» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Villa Dolce Vita Łeba

Villa Dolce Vita Łeba

Strona: < 1 2

Autor Treść
POLO
Gość
Byłem z rodziną 2+2 sierpień2016r. i na pewno tam nie wrócę,porażka.Jedzenie:na śniadanie-stół szwedzki(ok),obiadokolacja-małe porcje(nie tylko moje zdanie ale innych również) co najwyżej dla dzieci.Co do picia wody z cytryną i wody z syropem rzecz gustu nie czepiałbym się.O zupce dodatkowej w godz12-14 dowiedziałem się 2 dni przed opuszczeniem pensjonatu,nigdzie nie było napisane że jest taka np.na tablicy menu.Transport meleksem na plażę wliczony w cenę o godz 11,00,powrót 16,00. Tak więc o 11:30 nie oczekujcie,że z dziećmi będziecie blisko wody.Animacje jedno wielkie nieporozumienie,animatorka-amatorka.Jak nie padało-animacje w sali zabaw,jak na zewnątrz mokro po deszczu animacje na dworzu.Byłem świadkiem zabawy w dwa ognie w sali zabaw(z p.animatorką) a dookoła matki z siedzące z małymi dziećmi.Basen czynny 10-20.Szkoda że dzieci po animacjach nie mogą się jeszcze "pochlapać".Właściciel pomocny w razie problemu.Niestety nie tylko my mieliśmy na miejscu podobne zdanie o Dolce Vita.
IP: 87.205.148.208
POLO
Gość
Byłem z rodziną 2+2 sierpień2016r. i na pewno tam nie wrócę,porażka.Jedzenie:na śniadanie-stół szwedzki(ok),obiadokolacja-małe porcje(nie tylko moje zdanie ale innych również) co najwyżej dla dzieci.Co do picia wody z cytryną i wody z syropem rzecz gustu nie czepiałbym się.O zupce dodatkowej w godz12-14 dowiedziałem się 2 dni przed opuszczeniem pensjonatu,nigdzie nie było napisane że jest taka np.na tablicy menu.Transport meleksem na plażę wliczony w cenę o godz 11,00,powrót 16,00. Tak więc o 11:30 nie oczekujcie,że z dziećmi będziecie blisko wody.Animacje jedno wielkie nieporozumienie,animatorka-amatorka.Jak nie padało-animacje w sali zabaw,jak na zewnątrz mokro po deszczu lub deszcz animacje na dworzu.Byłem świadkiem zabawy w dwa ognie w sali zabaw(z p.animatorką) a dookoła matki z siedzące z małymi dziećmi.Basen czynny 10-20.Szkoda że dzieci po animacjach nie mogą się jeszcze "pochlapać".Właściciel pomocny w razie problemu.Niestety nie tylko my mieliśmy na miejscu podobne zdanie o Dolce Vita.
IP: 87.205.148.208

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Polska » Villa Dolce Vita Łeba

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij