» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Autor Treść
domin
Gość
k-2 napisał
Domin napisał
k-2 napisał
my lecimy 18.08 na 1 tydzień ale z Katowic

może byśmy się zgadali przed wyjazdem. Moje gg: 2536194

napiasłam na gg bez odzweu


Dziwne. Spróbuj jeszcze raz albo podaj swoje gg na forum to ja się odezwę. Może nie widzialem wiadomości od Ciebie bo ja nie mam GG tylko AQQ i mogło wiadomość od osoby spoza mojej listy zablokować.
IP: 77.237.7.153
uzy
Gość
jak długo sie jedzie z lotniska do hotelu?
IP: 62.21.43.5
Użytkownik
Posty: 13
uzy napisał
jak długo sie jedzie z lotniska do hotelu?


z tego co piszą to dojazd zabiera ok. 2,5 - 3 godz. :) ale sam przekonam się we wrześniu
IP: 79.186.163.12
maika
Gość
witam:) widzę, że więcej osób wybiera się w tym samym terminie (18.08 ). My również wylatujemy z Katowic. pozdrawiam
IP: 195.88.90.2
misia
Gość
tak, z lotniska do hotelu jedzie się około 2,5-3 godz.
IP: 188.33.149.91
domin
Gość
maika napisał
witam:) widzę, że więcej osób wybiera się w tym samym terminie (18.08 ). My również wylatujemy z Katowic. pozdrawiam

to może byśmy się jakoś zgadali. moje gg 2536194.
IP: 77.237.7.153
ela_gosia
Gość
Proszę o kontakt osoby które korzystały z usług biura Happy Travel z Zielonki
IP: 93.105.72.208
bassiestaa
Gość
Bardzo dziekuję za wszelkie informacje zarówno dotyczące hotelu jak i samej Alanyi gdyz wylatuję 15.09.2010r z Gdańska :) pozdrawiam 8)



Ja wylatuje równiez 15.09.2010 z tym że z Wawy ;)
Do zobaczenia :)
IP: 77.254.120.158
Ikar
Gość
Po tygodniowym pobycie moge sie podzielic takimi spostrzezeniami.

Odnosnie hotelu.
Podroz z lotniska trwala okolo 2h bez robienia przerw.
Hotel dosyc ladny, w recepcji praktycznie tylko jezyk angielski.
Jak dla mnie lozka za twarde, a lodowka prawie nic nie chlodzila
Sejf kosztuje 10€, ale w sumie nie polecam, bo i tak zostawialem aparat, komorke itp na zewnatrz i nic nie zginelo.
Pilot do klimy 10€ kaucja
W telewizorze sa tylko 3 polskie kanaly
- Viva
- TV Polonia
- TVN warszawa

Codziennie wieczorem sa animacje, DJ spoko. Jak komus wpadnie jakis utwor, to u DJ jest do kupienia plyta z muzyka ktora leci przez caly wyjazd za 10 €
A co do kelnerow, to polacy sa strasznie sztywni, nie bylo tak zeby kelner zabral z pod nosa jedzenie, my zawsze odtawialismy talerze na bok, i wtedy byly zabierane.
A jesli zabierali cos z pod nosa, to tylko dla jaj, co zreszta robia dosyc czesto, wiec sie nie zdziwcie jak kelner na chwile wam zawinie czapeczke lub okulary :)

Odnosnie wycieczek
Nie bierzcie ich u rezydenta, cena jest srednio zawyzona o okolo 20€

Wycieczki polecam brac u Asi, jest to polka, miejsce znajduje sie okolo 50m na lewo od wyjscia z hotelu (w strone plazy). po drugiej stronie ulicy.
Asie zawsze mozna zlapac po godz. 18.00, wczesniej sprzedaje jest tam jej przyjaciel turek, ale nie mowi po polsku,wiec sie nie gogadacie.
Wycieczki u niej kosztuja okolo 15-20€, ale jesli bedziecie brac w pakiecie to zawsze da sie zbic jedno lub 2 euro na wycieczce.
My wykupilismy 4 i dzieki temu troche zaoszczedzilismy.
- Kapiele blotne (kobiety beda zadowolone :)) trwa okolo 4h, zostana wymasowane, wykapane w pianie.

- Safari - bardzo udana wycieczka,praktycznie zaczyna sie od razu jak wyjedziemy z hotelu, trwa okolo 7h, w trakcie jest rajd jeepami po urwiskach (udzial bierze okolo 10 aut), zwiedzanie meczetu, zwedzanie tureckich "slamsow" :), w ktorych tubylcy was beda czestowac nalesnikami i kawa, za ktore bedzie trzeba zaplacic :P, posilek w aquaparku (za napoje trzeba zaplacic samemu),
Na ta wycieczke nie radze brac jasnych ubran, bo podczas jazdy jest bardzo duzo kurzu.
No i oczywiscie w trakcie rajdu odbywa sie wojna na wode, tak wiec wezcie ze soba duzo pustych butelek, bo co chwile druzyny z innych wozow beda was polewac woda, tak wiec trzeba dobrze zabezpieczyc aparaty i kamery.
Cala wycieczka jest nagrywana i robione sa zdjecia, tak wiec mozna wykupic na koniec DVD, koszt to 10€ za 2 płyty, na jednej jest okolo 1000 zdjęć, na drugiej okolo poltorej godzinny film, jakosc nagrania jest srednia :) Film odbiera sie wieczorem w recepcji hotelowej.

- Rafting Splyw 10 osobowym pontonem na odcinku 14km, dojazd trwa okolo 2,5h
Na miejscu jest do wyboru wersja zwykła, lub extreme, wiele sie nie roznia, tak wiec polecam extreme, ciutke wiecej wrazen. Ktorych zreszta i tak nie ma za duzo. Ale ogolnie polecam. Druzyny sa dobierane narodowosciami, tak zeby mozna bylo sie dogadac.
Radze wziac ze soba swoje napoje, poniewaz na trasie jest przerwa, i tam za Cole 0,25l kasuja 2€ a za piwo 3€, cały spływ trwa okolo 2,5h
Po zakonczeniu splywu jest posilek, za napoje znow trzeba zaplacic.
Wyswietlane jest DVD ze splywu, koszt zakupu płyty 10€, jakosc nagrania ladna, dodatkowo można kupić 3 drukowane zdjęcia za 10€

- Rejs statkiem najgorsza wycieczka na jakiej byłem, wynudzilem sie tak ze malo nie zasnalem, trwa okolo 6h, widoki moze sa ladne, ale nie bylo nic ciekawego jak dla mnie, widocznie jestem szczurem ladowym, co jakis czas jest przerwa na kapiel w morzu, trwa okolo 10 minut wiec mozna sie schlodzic, jak ktos nie jest pewien swoich umiejetnosci plywackich, smialo mozna poprosic o kamizelke, na statku jest posilek, i nawet napoje sa za darmo.

Jeszcze jedna prosba, jak ktos by miał Polskie gazety, Asia byla by bardzo wdzieczna.
Wezmie co kolwiek, tylko nie dawajcie jej zadnych romansow :), przydaly by sie informacje odnosnie Bogatyni, poniewaz ma tam znajomych.

A teraz przejdzmy do cen na miescie.
Ceny beda w lirach

- Woda gazowana 1L - 1
- Woda niegazowana 1,5L - 1
- Papierosy - 4,5-7 ale nie są zbyt smaczne, i praktycznie nie ma lightow
- Gyros na ulicy - 8-10
- Gyros w knajpie - 14
- Pizza w knajpie - 14-22 osobiscie nie polecam, ciasto suche i cieniutkie, a dodatkow praktycznie zero.
- Piwo w knajpie 5
- Chipsy 2-3
- Sok w sklepie 1L - 2
- Sok w knajpie - 3
Miasto zyje do godz 1:00 w nocy, o godz 0:00 zaczyna sie cisza nocna, i pojawia sie wiecej patroli policyjnych.

W poniedzialki i czwartki niedaleko hotelu odbywaja sie bazary.

To chyba wszystko co przydante.
Jeszcze tylko jedna informacja dla palących.
Na tureckim lotnisku nie ma palarni, wiec jesli ktos pali to trzeba sie najarac zanim zda sie bagaze, bo potem to juz d**a zimna :)
IP: 79.110.195.37
Kasia
Gość
hej:) wraz z chłopakiem,wyruszamy 1 września z Poznania do hotelu sea sight :) czy ktoś jedzie w tym samym czasie? :) chętnie poznamy :) Pozdrawiamy i do zobaczyska=]
IP: 178.42.137.95
Kasia
Gość
jeszcze mam pytanie co do plaży.. czy szybko robi się głęboko? A może jest jakiś pomost, z którego można bezpośrednio na głębinę skoczyć:)? Czy jest co oglądać snurkująć:) (może jakaś namiastka Egipskich raf?:D)
IP: 178.42.137.95
Ikar
Gość
Kasia napisał
jeszcze mam pytanie co do plaży.. czy szybko robi się głęboko? A może jest jakiś pomost, z którego można bezpośrednio na głębinę skoczyć:)? Czy jest co oglądać snurkująć:) (może jakaś namiastka Egipskich raf?:D)


Plaza obniza sie powoli, mozna przejsc z 15m i zanuzyc sie dopiero po szyje, ale jest kamienisto-żwirowa i bardzo brudna.
Pomost znajduje się okolo 100m na prawo od plazy hotelowej, ale czy da sie z niego skakac to nie wiem.
IP: 79.110.195.37
Kasia
Gość
Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi podrzucił parę zdjątek hotelu i ew. plaży czy też okolicy:) z góry dziękuję kattie1989@wp.pl
IP: 83.20.11.190
jony
Gość
a czy w morzu można spotkac jakieś obrzydlistwa? trzeba uwazac na coś w wodzie? typu meduzy czy cos takiego????
IP: 83.20.11.190
jony
Gość
i jeszcze czy serwowali chociaz raz kebaba tureckiego w restauracji:):):)??
IP: 83.20.11.190
Kasia
Gość
Czy ktoś leciał z Poznania o 23 liniami sky airlines z alfastar i może mi powiedzieć czy dają się czegoś napić albo coś przekąsić na pokładzie?:)
IP: 83.20.11.190
maika
Gość
jony napisał
a czy w morzu można spotkac jakieś obrzydlistwa? trzeba uwazac na coś w wodzie? typu meduzy czy cos takiego????


i mnie by to interesowało:) trzeba mieć jakieś obuwie ochronne??
IP: 195.88.90.2
Ikar
Gość
W wodzie trzeba uwazac na kamienie, wiec lepiej miec obuwie.
A tak to zadny zyjatek nie widzielismy.

Podczas lotu jest daja bulke z szynka lub serem i dotego maly kubeczek picia.
Do wyboru sprite, fanta, woda, itp

A co do kebaba.
Nam zrobili turecki wieczor, byl tez kebab. Tylko ze malo go dawali.
IP: 79.110.195.37
ppp
Gość
czy ktoś z was kupował jako pamiątke "oko proroka"? i może powiedzieć w jakiej cenie mniej więcej nabywa się taką pamiątke?
IP: 178.42.134.176
777
Gość
oko proroka jest na każdym straganie pod postaciom bryloczkków ,naszyników itp.ceny...targuj się:-)
IP: 83.22.3.215
ppp
Gość
ale mniej więcej ile wychodzi za taki wisiorek :P
IP: 178.42.134.176
Alle
Gość
Ikar napisał
- Rejs statkiem najgorsza wycieczka na jakiej byłem, wynudzilem sie tak ze malo nie zasnalem, trwa okolo 6h, widoki moze sa ladne, ale nie bylo nic ciekawego jak dla mnie, widocznie jestem szczurem ladowym, co jakis czas jest przerwa na kapiel w morzu, trwa okolo 10 minut wiec mozna sie schlodzic, jak ktos nie jest pewien swoich umiejetnosci plywackich, smialo mozna poprosic o kamizelke, na statku jest posilek, i nawet napoje sa za darmo.


Zgadzam się ze wszystkim co napisał Ikar, poza właśnie tym rejsem, który osobiście uważam za jedna z fajniejszych wycieczek, pod warunkiem, że lubisz slońce i chlapanie w morzu. Zaplaciliśmy koło 20 lir za rejs z wyżywaniem i napojami (bez %) co daje 40 złotych. 5-6 godzin rejsu ze wspaniałymi widokami, zwiedzaniem jaskini (statek był nawet spory, dlatego po prostu tam wpływaliśmy będąc w wodzie), plaża w zatoce i jedzonko z grilla (napoje w cenie poza tymi z %) oraz kilkukrotne pływanie w morzu, co jest mega rewelką, zwłaszcza skakanie z burt. Woda tak słona, że sama nas unosi:) Jak nie czujemy się na siłach dają kapoki. Polecam bardzo dla tych co lubią słonko, pływanie i skakanie, do i w morzu:D Wcześniej już pisałem, braliśmy bezpośrednio w porcie (dzień wcześniej) dogadując się z osobami na statku, a nie w biurze. Cena 1/3 mniejsza, tylko dojazd samemu z hotelu (czyli 1 lira).
IP: 95.160.56.182
Aleksandra
Gość
ppp napisał
ale mniej więcej ile wychodzi za taki wisiorek :P


Od 1 dolara do 4 euro. Taki niewielki to 1 dolara.
IP: 109.243.150.124
Aleksandra
Gość
Kasia napisał
Czy ktoś leciał z Poznania o 23 liniami sky airlines z alfastar i może mi powiedzieć czy dają się czegoś napić albo coś przekąsić na pokładzie?:)


Z Gdańska lecieliśmy tymi liniami i rano, ale kanapka i coś do picia było.
IP: 109.243.150.124
Aleksandra
Gość
jony napisał
i jeszcze czy serwowali chociaz raz kebaba tureckiego w restauracji:):):)??


W lipcu przez 2 tygodnie nie. Ani razu.
IP: 109.243.150.124

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij