» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Dodaj opinię Opinie o hotelu Afrodyta

Strona: 1 2 3 4 > »

Autor Treść
Beata
Gość
Czy ktos był w hotelu Afrodyta w Słonecznym Brzegu? Proszę o parę słów prawdy!
IP: 93.105.220.134
Seba
Gość
Też szukam opinii na temat tego hotelu ....
IP: 198.36.87.87
Użytkownik
Posty: 31
A w jakim terminie jedziesz do Słonecznego Brzegu? Ja się tam wybieram od 13 do 25 lipca.
IP: 93.105.170.167
Megi
Gość
Chyba nikt nie był???!!!Proszę, jeśli ktoś był to chociaż parę słów...
IP: 83.9.136.130
ONA
Gość
WITAM WSZYSTKICH POTRZEBUJE INFO NA TEMAT HOTELU NANCY W SŁONECZNYM BRZEGU?
IP: 91.94.192.62
Użytkownik
Posty: 31
ONA napisał
WITAM WSZYSTKICH POTRZEBUJE INFO NA TEMAT HOTELU NANCY W SŁONECZNYM BRZEGU?

A w jakim terminie jedziesz do hotelu Nancy bo ja tam będę od 13 do 25 lipca.Jeśli chcesz wiedzieć więcej to napisz na gg 23773238.Mam już sporo informacji łącznie z zdjęciami
IP: 78.88.60.119
adiadi
Gość
My tez sie wybieramy do Afrodyty w słonecznym brzegu 03.08.2010 i nigdzie nie mozemy znalesc opini na temat tego hotelu...
IP: 84.234.7.200
Użytkownik
Posty: 5
Właśnie wróciłam z Afrodyty i brak mi słów.Trzeba trafić na dobry pokój,najlepiej się dochodzić o lepszy.Daleko do morza i do centrum.Obsługa tylko po bułgarsku.
IP: 89.73.159.102
mariola
Gość
Iramea napisał
Właśnie wróciłam z Afrodyty i brak mi słów.Trzeba trafić na dobry pokój,najlepiej się dochodzić o lepszy.Daleko do morza i do centrum.Obsługa tylko po bułgarsku.


Czy możesz bardziej opisać powód swojego niezadowolenia z pobytu w tym hotelu?. O ile mi wiadomo to hotel jest nowy z 2009r.
IP: 79.163.6.108
Tysia
Gość
Ja też byłam w hotelu Afrodyta w SB (23.06-02.07) i jestem bardzo zadowolona. Pokój bardzo ładny (codziennie sprzątany) z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Mieliśmy pokój na 2 piętrze. Basen śliczny, czyściutki. Zawsze mieliśmy wolne leżaczki przy basenie (może dlatego że sporo osób korzystało z plaży). Do plaży ok 500m ntomiast do centrum myślę że jest bliżej - nie mierzyłam ;-) Jeśli o mnie chodzi to nie ma się do czego przyczepić.
IP: 95.48.173.210
mariola
Gość
Tysia napisał
Ja też byłam w hotelu Afrodyta w SB (23.06-02.07) i jestem bardzo zadowolona. Pokój bardzo ładny (codziennie sprzątany) z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Mieliśmy pokój na 2 piętrze. Basen śliczny, czyściutki. Zawsze mieliśmy wolne leżaczki przy basenie (może dlatego że sporo osób korzystało z plaży). Do plaży ok 500m ntomiast do centrum myślę że jest bliżej - nie mierzyłam ;-) Jeśli o mnie chodzi to nie ma się do czego przyczepić.
mozesz polecic jakies dobre knajpki jedziemy z dzieckiem chodzi nam glownie o jakies dobre jedzonko i jak teraz cenowo
IP: 79.163.20.76
adiadi
Gość
mozecie cos wiecej napisac o tym hotelu okolicy cenach na miescie ???
IP: 84.234.7.200
Tysia
Gość
My jedliśmy w restauracji CONDOR oraz Djanny (bardziej polecam jednak Condor). Jeśli chodzi o ceny to za 20-25lv na dwie osoby można zjeść do syta. Zamawialiśmy np. kotlet z piersi kurczaka panierowany lub grillowany, 1/2 kurczaka, taca mięs, pizza itd. zawsze z frytkami lub ziemniaczkami + 2 czasem 3 piwka. Blisko hotelu znajduje się supermarket Młodość (trzeba iść prosto za hotelem Afrodyta Palace) można kupić wszystko dużo taniej niż na mieście np. piwo Zagorka 1l 1,99lv. Co do hotelu to proszę o konkretne pytanka, wtedy odpowiem. Trudno pisać tak od siebie.
IP: 95.48.173.210
basia
Gość
Tysia mam pytanie bo jade tam we wtorek :) jakie są ceny leżaków na plaży i przy hotelu i jeszcze jedno gdzie wymienialiście pieniądze? czy jest w hotelu kantor?
IP: 77.253.255.2
cancer
Gość
Nie byłam w hotelu Afrodyta, ale prawdopodobnie wybieram się do Trakia Garden. Ktoś był w tym hotelu i może się wypowiedzieć, jak tam jest? Poza tym, jak się jedzie przez Rumunię? No i ostatnie pytanie: czy żeby płacić za toalety w poszczególnych krajach, trzeba mieć koniecznie ich waluty? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)
IP: 83.14.172.170
MONIKA
Gość
wybieramy sie do afrodyty 9.08 moje gg 2164827
IP: 217.8.188.162
Tysia
Gość
Leżaki hotelowe przy basenie są bezpłatne natomiast na plaży zestaw 2 leżaki + parasol to 21lv. My jednak z nich nie korzystaliśmy tylko kupiliśmy parasol za 10lv który służył nam przez cały pobyt (zostawiliśmy go w pokoju nr 27). Wiem że w recepcji można było wymienić pieniążki. My wymienialiśmy w kantorze, w takich sieciówkach na C.
IP: 95.48.173.210
sun
Gość
A ja mam pytanie co do jedzonka, mamy w ofercie śniadanka. Może też korzystałaś jak Ci odpowiadały ??
IP: 89.73.185.200
Evelin
Gość
Wybieramy się do Afrodyty II pod koniec lipca i też jestem bardzo ciekawa oceny osób, które już były w tym hotelu. Ogólnie na warunki nie powinno się narzekać bo hotel ma około roku.
IP: 213.158.199.139
Użytkownik
Posty: 19
no jesli ma rok, to wszystko nowiutkie... wiec powodów do narzekania nie widze
IP: 79.190.133.148
Pati
Gość
Witam ja wybieram sie do Afrodyty 23 lipca na 2 tyg. i mam mieszane uczucia jade z dwójka dzieci .Prosze o jakies info na temat tego hotelu i wogóle SB czy są tam jakieś atrakcje dla dzieci 8 L.
IP: 212.87.241.180
ADX
Gość
Pati ja też jadę 23-lipca do Afrodyty z 9-letnią córką i mam nadzieje, że bę :D dzie fajnie.
IP: 78.9.3.94
turysta
Gość
Witam, byłem teraz w Afrodycie.......dużo by pisać, i oczywiście są plusy i są minusy, jednak rachunek nie wychodzi na zero. Przede wszystkim to pogoda a reszta to rożnie. W każdym bądź razie>>>> BUŁGARIA NEVER!!!!<<<<<drogo i brudno

Co do Ok Service, to hehe...to nie pierwszy raz, był czas przywyknąć
Pozdrawiam
IP: 83.10.134.8
Pati
Gość
do ADX - To fajnie może się spotkamy .a skad wylatujesz?
IP: 212.87.241.180
ADX
Gość
Pati lecimy z katowic :D .
IP: 78.9.0.47

Strona: 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » Afrodyta w Słonecznym Brzegu-proszę o opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij