» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » wyjazdystudenckie.pl - travel student - pytanie

wyjazdystudenckie.pl - travel student - pytanie

Strona: 1

Autor Treść
Adam24
Gość
Witam,

Czy ktoś wyjeżdzał z tym biurem? W internecie praktycznie nic nie ma o tym biurze, a to dziwne skoro mają tak tanie i fajne wyjazdy.

Jedynie co udało mi się znaleźć to fakt, że na stronie widnieje nr konta bankowego i jest podpisane, że to Intelligo, a w rzeczywistości to PKO BP.

Druga sprawa - na stronie ww.turystyka.gov.pl/CRZ.aspx można znaleźć wpis do rejestru przewoźników, ale wpis do ewidencji gospodarczej otrzymali.... raptem 5 miesięcy temu (by wyszukać biuro wystawrczy wpisać "Kobus" i wybrać woj. mazowieckie.

Bardzo proszę o informacje. Chciałem pojechać z nimi do chorwacji.
IP: 78.8.118.14
adam24
Gość
oczywiscie adres strony to ww.turystykastudencka.pl
przepraszam za pomyłkę
IP: 170.162.33.13
Użytkownik
Posty: 17
Ja nie słyszałam o tym biurze. Ale np. studencie wyjazdy organizuje też biuro ok -tours, jeżdżę z nimi na obozy i jestem bardzo zadowolna. Mają szeroki wybór ofert, więc może i dla siebie coś znajdziesz. Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniego wyjazdu:)
IP: 213.134.184.199
anka :]
Gość
Ja stwierdziłam, że zaryzykuje i jade do Chorwacji z nimi :D
IP: 83.27.22.227
Użytkownik
Posty: 4
Hmm… jakieś podejrzane to biuro. Podziwiam Cię, Anka:] że zdecydowałaś się z nimi jechać, ale za to może po powrocie rozwiejesz nasze wątpliwości ;) . Co do sprawdzonych biur, które organizują wyjazdy dla studentów, to ja bym Ci poleciła Camp America. Mój kuzyn był w Stanach w tamtym roku. Po powrocie, wręcz zarażał swym optymizmem i był zachwycony. Poznał masę ciekawych ludzi z różnych strona świata ( z jedną Chinką to chyba łączy Go coś więcej niż przyjaźń :o ), o niebo lepiej mówi po angielsku, a gdybyście zobaczyli zdjęcia, to tylko pozazdrościć. Pomagał przy prowadzeniu młodzieżowego obozu letniskowego i twierdził, że żadna wycieczka szkolna nie przyniosła mu tyle radochy, co pobyt na tym obozie. Zresztą zobaczył mnóstwo ciekawych miejsc i spędzał czas w bardzo niekonwencjonalny (jak na wakacje przystało) sposób ;) Ja bardzo nakręciłam się na ten wyjazd i startuje w tym roku. Trzymajcie kciuki
IP: 90.62.20.108
Użytkownik
Posty: 3
Witam.

Jestem jednym z Organizatorów wyjazdów z tego biura. Chciałbym dorzucić do wątku kilka informacji o naszym Biurze i sprostować kilka rzeczy

1. Informacji w sieci o nas faktycznie jest mało, ale to chyba dobrze bo przeważnie jak ludzie piszą opinie po forach to piszą negatywne Na naszej stronie prowadzimy własne forum, więc można dowiedzieć się nieco o naszych wyjazdach od uczestników.

2. Wyjazdy organizujemy od 5 lat, ale faktycznie licencja jest dopiero od roku. Spowodowane jest to tym, że przez poprzednie 4 lata działaliśmy we współpracy z innym biurem, od roku nie korzystamy z usług pośredników (dzięki temu mamy niskie ceny).

3. Konto bankowe jest w Intelligo - jest to część banku PKO BP, stąd przy sprawdzaniu numeru konta wyskakuje nazwa banku PKO BP.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na naszej stronie internetowej (http://turystykastudencka.pl/) widnieje adres biura, wszelkie dane rejestracyjne, oraz skan aktualnej licencji wydanej przez Marszałka także biuro działa całkowicie legalnie.
IP: 95.49.90.160

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » wyjazdystudenckie.pl - travel student - pytanie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij