» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Sol Y Mar Sea Star, Egipt, Taba

Hotel Sol Y Mar Sea Star, Egipt, Taba

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sol Y Mar Sea Star

Strona: < 1 2

Autor Treść
one
Gość
obsługa bzyka co popadnie ,może uda im się wyrwać przez to z Egiptu z jakąś Helgą albo co gorsza Joanną
IP: 80.108.238.18
kaskaa_o@interia.pl
Gość
amelia napisał
Byłam w styczniu w Tabie ,w tym hotelu.Jeżeli szukasz rozrywek to lepiej wybierz inny rejon.Taba to niezła baza wypadowa do Izraela...bardzo polecam.Hotel czysty,jedzenie bardzo dobre,plaża niezła z łagodnym zejsciem do morza.Po prawej stronie rafy,można ponurkować.Ogólnie spokój,spokój i jeszcze raz spokój.Dla rozrywkowych nie polecam,będzie wiało nudą.Dla rodzin z dziećmi,szukajacych ciszy i dla osób starszych godny polecenia.


Witam, chciałabym się wybrać w styczniu do Taby.. wlasnie do hotelu sol y mar sea star.. z BP ITAKA, korzystal moze ktos z tego biura? jescze nie zadecydowalam dlatego pytam
AMelio czy moglabys mi napisac cos wiecej na temat pogody w styczniu itp itd??
gdybys mogla na maila to bylabym bardzo wdzieczna
prosze o jakies wskazowki...
z gory dziekuje
IP: 62.93.41.73
monika82
Gość
witam, tez sie zastanawiam nad tym hotelem w styczniu, itaka ma teraz dobrą oferte, a kiedy planujesz lecieć?

czy jest tam podgrzewany basen? i czy wieczorami ( ciemno robi sie juz od 17 ) jest co robic w hotelu??
IP: 89.72.188.86
anita
Gość
czy ktoś był w hotelu SWISS INN w Tabie? Jadę w drugiej połowie lutego, ktoś może mi podpowie coś o pogodzie w tym okresie? Będę wdzięczna bardzo, bo już zgłupiałam od przeglądu szafy!
IP: 95.49.55.200
Anonim
Gość
Hotel położony "w środku niczego". Jeśli lubisz spokój, ciszę, piękne górskie widoki i wspinaczki oraz rozrywki nieliczne i zlokalizowane raczej na terenie hotelu oraz nie narzucających się miejscowych, to ten hotel jest dla Ciebie. Dla dzieci - super. Basenów dużo, jeden podgrzewany zimą, teren duży, czysty i zadbany. Plaża w rzeczywistości jakieś 350m od hotelu - przyjemny spacerek - piaszczysto-żwirowa z fragmentami rafy. Raz dzienne bezpłatny busik do Taba, gdzie są co najwyżej 4 inne hotele, dowóz to Taba Heights (gdzie są sklepiki) płatny.
IP: 213.108.152.186
Katrina
Gość
monika82 napisał
witam, tez sie zastanawiam nad tym hotelem w styczniu, itaka ma teraz dobrą oferte, a kiedy planujesz lecieć?

czy jest tam podgrzewany basen? i czy wieczorami ( ciemno robi sie juz od 17 ) jest co robic w hotelu??
IP: 83.17.21.162
Katrina
Gość
przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale nie zagladalam wczesniej, bylam podekscytowana wyjazdem
bylam od 11 do 25 stycznia tego roku w tabie w sol y mar sea star
juz chce tam wrocic!! jestem mloda ale nie narzekalam na to ze nie ma dyskotek
animatorzy sie starali - byli wspaniali
apropo tego "obsluga rucha co popadnie" to chyba tylko w momencie kiedy sama sie dasz "wyruchac"
sorki za slowka ale taka prawda.. jak sie nie dasz to Cie nie wezma.. ja sie nie dalam i poznalam ich od strony kolegow a nie "ruchaczow pospolitych"
jak bedziesz tam to pozdrow ode mnie EcKO!! jak bede miala mozliwosc to na pewno tam wroce, ale wczesniej chcialabym na tydzien jechac do Sharmu :)
niedaleko od hotelu piekny fiord - przepiekny
jezeli chcecie szczegoly to prosze pisac na e-mail : kasiaao@gmail.com
chetnie pomoge odnoscie wycieczek fakultatywnych , moge pokazac pare zdjec itp itd
pozdrawiam !!
IP: 83.17.21.162
stokrotka
Gość
witam! mam wazne pytanie. czy na lotnisku w tabie straznicy uwaznie sprawdzaja czy paszport jest wazny jeszcze 6 m cy? moj jest wazny lekko ponad 5, a jutro mam wylot...boje sie nie tyle ze zatrzymaja mnie w polsce, bo spokojnie wroce, ale boje sie ze zatrzymaja mnie juz w egipcie...jak to wyglada?
IP: 95.41.124.240
Gość
Gość
Jak czytam te wpisy to mi się chce płakać ,za język,pisownie ,jestem w Egipcie z 20 raz znam wszystkie rejony,zaliczyłam wycieczki ,latamy teraz wyłącznie do Taby i Marsa bo tam jest cisza i mało ludzi polecam wszystkie miesiące oprócz czerwca ,lipca ,sierpnia i wrzesnia bo jest bbbbbgorąco a dziewczyny nie dajcie się omotać oni kochają każdy turnus i każdą młoda dziewczynę byle mogli się z tamtad wyrwac i pamietajcie mogą mieć cztery żony ,bo potem jest płacz i zgrzytanie zębami ,ucieczki ,a po co mamy w Polsce wspaniałych facetów ,po slubie z arabem czar mija jesteś niewolnicą pozdrawiam
IP: 95.51.103.225
jarek
Gość
Hej a był ktoś może w radisson blue ? wybiram się w tym roku i proszę o opinie
IP: 46.169.10.205
Użytkownik
Posty: 1
Witam!!!
Drogi jarku, w ubiegłym roku byłem w radisson blue i z czystym sumieniem mogę Ci go w 100% polecic!!!
Bardzo duży obiekt,jedzenie pyszne,duże czyste pokoje,jeżeli lubisz nurkować to parenaście metrów od brzegu zaczyn się rafa,plaża duża czysta,hotel w którym można odpocząc. dość daleko jest tylko do ścisłego centrum Taba Heights. hotele są też daleko od siebie oddalone,ale na terenie radisson jest wszystko(sklepiki itd...) Pieknę widoki,stoisz w morzu i za plecami masz góry:)
Polecam!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------Zapraszam na: http://prikawy.org
IP: 109.243.103.142

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Sol Y Mar Sea Star, Egipt, Taba

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij