» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » tani wyjazd do chorwacji

tani wyjazd do chorwacji

Strona: 1

Autor Treść
aha
Gość
czy ktoś ma doswiadczenia i mógłby podpowiedzieć z jakim biurem, czy prywatnie jechać do chorwacji? ile kosztuje tygodniowy pobyt? podróż tylko autokarem
IP: 95.41.159.221
zośka
Gość
Prywatnie czy nie, to już w sumie tylko od ciebie zależy. Jeśli czujesz się na siłach żeby wszystko sobie zorganizować to jedź sama, ja wybieram jednak zorganizowane wyjazdy bo zwyczajnie nie muszę się już o nic martwić. Wiem, że itaka ma sporo wycieczek autokarowych do chorwacji, sprawdź to może coś wybierzesz
IP: 77.113.88.163
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Chyba taniej niż 800zł nie znajdziesz:
http://www.travelway.pl/autokar/Chorwacja,1-58,10-1,11-5,1,cena,ASC.html
IP: 79.191.237.178
Turysya
Gość
Zapraszamy na stronę turystykastudencka.pl (od połowy marca). Pojawią się tam oferty wyjazdów do Chorwacji, rok temu w terminie wrześniowym mieliśmy wyjazd za 699 PLN :)
IP: 89.72.128.237
Użytkownik
Posty: 5
A mi się wydaje, że jedyną tańszą możliwością to samo organizacja wyjazdu. Chorwacja to taki kraj, gdzie bez problemu można samemu pokusić się o zaplanowanie wakacji. Jest bardzo dużo miejsc noclegowych - spokojnie znajdzie się coś dla siebie. Bardzo dobrym pomysłem są noclegi na bardzo licznych i ładnych campingach. Kraj świetnie nadaje się do podróży własnym samochodem, ale można też polecieć na miejsce i tam wypożyczyć jakiś środek lokomocji. Z tego co pamiętam norwegian czasem organizuje świetne promocje na loty do Chorwacji - trzeba trzymać rękę na pulsie, jak to zresztą zawsze w przypadku biletów bywa.
IP: 77.253.8.89
Użytkownik
Posty: 2
moim zdaniem lepiej jechać swoim samochodem ale lepiej przed wyjazdem zarezerwować sobie nocleg
ja zawsze rezerwuje na serwisie http://www.adria24.pl/zakwaterowanie-noclegi/
zawsze można tam znaleźć fajne oferty w różnych cenach i miejscach a podróż swoim autem jest dla mnie dużym atutem ponieważ jadąc przez większe miejscowości można się zatrzymać i zobaczyć co ciekawsze miejsca
IP: 91.150.163.35

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » tani wyjazd do chorwacji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij