» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » L & B - Sloneczny Brzeg

L & B - Sloneczny Brzeg

Dodaj opinię Opinie o hotelu L & B

Strona: 1

Autor Treść
Kris
Gość
Witam.

Mam pytanie, miał juz ktoś okazje korzystac z usług tego hotelu?

Wykupiłem juz wycieczkę, ale z ciekawosci chciałbym sie czegos dowiedziec o ile to mozliwe.
IP: 193.19.164.8
aga
Gość
byłam w lipcu tego roku. bardzo fajny hotel , fajne pokoje, miła obsługa. pokoje sprzatane codziennie, pościel wymieniali w ciagu 9 dni 3 razy, reczniki codziennie. bardzo smaczne jedzenie. W pokoju telefon, telewizor, lodówka, fajna łazienka z prysznicem, basen nie duzy ale tez exta cały dzień w słońcu. Tylko jedna rada nie dzwoń z pokoju do polski bo licza sobie bardzo drogo, licza nawet za połaczenie nie odebrane w polsce. a i jeszcze jedno nie pozwalaja wnoscic do pokoju jedzenia jeżeli nie kupiłes go w hotelu na miejscu, ale zawsze mozna coś przemycic. Serdecznie polecam miłego wypoczynku
IP: 82.115.76.37
aga
Gość
jakbys chciał bliższych informacji to napisz agatarnow@interia.pl
IP: 82.115.76.37

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » L & B - Sloneczny Brzeg

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij