» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Dodaj opinię Opinie o hotelu Afrodyta

Strona: < 1 2 3 4 > »

Autor Treść
słoneczko
Gość
My też wybieramy się do Afrodyty - Słoneczny Brzeg => 3 sierpnia :P
Kto się wybiera ?? :)
IP: 89.73.185.200
Pati
Gość
My też ;)
IP: 212.87.241.180
Pati
Gość
Lecimy z Katowic
IP: 212.87.241.180
ADX
Gość
Mój nr.516992845 daj znać to pogadamy. Pozdrawiam i do usłyszenia.
IP: 78.9.0.47
monika
Gość
my wyjeżdzamy 9 sierpnia :P
IP: 93.179.248.12
Pati
Gość
ADX -Ok mój nr to 785564536,Pozdrawiam
IP: 212.87.241.180
becia1
Gość
właśnie wróciłam z słon.brzegu afrodyta IImoje odczucia z pobytu w tym hotelu sa pozytywne,
czysto ,cicho ,obsługa miła i potrafi porozumiewać się po angielsku oraz rosyjsku,basen czysty dla dzieci w sam raz
euro wymieniałam w hotelu Royal Sun bardzo blisko i bezpiecznie,niedaleko Afrodyty II.Życzę pogody i miłego pobytu.
IP: 83.30.71.242
Sajmony
Gość
Ja wyjeżdżam do Afrodyty II 29 lipca z Funclubem, jest to już trzeci wyjazd z tym biurem (Grecja, Włochy) i mam nadzieję, że wszytko będzie ok , na razie wszystkie wyjazdy bez zastrzeżeń. Troszkę mało informacji jest o tym hotelu w internecie, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś info proszę pisać, czekam z niecierpliwością.
Pozdrawiam
IP: 83.23.210.247
Użytkownik
Posty: 1
oDRADZAM TEN HOTEL HOTEL W SUMIE OK ALE TA OBSŁUGA I MIEJSCE PORAŻKA ŚNIADANIA PORAŻKA CODZIENNIE TO SAMO I NIE MA CZYM WYBIERAC DO MORZA 2 RAZY TYLE CO PISZĄ W SUMIE TO ODRADZAM BUŁGARIE TAM NIE MA CO ROBIC
Beata napisał
Czy ktos był w hotelu Afrodyta w Słonecznym Brzegu? Proszę o parę słów prawdy!
IP: 93.105.217.54
Pati
Gość
Ja uważam że ile ludzi tyle opinii ,nigdy nie da sie wszystkich zadowolić .Pozdrowienia
IP: 212.87.241.180
Patryk
Gość
Witam :D Wlasnie siedzie w "bufecie" hotelowym i czytam wasze opinie. Hotel jest bardzo ładny, przytulny co jest napewno plusem:D Basen również jak to ktos napsiał wyżej. Obsluga hotelowa mila aczkolwiek nie wszyscy rozumieja angielski. Do centrum spacerek 10 minutowy a do plaży 7 min. Jedzenie w hotelu bardzo smaczne i niedrogie. Mi sie bardzo podoba i z checia bym wrocil w to miejsce. Pogoda srednia mnie spotkaly 3 dni deszczu.Pozdrowienia :) Patryk
IP: 84.54.179.151
Patryk
Gość
Zapomnialem dodac,ze wycieczka z fun clubem i za te pieniadze,ktore zaplacilem jestem zadowolony:)
IP: 84.54.179.151
Sajmony
Gość
Czy jest szansa rozłożyć własny ręcznik na plaży, czy trzeba korzystać z serwisy plażowego.
IP: 83.23.203.254
aaaa
Gość
A jak wygląda pokój i łazienka ( nigdzie nie ma zdjęć) w hotelu Afrodyta?
IP: 83.26.182.19
Basia
Gość
Jeśli chodzi o plaże to mozna nie brac kompeksu leżaków ale wtedy leży się z tyłu za wszystkimi leżakami, można też wziąć tylko parasol to kosztuje 7 leva i wtedy można się rozłożyć pod nim bez problemów na swoich ręcznikach. Dla dzicie przy holelu nie ma atrakcji tylko basen i to dośc głęboki , plytka częśc malutka, nie ma zjeżdżalni, warto zabrać materac bo przyda się na plaży i na basenie, jak wyjeżdżaliśmy to było juz bardzo duzo ludzi w hotelu dlatego z leżakami przy basenie też było kiepsko mimo że dowieźli podczas naszego pobytu, trzeba rano kłaść ręcznik żeby potem nie zostać bez leżaka ok 10-11 jest juz brak wolnych.
IP: 83.238.238.244
Basia
Gość
Witam, wybieram się do Afrodyty II w Słonecznym Brzegu samolotem z Katowic w terminie od 13-24 08 wraz z mężem i dwójką dzieci 11 i 6 lat. Jeśli ktoś jedzie w tym terminie, proszę się odezwać:) Mój nr gg 3200709.
Jak oceniacie Państwo standard hotelu, jeśli biorąc pod uwagę pobyt dla rodziny z dziećmi. Jak ogólnie miejscowość, to pytanie dla tych, co byli i sprawdzili i mogą z czystym sumieniem polecić:)
Będę bardzo wdzięczna za informację:)
IP: 85.198.223.116
Patryk
Gość
Witam,wybieram sie do Afrodyty w Słonecznym Brzegu samolotem z Katowic w terminie 13-24.sierpnia.
Jak oceniacie Państwo ten Hotel i całą miejscowość Słoneczny Brzeg , Jakie restauracje Państwo polecą!
Kto ma jakies informacje dotyczace mojego Pytania prosze pisac na GG 13027779 :P
IP: 85.198.223.116
adiadi
Gość
mam pytanie - czy w tym hotelu jest dostęp do internetu ????
IP: 84.234.7.200
Basia
Gość
Witam:)
Mam jeszcze pytanie odnośnie wycieczek, które warto wykupić i polecenia knajp, restauracji, w których warto zjeść?
Niech ktoś, kto był napisze dokładnie jak wygląda sprawa z leżakami na plaży?
Wielkie dzięki:)
IP: 85.198.223.116
nellinee
Gość
czy ktoś jedzie do Afrodyty od 7 sierpnia z fun clubem?
IP: 85.222.87.68
monika
Gość
my jedziemy do afrodyty 9 sierpnia z ok services :)
IP: 217.8.188.162
Basia
Gość
Jeśli jedziecie z ok service to bedziecie mieszkać najprawdopodobniej w innym hotelu niż mają w ofercie, maja Afrodyte II , a mieszka się w Afrodyta, jest to zaraz obok, ale to już "urok ok service", hotel ogólnie jest bardzo ładny i nie mielismy zastrzeżeń, czysto i przyjemnie także się nie przejmujcie, ale jedno jest pewne nie nastawiajcie się na Afrodytę II , NO CHYBA ŻE COŚ SIE ZMIENIŁO OD LIPCA, POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO POBYTU!
IP: 77.253.241.253
nellinee
Gość
mam nadzieję, że z fan clubu jadąc mieszka się w afrodycie II . Moniko może się spotkamy:)
IP: 85.222.87.68
monika
Gość
możliwe możliwe :) a w ile osób jedziecie??:)
IP: 217.8.188.162
Basia
Gość
Byłam rok temu z Ok services w Grecji, w Paralii, apartamenty miałam tam, gdzie pierwotnie zamawiałam, więc nie było problemu ze zmianą apartamentów czy hotelu. Wiem, że turnus po nas zamiast do apartamentów w Paralii, pojechali do Olympic Beach, ale z tego co się dowiedziałam, apartament w Olympic Beach miał o wiele lepszy standard, wiec turystom wyszło na plus;) Mam nadzieję, że w Słonecznym Brzegu, jeśli zamiana wchodzi w grę, nie stracimy, a jedynie zyskamy. Jeśli ktoś leci z Katowic w dniu 13 sierpnia, proszę o kontakt. Mój nr gg 3200709.
IP: 85.198.223.116

Strona: < 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij