do Chorwacji. Na miejscu też uderzający brak sladów pobytu polskich turystów (np. żadnej prasy). Nie mówię o popiersiach/tablicach postaci historycznych (Piłsudski, bodaj Sienkiewicz).
IP: 193.111.166.133
moniiiii
Gość
super wakacje, które do tej pory bardzo milo wspomniam. Polecam wycieczke do Wenecji i na jeziora plitvickie - niesamowite widoki:) Wycieczke na wysypy krk i cres też polecam super atmosfera muzyka, tańce na statku (bylismy tam razem z Ukraińcami ;) zabawa super) no i oczywście Rakija wino i przekąski natomiast na wyspie krk obiad (smaczny) później plażowanie a następnie wyspa cres - bardzo urokliwa:) Jeśli chodzi o inne wycieczki fakultatywne to niekoniecznie polecam Pule, gdyz poza koloseum ( do kltórego i tak z reguły sie nie wchodzi poniewaz trzeba placic dodatkowo za bilety) nie ma tam nic ciekawego do zwiedzania - generalnie szkoda kasy.
IP: 83.26.165.12
fiołek
Gość
Witam, zastanawiam się nad wczasami w tym roku właśnie w tym hotelu. ale bardzo interesuje mnie jedno, nocne życie :) czy znajdują się tam jakieś kluby, dyskoteki? miejsca gdzie można się rozerwać po całodziennym leniuchowaniu na plaży? pozdrawiam :)
IP: 89.77.253.22
Użytkownik
Posty: 5
Czy to o hotelu mowa? adria24.pl/pokoj-lovran-opatija-kvarner-296/
Nie wybierałam się co prawda w ten rejon, ale może warto się zainteresować... A w jakim okresie byliście? w środku sezonu, czy może wczesniej?
IP: 91.150.163.35
moniiii
Gość
nie to nie ten hotel ja byłam od 17 września :)
IP: 83.26.177.190
Użytkownik
Posty: 5
Może to i lepiej że nie ten, przynajmniej po tym co pisze zawidziona ;)
IP: 91.150.163.35
alessandra
Gość
Zawiedziona mocno przesadza.
Trzeba też mieć rozum i wiedzieć, że mega luksusów za takie ceny nie dają.
Ja pisałam tutaj nieraz, że byłam bardzo zadowolona i polecam.
W Opatiji znajdują się kluby, więc można uprawiać życie nocne ;)
IP: 213.5.202.174
kingaa:)
Gość
Witam,
mam pare pytań do Opatiji, hotelu opatija z ok services.
Jakiej firmy był autokar? czy kierowcy mili itp.?? podroż ok??
czy na miejscu jest rezydent? mozna na nim polegac?
jak hotel czysto ladnie?? czy z basenu sie korzysta czy raczej wszyscy na plazY?? o jedzeniu slyszalam ze ok?:)
Ja jade 18 sierpnia:) czy ktoś tez jedzie w tym terminie?:)
Pozdrawiam
Kinga:)
IP: 93.105.23.165
Kobi
Gość
Ja wybieram się 21.08 też z ok service, tylko że do innego hotelu, Istria:) Już nie mogę się doczekać:)
IP: 77.254.17.115
kingaa:)
Gość
oo:) miło mi:) a Pan/Pani z rodziną?:) czy ze znajomymi?:)
Pozdrawiam:)
IP: 93.105.23.165
kingaa:)
Gość
i skąd wyrusza Pan-Pani?:) kolejny raz z tego biura?:)
IP: 93.105.23.165
Kobi
Gość
a z dziewczyną wybieramy się:) 2 raz już z tego samego biura, wcześniej byliśmy w Bułgarii i byliśmy zadowoleni. Tym razem liczę, ze również będzie wszystko ok:) pozdrawiam
IP: 85.14.87.203
Kobi
Gość
a zapomniałem, z Gliwic:)
IP: 85.14.87.203
kingaa20:)
Gość
aha, rozumiem:) ja ze znajomymi z Krakowa:) w takim razie do zobaczenia:)
IP: 93.105.23.165
Kobi24:P
Gość
no to ładnie, fajnie tak w większym gronie jechać, udanego wypadu:) do zobaczenia, Pozdrawiam:)
IP: 178.37.47.200
Użytkownik
Posty: 17
dzieki, Kobi24:P również życze udanego wypadu:P a nie wiesz moze z jakiej firmy w tym roku są autokary? bo już nie PASTUSZAK.
Pzdr.
IP: 93.105.23.165
Kobi24
Gość
oj nie wiem, nie wiem... ale chyba jakoś przebolejemy te 12-14 h:P:) trzeba być dobrej myśli:)
IP: 85.14.87.203
Użytkownik
Posty: 17
no tak to juz nie tyle co sie jedzie po 30 h np. do Grecji :P

po prostu CIEKAWA jestem;) a dobrej myśli to PEWNIE zawsze trzeba być D
IP: 93.105.23.165
Kobi24
Gość
albo np. do Bułgarii, masakra w jedną stronę jechaliśmy 31h, więcej już tak daleko busem nie wybiorę się. To nic, życzę miłego lata i wypoczynku w Chorwacji:)
Pozdrawiam;)
IP: 77.254.31.248
Użytkownik
Posty: 17
oo to faktycznie długo do Bułgarii, ja do Grecji promem na wyspę ok.28-30h nie ma to jak samolotem, 2 h i już na miejscu hihi;) a i dzieki:D myśle, że bedziemy zadowoleni;)
IP: 93.105.23.165
kwazimodo
Gość
Kinga,Kobi w czerwcu tego roku jechaliśmy do Opatii autobusem z starszym EOS-em z firmy Beskid około 12 godz. z Bielska, przez Austrię, w drodze powrotnej mercedes z firmy Jangóra 16 godz.jazda bezdrożami słowacji, węgier, a tak w ogóle to w promocji dostaliśmy bezpłatną wycieczkę poznawczą górnego śląska, czyli z wrocka przez gliwice,jastrzębie, wodzislaw do bielska razem około 6-ciu godzin.
IP: 78.8.42.226
Użytkownik
Posty: 17
czyli, słabo było?? a na miejscu w jakim hotelu?:) jak rezydent? jedzenie itp.? Dziękuje i pozdrawiam:)
IP: 93.105.23.165
Użytkownik
Posty: 17
czy mógby ktoś napisać jak było w tym roku w Opatiji -Chorwacja?:) Pozdrawiam;)
IP: 93.105.23.165

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij