» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Leptokaria - hotel Galaxy

 Dodaj opinię Opinie o hotelu Galaxy

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 > »

Autor Treść
hey you
Gość
Siemka, wybiera się ktoś 28 lipca do hotelu Galaxy ? Biuro Korsarz? ^^

I jak ktoś był jaka opinia o hotelu, jedzeniu, okolicy, dyskotece, opiekunach, czy jest dużo czasu wolnego wiecie % jakiś czy coś ;D;D

I czy warto pojechać do Aten,. na Olimp ?

Jakie są duże plusy i minusy,.

I cyz greczynki są fajne ;D;D
IP: 83.21.0.252
Agnieszka
Gość
Ja jadę 30.07.2009 do hotelu Galaxy Biuro Trapers Opole. ;)
IP: 217.197.73.250
hey you
Gość
Ile masz lat ?? ^^
Masz może gg ??
IP: 83.21.41.108
hey you
Gość
Hotel Galaxy to syf jakich mało poprostu żaL!!!! SZKODA SŁÓW
Pozdrawiam Edmund
IP: 79.184.154.236
Leptokaria- Galaxy
Gość
niedawno wróciłam z hotelu Galaxy i jeśli chodzi o warunki tma to nic specjalnego pokoiki małe, że trzeba się o walizki potykać bo nie ma, gdzie postawić jedynym plusme jest lodówka w pokoju; jedzienie to tragedia na śniadanie codziennie to samo pod konec turnusu ma się już dość, na lunch sama zupa, ktora nie smakuje zbuy dobrze, jak nam kiedyś dali rosół to smakował jak słona woda z morza z kluskami, a jak chcesz wziąć do pokoju chleb to Achilles się drze, że nie wolno. Uważjcie na sztućce, bo bywaja niedomyte. Kolejnym minusme jest to, że po przyjeździe strasznie długo czeka się na pokoje i czlwiek musi chodzić brudny po dobie spedzonej w autokarze. jednak pomimo złych warunków w hotelu i tka dobrze bawiłem się w Leptokarii, polecma dyskotekę San Lorenzo - wstęp 3 euro.
IP: 83.25.53.188
sztunia
Gość
byłam dwa razy w Leptokarii i bardzo mi sie tam podoba , nie wiem dlaczego "Gośc" tak marudzi ...są knajpy gdzie gra muzyka non stop ( w każdej knajpie inna muza) dyskoteka jest owszem jedna ale do drugiej ,zajebistej zawsze można podjechać bo są oragnizowane autokary ( wyjeżdża się cos ok 23-24 i wraca nad ranem ) plus tych dyskotek to to ,że panie maja wstęp wolny ;] ...bezpańskie psy ...jest ich kilka ( dla wiadomości w Grecji nie ma schronisk ) ,pieski są łagodne dokarmialam je nie raz i dawalam pić wlewajac wode do jednorazowki ,więc bez przesady...plaża na początku sezony jest czysta ,no i gdyby każdy dbał o porządek to była by przez caly sezon taka..a jeśli ktoś uwielbia wygody to polecam Hotel Plus jest zajebisty ,nowiutki ,blisko morza ,pociągi w tym roku juz tak nie hałasują poza tym przejeżdżają z taką prędkością ,że nie zdąży sie je zauważyć :D...więc nie marudźcie ,rano zawijac się na plażę ,browar kupić sobie w sklepie za ok 60centów gyrosa za 2 euro koniecznie u Janisa bo jest tam wypasiony i odpoczywać ,hotel jest po to ,żeby sie przespać i ew. kawę se zrobić ,pozdrawiam do dobaczenia za rok w leptokarii :))
IP: 87.239.193.2
Agnieszka
Gość
12294835 to mój numer gg :mrgreen:
IP: 217.197.73.250
Aguś
Gość
Ja jade 07.08.09r. z kolonią do hotelu Galaxy ;P Oczywiście z kolonią;p jedzie ktoś w tym czasie ?;p
IP: 83.10.250.229
Dunia:)
Gość
Ja sie tam wybieram od 8, z biura trapers Opole. Oczywiscie z kolonia:D :mrgreen:
IP: 83.27.81.193
Gość
Gość
Byłam w hotelu Galaxy w tym roku i szczerze nie polecam..Pokoje w których nie było miejsca na walizki.. łazienki to jakaś tragedia na ścianie grzyb..Prysznic o ile to można tak nazwać bo to tylko sam brodzik.. z którego wyciekała woda przy kąpieli i cała łazienka pływała.. Jedzenie w stołówce okropne.. nie było ani jednego dnia żebym się najadła...W sumie dokładki można było brac ale to jedzenie było bardzo niedobre np. w jednym dniu była pomidorowa to w drugim dniu z tych samych pomidorów robili spaghetti sam makaron i na to jakies rozgotowane pomidory... sprzątaczki do kitu !:D Przychodziły tylko po to żeby dać paier toaletowy. A co najśmieszniejsze w stołówce ogromnymi literami pisze ,,Prosimy nie wrzucać papieru toaletowego do muszli'' fakt że tam są jakieś węższe rury ale co z tym papierem mieliśmy robić ? :D Zamiast firanek jakies koce :D Hm no do przykrycia nic nie ma.. w Leptokarii bardzo mi się podobało ale hotel do niczego nie polecam. Z wycieczek polecem meteory :)
IP: 83.21.23.213
sewa
Gość
czesc.ja wybieram sie do GAlaxy na początku wrzesnia.stego co przeczytałam to juz sie boje.napiszcie prosze czy są tam jakieś rozrywki dla dzieci w wieku 9-14 lat mam na myśli jakieś boisko baseny bilard lub tenis.chciałabym się dowiedzieć odnośne ceny wycieczki do Aten żeby mnie jakaś menda nie naciągneła.czy ktoś jedzie 10 wrzesnia z Warszawy.
PROSZE O OPOWIEDŹ.
IP: 213.158.196.88
OLU$$$$$$
Gość
JA TAM JADE 7.8.2009 I TROCHE SIE BOJE BO TU PISZECIE , ZE LAZIENKI YYY...TEN TEGES ,WIEZAKÓW NI MA ;P WIEC ...........NIE WAZNE PISZCIE JAK NAJWIECEJ XDDDDDDDDDDDDD
IP: 78.155.115.24
ktoś
Gość
Jak ja byłam to w hotelu za wycieczkę do Aten brali 40 euro( biuro Sandra Tours), ale jak się pochodziło po mieście to były niższe ceny na ulotkach z tym że ja byłam z obozem to nie dało rady jechać inaczej. Polecma wycieczkę na Skiathos - 40 euro.
IP: 83.11.252.148
galaxy-hotel
Gość
hotel galaxy - masakkara w 100% popieeram GOŚCIA....
pokoje COS STRASZNEGO
jedzenie to samo przez 3 dni
mieso bylo straszne wszystko na oleju,
w przescieradlach dziury,
firanek nie bylo tylko koce..
porazka, nie polecamy
IP: 83.17.222.10
fgh
Gość
aco wy sobiemysleliscie??ze na kolonie za takie pieniądze to wam apartament dadzą?? ja tam nie narzekam.jak na taką kase to nie bylo tak zle.z reszta w hotelu to malo co czasu sie spedza.
IP: 83.17.182.202
syl
Gość
GALAXY.. hym.. przed moim wyjazdem do Leptokarii, czytajac opinie poprzednikow przestraszylam sie gdzie ja wogole bede mieszkac. aczkolwiek po przyjezdzie uznalam, ze nie jest tak zle. generalnie warunki średnie, pokoje strasznie małe i zagracone niepotrzebnymi szafkami nocnymi i jakimis komodami z lustrem. łóżka OK, gdyby nie to, ze do kazdego pokoju dostawiaja jakies szpitalne. jedynym plusem jest lodowka i żaluzje antywlamaniowe. jesli chodzi o lazienke to kapiszesz sie w brodziku bez zadnych zaslon, po czym lazienka wyglada jak bajoro, bo wszystko plywa. jesli chodzi o kwestie jedzenia i stolowki. hahahaa, zarcie ochydne. no dobra, moze z 2/3 razy posilek byl dobry. na sniadanie podaja zczerstwialy, 2tygodniowy chleb, mleko jest rozwodnione z woda, a warzywa, szynki i inne takie sa nieswieze. na lunch podaja jedynie
zupe, o ile mozna tak to nazwac, a na kolacje w zasadzie jest obiad. czesto jednak mialysmy wrazenie, ze kotlety, sosy i inne wytwory kucharek na dana kolacje byly z poprzedniego posilku. do
kazdego posilku mozna wziasc wode do picia, kranowa oczywiscie i arbuzy. {po 5 dniach zygalam juz tym owocem, no bo ile mozna.xd} obsluga hotelu bardzo nieprzyjemna, pan grek achilles ze swoimi wiernymi kompanami to juz wogole jakas pomylka. do pokoju nie mozna wnosic nic do jedzenia, bo juz sie pluja, takze proponuje przemycac pod koszulka lub w torbie.xd nie maja co robic, czepiaja sie o wszystko, a potem lataja ze skarga do wychowawcy. {uwazajcie jak bedziecie wchodzic w nocy przez balkon.xd} jednak wychodze z zalozenia, ze jezeli jedziemy gdzies w tak piekne miejsce jak Grecja, nie spedzamy wiele czasu w hotelu. takze jak dla mnie Leptokaria zrekompensowala 'Galaxy'. co do Leptokarii, jest PRZEbajeczna. z jednej strony góry i widac Olimp (ponoc.x) a z drugiej piekne morze. a morze czysciutkie {o ile nie ma fal wielkosci góry olimp} pogoda swietna, jak bylam 10 dni, ani jednej chmuki na niebie, wieczory przyjemne, w zasadzie dopiero po 22:00 zaczyna sie zycie (niestety juz ok.3.00 zanika) z tego co mi wiadomo to sa 2 dyskoteki, jedna Different, blisko morza, druga za torami kolejowymi San Lorenzo. Grecy to napalency, {jesli jestes blondynka nie uwolnisz sie.xP} strasznie zaczepiaja i gdy tylko jest okazja dosiadaja sie i podrywaja jak leci :D moglabym tu jeszcze pisac i pisac, ale jesli chodzi o Leptokarie to jak najbardziej polecam! :D
P O Z D R A W I A M , E D M U N D !
IP: 95.108.15.104
Dzarek
Gość
Hotel nawet nawet ale jedzenie okropne i wlasciciel tez nawed uderzyl moja kol w glowe ale ogulnie leptokaria to wspaniale miejsce chcialbym tam wrucic ale nie do tego Hotelu pozdrawiam
IP: 83.10.213.90
earl
Gość
Siema , wczoraj wrociłem z Leptokari , mieszkałem w Hotelu Galaxy i powiem odrazu - kaszana. Grecy sa chciwi i skąpi tam. Przez cały tam pobyt na sniadanie była 1 wendlina i jeden ser , do tego stary tostowy chleb (nie upieczony), lunch w miare ale tez nie zawsze, domyslam sie, ze zupy były robione z proszku tak jak Knorr czy coś, tak samo z obiado-kolacją. Nie będę wspominał o incydetach tam zacodzacych , bo duzo musiałbym tu pisac . Co do klimatu miasta - Zajebiste wrazenie, woda czysta , tylko plaza troche brzydka. Z jednej strony Olimp, z drugiej morze , wypas . Co do swklepow itd. z Grekami nie da się targować, alko kupisz bez problemu (tu do osób niepełnoletnich :] )
IP: 78.155.115.26
kryslo93
Gość
hotel sam w sobie znosny. ALE OBSLUGA HOTELU FATALNA GODNA NAJWIEKSZEJ POGARNY. Chyba ze ktos lubi byc bity po glowie przez starego kierownika gdy wysiada z windy, a inny lubi zbierac kanapki rozrzucone na podloge przez ow greka... to tylko 2 incydenty z pobytu w tym hotelu. odradzam serdecznie.
IP: 83.18.38.130
Aguś
Gość
Leptokaria to zarąbiste miejsce. Co do hotelu to zgadzam się z moimi poprzednikami. Z koleżankami dostaliśmy najgorszy pokój który z łaską wymienli. Nie ma wieszaków, woda zimna, moja przyjaciółka spała na kanadyjce. Koleżanka z innego pokoju miała karalucha na łóżko. Posiłki były tragiczne, niby miał być stół szwedzki, dokładki ile chcesz a ci żalowali nawet arbuza. Śniadanie, co dziennie to samo- szynka, ser, płatki, dżem( prawie wszyscy tylko go jedli) i stary chleb, Lunch- zamiast zupy była doprawiana woda, Kolacja- jakieś mięso( nie wiadomo z czego) ziemniaki( niedogotowane)i surówka( ciągle taka sama...jeżeli zostało z wczoraj to jadłeś te resztki).Prowiant był masakryczny, na cały dzień dawali ci jedną wode, jedną kanapke, i tak OBRZYDLIWEGO rogala że każdy go oddawał kucharce. Gdy nasza opiekunka poszła coś z tym zrobić to powiedzieli jej że prowiant jest od 40 lat taki sam i tylko nam coś przeszkadza ;/ Kucharki patrzyły na ciebie i odkładały jedzenie lub dotykały przez rękawiczki przez które później paliły. Jedzenia nie wolno było wynosić bo ojciec kierownika rzucał to o ziemie i kazał sprzątać ;/ Sprzątaczki sprzątały jedynie z brzegu bo się du.py im nie chciało ruszyć. Windą możesz jeździć tylko w dniu przyjazdu i wyjazdu. Ja zjechałam w inny dzień i ten staruch uderzył mnie w głowe. Nie polecam hotelu chyba że lubisz żyć w takich warunkach.
IP: 83.10.212.52
malwa ;p
Gość
Wlasnie niedawno bylam w leptokarii i jest super ;p Niestety hotel galaxy to totalna porażka. Jedzenie jest obrzydliwe.Śniadanie jest codziennie takie samo.Ja codziennie jadlam kanapke z dzemem ;/ Jedyne co mi smakowalo to arbuz,ktorego nie moglam wziasc dokladki, poniewaz kucharki mi zalowaly. Pokoje okrpone. Ja musialam spac na łózku dostawianym (kanadyjce). Lazienka to masakra.Prysznice sa bez zaslonki i cala lazienka jest mokra ;/ Obsługa jest fatalna, nie mowiac juz jak potraktowali moja przyjaciolke i wielu innych przyjacieli z kolonii... Tak pozatym to zgadzam sie z opinia earl,kryslo93 i agus ;p
Nie polecam tego hotelu !
IP: 83.10.212.52
AniaxD
Gość
niedawno bylam w leptokarii- jest tam pięknie:) ale hotel galaxy jest okropny!!!obsługa nie miła!!! Jedzenie okropne!!! pokoje brzydkie!!! Szef, jego ojciec i jakas baba (chyba jego żona) nienormalni!!! Prowiant ochydny (dawali nam takie ohydne rogaliki, ale to chyba dlatego że były tanie)!!! Windą mozna było jeździc tylko dwa dni (w dzień wyjazdu i przyjazdy). Moja koleżanka za to że zjechała winda dostala w głowe od jakiegos starucha... nie mozna bylo sobie nawet kromki chleba wziasc do pokoju bo od razu ten MIŁY pan krzyczal i niszczył jedzenie.
polecam hotel dla ludzi ktorzy lubią:
Być bici, jeść okropne jedzenie, myć sie w prysznicu, który nie ma zasłonki ani brodzika(i wszystko leci do pokoju).
Hotel GALAXY oceniam na 0%
IP: 78.155.115.26
AniaxD
Gość
zapomnilam dodać że zamiast firanek... były koce:/;/;/;/
IP: 78.155.115.26
Paulina
Gość
To prawda co wszyscy mówią powyżej. Byłam jako prywatna osoba z tymi kolonistami i to co tam zobaczyłam to TOTALNA MASAKRA!! W dniu przyjazdu po 28h jazdy na zakwaterowanie czekasz 4 godziny, po czym co nie którzy tak jak ja z siostrą i dzieckiem dostają pokój ok. 8 osobowy pokój gdzie 3 łóżka są niewielką ścianką odgrodzone od łóżek kolonistek które miały z nami być w tym pokoju.Pokój bez okien, łóżko na łóżku i zero warunków do życia z maleńkim 2 letnim dzieckiem. Oczywiście się na taki pokój nie zgodziłyśmy i żeby dostać inny pokój trzeba było poruszyć niebo i ziemie łącznie z grożeniem policją za niespełnianie warunków(tylko tak da się z nimi "dogadać" żeby coś zaczęli robić). Polska kierowniczka czy kto to w ogóle tam był taka pani z czarnymi włosami to po prostu masakra, nie idzie się z nią dogadać zamiast bronić pobitych kolonistek to ona broniła tą nienormalną, wulgarną, agresywną i wrogo nastawioną obsługę. Jedzenie....brak słów!Przez cały pobyt te same ohydne śniadanie:najtańsza obeschnięta ze starości mielonka, śmierdzący żółty ser,dżemy w których czuć tylko cukier a nie owoce, śmierdzące masło i mleko pół mleko pół woda, które jak postało w butelce dziecka to się rozwarstwiło jakieś białe coś było na dnie a reszta to żółta woda...Lunch woda z czymś w niej pływającym na zmianę pomidorami, kapusta lub czymś innym...Najmożliwsze z tego wszystkiego były obiadokolacje ale oczywiście się nie najesz bo Ci jedzenia żałują...Mają co do talerza i kawałka mięsa wyliczone, a arbuz który kosztuje grosze przysługuje Ci jeden mały kawałek, bo jak byś wziął dwa to hotel by zbankrutował!! Jest wiele rzeczy o których by można jeszcze pisać! To co jest w ulotkach tego hotelu to po prostu śmiech na sali...Z żadnego okna nie ma widoku na morze o czym Cie zapewniają na stronach i ulotkach. Nie wiem również gdzie ta miła obsługa, gdzie pizzeria i gdzie ta piaszczysta plaża.... Ogólnie tragedia! NIGDY WIĘCEJ GALAXY!!!!!! :roll:
IP: 87.205.33.27
weronika
Gość
paniusiu jesli na wczsy z dzieckiem to nie na oboz.zaplac odpowiednio i nie miej wymagan hiltona
dla naz zarabiscie i my tez nie lubimy zgredow na obozach
biura polskie dlaczego lacza wczasy z obozami?
IP: 94.68.53.222

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 > »

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij