» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
jedna taka
Gość
kocur napisał
podrywaczki...


Zaraz podrywaczki ;) ja mam bardzo poważne plany, tylko z kim innym z tego hotelu :P
IP: 195.234.40.71
kocur
Gość
hehe...powodzenia życze i szczęścia na nowej drodze życia :)
IP: 213.238.71.160
kala
Gość
ja też mam dosyć poważne sprawy z jakimś mężczyzną ale jeszcze musze trochę się dowiedzieć!! buźka i wszystkim w takich związkach zycze powodzenia
IP: 85.221.204.40
lof
Gość
wariatki...: ]
IP: 87.205.81.100
jedna taka
Gość
A tam wariatki, zakochane :P
Mój już prawie w drodze do Polski :D Życie po wakacjach w Tunezji stało się piękne!!!
IP: 195.234.40.71
Nanou
Gość
Aslema ! ;)
Widzę, że jest duużo dziewczyn, które wyjeżdżają z Tunezji z nadzieją na kontynuację ;) Też byłam w Kantaoui Holidays 20.09 - 04.10.
Wyjazd wspominam bardzo pozytywnie ;) Do nas sprzątaczka nie przychodziła, bo spałyśmy do 12 ;) A kiedy zaczęło brakować papieru toaletowego to zakosiłyśmy z recepcji ;) Poznałam połowe obsługi hotelowej i przeżyłam niesamowite imprezy. W hotelu poczułam się jak w domu dzięki Anisowi, Salemowi, Farhatowi i Saberowi ;) Chociaż Daniel też umilał wyjazd ;) (Wialka buźka dla wszystkich). Poznałyśmy przemiłą parę z Wrocka - Agę i Łukasza - nasza sheeshekipa :D
Co do warunków w hotelu, to mrówki mnie troszkę zaskoczyły, ale da sie do nich przyzwyczaić ;) (zwłaszcza, kiedy w hotelu spędza się 5 godzin dziennie i to jeszcze na spaniu ;)). Bardzo sympatycznych ludzi poznałam w knajpce - Hollywod ;) No rewelacja ;) Bywałam tam codziennie ;) Na kawusi przedewszystkim ;) Ale też po to, żeby poduczyc się arabskiego ;) Zawsze była kupa śmiechu ;)
Cały czas żyje tym wyjazdem i na 100 % wracam tam za rok ;) A tych wakacji nie zapomnę ;) Po powrocie do Polski zaczęłam sie nawet uczyć arabskiego - trzymajcie za mnie kciuki ;)
Jakaś wymiana zdjęć czy cuś ;)
Pozdrawiam i polecam ten hotel, bo można sie tam poczyć naprawdę bardzo swobodnie ;)
A jesli ktoś był w tym samym czasie i mnie kojaży to proszę o kontakt - kostka.natalia@wp.pl ;)
IP: 195.117.99.100
kala
Gość
jak już mówiłam ja też wracam. zgadzam się z tobą jedna taka moje życie też zmieniło się na piękniejsze obróciło się o 180% serio serio buziaki i pozdrowionka. ktoś chce na prywacie pogadać zdjęcia poprzesyłać jestem bardzo chętna seweryna4@o2.pl
IP: 85.221.204.40
daria
Gość
JEDNA TAKA ;]
jakies info?? :) napisalaby na priv,ale nie znam e-maila;/
tam jest swetnie .minelo tyle czasu ,ale ja wciaz tryskam energia tunezyjska tym klimatem ..tymi ludzmi .super!!!
IP: 83.21.6.60
daria
Gość
info abaut Daniel
IP: 83.21.6.60
jedna taka
Gość
Daria jak chcesz poplotkować to zapraszam na maila ;) k8p@wp.pl

Pozdrowionka dla wszystkich 8)
IP: 83.238.72.112
empress
Gość
dziewczyny jestem ciekawa czy rzeczywiscie przetrwaja te Wasze zwiazki z Tunezyjczykami :) napiszcie, pozdrawiam :)
IP: 83.19.9.59
jedna taka
Gość
empress napisał
dziewczyny jestem ciekawa czy rzeczywiscie przetrwaja te Wasze zwiazki z Tunezyjczykami :) napiszcie, pozdrawiam :)


Łącznie z moim to wiem o 3 ślubach polsko-tunezyjskich 8)
IP: 195.234.40.71
martusia
Gość
Witam,
mam pytanie a jak jest tam z pieniędzmi? jeśli się ktos wybiera na 2 tygodnie to ile trzeba liczyć że się wyda? czy jedzenie w kafejkach jest dgorie? czy napoje sa drogie? piwa? ogolnie jak to wyglada w hotelu jesli kupimy sobie napoj czy cos kolwiek inego co chcielibysmy wrzucic do lodowki? jest tam w pokojach lodowka czy nie za bardzo?
IP: 85.128.108.227
ancia
Gość
czesc.ja jade do kantaoui holiday 24.04.-08.05.2008 mam nadzieje,ze bedzie ok,jesli ktos tez sie wybiera w tym terminie prosze o maila.
Pozdrawiam
AnetaRyan@interia.pl
IP: 83.10.12.40
reverius
Gość
Ja też się wybieram ze znajomymi prawdopodobnie ;P
Od 24.07 do 8.08. Właśnie jak z pieniędzmi? Podobno można wymienić tylko na lotnisku? Ile na 2 tyg? Gdzie można płacić w euro?
Jakieś incydenty z narzucającymi się tubylcami?
Da się przeżyć z meduzami ;)? I takie małe pytanie, o co chodzi z kwitnieniem morza na przełomie lipca i sierpnia?
I zasadnicze pytanie, jakie biuro? Bo ja myśle o triadzie, ale dużo złego o niej krąży...
IP: 62.179.58.165
zana
Gość
witam i ja też sie wybieram do tego hotelu z rodzinką od 21.08-04.09.208 i jadę z Triadą!! wiadomo każdemu się nie dogodzi he he :) ja sądzę że nie można wymagać od tego hotelu luxusów bo to są 3* a nie 5* słyszałam dobre opinie o hotelu :) Pozdrawiam
IP: 83.23.248.224
saturn55@op.pl
Gość
Od 25 września będę 2 tygodnie w Tynezji w Hotelu Residence el Kantaoui koło Susse. Wdzięczny byłbym za kontakt osółb , które tam były. Na przykład czy w pokuju jest żelazko ? Gdzie warto się zabawić, gdzie pojechać ? Byłem już 2 lata temu w Nabeulu więc trochę w temacie Tunezja się orientuję i też mogę służyć pomocą.
IP: 195.13.38.174
saturn55@op.pl
Gość
Ja byłem 2 lata temu w Nabeulu w Kheopsie**** . Warto jechać tylko na wycieczkę /2dni/ na Saharę + wielbłądy. Do Tunisu lepiej indywidualnie - zobaczysz to samo, ale na luzie i to co ci się bardziej spodoba obejrzysz dokładniej. Oczywiście kup w empiku przewodnik. Miałem dolary za ok 1200 zł . Sama ta wycieczka kosztuje ok. 450 zł.
IP: 195.13.38.174
paola
Gość
Hej ja też wybieram się do Tunezji - wylot z Poznaniu 24-07-08.08.br hotel Kantaoui Holiday z Triady. W biurze podróży mówili, że to jeden z lepszych 3* hoteli w tym rejonie, ale po opiniach w internecie wychodzi na to, że nie zakoniecznie, chociaż zdania są podzielone, ale nastawiam się głównie na zwiedzanie i plażowanie ;) więc mam nadziję, że hotel da się przeżyć. Jeśli ma ktoś fotki z tego hotelu to prosiłabym o kilka na meila paola821@wp.pl. Pozdrawiam!
IP: 83.3.59.129
madzia
Gość
Paola ja rowniez wybieram sie w tym samym terminie ze znajomymi do tego hotelu!zastanawia mnie tlyko jedno i jak narazie nigdzie nie znalazlam informacji na ten temat mianowicie jaka jest rzeczywista odleglosc tego hotelu od portu poniewaz poczatkowo wybralismy hotel residence ze wzgledu na to ze misci sie w samym porcie ale pani w biurze powiedziala ze byla i w jednym i w drugim i sa polozone doslownie obok siebie!a informacje w katalogu sa bledne! rowniez uslyszalam ze to jeden z lepszych 3-gwiazdkowych hoteli dlatego wybralismy wlasnie ten ale obawiam sie ze wprowdzila nas w blad z ta odlegloscia napiszcie jak jest w rzeczywistosci??????
moj meil to madzia078@wp.pl i wlasnie co wiecie na temat kwitniecia morza w tym terminie???? dzieki i pozdrawiam
IP: 84.10.78.231
madzia
Gość
zapomnialam dodac ze tym biurem jest triada w warszawie
IP: 84.10.78.231
paola
Gość
Ja jadę z Poznania także możliwe, że spotkamy się na miejscu już w hotelu. Co do odległości od portu to w większości spotkałam się z opiniami, że jest od 1 do 2 km, plażą około 30 minut, a do Sause 5 km i ponoć bardzo tanie taxy są tylko trzeba pilnować żeby włączali taksometry bo potem biorą ceny z księżyca. A kwitnienie morza wiąże się z glonami to znaczy nie powinno się wtedy kąpać w morzu bo można dostać uczulenia i swędzącej wysypki. Ale nigdy nie jest tak, że kwitnienie występuje na całej linii brzegowej tylko miejscowo więc jakby co to trzeba szukać miejsca gdzie glonów nie ma. Mam nadzieję, że wyjazd się uda i wszyscy będą zadowoleni. Pozdrawiam i w razie jakichkolwiek pytań pisz śmiało może uda się coś jeszcze ustalić. Pozdrawiam! Paola
IP: 83.3.59.129
kasia
Gość
mam pytania apropo tego hotelu.. mam zamiar wybrać się tam wakacje... jade tam na oboz..wiec nie moge liczyc na super warunki.. ale ogolnie chodzi o to czy jest w miare...bo 3 gwiazdki to jest mało a znajac tunezyjskie sytem. ja byłam w tunezji na wakacjach w hotelu secherezade czy jakos tak ale serdecznie polecam jest na prawde swietny..animatorzy jedzenie i pokoje na prawde jest fajnie:).. a co fdop tego hotelu Kantaoui to jaka jest okolica?? jakies fajne klubu??..:)
IP: 212.76.37.180
EDD
Gość
No wiec ja z kumpel wybieram sie chyba 28.08.08 br. tez do hotelu hotel Kantaoui Holiday z Triady
mam pytanie Ile trzeba wziasc dolarow na dwa tygodnie ??
Podobno dostanie tam normalnego piwa jest prawie nie mozliwe :/
i czy w morzy caly czas sa jakies meduzy :/
IP: 85.221.147.83
Marysia
Gość
Ja mam pytanie do tych co byli...czy w Port el-Kantaoui albo w Soussie jest zycie nocne w sensie czy są jakieś dyskoteki, kluby z taką taneczną muzyką. Jade do hotelu holidays z tego co czytam warunki srednie, ale tego tez sie spodziewam. Mam pytanie czy to jest totalne zadu*** czy jest w poblizu jakis sklep albo coś w tym stylu.Ogolnie to pytam się o strone rozrywkową i życie nocne. licze na ODP:)
IP: 83.26.54.102

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij