» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
wojtek
Gość
słyszeliśmy,że są jakieś problemy ze strony przewodu pokarmowego(pytamy bo jedziemy z dziećmi) Prosimy o radę
IP: 87.205.205.222
mnisiu
Gość
mam pytanie .czy w okolicy lub najbliższym otoczeniu są miejsca do nurkowania i podwodnego połowu ryb?
IP: 212.127.64.12
klaydia
Gość
jesli chodzi o tzw zemste faraona to slyszalam ze w egipcie bardziej od zmiany klimatu itd ja nic takiego nie mialam chociaz mam ogolnie problemy z zoladkiem. radze tylko plukac zeby woda mineralna z butelki i myc owoce itd na wszelki wypadek.a jesli chodzi o nurkowanie oczywiscie po lewej stronie wychodzac z hotelu jest biuro wycieczek MINISTER TOURS jest to biuro treckie lecz mozna sie porozumiec po angielsku my wlasnie z tego biura nurkowalismy koszt to 30 euro w cenie lunch.a jesli chodzi o ryby to na plazy normalnie widzialam ludzi ktorzy sobie lowia ryby a tak to nie wiem
IP: 84.10.96.96
Justyna
Gość
Witam ja lecę 20.08.08 z Krakowa :D
Leci ktoś jeszcze w tym terminie?? Oczywiście do hotelu Sea Sight :mrgreen:
IP: 83.14.95.19
Justyna
Gość
Chciałam jeszcze zapytać o co chodzi z tymi animacjami??
IP: 83.14.95.19
Jaca
Gość
Gonia i Wojtek napiszcie tu swoje wrażenia po powrocie.
Życzę dobrej zabawy i miłego wypoczynku ;)
IP: 195.116.35.108
Jaca
Gość
Justyna napisał
Witam ja lecę 20.08.08 z Krakowa :D
Leci ktoś jeszcze w tym terminie?? Oczywiście do hotelu Sea Sight :mrgreen:

My lecimy 13.08 czyli będziemy tam już tydzień,to postaramy się przekazać wam ważne informacje :)
IP: 195.116.35.108
Justyna
Gość
A na ile lecicie tego 13.08?? Na 2 tygodnie??
IP: 83.14.95.19
RENATA
Gość
NIE wierze Klaydia, ze sie nie najadlas w hotelu sea sigt, moze monotonne to jedzenie, ale duzo, pizza przy basenie super, ja przytyłam 5 kg, wiec chyba jest co jesc.pozdrawiam
IP: 81.168.226.248
Justyna
Gość
My lecimy z AlfaStar. Czy ktoś leciał już z nimi?? Jakie jest to biuro??
IP: 83.14.95.19
Justyna
Gość
RENATA powiedz mi o co chodzi z tymi animacjami
IP: 83.14.95.19
klaydia
Gość
taka pizza to wiesz bardziej jakis naleznik a nie pizza...i to jeszcze wydzielaja ci malutko tego czegos...no animacje czyli ze jest 2 turkow i oni zabawiaja gosci...ale ci co byli teraz to akurat jakies nieporozumienie hehe...jakas kobieta przyleciala kilka dni po mnie i zaczela uczyc ich brzydkich slow np takiego powiedzenia "choc na plaze sie pokochac" i oni stale chodzili po ludziach i to mowili az wyszla z tego afera heheheheno jesli chodzi o alfe to lecialam teraz z tego biura i nie wiem szczerze mowiac jakie jest bo w hotelu nie mieszkal zaden rezydent byl tylko 2 razy w tygodniu na jakies 45minut ale na szczescie nic nie dzialo sie zlego wiec nie trzeba bylo interweniowac i kazdy zyl swoim zyciem
IP: 84.10.96.96
Jaca
Gość
[quote=Justyna]
A na ile lecicie tego 13.08?? Na 2 tygodnie??
[/quoteTak lecimy na dwa tygodnie!!!!!![/quote=Justyna]
IP: 195.116.35.108
Justyna
Gość
do Jaca:
Koniecznie musimy się jakoś spotkać!!! I obgadać jak się poznamy!
Jesteście małżeństwem?
Ja lęcę z moim Chłopakiem, niestety nie udało nam się zebrać z żadnymi znajomymi bo każdemu inny termin pasuje, dlatego bardzo bym chciała zapoznać sie z kims kto również leci w tym terminie i do tego hotelu, bo wydaje mi się że wtedy zawsze raźniej.
Pozdrawiam
IP: 83.14.95.19
Jaca
Gość
Jesteśmy małżeństwem i leci z nami nasz córcia.Myślę,że na miejscu łatwo się znajdziemy.Będziemy bacznie obserwować grupę która przyleci w terminie podanym przez Ciebie Justyno i chyba wyłapiemy polski język.
IP: 195.116.35.108
Darizunia
Gość
Do Gonia
My także lecimy 9 lipca do Sea Sight z dzieciaczkami. W jakim wieku macie dzieci? Pozdrawiam
IP: 62.111.170.26
Magda
Gość
My byliśmy 28.05.08. Hotel śliczny. Najlepiej brać 5 piętro... Piękny widok z balkonu... Na góry i morze... Najlepsze pokoje to 508 i 510. Hotel fajny, czysty... pokoje również...Jedzenie jest ok...przekąski też... picie może być... Do plaży blisko... Mankamentem jest żwirowa plaża... pali w nogi i ten żwirek jest lekko zakurzony. Polecam plażę kleopatry... kawałek drogi... troszkę autobusem i pieszo... ale warto... pięknie... nurkowanie słabe... na plaży kleopatry można ponurkować przy skałkach... piękne ławice ryb... do centrum kawałek jest... nie polecam dolmusów, ani taxi... przy hotelu są przystanki.. autobusy jeżdżą non stop... jeżdzą na bazar(2 liry) i schodami w dół i jesteście na głownej ulicy... sklepów od groma...jeśli chodzi o wycieczki to nie wiem, bo byliśmy z małym dzieckiem i nie było możliwości... super jest podobno kapadocja, ale 800 km w jedną stronę... kawał drogi...i jeep safarii...wycieczki bierzcie na miejscu... bezpieczne i dobre ceny...wracając do hotelu... animacji wcale, spokojny i dla nas to był atut...basen skromny, drinki i przekąski przy basenie smaczne... na plaży napoje, leżaki i parasole płatne...piwo ok 3 liry, parasole 2 liry... wejście do morza kamieniste i skalne, nie polecam ludzią krórzy nie umieją pływać...radzę zabrać buty skarpetkowe lub dobre klapki... najsmaczniejszy kebeb w restauracji Elite przy plaży kleopatry... ogromny i przepyszny... przemiła obsługa... w hotelu w restauracji rzeczywiście zabierają talerze... troszkę to denerwuje... my byliśmy z alfa star... nasz mały trafił do szpitala z temp 40 st. gorączki, szpital ok, pokój dziecięcy przepiękny z klimą, telewizorem, posiłki 5 razy dziennie, łóżko dla nas i piściel, własna łazienka mówię o szpitalu... radzę wykupić ubezpieczenie, bo za dobę bez ubezpieczenie płaci się 3.5 tyś zł. my byliśmy 3 doby i za nic nie płaciliśmy... opieka dobra i sprzęt też, bez obaw... w recepcji w szpitalu turek mówi po polsku i bardzo pomaga...do hotelu też przyjechał lekarz... bardzo pomagają... bez obaw...sorki, że tak się rozpisałam o szpitalu...ale też jechałam z 2 letnim synkiem i się bardzo o niego bałam, o ich opiekę lekarską... ale jest pod tym względem bezpiecznie..do szpitala wiozą za darmo i odwożą ale warto im coś dać... zajrzę na tę stronę za tydzien, także jak macie pytania to pytajcie... odpiszę wam...może to wam pomoże i uspokoi... Turcja jest piękna...góry i morze przy sobie...a... dyskoteki też są... nawet w hotelach obok...
IP: 86.111.100.52
wojtek
Gość
Magda,my też jedziemy z alfa star,jak to jest z tymi pokojami?czy nie są przydzielane przez hotel?czy basen nadaje się dla małych dzieci np:6-latków.gdzie zakupić takie ubezpieczenie?od czego wasz synek miał tak wysoką temperaturę ?
IP: 87.205.168.151
Java
Gość
Magda,zaniepokoiłaś wszystkich pobytem Twego dziecka w szpitalu!!!Co było przyczynom i czego się wystrzegać?
IP: 195.116.35.108
Magda
Gość
Nie martwcie się... My byliśmy w trzy rodziny z dziećmi między 2 a 3 lata. Czyli z trójki dzieci trafiło na moje... Temp. była od różnicy temp. powietrza... w autokarze bardzo zimno... powietrze turcji bardzo cieple... wysiadły małemu migdałki... jako objawem była tylko temp. nic więcej, ale w szpitalu w trzy dni postawili go na nogi... lekarze stwierdzili że to ze zbyt dużej różnicy temp. radzę uważać z klimą i raczej nie przegrzewać na słońcu... radzili nam po wyjściu ze szpitala, żeby raczej mały się kąpał w morzu niż siedział na odsłoniętym słońcu... nie przegrzewać... ppoprostu uważajcie z klimatyzacją... podobno dzieciom jest dobrze dawać przez pierwsze trzy dni tam paracetamol... uodparnia... uważajcie też na komary... u nas było ich sporo... nic groźnego nie przenoszą, ale dzieciaki były pogryzione... weżcie coś przeciw komarom, i do smarowania po ugryzieniu... u nich w aptekach można kupić polskie leki, a apteka jest zaraz przy hotelu... widać ją z okna... jeśli chodzi o ubezpieczenie to my mieliśmy z alfa star KL+NNW KR co to znaczy dokładnie to nie wiem, ale nam wystarczyło i za nic nie płaciliśmy... o przepraszam płaciliśmy za pierwszą wizytę w szpitału za badania 25 euro, ale wtedy puścili nas do hotelu i to była ich taka opłata... niestety nastpnego dnia Kubę znowu zabrali już na ten pobyt dłuższy, bo temp nie ustąpiła...
jeśli chodzi o pokoje, to oni przydzielają, ale nam sie udało wymienić... za drobną opłatą... koniecznie wezcie pilota do klimatyzacji w pokoju, bo bez tego nie da się wytrzymać, byłam w wielu krajach ale u nich jest to konieczne, duchota...pokoje są super... czyściutko, ładnie umeblowane, fajna łazienka...ja z wyjazdu mimo wszystko jestem bardzo zadowolona, ... jedzenie też fajne... dużo... może często powtarzają się potrawy, ale jest duży wybór...jak macie jeszcze pytania to odpowiem...pamiętajcie tylko że to są 4 a nie 5 gwiazdek, przecież lepiej miło się zdziwić, a jest ok...
IP: 86.111.100.52
Magda
Gość
Jedyne zastrzeżenie mam do tych żwirowych plaż... dla dzieci lepsze są piaszczyste...
IP: 86.111.100.52
Magda
Gość
Jeszcze wam coś podpowiem. W pokojach jest lodówka ( która niestety nie chłodzi jak wyjdziecie z pokoju), telewizor i suszarka... wszystko sprawne... w hotelu nasze dzieciaki piły nawet ich soki, są bezpieczne... zęby myliśmy w wodzie z kranu, ale do picia jej nie polecam, można kupić ich mineralne, odradzam też drinki z lodem w przydrożnych barach, bo to nie wiadomo...wino i napije na plaży też piliśmy i nikt nie chorował. ...a ich woda mineralna jest bezpieczna dla naszych dzieci...
IP: 86.111.100.52
Wiola
Gość
A jak wyglądają animacje w tym hotelu? Słyszałam,że nie ma żadnych.
IP: 195.116.35.108
wojtek
Gość
Madziu - jak długo jechaliście z lotniska do hotelu? Czy mamy brać ze sobą coś do jedzenia , a może lepiej same napoje?Z góry dziękujemy za wszystkie rady :)
IP: 77.254.37.40
Monia
Gość
Czy ktoś leci 16.07 do Sea Sight.
IP: 83.238.234.8

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij