» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » LEPTOKARIA 2009 grecja!!! ok-tours

LEPTOKARIA 2009 grecja!!! ok-tours

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Autor Treść
sisti
Gość
słuchajcie, moja koleżanka była z ok-tours w leptokarii właśnie nie dawno. rozmawiałam z dnią mówiła, że woda w leptokari jest tragiczna. meduz nie ma, ale jest pełno glonów :( jestem wkurzona x[ po to jadę do ciepłych krajów, żeby w przezroczystej wodzie pływać a nie w glonach a wy? ;/ na skiathos tak jak myślałam woda cudowna, ale co z tą leptokarią?! bożżz.. mam nadzieję, że w sierpniu już nie bedzie aż tak zielona...
IP: 83.11.6.82
Malwina
Gość
Sisti, nie wiem gdzie była Twoja koleżanka ale chyba nie tam. Ja właśnie wróciłam z Leptokarii i nic takiego nie widziałam. Woda w morzu przeźroczysta i ciepła. Trochę dają w kość drobne kamyki przy brzegu. Pozdrawiam. Jeśli masz jakies pytania to pisz. Odpowiem.
IP: 83.29.124.183
sisti
Gość
była w leptokari z ok-tours, ma zdjęcia na naszej klasie ;p to dosyc dziwne ;p
IP: 83.11.6.82
sisti
Gość
no, zobaczymy :) mam nadzieje ze woda bedzie gites :) :)
IP: 83.11.6.82
Malwina
Gość
Będziesz zadowolona. Jak już wspomniałam na brzegu są drobne ale ostre kamyki. Radzę gumowe obuwie. Wchodząc w głab morza jest piach. Woda bardzo ciepła a morze spokojne, wręcz tafla. Ale jeśli będziesz miała troche szczęścia to mogą pojawić się sporych rozmiarów fale. To jest dopiero zabawa.
IP: 83.29.167.174
Ewelinka
Gość
mieszkam w Leptokarii od 6 lat;))
na prawde warto tu przyjechac, woda jest przezroczysta i ciepla, ceny tez nie są duże, jest na prawde sympatycznie:)
IP: 79.185.146.54
Paulina
Gość
e taaaaaaaam bd suuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer xD
IP: 85.2.52.123
sisti
Gość
gadalam dzis z ta dziewczyna i mowila, ze woda nie byla mega brudna, ale byly glony ktore sie o nia ocieraly ciagle ;p no nic mam nadzieje, ze bdzie tak jak mowicie =)

mowila, ze jechali 2 doby. przed macedonia byla jakas przesiatka i czekali 5 godzin na podzial grup na bulgariee i grecje... ehh.
IP: 83.11.41.207
Damian
Gość
Dopiero przed Macedonią się przesiadali.Dziwne bo mi mówili,że w Katowicach lub gdzieś na śląsku.....
IP: 82.146.247.48
Malwina
Gość
Sisti podział na Grecję i Bułgarię następuje w momencie gdy zbiorą wszystkich uczestników. Jechałam z Katowic i czas podróży to 28 godzin z postojami na granicach. Przyznaję mieliśmy dobry czas. (2 doby...???) Żadnych glonów nie widziałam.
IP: 83.29.167.94
sisti
Gość
skoro mowila, ze podzial byl przed macedonia, to podzielili sie tam. bylas raz, to skad wiesz, ze 2 obozy wczesniej bylo inaczej? n/c.
28 to doba, plus ja jade z gdyni 7 godzin, plus poślizg to z 40 godzin czyli prawie 2 dobry. nie wypowiadaj juz sie na temat tego, co ja mowie, okey ;)
IP: 83.11.14.225
Paulina
Gość
Ewelina a gniazda kontaktowe są normalne, czy trzeba brać takie małe wtyczki ? Bo często jest tak, że niby na takie chudszee wtyczki wchodzi wszystko, a do okrągłych nie :(
oj pojedziemy zobaczymy...a jak coś to się już dobrze zintegrujemy w autobusie (mam nadzieję ) ^^
IP: 87.105.235.237
Malwina
Gość
Sisti doba to 24 godziny. Czy w Gdyni uczą innaczej? Już milczę. Przyjemnego pobytu.
IP: 83.29.167.94
Paulina
Gość
Ale ona napisała PRAWIE 2 doby ;p
A może Ty Malwina wiesz jak z tymi gnizdkami ^^ ? heh
IP: 87.105.235.237
Malwina
Gość
Ale napisała także że doba to 28 godz. Proszę nie zmuszaj mnie do wypowiedzi na ten temat. A jesli chodzi o gniazdka, to bierz co chcesz, nie ma z tym problemu. Są takie jak u nas.
IP: 83.29.123.101
Paulina
Gość
dzięki ;D
IP: 87.105.235.237
sisti
Gość
po prostu pomylilam sie, pod wplywem emocji.
chyba kazdy to wie, no sory... -,-
/paulina musimy umowic sie na jeden znak, bo ja watpie, ze kogos poznam :D A. napisz mi na nk swoj nr kom :)
IP: 83.11.30.224
Ewelinka
Gość
dokladnie, jesli chodzi o gniazda to mozesz wziac co chcesz;)
a co do Sisty to jak czytam co ona pisze to zastanawiam sie gdzie ona jedzie;] glony w wodzi? chyba tylko nad Polskim morzem;D w Leptokarii na pewno nie ma żadnych glonów, a przesiadka jest w Katowicach a nie przed Macedonią hahaha :lol:
IP: 79.191.220.131
Ewelinka
Gość
aaa... i jedzie sie ok 28 godzin a nie 40 ;D postój mniej wiecej co 3-4 godziny ;)
IP: 79.191.220.131
Paulina
Gość
Noooo pewnie, ale myślę , że Cię poznam :D chociaż różnie to bywa... :D okej napiszę ;P
IP: 78.8.74.94
Malwina
Gość
Pozdrawiam Ewelinkę.
IP: 83.29.159.193
sisti
Gość
no to ja nie wiem. Ona ma foty z leptokari i jechali 1,5 dnia czyli prawie dwie doby(zalaczajac, ze zadna z nich nie jechala z poludnia polski;), glony były chociaż niedużo ;) . a druga która była 2 lata temu to mówiła że było sporo glonów.
pojedziemy, to sie przekonamy :D
oczywiscie licze na czysciutenka wode tak jak paulina i jak najkrotsza podroz ;p
IP: 83.11.19.250
sisti
Gość
bedzie fajnie, to najwazniejsze:D
IP: 83.11.19.250
Paulina
Gość
co Ty ^^ fajnie to mało powiedziane...jej jeszcze tylko tydzień !
IP: 78.8.74.94
sisti
Gość
no :D hehe :D mam nadzieje, ze wpuszcza nas gdzies potancowac chociaz raz :)
IP: 83.11.19.250

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Forum turystyczne » Grecja » LEPTOKARIA 2009 grecja!!! ok-tours

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij