» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda-Bohemi

Rawda-Bohemi

Dodaj opinię Opinie o hotelu Bohemi

Strona: < 1 2

Autor Treść
Gość
Gość
Witam,jadę tam 7go września.Czy w hotelu jest internet ?
IP: 92.55.248.185
mundi
Gość
JEST
IP: 178.43.5.112
siso
Gość
Wlasnie dzis wrocilam z tego hotelu. Jesli ktos chce jakies szczegoly piszcie: siso@interia.pl
IP: 89.17.230.184
Marta
Gość
Chciałabym się dowiedzieć o pare szczegółów:
Jaka jest okolica? Bo jak wpisałam na googlemaps to wyskoczyły mi same "ruiny".
Jak daleko jest do piaszczystej plaży?
Czy istnieje jakiekolwiek życie nocne (oprócz restauracji i pubów) czy trzeba dojeżdżać do Słonecznego Brzegu?
Czy jeżdżą nocne autobusy do Słonecznego Brzegu?
Z góry dziękuję za odpowiedź
IP: 193.33.110.179
kat
Gość
Marta napisał
Chciałabym się dowiedzieć o pare szczegółów:
Jaka jest okolica? Bo jak wpisałam na googlemaps to wyskoczyły mi same "ruiny".
Jak daleko jest do piaszczystej plaży?
Czy istnieje jakiekolwiek życie nocne (oprócz restauracji i pubów) czy trzeba dojeżdżać do Słonecznego Brzegu?
Czy jeżdżą nocne autobusy do Słonecznego Brzegu?
Z góry dziękuję za odpowiedź



Ja również chetnie sie dowiem jak daleko jest do plaży?
IP: 46.169.233.186
Moni
Gość
Witam mam zamiar jechać do Hotelu Bohemi w Rawdzie w Bułgarii, prosze o jakieś opinie bo nie wiem co robić!
IP: 85.28.146.49
pietras
Gość
Piszę przez wifi z Bohemi więc słuchajcie świadka naocznego. Hotel jest spoko chociaż rok temu byłem w standardowo gorszym Sianie obok tego i bardziej mi się podobał. Nie wiem skąd wrzuty na właścicieli. Są spoko i właściwie niewidoczni poza całkiem fajną ich córką widoczną od razu. Zabraniają tylko skoków do basenu z 1 piętra, widać pozostałość z dawnych "turystów", oraz ostrzegają przed sąsiednimi hotelarzami nasyłającymi policję jak jest głośno. Hotel ma basen ale czynny w dziwnych godzinach i pewnie nigdy nie skorzystam. Klimatyzacja jest słaba ale dział z otwartym balkonem więc jest ok. Jedzenie nie wiem, bo trzeba być idiotą żeby brać wyżywienie w Rawdzie pełnej markecików i knajpek.
IP: 84.54.190.204
max
Gość
JAKA TERAZ JEST TAM POGODA,BO WŁASNIE WYJEŻDŻAM.NA MAPACH POGODY PODAWAJA ŻE MORZE MA TEMRERATURE 22 INNE STRONY ŻE DOCHODZI DO 26 .22 STOPNIE TO TROCHĘ MAŁO.JEŚLI JESTEŚ NA MIEJSCU TO ODPISZ
IP: 79.191.234.97
pietras
Gość
Woda wg. prognozy pogody ma 25 stopni. Rzeczywiście jest zimniejsza niż w sierpniu no i są już glony.
IP: 84.54.190.204

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda-Bohemi

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij