» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda-Bohemi

Rawda-Bohemi

Dodaj opinię Opinie o hotelu Bohemi

Strona: 1 2 >

Autor Treść
romur
Gość
Czy ktos był w hotelu bohemi,proszę opisać czy wartowykupić pobyt
IP: 83.168.75.14
gość
Gość
hotel ok ale własciciele niezbyt , cisza od 20 przerwa kąpieli na basenie od 14 -16, straszą policją jak siedzi sie na balkoniei pije drinka :'(
IP: 83.7.128.108
pol
Gość
Tragedia to jest sanatorium nie hotel w ciagu 10 dni policja byla 2 razy nie mozna siedziec przed pokojem strasza deportem Własciciele straszni koszmar
IP: 195.212.51.98
gość
Gość
To prawda, nie polecam właścicieli, boss szczawik 18 letni straszy policją każdego kto na balkonie papierosa pali, nic im się nie podoba, tego nie wolno tamtego nie, serbowie i bułgarzy rządzą po nocach na basenie a Polaków to by pozamykali w pokojach o 20 i mają spać, były sytuacje jak wchodzili do pokoi i kazali być cicho bo policja przyjedzie, im się podobają tylko niemcy i anglicy ale z tym standardem to to nich nie przyjadą, w sumie dno i koniec, nie polecam bohemi ale Rawdę jak najbardziej, byliśmy tam drugi raz i pojedziemy jeszcze na pewno!!!
IP: 83.7.173.83
gość
Gość
gość napisał
To prawda, nie polecam właścicieli, boss szczawik 18 letni straszy policją każdego kto na balkonie papierosa pali, nic im się nie podoba, tego nie wolno tamtego nie, serbowie i bułgarzy rządzą po nocach na basenie a Polaków to by pozamykali w pokojach o 20 i mają spać, były sytuacje jak wchodzili do pokoi i kazali być cicho bo policja przyjedzie, im się podobają tylko niemcy i anglicy ale z tym standardem to to nich nie przyjadą, w sumie dno i koniec, nie polecam bohemi ale Rawdę jak najbardziej, byliśmy tam drugi raz i pojedziemy jeszcze na pewno!!!
:lol:
IP: 83.7.143.251
marcin
Gość
ooo czy mi sie wydaje czy jest tu ktos kto byl w Bohemii poczatkiem sierpnia? ;) ahh co to byly za noce ;)
IP: 83.12.217.26
ela s
Gość
wybieram się 19.08 do Ravdy do hotelu Bohemi proszę o opinie :)
IP: 83.29.242.148
mariola
Gość
własnie wróciłam z tego hoteliku, właściciele przemili, nikogo nie straszyli policją, a gówniarstwo z Polski bało taki popis ostatniej nocy, że wstyd!!! Rzucanie butelek po wódce do basenu, rzyganie na basenie, zakłócanie nocnego wypoczynku wszystkim wczasowiczom do 4 nad ranem i właściwie to szkoda, ze nie zawołano policji. Jak ktoś nie umie sie zachować, to siedzi w domu , a nie przynosi wstydu wszystkim Polakom
IP: 83.15.230.146
graŻyna
Gość
Byłyśmy w Rawdzie od 10-21 sierpnia 2011r. Hotel Bohemi to miłe miejsce. Hotel z basenem i brodzikiem dla dzieci , z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Jest też grill który można indywidualnie wykorzystywać.Pokoje są przytulne i czyste w niebieskiej tonacji kolorów, łóżka wygodne i czyściutkie łazienki. Ręczniki sa zmieniane , pościel świeża i czysta, pokoje sa co drugi dzień sprzątane. Posiłki podawane, zdrowe , smaczne i na letnia porę wystarczające. Chleba mozna dostać w dowolnej ilości, Kawa jest bardzo smaczna a herbata ma posmak mięty. Pycha! Obsługa grzeczna, uśmiechnięta i bardzo dyskretna,.( wyrozumiali dla imprezowiczów) Polecam hotel BOHEMI!!!
Grażyna i Weronika
PS. Niestety Polacy czasem nie zachowują sie poprawnie!!!!!
IP: 62.233.240.50
gość 2012
Gość
wszystko ok, jak na Bułgarię to super hotelik
IP: 91.233.72.109
dawid
Gość
A jak wygląda wyżywienie w hotelu bo opinie są różne.Chodzi mi o opcję ALL.
IP: 83.7.62.246
haliczka
Gość
zainteresowana tematem jestem, bo jadę 5 sierpnia. jak jedzenie w wersji all??
daleko jest do plaży?? googlemaps chyba pokazuje złą lokalizację hotelu... nazwa ulicy się nie zgadza...
wszystkie wskazówki i opinie chętnie przyjmę :)
aaaaa no i mam nadzieję, że ktoś jedzie jeszcze z Wrocławia???
IP: 83.15.212.10
Użytkownik
Posty: 17
Witam my jedziemy 6 osób z Wrocławia
IP: 87.99.14.65
Użytkownik
Posty: 17
czy się zmienili właściciele ze tak pochlebne opinie
IP: 87.99.14.65
Gość
Gość
Właśnie wróciliśmy z hotelu Bohemi - żadnych zastrzeżeń do gospodarzy, jedzenia, hotelu. Za to wstyd się przyznać, że jest się z Polski kiedy widzi się zachowanie Polaków tam przebywających.
IP: 91.233.72.109
Użytkownik
Posty: 17
Mam pytanie ile kosztuje klima w pokoju
IP: 164.126.236.17
Gabi
Gość
Własnie mnie też interesuje klima! bo nie mamy wykupionej a tam podobno upały!Jedziemy 5 sierpnia z Katowic:)może nie będzie aż tak źle! ;)
IP: 37.108.51.219
renata
Gość
a ja jestem właśnie wtym hotelu - klima kosztuje 2,5 euro za dobę od pokoju, jeżeli nie ma się wykupionej wcześniej w pakiecie; hotel fajny, bardzo czysty, jedzenie smaczne - chociaż porcje dla odchudzających się
IP: 84.54.190.119
Użytkownik
Posty: 17
Wielkie dzięki z niusa własnie was będziemy zmieniać bo jedziemy 5sierpnia ,powiedz jeszcze gdzie euro wymieniasz jesli to robisz może coś polecić a właściciele to co pisali poprzednio to widzę ze sie poprawiło , proszę napisz jak podroż tez autobus i czy z z biura ZU weys pozdrawiam i życzę nadal spokojnego wypoczynku :D
IP: 31.175.21.237
Xxx
Gość
Holet bardzo czysty, pokoje sprzątane codziennie, właściciele mega mili, jedzenie dobre. Na basenie siedzieliśmy do późna i nikt nie robił z tego powodu awantury. Jeżeli ktoś nie potrafi się zachować to niech później nie ma pretensji, że właścicielom puszczają nerwy, sami mówili, że rozumieją że ludzie przyjeżdżają tu odpocząć i się zabawić.
Polecam Bohemi :)
IP: 178.37.31.0
Xxx
Gość
aa euro można wymienić w hotelu po całkiem dobrej cenie ;)
IP: 178.37.31.0
Janek
Gość
To za 10 euro w hotelu ile bylo mozna dostac leva?
IP: 93.105.240.31
dawid
Gość
Mam pytanie.Jak wygląda łazienka to znaczy czy jest wanna czy prysznic.
IP: 83.5.205.105
Monil
Gość
W pokojach jest prysznic, który wygląda dość zabawnie - można korzystać z toalety i w tym samym czasie kąpać się pod prysznicem ;) hotel czysty, obsługa bardzo miła, właściciele na miejscu, przerwa w basenie od 14-16. zdecydowanie nie polecam opcji all inclusive, posiłki są smaczne, ale małe porcje, alkohol i inne napoje tylko w godzinach posiłków, każdemu przysługuje szklanka soku/piwa/wina, a jako lunch rogalik lub kawałek babki. W Rawdzie jedzenie jest tanie i smaczne, dlatego lepiej stołować się na mieście. Miejsce miłe i polecam :)
IP: 79.173.8.27
haliczka
Gość
Byłam od 5 do 16 sierpnia 2012. Hotel ok, właściciele bardzo mili i uczynni. Bez problemu można było siedzieć na basenie do późna i raczyć się własnymi trunkami :D Do morza nie tak znów daleko, choć na pewno nie 450 m - jak w opisie hotelu... Jedzenie to długi temat... śniadania beznadziejne, po drugim tylko kawę brałam (chleb przypomina w smaku baton, 2-3 plasterki mortadeli, 2 plasterki sera żółtego lub kulka białego, 2 kawałki pomidora i 2 paski ogórka, do tego małe masełko i dżem). Obiady i kolacje smaczne, ale porcje bardzo małe... Poza tym miało być wyżywienie AIL, a nie było, ale z tego co wiem to wina ZUWAYS.... Ogólnie polecam. Klima kosztuje 2,5 euro za dzień.
IP: 83.15.212.10

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda-Bohemi

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij