» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Dodaj opinię Opinie o hotelu Afrodyta

Strona: « < 1 2 3 4 >

Autor Treść
monika
Gość
ja tez juz jade z ok services po raz 4 jeszcze bylam raz z nimi jak byli tramp travel i wiekszych zastrzezen nie mam niestety za taka cene nie mozna wymagac bog wie czego to co powinno byc zawsze bylo a czasem nawet bardziej na plus :) takze nie ma czego sie obawiac;d;P
IP: 217.8.188.162
Gość
Gość
Jeśli ktoś jedzie z Łodzi Z biura podróży FunClub do hotelu Afrodyta 07.08. podaje swoje gg 12989468
IP: 77.113.160.132
Użytkownik
Posty: 1
z Afrodyty II wróciłam 01sierpnia, hotel czysty,pokoje codzień sprzątane,wymiana ręczników co 2-3 dni. Basen spory jak na taki kameralny hotel. Jedzenie w hotelowym barze w cenach bardzo przystępnych 7-10 lewa za dośc obfite porcje w tym piwo napoje. Do plazy ok 500m (polecam tę przy hotelu Europa najbliżej i najwięcej miejsca nawet dla prywatnych parasoli).Blisko supermarket Mlodosc. Polecany kantor sieci CROWN (za euro-1,93 lewa i bezpiecznie bez zbednych prowizji). W pokojach czajnik, talerze kubki i sztućce. POLECAM.
IP: 217.98.60.214
moinika
Gość
pipi z jakiego biura jechalas
IP: 217.8.188.162
Bacha
Gość
Ja wróciłam z Afrodyty 25.07, byliśmy z ok service, nie była to Afrodyta II tak jak w ofercie tylko Afrodyta (hotel obok), hotel czysty, pokoje sprzątane codziennie, winda , pokoje różne , albo z aneksem kuchennym tylko te chyba nie miały balkonów, albo z lodówką mikrofalą i czajnikiem , co całkowicie wystarcza, balkon fajny duży, stolik 2 krzesła, śniadania dobre , wybór dosć duży, i nie brakowało bo na bieżąco dokładali, basen fajny głęboki, leżaki za darmo tylko ok 10 już czasem nie było wolnych , trzeba było wcześniej kłaść ręczniki, jedliśmy w restauracji Condor, jedzenie dobre nie drogie (obiad z napojami dla dwóch osób ok 20-30 leva) obsługa super, do plaży dalej niż piszą w ofercie , ale spoko jakieś 10 min. ogólnie wszystko super, tylko rezydenci z ok service to jakaś MASAKRA, mozna by napisać że wogóle ich nie ma, no i jeśli chodzi o czas wyjazdu do domu to była też masakra bo po wykwaterowaniu o 10 nikt nie mógł nam powiedzieć do godz. 20 o której mamy wyjazd.
IP: 77.253.241.34
pipi
Gość
Z Fun Club. Bardzo dobra organizacja tego biura. Rezydent dostępny codzień oprócz środy, przez 40 min po śniadaniu, w holu hotelu tablice Fun Clubu ze szczegółowymi informacjami wycieczek, tel. kontaktowymi do rezydentów (24h na dobę),lekarzy i codzień aktualizowane info. Po przyjeżdzie godz spotkanie organizacyjne po którym wie się wszystko! Pokoje jednakowe, wszystkie z balkonami, choć z tego co wiem w niektórych brakowało czajników(do załatwienia w recepcji) W aneksach kuchennych odłąćzone płyty grzewcze jak ktoś nastawia się na gotowanie ,nici z tego. Uwaga! przy zdawaniu pokoi szczegółowo sprawdzane jest czy nic nie zginęło. Za brak ręcznika, połamane krzesełko obciążą Was. Warto wszelkie usterki i braki na bieżąco zgłaszać!!! Jedyny minus organizacji to dzień wyjazdu. Pokoje opuszczamy o 12-tej a wyjazd ok. 22 giej. Bagaże składane są w holu, udostepniony jest jeden pokój na prysznic i toalete +toalety ogólnodostępne. Przy sporej grupie jest z tym problem. Sniadania w formie szwedzkiego stołu,codzień to samo ale przy różnorodności produktów na nich można jeść codzień co innego :-). Jak coś jeszcze nie dopowiedziałam proszę pytać.
IP: 217.98.60.214
Basia
Gość
Jak ceny kształtują się w Słonecznym Brzegu? Jest w miarę czy trzeba się bardziej przygotować? W jakim języku rozmawia obsługa hotelu i czy w języku angielskim można się z nimi porozumieć? Jak wyglada sprawa leżaków i parasoli na plaży? Czy można mieć swój parasol czy tylko w grę wchodzi korzystanie z ich? Jakie wycieczki polecacie, na co warto się zdecydować? Wielkie dzięki za odpowiedź;)
IP: 83.18.244.122
Bacha
Gość
Co do cen to spoko, chociaż niektórzy twierdzili że jest drogo, napewno jest taniej niz nad naszym morzem :) Z obsługą można się dogadać po angielsku, a co leżaków i parasoli na plaży , to wyglada to tak , że można mieć swój parasol ale wtedy rozbijasz sie za wszystkim parasolami na plaży (z tyłu) , mozna też zaplacić 7 leva za ich parasol bez leżaków , bo cały komplet to 21 leva(dużo)
IP: 87.205.182.222
pipi
Gość
My tak robiliśmy parasol za 7 leva blisko morza i swoje ręczniki plażowe. pod jednym parasolem swobodnie leżały 3 osoby a i z czterema nie byłoby problemu. godny polecenia to Nesebar ok 3 km od Słonecznego Brzegu. Jeżdzą tam miejskie autobusy co pół godz. lub zorganizować się z rezydentem. Są 2 aquaparki Action i Nessebar ten drugi bardziej "ekstremalny"
IP: 217.98.60.214
pipi
Gość
Do aguaparków jeżdzą darmowe busy . Przywożą i odwożą.
IP: 217.98.60.214
Piotrek
Gość
Wybieramy się ze znajomymi do Afrodyty w SB 3 września samolotem z KTW z BP Ok Services. Jak ktoś tez jedzie w tym terminie to prosze o e-maila: piotrek_opole@o2.pl ;-)))
IP: 194.29.180.105
Michał
Gość
Czy ktos sie wybiera 16.08 z FC Poznań??:D
IP: 87.205.235.55
Shadow
Gość
18.09-30.09 z ok service ktoś jedzie w tym terminie?
IP: 217.98.25.101
artur
Gość
Witam.

A jak wygląda sama kwestia podróży do SB. Jedziemy już jutro 16,08 z FunClub. Jak często i w jakich miejscach są postoje, jak wygląda kwestia kupowania jakiegoś jedzenia po drodze.. np. obiad ?? Płaci się w Euro czy można swoją kartą itd.... Proszę o jakieś info w tej sprawie.
Dzięki
IP: 217.97.185.6
staś
Gość
Witam Wszystkich,:)
Mam pytanie czy wybiera sie ktos do SB hotel Afrodyta 24sierpnia wylot z Katowic!
pozdrawiam
IP: 77.253.9.232
vvv
Gość
HOtel czysty sprzatanie coszinnie,basen super,jedzenie najtansze,bardzo dobre i najwiecej podaja w hotelu,na miescie zjesz nie dosc drozej to tak maja cieplo ze przy 37stopniach(tyle mialem)pot lał sie z czolaa w hotelu bar w cieniu albo w srodku klima.do plazy daleko raz tyle co pisza,ogolnir bulgarzy nie mili, brudni i brak koszy na smieci.obługa w hotelu OK -miła
IP: 78.88.232.108
pipi
Gość
Podróż z FunClub: postoje srednio 15 min co 3-4 godz na dużych stacjach benzynowych. Można się odświeżyć , coś zjesc w formie fast food. Na Słowacji przy zajeżdzie jeden postój 50 min na posiłek. Płacić można euro, na Słowacji też złotówki. W autokarze darmowa herbata i wrzątek (przydaje się do "gorących kubków"), kawa za 3zł.
IP: 217.98.60.214
nellinee
Gość
właśnie wróciłam z Afrodyty II. byłam z Fun Clubem. hotel bardzo fajny, pokoje mają aneks, szafę, szafkę na buty, komodę z 4 szufladami, szafki nocne. w aneksie czajnik, kuchenka(nie ma garnków), kubki, talerze i sztućce. śniadania w formie bufetu, codziennie to samo, owoce się zmieniają. pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co 2-3 dni, pościel zmieniana max 2 razy. polecam pokoje z widokiem na basen, reszta ma widok na krzaki i inne hotele:( restauracja hotelowa bardzo fajna i tania(obiad dla 2 osób ok.40zł), blisko do supermarketu Perla (chyba najtaniej). do plaży ok.7min, najlepiej iść obok hotelu Pliska i potem w lewo za hotelem. do centrum podobna droga. ceny w centrum wyższe (kebab - 6lv, woda 1,3lv, cola mała 1,9lv, kawałek pizzy 2,5lv). basen hotelowy czynny dopóki są chętni, nawet o 2 w nocy goście się kąpali, leżaki najlepiej zajmować rano, w basenie dużo miejsca.w barze hotelowym promocja na drinki od 11 do 12 i od 17 do 19, w całym SB promocja 2 drinki w cenie jednego. postoje w drodze do SB co 4h, na Słowacji obiad, w drodze powrotnej wracaliśmy autokarem Bomatur a nie fun club, postoje co 6 h w nocy nawet rzadziej. podróż powrotna trwała ok.30 godzin, do SB ok.35h.
IP: 85.222.87.68
Damian & Aga
Gość
Witam,
wybieram się z dziewczyną do tego hotelu w terminie 25.08.-06.09. z Biura Podróży Fun Club, czy ktoś również wybiera się w tym terminie?
IP: 83.21.62.110
se jaa
Gość
witam ja rowniez wybieram sie z dziewczyna do tego samego hotelu tylko ze dzis mam juz wylot z katowic:)pozdrawaim
IP: 77.254.201.54
Basia
Gość
Właśnie wróciłam z hotelu Afrodyta I (choć zdjęcia z oferty Biura przedstawiają Afrodytę II) z Biurem Podróży OK Services (samolot). Samolot o czasie, a nawet przed, zamiast wylotu z powrotem o 1.15, już o 00.50 byliśmy w powietrzu:)
Ogólnie jestem zadowolona - pokoje ładne, codzienne sprzątane, śniadania w formie szwedzkiego stołu, więc można było zjeść codziennie coś innego, choć to zależy od gustu, bo mi osobiście te wędliny bułgarskie nie przypadły do gustu.
Obsługa męska miła, panie zdecydowanie mniej sympatyczne, bez uśmiechu, czego nie można zarzucić płci przeciwnej. Basen dość duży, w porównaniu z basenami przy sąsiadujących hotelach. Warto wcześniej rezerwować miejsca na leżakach, bo często o 9.30 nie było już wolnych miejsc. Wymiana pieniędzy najlepiej w kantorach hotelowych bądź w kantorach CROWN, największy wskaźnik (1 euro = 1,93 leva) i bez żadnych wpadek. Nie wymieniajcie w kantorach, gdzie jest wysoki wskaźnik typu 1,96. Zwykle taki wskaźnik widnieje jedynie na tablicy przed kantorem, a już w środku okazuje się, że to wskaźnik o wiele niższy np. 1,59. Ogólnie miasto żyje z turystów, a więc przed każdą knajpką stoi przedstawiciel i zaprasza do skorzystania właśnie z ich potraw, przysmaków. Ceny różne, np. 1 duży kawałek pizzy 2,5 leva, kabab 6 leva, piwo tanie ok 1-2 leva, w zależności od standardu restauracji. Polecam restaurację CONDOR, niedaleko Poczty, gdzie można dobrze zjeść i za dobrą cenę. Jedynie czasem problem z dogadaniem się z obsługą, bo nie wszyscy rozumieją angieslki. Do plaży dalej niż podają w ofercie. Te 350 m podane przez biuro, to jest do skrzyżowania, a drugie tyle albo i lepiej jest do plaży. Dwa razy w hotelu mieliśmy karaoke, super. Co do wycieczek sporo zastrzeżeń, np. pokaz w delfinarium trwał zaledwie 30 minut, a jacht piknik, zamiast jachtu miał małą łódeczkę, a o łowieniu ryb i skokach do wody nawet nie wspomniano. Wiem, że osoby mają reklamować te wycieczki, bo za cenę ok 70 leva to naprawdę nie na miejscu. Ogólenie z wyjadu jesteśmy zadowoleni, ale do biura mamy kilka zastrzeżeń, co postaramy się rozwiązać osobiście. Wszystkim jadącym życzymy udanych wakacji:)
IP: 85.198.223.116
Mimi
Gość
Czy w hotelu Afrodyta dogadam się po niemiecku?
IP: 83.29.115.196
marzena12345_12
Gość
[quote=Beata]
Czy ktos był w hotelu Afrodyta w Słonecznym Brzegu? Proszę o parę słów prawdy![/quote=Beata]
IP: 178.213.218.218
sun
Gość
W zeszłym roku byliśmy hotelu Afrodyta, i gorąco polecam, tak jak już bylo wyzej napisane pokoje sprzątane codziennie, śniadania całkiem niezłe każdy znajdzie coś dla siebie. I oczywiście zgadzam eis z poprzednikiem co do obsługi...Panowie - świetni :) zawsze uśmiech na twarzy i bez problemu pomogą.
odległość od plaży rzeczywiście dość spora ale za to wieczorami w hotelu cichutko. Słoneczny Brzeg w nocy tętni życiem. Polecam dla młodych ludzi..jest co robić..
Polecam także wycieczkę do Nesebaru, na własną rękę miejscowymi autobusami (bilet ok 1 leva)
IP: 89.77.216.233
emka
Gość
a kiedy jedziesz marzena12345? ja też się wybieram: na przełomie czerwca i lipca
IP: 83.17.191.102

Strona: « < 1 2 3 4 >

Forum turystyczne » Bułgaria » Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij