» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Autor Treść
Ania
Gość
czy leci ktos z was do kantaoui holidays 8 lipca ?? czekam na odpowiedz !!!
IP: 217.113.235.248
magda
Gość
ja lecę 10lipca z 7letnim synkiem, podobno mamy wylądować w Tunisie, zastanawiam się ile czasu jedzie się z lotniska do hotelu.
IP: 83.31.203.67
magda
Gość
i jescze jedno putanko
czy drogie są napoje do obiadokolacji?
IP: 83.31.203.67
Ania
Gość
nie mam pojecia ile moga losztowac tam napoje...boje sie o ten hotel jestem przerazona opiniami ;(( w tamtym roku bylam w przecudnym kheopsie ehh... Ja bede ladowac w Monastirze tak jak w tamtym roku... podobno mam ok godziny jechac... wydaje mi sie ze z Tunisu bedzie dluzej... W tym roku lece tam z chlopakiem i szukamy kogos kto bedzie w naszym wieku bo sami lecimy ;pp
IP: 217.113.235.248
bilbao
Gość
No to muszę cię zmartwić. Miałem przyjemność mieszkać w Kheopsie i nieprzyjemność w Kantaoui Holidays. Szczęście że Kantaoui Holidays tylko na objeździe w drodze do Libii. Hotele nieporównywalne. Jeśli możesz zamienić nawet się nie zastanawiaj. Coś Ci pokażę, znalezione w necie:
http://www.honest.home.pl/kantaouiholiday/index.html
IP: 77.253.114.40
Ania
Gość
no widzialam te zdjecia niestety :((na prawde taki paskudny ten hotel tak jak na fotkach ?
IP: 217.113.235.248
Ania
Gość
wiec jak leci tam ktos 8 ? :PPP
IP: 217.113.235.248
sylwcia
Gość
Powiem szczerze że ja sie nie zgadzam z opiniami negatywnymi.Hotel za te pieniądze naprawde nie jest zły nie spotkałam się zeby sprzątaczka nie zmieniła ręczników.Pokój nie jest luksusowy ale schludny i czysty.Basen świetny miejsce na opalanie sie też gdyz znajduje sie taki mały brodzik gdzie mozna sie opalac a wody jest po kostki czyli słonce lepiej łapie.Arabowie są na basenie ale nie spotklałam sie z sytuacja gdzie byliby nie mili,krzyczeli.Fakt że na targowicach jest strasznie gdyz są natarczywi i namawiaja na kupno siła prawie zaciągaja do sklepików to jest uciązliwe ale da sie targować spuszczaja nawet o połowe cene.Ogólnie ja jestem zadowolona z hotelu chociaz jest jedna wada,Ja byłam w czesci bez basenu tzn tam gdzie stołowka i trzeba było przejść kawałek aby dojśc do basenu dzieci same nie moga iśc.
IP: 95.49.191.235
sylwcia
Gość
I powiem szczerze że nawet gdyby komus jedzenie nie smakowało to na przeciwko jest sklepik spozywczy gdzie jest bardzo tanio i naprawde miła obsługa.Polecam Tunezje wspomnienia niesamowite
IP: 95.49.191.235
Gosia
Gość
Dla wymagających proponuje oferte za 5 tys a nie za tyle.Hotel schludny i czysty.Obsługa miła mimo tego ze wszystko było na wierzchu nic nie gineło a sprzatane pokoje były codziennie.Basen świetny czysta woda.a to że dzieci arabów kąpały sie to nie widze problemu gdyz było spokojnie i nie zaczepiały myśle że ludzie wymyslają.Polecam hotel dla ludzi którzy chca sie tam bawić a żyć w luksusach.Mankamentem jest to że cięzko przejść przez ulicę:)Jezdza tam jak wariaci:)
IP: 95.49.191.235
Ania
Gość
A kiedy bylyscie ?? "Gosia" "sylwcia" ? ;)) Oj tak to fakt oni jezdza jak wariaci i trabia co chwile ;D pamietam z tamtego roku hehe ;pp a daleko jest z aqua do nour? czy jak to sie nazywa:)
IP: 217.113.235.248
bilbao
Gość
Ania! ale gapa z ciebie!!!! popatrz na IP To jedna i ta sama osoba. A teraz przemyśl sobie czy ktoś taki może być wiarygodny?
IP: 77.254.51.59
sylwcia
Gość
Tak to ten sam komputer ale dwie różne osoby.Nie wiem po co miałabym kłamać nie widze najmniejszego sensu bylysmy razem obydwie ja trafiłam na forum i pokazałam gosi troche nas to zbulwersowało co inni piszą i odrazu napisałysmy odp.Do Ani odpowiadam byłyśmy w tamtym roku jakos w lipcu.A do amat czemu jestesmy niewirygodne czy jeden komp nie może służyc kilku osobom.
IP: 95.49.191.235
sylwcia
Gość
Kurcze dopiero teraz trafiłam na te fotki podane wyżej powiem ze byłam tam 7 dni i nie widziałam czegos takiego ja nie wiem hotel składa sie z dwóch częsci tak słyszałam nie wiem jak wygląda druga ale słyszałam że lepiej od naszej.Szczerze mówie czegoś takiego u nas nie bylo nie wiem skad te zdjęcia są
IP: 95.49.191.235
honest
Gość
kochani maskra ten hotel ja byłem w zeszłym roku i jak mi powie ktoś ze super hotel za te pieniądze to chyba go "strzele" w dowód są te zdjęcia na necie honest.home.pl/kantaouiholiday/index.html a jak komuś nie wystarczy mam też korespondencje TRIADA !!!!! Opinia + Odszkodowanie :evil:
IP: 77.223.249.25
honest
Gość
a jeszcze tak na szybko powiem że jak kogoś interesują fakty i prawda o tym Kantaoui Holiday to zapraszam honest.home.pl, tel. 602761780 nie boje sie swoich wypowiedzi "... że ten HOTEL TO MEGA SYF !!! nawet jak na 3* tunezyjskie ..."
IP: 77.223.249.25
kacha165
Gość
czesc
bardzo chcialabym sie wybrac na wycieczke do tunezjii ale taki wyjazd w pojedynke jest bardzo drogi dlatego czy ktos chcialby mi potowarzyszyc jesli tak to prosze pisac na moje gg 6211837
IP: 79.188.24.74
Jaa
Gość
Byłam tam tydzień temu na 2 tygodnie bylo wspaniale pokoje czyste jedzenie dobre.Czy poznal ktos wspanialego kelnera Fueta?
IP: 91.94.205.21
gosc
Gość
Witam ,
Mam pytanko do kolezanki wyzej . Czy pokoje sa faktycznie jak zdjecie podane na stronie ;
honest.home.pl/kantaouiholiday/index.html gdyz lece 17.07 i toszke jestem zszokowana po tym co zobaczylam.
IP: 90.156.53.162
Adaminka
Gość
jestem w szoku totalnym :| jade 16 lipca i jestem przerażona tym hotelem.. :|
IP: 62.87.160.22
chessi3
Gość
adaminka skąd lecisz
IP: 83.168.76.198
Adaminka
Gość
Jutro z Wrocławia wylot o 8:00 rano lol ktoś się jeszcze wybiera? :D :P ja nie chce do tego hotelu ahahahaha jaka porażka.. chyba będę musiała chodzić często pod wpływem jakiegoś magicznego napoju :P żeby nie zważać na te niedoskonałości hotelu ;P
IP: 62.87.160.22
Jaaa
Gość
Nie pokoje (przynajmniej mój i mojej koleżanki) nie wygladaly tak jak na zdjeciu.Były czyste,nic nie odpadało,łazienka w całości , 3 lustra, duza wanna, balkon.Są 2 części hotelu ja mieszkalam w tej w ktorej jest recepcja i stołówka.Być może ta druga część jest taka zaniedbana.
IP: 87.96.23.167
do Jaa
Gość
Jaa, zapewne chodzi ci o Foueda, bo tak ma ten chlopak na imie. tak, tez go poznalam i tez wydawal mi sie taki wspanialy;) dopoki nie przeczytalam twojego wpisu...
IP: 83.28.65.171
Jaaa
Gość
nie rozumiem ,,dopóki nie przeczytalam twojego wpisu,,?
IP: 91.94.90.9

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij