» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
hej kocur ;]
Gość
ja bede w Aparthotel Elkantaui Holidays czy jakos tak.mam do Sousse 5 hm a 2 do Portu jakiegos tam.skad lecisz??? Ja jutro o 9.15 z poznania. pozdro!!
IP: 213.77.60.142
hej kocur ;]
Gość
kocur napisał
do sednusi: kurcze bedziesz w hotelu Residence? ja tez w od 13 jestem;)

Helo ja Bede jutro rano na lotnisku o 9,15 wylot do Aparthotel Elkantaui Holidays -5 km od Sousse i 2 km. od portu.albo odwrotnie.. do zobaczonka!
IP: 213.77.60.142
zaklinka
Gość
bede w aparthotel elkantui holidays.z poznania lot o 9rano,a ty?
IP: 213.77.60.142
kocur
Gość
kurde słuchajcie bo ja też lece jutro i mam podobno wylot o 16...a myslalem, że wszyscy mają o tej samej godzinie...żeby zonka nie było ;] ja jestem w hotelu residence el kantaoui w porcie.na 2 tygsy.mam nadzieje, że wszystkim wypad sie uda!! pzdr 700!
IP: 213.238.67.10
kocur
Gość
aaaa kurde jakie fo pa! ;] no wiem bo ja wylot z wawy ;] hyh
IP: 213.238.67.10
Ola!
Gość
Wybiera się ktoś może do hoteku KANTAOUI HOLIDAYS w erminie od 20.09.2007 do 04.10.2007?? Ja lecę z Kraka. ponoc w grupie raźniej wiec porosze o kontakt na olamadwakoty@interia.pl pozdrawiam. (23l.)
IP: 83.28.53.7
elady
Gość
Hej! My lecimy 27.09-04.10. do hotelu Aparthotel El kantaoui Holidays. No ciekawe jak będzie, bo opinie są b. różne. Nie nastawiam się na cuda, nie za taką cenę ;) Chciałabym poznać Tunezję od podszewki, a nie jak cholerni typowi turyści.
Pozdr.
IP: 83.168.111.86
Ola!
Gość
to jeżeli sie spotkamy to chetnie sie dołącze do tego zwiedzania jeśli można, bo ja sama mała kobietka troszeczke sie boje poruszac po okolicy bo to nie jest mile widziane. Mam nadzieje ze bedzie dobrze, bo opinie na zupelnie skrajne. ;)
IP: 83.28.45.221
bajka
Gość
zazdroszczę byłam zwiedziłam i za rok jadę spowrotem na bank pozdroweinia
IP: 85.221.204.40
zakochana w Tunezji:)
Gość
Ten hotel jest całkiem spoko, a ten kraj to po prostu bajka!!! Zazdroszczę wszystkim przed którymi cała ta przygoda, ja powtórzę to z pewnością nie raz! :mrgreen:

Godne polecenia:
1. KONIECZNIE SAHARA - do kupienia u rezydentów
2. drobne przyjemności jak quady, spadochrony czy Statek Piracki - kupować W HOTELU, bo miło, pod ręką i taniej niż bezpośrednio ;)
3. Zamiast stołówki hotelowej knajpka na przeciwko - Hollywood, szczególnie ichni BRICK - pyszności po taniości!
4. Przejażdżka TUK-TUKiem, to takie śmieszne pojazdy kursujące z Portu El Kantaoui chyba aż do Sousse
5. polecam zabranie maski i rurki do nurkowania, bo morze tak słone, że wyżera oczy (są meduzy, wszystkie "uzbrojone" :twisted: )
5. pijcie wódkę a się nie potrujecie niczym, a przy okazji humor lepszy! :mrgreen:
6. Nie róbcie siary Polsce i nie mówcie do Arabów po polsku nawijając z prędkością światła, nie mówcie DUŻYMI LITERAMI, jak ktoś nie zna polskiego to mu to nie pomoże... nie zabierajcie 15 bagietek do pokoju po posiłkach, nie nakładajcie na talerze porcji dla 4 osób skoro zjecie jak jenda, no i dziewczyny... nie dawajcie numerów pokojów jak nie znacie gościa... - BO POTEM SIĘ WSZYSCY DZIWIĄ ŻE MAMY KIEPSKĄ OPINIĘ W ŚWIECIE!!!

A poza tym, Tunezyjczycy są niesamowicie przyjaźni, każdy się wita, pozdrawia, traktuje jak przyjaciela, są nieprawdopodobni! Bardzo lubią Polaków (mimo wymienionych powyżej notorycznych incydentów...), więc postarajcie się dobrze bawić, ale też uszanować ich kulturę i zwyczaje no i podreperować podkulałą po wakacjach opinię o NAS :P
IP: 195.234.40.71
sedna
Gość
hotel adekwatny do ceny.czysto.jedzenie ..mysle ,ze kazdy cos dla siebie znajdzie :) ludzie z obslugi przemili.Polecam.dla mnie the best wakacje!
IP: 83.21.54.233
sedna
Gość
KOCUR.. bylam 13.09-26.09 w Kantaoui Holiday mieszkalam w hotelu przy basenie.Poznalismy sie?-Zaklina
IP: 83.21.54.233
Kocur
Gość
no ja też byłem w tym terminie ale nie w tym hotelu więc niestety nie poznaliśmy się :) ja balowałem w Residence :] ale jak rozwoziliśmy ludzi i byliśmy u was pod hotelem to powiem Ci że miałem nadzieje że tam nie będe musiał wysiadać :) takie wrażenie z zewnątrz przynajmniej,okolica taka, a Tobie się podobało?
IP: 213.238.67.141
sednusia
Gość
helo .Ten hotel ma 3 nazwy do w jakiej miejscowosci mieszkales?ja w nur Kantaoui tez 5km do Souse i 1 lub 2 do Portu hmm..a plaza hotelowa to Le Pasza?
Mi sie podobalo na poczatku zle wrazenie,ale po 2 godzinach czulam sie jak u siebie w domu ...;] super te wakacje dla mnie to zje***udane wakacje :)
IP: 83.21.35.63
kocur
Gość
ja w Porcie. super lokalizacja.do Souse tak z 8 km było.a plaża nie wiem, chodziłem sobie na plaże tuż za portem
IP: 213.238.73.228
kala
Gość
naprawdę hotel cudowny. ja zakochałam sie odrazu w tunezji no i w pewnym przystojniaku pozdrawiam :*:*:*
IP: 85.221.204.40
kocur
Gość
wakacyjna miłość :) jakiś miejscowy? :>
IP: 213.238.72.225
empress
Gość
hehe. ja byłam w sierpniu, 9.08-23.08 i było super :) a ludzie ktorzy ciagle narzekaja - niech zaplaca tysiac-dwa wiecej i wezma wiecej gwiazdek, bo oczekuja nie wiadomo czego ;] moj pokoj byl czysty, ladniejszy niz na zdjeciach hehe, obsluga mila, w basenie sie kapalam (o dziwo - prawie kazdy pisze, ze nikt sie w nim nie kapal.. jak ja bylam to basen byl pelny), ani jednego robaka w hotelu nie widzialam.. jedzenie to kwestia gustu, w hotelowej rest. moze nie najlepsze, ale jadac do egzotycznego kraju nastawiam sie na inne wrazenia niz glownie jedzenie..
to tyle ;)
IP: 83.19.9.59
gość
Gość
empress zgadzam się z tobą w 100% ja też nic obawiającego nie zobaczyłam w tym hotelu byłam tam az dwa razy w jednym roku i planuję następną podróż. czy wakacyjna miłość czy coś z tego wyjdzie okarze się. mam nadzieje że sie jakoś ułóży buźka
IP: 85.221.204.40
kala
Gość
empress zgadzam się z tobą w 100% ja też nic obawiającego nie zobaczyłam w tym hotelu byłam tam az dwa razy w jednym roku i planuję następną podróż. czy wakacyjna miłość czy coś z tego wyjdzie okarze się. mam nadzieje że sie jakoś ułóży buźka
IP: 85.221.204.40
daria
Gość
a ktos poznal "blizej "Daniela...syna wlascicielki?;]
IP: 213.77.60.142
kala
Gość
ja pozanłam hassena jeśli kojarzycie występował na fakir show!!! zna ktoś?? chętnie porozmawiałabym z taką osobą. daniela?? nie kojarzę bo tam ich było tylu że gdybym miała zapamiętać wszystkie imiona musiałabym założyć zeszyt!! buźka pozdrowionka
IP: 85.221.204.40
jedna taka
Gość
daria napisał
a ktos poznal "blizej "Daniela...syna wlascicielki?;]


Ja coś tam wiem ;) A co Ciebie interesuje?
IP: 195.234.40.71
kocur
Gość
podrywaczki...
IP: 87.205.82.198
kala
Gość
a zna ktoś hassena?? proszę o info
IP: 85.221.204.40

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij