» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda Pensjonat "Hristo"

Rawda Pensjonat "Hristo"

Dodaj opinię Opinie o hotelu Hristo

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
9 lipca lecę do Burgas, a potem do Rawdy do pensjonatu "Hristo". Czy ktoś może powiedzieć, jak tam jest i czy można wymienić pieniądze na lotnisku w Burgas ? Czy może w Neseber jest bank i można bezpiecznie wymienić kasę. Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam. Limi
IP: 88.199.25.203
qwerty
Gość
Radze nie brać polskiej waluty. W zeszłym roku najlepiej stało euro ewentualnie dolar am. Kase proponuje wymieniać w hotelowych kantorach - najbezpieczniej i po dobrym kursie. O każdorazowym przeliczeniu chyba każdy pamięta.
IP: 195.238.164.1
limi
Gość
dzięki za cenną informację
IP: 88.199.25.203
Cormac
Gość
Witaj Limi, też lece do hotelu Hristo w sierpniu. Mozesz napisac jak twoje wrażenia? Niestety bardzo uboga galeria zdjec u nas nie pozwala sie dokladnie zorientowac jak wyglada ten pensjonat. Mozesz cos na jego temat napisac? Pozdrawiam
IP: 217.153.90.242
limi
Gość
Witam. Sam pensjonat nie jest najgorszy, choć brakuje klimy w dni upalne. Można się dogadać po polsku. Sprzątają w pokojach często. Pościel zmieniają po tygodniu. Ręczniki częściej. Nie ma żadnych naczyń, ani czajników. Tylko szklaneczki. Telewizja kablowa. Nie ma nawet skrawka zieleni. W opisie jest, że w ogrodzie miejsce na grila. Bzdura. Można zrobić grila pod zadaszeniem z boku domu. My i inni mieszkańcy, którzy w tym samym czasie byli, mieliśmy problemy ze spaniem z powodu płaczu i pisków całonocnych chorego dziecka sąsiada. To dziecko jest nieuleczalnie chore i żadne leki nie działają. Bardzo to nam utrudniało sen . Jeżeli ktoś śpi w każdych warunkach bez problemu, to mu nie powinno nic przeszkadzać. Okna na noc nie da się zamknąć, bo jest gorąco. Można u właściciela wymienić kasę bez obawy. To tyle. Życzę udanego wypoczynku. Limi.
IP: 88.199.25.203
Cormacus
Gość
Dziękuje Ci bardzo za informacje. Najbardziej to sie obawiam że moge trafic na pokoj bez balkonu, bo wydaje mi sie ze nie wszystkie maja. Jezeli byla by taka szansa to czy moglbym poprosic Ciebie o jakies fotki na maila z tego hoteliku? moj mail: cormac@stegny.2a.pl. dziekuje i pozdrawiam
IP: 217.153.90.242
limi
Gość
Nie mam zdjęć, bo pensjonat nie był tak atrakcyjny, żeby go fotografować. Na pewno pokój nr 11 nie ma balkonu. Pozostałe mają malutkie balkony , półokrągłe, a pokoje nr 12, 13,14 mają większe balkony. Na balkonach jest suszarka na pranie, przyścienna oraz 2 plastykowe krzesła i mały stolik. Pozdrawiam . Limi
IP: 80.50.236.106
Cormacus
Gość
Hej Limi.

Prawie wszystko co napisałaś się sprawdziło. Naczynia i czajniki były na dole, i mogłem sobie je buchnąć do pokoju. Co do tego dziecka, to wydaje mi sie ze coś sie z nim stało któregoś dnia. Na tej "posesji" która bardziej przypominała wysypisko śmieci był taki drewniany domek skad dobiegały te łgania. Pewnego dnia zobaczyliśmy że przyszło dwóch księży i razem z rodzina czytali biblie i chyba odprawiali mszę. Jedno wiem, że potem łgania ustały. Wiadomo co nam sie narzuciło na myśli. Co do reszty to hotelik okej, ale klimy na prawde brakuje... kase mi wymieniał gość po 1.91. ogólnie okej:)
IP: 217.153.90.242

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda Pensjonat "Hristo"

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij