» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
klaydia
Gość
hehe jasne
IP: 89.76.132.200
mrówa
Gość
hallo... a czy ktoś jedzie 28.05?
IP: 86.111.103.60
bozena
Gość
ja też jadę 7 maja czyli jutro razem z siostrą
IP: 217.197.73.250
Grażyna
Gość
Dopiero co wróciłam, hotel i obsługa jest ok, gorzej z POLAKAMI którzy wybrali się po to aby się napić
IP: 83.11.102.123
klaydia
Gość
a czy silownia jest za darmo? i co to jest ta laznia turecka?
IP: 89.76.132.200
mirasm
Gość
mrówa napisał
hallo... a czy ktoś jedzie 28.05?

halo my jedziemy 28.05
IP: 87.205.181.50
borkar
Gość
a czy ktoś wybiera sie może we wrzesniu ? a dokladniej 03.09.2008 ??;> :)
IP: 83.4.9.37
donia
Gość
Hej, 21.05 wróciłam z Sea Sight, wakacje suuuuuuuuuuper, nie mogę przywyknąć do beznadziei jaką zastałam w Polsce i od powrotu żyję w letargu...:( Bardzo fajny hotel i wczasy ekstra, nie wiem o co chodzi z tymi POLAKAMI którzy przyjechali się napic, bo wychodzi, że byłyśmy w tym samym czasie, a jakoś nie zauwazyłam, żeby ktoś był szczególnie głośny lub nietrzeźwy (szczególnie;))) Pozdrawiam wczasowiczów!
IP: 213.238.126.46
donia
Gość
Jeszcze dodam dla tych co się troche wachają czy będzie fajnie na wczasach....coż przed oim wyjazdem czytając wszystkie opinie tez sie troche bałam, ale widocznie od zeszłego roku trochę sie zmieniło i jest naprawde wesoło. Kelnerzy są po prostu cudowni, barman zresztą też, nie ma czegoś takiego ze nie mozna brac dwoch drinkow,a nawet czterech (my byliśmy w czwórkę). Miłych wakacji:)
IP: 213.238.126.46
renata
Gość
wróciłam z Turcji z hotelu sea sight 21.05.2008r. Było cudownie, przepieknie. Obsługa super, jedzonko też, podaja tyle drinków ile sie chce. podobnie jak donia nie zauwazyłam Polaków którzy niby mieliby hałasować i źle się zachowywać. Nawet animacje dla dzieci. pozdrawiam i polecam ten hotel!!!!!
IP: 81.168.226.248
renata
Gość
odpowiadając na pytanie Klaydii siłownia jest mozna tam pojść, ale ten sprzęt jest na żetony, a łaźnia turecka cos w rodzaju sauny parowej. sama łażnia w hotelu jest za darmo, natomiast masaże i peeling płatne 20 euro(peeling+masaż+piania)-po prostu rewelacja-polecam!
IP: 81.168.226.248
klaydia
Gość
a ile trwa taki masaz i peeling i czy naprawde sie oplaca ?? lece za tydzien i dlatego tak wypytuje :)
IP: 89.76.132.200
mnisiu*
Gość
kto leci 6.08 z wrocka?
IP: 212.127.64.12
RENATA
Gość
te 3 zabiegi razem ponad godzinę. Oplaca się oplaca bo u nas masaz jednej częsci ciała np. pleców kosztuje 50zł, a tam wymasują Cie od stóp do głów.
IP: 81.168.226.248
klaydia
Gość
a mozesz renato jeszcze cos powiedziec?np na temat jedzenia co tam serwuja?
IP: 89.76.132.200
renata
Gość
serwują duzo jedzenia! zależy kto co lubi, sniadania standard wedliny, sery jajka, płatki itp. potem przy basenie przepyszna pizza, potem lunch-rożne rodzaje mięs, sałatki, surówki, owoce, ciasta, potem znow pizza i kolacja -podobna jak lunch.
IP: 81.168.226.248
klaydia
Gość
lece w nocy z wtorku na srode i juz nie moge sie doczekac:) a tak apropo renato kupilas cos tam w Turcji? slyszalam ze mozna dostac jakies fajne koszulki nawet za 3euro ale nie wiem czy to prawda?
IP: 89.76.132.200
klaydia
Gość
a wiec wrocilam i podziele sie wrazeniami.hotel fajny,ladny i polozony w fajnym miejscu . obsluga tez wporzadku...jedyne co mi nie pasowalo to dosc malo atrakcji,jedzenie caly czas monotonne i nie da sie nim najesc no i Turcy na bazarach ktorzy nie dadza ci spokojnie przejsc.ale bylo fajnie...polecam!!!
IP: 87.207.176.30
Jaca
Gość
Cześć ludziska ja wskoczę z pytaniem:jaką walutę wziąść ze sobą dolce cz euro?Ja z żonką i córcią lecimy 13.08. z Katowic.Mamy nadzieję,że nie będziemy żałować :P
IP: 195.116.35.108
Jaca
Gość
Jeszcze jednopytanie:jak wygląda plaża i jak jest z napojami na plaży przy wykupionym all-u?
IP: 195.116.35.108
klaydia
Gość
a wiec tak....walute wziac euro i tym placic na bazarach a jesli chodzi o sklepy to liry bo to sie bardziej oplaca dla ciebie ale w polsce kup tylko euro bo nie oplaca sie tu kupowac lirow.tam zamienisz spokojnie w kantorze czesc euro na liry po lepszym kursie.jak ja bylam to 1euro mialo rownowartosc 1,9lira wiec 1 lir to jakies 1,8 a w polsce sprzedaja po 2,10 wiec na 1 jest roznica 30gr.jesli chodzi o plaze to jest brzydka bo zwirkowa nie bylam tam ani razu sie opalac ani w wodzie...caly czas bylam na basenie i tez bylam fajnie.a jesli chodzi o napoje przy all to nasz hotel ma umowe z wybranym odcinkiem niedaleko plazy ze przy wypozyczeniu lezakow tzn za lezak materac i parasol-2,5lira na dzien plus 1 napoj bezalkoholowy.i to by bylo na tyle...
IP: 84.10.96.96
Jaca
Gość
Dzięki Klaydia.A jak wygląda okolica,czy jest egzotyczna i czy można spokojnie pospacerować.
IP: 195.116.35.108
klaydia
Gość
okolica bardzo fajna,wszedzie palemki fajne drzewka itd.oczywiscie ze mozna pospacerowac.polecam wybrac sie do centrum Alanyi gdzie jest przepiekny park obok samej plazy kleopatry oraz do portu.bardzo fajnie tam jest
IP: 84.10.96.96
wojtek
Gość
kto jedzie 02-07-2008 z Warszawy?
IP: 77.253.115.62
gonia
Gość
a my jedziemy 9 lipca, z dziećmi; opinie raczej ok:-) juz sie nie moge doczekac:-)
IP: 213.158.196.73

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij