» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Dodaj opinię Opinie o hotelu Afrodyta

Strona: « < 1 2 3 4

Autor Treść
Mimi
Gość
Jedzie ktoś do hotelu Afrodyta z Ok service 12- 24.07?
IP: 83.26.199.124
Mar
Gość
Byłam w zeszłym roku w Afrodyta II z Fun Clubem. Hotel super, czysty pokój, sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane. Śniadanie dobre, codziennie to samo, ale do wyboru od zupy mlecznej, przez jajecznicę, po parówki i kanapki. Donoszone świeże jedzenie co jakiś czas. Zawsze jakieś owoce lub słodkie bułki. Na zasadzie szwedzkiego stołu.
Ale trzeba uważać, bo pokoje są różnie wyposażone - podobno każdy pokój ma innego właściciela i stąd te różnice. Najbardziej uciążliwe może być brak kabiny prysznicowej w kilku pokojach, jest tylko prysznic i skośna podłoga, nawet bez zasłonki - myjąc się można ochlapać całą łazienkę. My na szczęście dostaliśmy pokój z kabiną i takich była większość.
W pokoju jest tv, aneks kuchenny i lodówka, ale gotować raczej się nie da, bo nie ma garnków, tylko talerze i kubki. Ale w Bułgarii jedzenie nie jest drogie, więc nie ma co przesadzać z tym.
W przypadku głośnych sąsiadów recepcja reaguje - trafiliśmy na Włochów ;/
Basen czysty, nie duży, otwarty do ostatniego zainteresowanego. Internet wifi w holu przy recepcji na własnym sprzęcie lub płatny komputer.
Bardzo zimna klimatyzacja ;)
Minusy - daleko do plaży i centrum miasta (ale dzięki temu cicho), tylko na terenie hoteli jest czysto, ulice strasznie brudne...
IP: 188.33.218.165
Pajak_1920
Gość
Witam. Wróciłem niedawno z Afrodyty I (OK Service). A więc tak, hotel bardzo fajny, czysto miło i sympatycznie. Pokoje sprzątane codziennie, cicho i spokojnie. Śniadania w formie szwedzkiego stołu, wszystko świeże i smaczne. Obiady kupowaliśmy sobie sami w hotelowej restauracji, też były bardzo smaczne i nie drogie. Nie opłaca się szukać jakieś restauracji na mieście. Barmani zawsze uśmiechnięci i sympatyczni, natomiast barmanki chyba tam robią za karę, są antypatyczne :/ Wielkość basenu wystarczająca, w około leżaki, jest też brodzik dla dzieci. W pokoju jest klima, telewizor, lodówka, mikrowela, niestety nie było talerzy ani sztuców tylko były kubki. Szkoda że na wyposażeniu nie ma czajnika do wody, ale w mikroweli wodę też idzie zagotować :) Do prysznica bez zasłonki idzie się szybko przyzwyczaić, nie jest to duży problem. Do plaży oraz centrum trzeba się przespacerować chwilkę, ale nie jest znowu to aż tak daleko. Za te pieniądze hotel w stu procentach godny polecenia ! Zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i młodych ludzi. Gdyby ktoś chciał uzyskać więcej informacji, proszę pisać na maila patryk.janta@wp.pl. Pozdrawiam
IP: 213.172.178.174
EratexPL
Gość
Witam. Ja również swoje wakacje spędzałem w hotelu Afrodyta I i jestem bardzo zadowolony, ale od początku :) Hotel świetny, duży a zarazem przytulny, czysto, baardzo miła obsługa szczególnie barmanów i pań sprzątaczek które sprzątały pokój codziennie oraz były uczciwe (zostawialiśmy praktycznie wszystko na widoku). Śniadania w formie szwedzkiego bufetu było również świetne, niczego nie brakowało, bardzo duży wybór, wszystko świeże i smaczne. Obiady również jedliśmy w restauracjach co jest świetnym wyborem bo wszystko jest tanie i smaczne a szczególnie polecam restauracje Condor czy jakoś tak :P. Pokoje były baaaardzo przestronne, bogato i nowocześnie wyposażone w klimatyzację sterowaną indywidualnie, telewizor który odbiera TV Polonia, wygodne łóżka, lodówka itd. Czajnika nie ma jednak można przejść się do recepcji i miłe panie z uśmiechem dadzą czajnik :)
A jeśli chodzi o położenie to jest średnie. Do plaży ok 700 - 800m (trzeba przejść przez bardzo ruchliwą drogę), do miasta już trochę bliżej :)
Tak więc podsumowując hotel świetny i to w stosunkowo niskiej cenie.
Jeśli jeszcze macie jakieś pytania to śmiało piszcie :)
Polecam i pozdrawiam
IP: 85.11.92.229
Mop
Gość
No to widze ze wybrałem calkiem spoko. FunClub, Afrodyta II, data 21.07-01.08 2012r.
Prawie wszystko sie juz dowiedziałem w sumie, tylko jedna rzecz mnie nurtuje w jakich cenach jest alkohol ? Czy mozna gdzies dostać polską wódke czy 'polskie piwa' (żubr, lech itp) :D. Dwa lata temu byłem w Złotych piaskach i jak sie dobrze poszukało można było sie napic żubrówki, ale pytam o Słoneczny brzeg :). Pozdrowienia i dajcie znac jak jedziecie w tym samym terminie ;) ;
IP: 79.191.93.53
Aro
Gość
Łał...Jechać do Bułgarii i spożywać Polski alkohol...
IP: 89.25.132.241
Mop
Gość
Pytam tylko czy go tam dostane :D
IP: 79.191.86.9
Użytkownik
Posty: 8
Polecam ! Ciekawie, ładnie, blisko, czysto i smacznie. Serdecznie wszystkim polecam ten hotel.

Udanych wakacji.

Pozdrawiam.
IP: 80.53.109.109
Sasi
Gość
Witam jade do AfrodytyII 21.07 chcial bym sie dowiedziec o cenach jedzenia w restauracjach i koszt alkocholi, jak z imprezami w okolicy daleko ?? i czy naprawde jest tak daleko do centrum i plazy jak ludzie pisza?? jesli chodzi o wycieczke do Neseber to lepiej jechac samemu czy wykupic z biura za 15 euro. Czy fajny ten Aquapark ?? Aha jaka pogoda w lipcu i temperatura wody bo chcial bym zabrac maske do nurkowania i nie wiem czy jest sens
IP: 212.67.135.196
kesabeka
Gość
Jadę do tego hotelu 12 lipca, może ktoś również wybiera się w tym terminie? Pozdrawiam
IP: 157.25.200.133
Gak
Gość
Witam! Wybiera się ktoś do Afrodyty od 23.07.12 z dzieckiem? :D
IP: 89.174.140.104
Sonia
Gość
Przed kilkoma dniami wróciłam z Afrodyty II.Ogólnie jestem bardzo zadowolona.Hotel ładny,położony w tej ,,sypialnianej "części Slonecznego Brzegu.Dla ludzi lubiących spokój idealny.Śniadania w formie ,,szwedzkiego stołu", wszystko świeże i smaczne.Najlepsza pod słońcem jajecznica,za którą wszyscy przepadali.Kilka rodzajów kawy ,herbaty i napoje-do wyboru.Obiady kupowaliśmy również w Afrodycie.Ceny od 12-20 zl(od 6 leva)W drodze powrotnej konsultowaliśmy z turystami z innych hoteli i nikt nie miał takich cen jak Afrodyta.Młodzi ludzie z naszego hotelu spędzali nocną część wczasów w centrum SB na dyskotekach i nie użalali się na odległość,można podjechać do centrum autobusem z przystanku nr.9 ,dwa przystanki,jeśli ktoś nie lubi chodzić ,bilet za 1 leva.Również do Neseberu jedzie sie autobusem nr.1 z przystanku nr.8 za 1 leva.Bilet sprzedaje konduktorka w autobusie.Przystanki sa bardzo blisko od hotelu przy skrzyżowaniu na głównej ulicy.NR.8 jest od strony hotelu a na wprost po drugiej stronie ulicy jest nr.9 Neseber można obejść dookoła ,nie jest duży.Warto zejść aż do brzegu morza jeśli ktoś lubi fotografować,mnóstwo ładnych widoków.Ze S.B. warto też pojechać autobusem nr.5 z 9 przystanku do pobliskiej miejscowości Sv.Vlas.Najlepiej wysiąść na przedostatnim przystanku i pójść prosto w dól do plaży.Takich obrazków w SB nie zobaczycie.Bilet 2,20 leva-7 KM. od SB.W aquaparku nie byłam ale też najlepiej pojechać autobusem,jeżdżą specjalne linie i są oznakowane przystanki.Od 6-16 czerwca były bardzo wysokie temperatury w SB,trzeba zabrać ze sobą balsam z filtrem nr.30 i 50.Jestem opalona mimo takich filtrów ale nie byłam poparzona jak większość osób, zaraz w pierwszym dniu.Większość czasu trzeba spędzać w wodzie żeby się nie usmażyć.Woda ciepła dzięki temu że bardzo daleko jest dosyć płytko.Leżaki z parasolem na plaży to dzienny wydatek ok.40 zł więc jeśli ktoś nie spędza dużej ilości czasu ,w ciągu dnia na plaży to nie warto brać.Można rozłożyć swoją matę w strefie za leżakami.Leżaki i parasole przy hotelowym basenie w cenie pobytu.Polska wódka jest w sklepach (Sobieski) w takiej samej cenie jak Finlandia.Z Afrodyty najbliżej do markietu Mladost.Ceny najniższe,duży wybór towaru.Trzeba iść prosto wzdłuż Afrodyty Palace i po przejściu głównej ulicy widać czerwony sklep.To tyle z moich obserwacji i doświadczeń.
IP: 77.91.8.225
Sonia
Gość
Dodam jeszcze że wifi jest w całym hotelu .Można było wylegiwać się przy basenie na łożu z baldachimem i rozmawiać przez skypa z Polską :)
IP: 77.91.8.225
Basiasz
Gość
A czy hotel Afrodita I a AII różnią się wyposażeniem, poziomem ?
Na zdjęciach wyglądają super... ale czy jest tak w rzeczywistości ? ;)
IP: 87.206.32.148
Sonia
Gość
Nie wiem jak jest w Afrodycie I, wyglądają bliźniaczo więc nie powinno być gorszego standardu.
IP: 77.91.8.225
Mila
Gość
A czy jedzie ktoś z FunClubem 4 września do Afrofyty II ?
IP: 91.189.0.210
takaja
Gość
Ja jadę z funclubu od 26 sierpnia a za niedługo tj 30 lipca jadą tam także moi rodzice dlatego też mam do was gorącą prośbę. Jeśli ktoś był w tym roku już z tym własnie biurem w hotelu o którym mowa w tym wątku (konkretnie Afrodyta II) niech napisze jak przebiegła jego podróż, jakie są jego opinie odnośnie hotelu, autokaru, miasta i tego właśnie biura podróży.
Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam. :D
IP: 109.207.109.58
Sonia
Gość
Byłam w czerwcu w Afrodycie II właśnie z funclubem.Był to mój trzeci wyjazd z tym biurem i jeśli w przyszłości będę wyjeżdżać to właśnie z nimi.Wszystkim znajomym zawsze polecam to biuro,jest w stu procentach profesjonalne i wiarygodne.Ja wyjeżdzałam z Łodzi o 10 rano a w SB byliśmy około 19 następnego dnia.Czas przejazdu wydłużył się o 2 godziny stania w kolejce na granicy z Serbią(niestety w drodze powrotnej było to samo) oraz około godziny stania w korku w okolicach Burgas.Powrót trwał trochę krócej. W drodze postoje co 3-4 godziny,kawa,herbata,piwo w autokarze(dodatkowo płatne). Kierowcy sympatyczni a autokary w większości Royal class pięcio gwiazdkowe. O hotelu pisałam w poście wcześniejszym,wszystko super.Pozdrawiam.
IP: 77.91.8.225
mokisiaki
Gość
My jedziemy do afrodyty od 1.09 jakby co to pisać w grupie razniej ty 2164827
IP: 217.8.188.162
Robert
Gość
siemka mamy rok 2013 i pora wczasów -- kto wybiera się do Afrodyty II z Fanclub-em termin 04.09.2013 Legnica
IP: 93.105.78.2
KOALKA
Gość
WITAM SERDECZNIE CZY KTOŚ WYBIERA SIĘ Z FUN CLUBEM DO SB DO HOTELU AFRODYTA??
IP: 31.174.201.177
roksa
Gość
my jedziemy ale od 21 sierpnia i z ok service ;p
IP: 37.30.107.30
mokisiaki
Gość
my także jedziemy z OK Services od 4.08 :) Byliśmy już tam i polecamy:)
IP: 217.8.188.162
mokisiaki
Gość
jeśli ktoś jedzie w podobnym terminie i chciałby się skontaktować to pisać na gg 2164827 lub mail mokisiaki@poczta.fm im nas więcej tym lepiej :):) służe także radą dotyczącą hotelu oraz okolicy :)
IP: 217.8.188.162
Dośka
Gość
Jedziemy 14go sierpnia z Katowic.
IP: 178.235.201.93

Strona: « < 1 2 3 4

Forum turystyczne » Bułgaria » Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij