» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 213 214 215 216 217 218 219 > »

Autor Treść
ona89
Gość
US2303: z tego co wiem to nie sa obozy młodziezowe tylko wyjazdy studenckie!!! 80% klientów OIS to studenci, a nie obóz młodzieżowy haha. Wychowawca tez był?
IP: 31.62.119.63
US2303
Gość
Ok, może obozy młodzieżowe to złe określenie... Potraktowałam "studentów" jako młodzież. Dlaczego? Bo ich zachowanie zdecydowanie nie świadczyło o ich dorosłości, a wręcz przeciwnie. Radość z tego, że komuś zakłóca się spokój i kpiny w żywe oczy to zwyczajne gówniarstwo. Jest we mnie dużo tolerancji, sama też byłam młoda ale zawsze miałam szacunek do innych ludzi.
Oczywiście nie dotyczy to wszystkich młodych osób, z którymi się zetknęłam na wyjeździe. Są wśród nich jeszcze normalni i tylko to jest pocieszające.
IP: 91.189.17.22
US2303
Gość
Jeszcze jedno dorzucę, choć miałam o tym nie wspominać... Pojechałam na tą wyprawę samotnie, żeby się wyciszyć, i może ostatni raz nacieszyć oczy cudowną naturą Chorwacji bo następnych wakacji zapewne nie doczekam wg diagnozy lekarzy....
Nie oczekuję litości, jestem pogodzona z losem ale.... chciałabym być traktowana jak człowiek, który sporo w życiu przeszedł a teraz potrzebuje spokoju... Nie życzę Waszym rodzicom, żeby kiedykolwiek zostali potraktowani w tak lekceważący i kpiący sposób jak ja... wszak oni Was wychowali.....
Pozdrawiam wszystkich młodych ludzi, którym nieobce są uczucia i szacunek do innych.
IP: 91.189.17.22
Użytkownik
Posty: 1
Uwaga! OIS TO OSZUŚCI! NIE MAJĄ ZEZWOLENIA NA ORGANIZOWANIE IMPREZ TURYSTYCZNYCH!
ZOSTALI WYKREŚLENI Z REJESTRU ORGANIZATORÓW IMPREZ TURYSTYCZNYCH W MARCU 2010 ROKU A NADAL POSŁUGUJĄ SIĘ NA UMOWACH WYKREŚLONYM NUMEREM.NIE POSIADAJĄ RÓWNIEŻ UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNEGO.NIE ODDAJĄ PIENIĘDZY ZA WYJAZDY ,KTÓRE SIĘ NIE ODBYŁY.TO BIURO POWINNO DAWNO OGŁOSIĆ UPADŁOŚĆ. PROSZĘ O KONTAKT OSOBY ,KTÓRE ZOSTAŁY PRZEZ NICH OSZUKANE.
IP: 79.184.183.186
Użytkownik
Posty: 1
Witam,


Ogolnie szczerze polecam Bulgarie ale nie z biurem OIS - on jest tylko toroperatorem, agentem ale nie organizatorem!!! Organizatorem wszelkich wycieczek jest firma Łysy Czarter z Kruklanek, ul. Sloneczne 3. NA umowie jest napisany nr licencji organizatora, ale samej nazwy brak. Wiec OIS sie wypiera wszystkiego i ma wszystkioch w dupie. Po tych komentarzach zastanawiam sie, czemu ludzie jezdza z nimi na wakacje.

Co do pobytu w Zlotych Piaskach, hptel Złoty Rog nie mozna oczekiwac rewelacji za te pieniadze. Zarcie niedobre, zreszta zapewne ktos juz pisal. Lepiej wziac opcje HB, bo woda i tak tam jest tania. Co do powrotu - jedna wielka tragedia. Kierowca jeden z trzech beszczelny, zgubil droge jak wracalismy, klocil sie, wyzywal jak mu zwrocilismy uwage ze zle jedzie. Mielismy w sumie z 10 h albo i lepiej opoznienia, bo autokar sie zepsul jak przyjechal po nas do hotelu. Ogolnie cyrk starszny, nie polecam, wole odlozyc kase i poleciec samolotem z lepszego biura podrozy i miec swiety spokoj.
IP: 89.171.91.178
Karolek
Gość
Z racji, ze już prawie zima nawiąze do mojego zeszłorocznego wyjazdy z OIS na narty w grudniu. Jechałem do Livigno. Podróz autokarem ok, kierowcy trafili bez problemu, pilot bardzo w porządku..Na miejscu: apartamenty czyste, schludne, z Tv, miejscem na sprzęt, wyposażone aneksy ( wystarczy kupić tanio jedzienie w markecie i nie trzeba wydawać fortuny na restauracje ) rezydentka na miejscy bardzo pomocna, radziła gdzie się dobrze i tanio zabawić, gdzie robić zakupy itp...w razie problemów można było spokojnie się do niej udać.. Jesli chodzi o narty...pierwszy raz byłem we Włoszech i...rewelacja. Trasy świetnie przygotowane, śniegu pod dostatkiem i super pogoda.. Naprawdę godne polecenia miejsce za mała kaske. Jestem jak najbardziej na tak.
IP: 46.113.106.211
Użytkownik
Posty: 1
Witam mam na imię Kamila. Jestem na forum po raz pierwszy. Uważam, że jest bardzo interesujace. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Biuto jest takie sobie..na 4
IP: 79.184.196.120
odradzam ois!
Gość
UWAGA!!! Odradzam wszystkim wyjazd z biurem OIS!
Z reguły nie wypowiadam się na forach, ale tym razem muszę zrobić wyjątek, aby przestrzec wszystkich przed tym biurem.
Po pierwsze, po udaniu się na miejsce zbiórki okazało się, że nie ma nas na liście uczestników i zamiast do Budvy w Czarnogórze pojedziemy do Makarskiej w Chorwacji i przesiądziemy się na mikrobus. Po drugie, na miejscu zbiórki nie było żadnego przedstawiciela biura, w drodze nie towarzyszył nam pilot, a telefonując do biura, zostaliśmy krótko mówiąc olani. Po zdecydowaniu się na podróż, nie widząc żadnej innej możliwości, dojechaliśmy do Chorwacji, a tam okazało się, że na 9 osób, które mają przedostać się do Budvy, czeka 8-osobowy bus! Zaznaczam, że rezydent biura wiedział o tym, że jest nas 9 osób. W odpowiedzi na nasze protesty zapewnił nas, że w całej Makarskiej nie ma większego busa, a biuro ze względów finansowych nie zapewni nam dwóch busów. Dodał też, tu cytuję, iż „w umowie nie mieliśmy zapewnionego transportu do Budvy, a chcąc podróżować komfortowo, powinniśmy korzystać z usług biura Rainbow Tours”. - TO JEST NIENORMALNE! Rezydent stwierdził, że jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest podróż w 9 osób 8-osobowym busem do Dubrovnika, a potem zmiana środka transportu przez jedną z osóba na lokalny PKS. Nie słuchając naszych skarg, opuścił nas na około godzinę, zostawiając pośrodku niczego i dając "czas do namysłu". Nic nie pomogły telefony do biura w Polsce, zarówno ten wykonany przez nas, jak i przez naszych najbliższych będących w kraju. Gdy zaczęliśmy żadać rekompensaty, rezydent przyniósł nam dwie flaszki bimbru.
W końcu zdecydowaliśmy się na podróż busem, nie widząc żadnej innej opcji na wydostanie się z Makraskiej. W efekcie jechaliśmy w niekomfortowych warunkach, do Budvy dotarliśmy 5 godzin później niż grupa jadąca normalnie autokarem i straciliśmy dzień plażowania. Pomimo zapewnień na stronie internetowej, że będziemy w Budvie rano, dotarliśmy tam około godziny 18.
Odradzam biuro OIS wszystkim, którym zależy na tym, aby podczas wakacji odpocząć, a nie się stresować. Pracownicy są niekompetentni i mają po prostu klienta gdzieś. Nie chcę tu już nawet wspominać, o tym, co sądzę o rezydencie z Makarskiej.
Krótko mówiąc, JEDNA WIELKA TRAGEDIA.
IP: 84.10.228.112
ola
Gość
PRZESTRZAGAM PRZED BIUREM OIS! To jest najbardziej nierzetelne biuro, jakie widzialam! Naciagacze!

Bylismy z nimi cala grupa w Val Di Sole na nartach. Mielismy jechac autokarem - podstawili mini busa. W drodze powrotnej w polowie drogi, w srodku nocy, musielismy sie przesiadac do innego busa i oddac naszego innej wycieczce (?) - w nowym nie bylo nawet miejsca na bagaze i jechalismy z nartami i wszystkimi bagazami na kolanach, z zatkanym przejsciem!!! Cala droge odbywala sie w busie glosna impreza i co godzine musielismy zatrzymywac sie, by kolejna osoba mogla zwymiotowac - rezydent nie reagowal, bo pil z nimi. Pil tak caly wyjazd.
Zarezerwowalismy apartament bez lozek pietrowych - pytalismy o to mailowo 2 razy, bo na tym nam bardzo zalezalo - oczywiscie po przyjezdzie okazalo sie, ze lozka pietrowe byly.

Dlugo mozna by wymieniac co jeszcze bylo niezgodne z oferta i na czym nas jeszcze naciagneli. Oczywiscie reklamacji nie uznali, pieniedzy nie oddali - mimo, ze rezydent na miejscu spisal protokol niezgodnosci z oferta... Zwykli oszusci. Odradzam.
IP: 87.207.219.46
Ariadna
Gość
A ja polecam wycieczki z biurem OIS. Byłam z nimi kilka razy i latem , i na nartach. Przyciąga mnie atmosfera wyjazdów, ludzie, którzy z nimi jeżdżą to w większości naprawdę swietne osoby (niestety czasem i marudy się zdarzaja) no i oczywiście cena..dzięki takim ofertom stac mnie by wyjechać sobie częściej niż raz w roku :) Podsumowując fajne wyjazdy za niską cene w miłej atmosferze.
IP: 31.0.3.144
Oli
Gość
Bardzo lubię OIS, mają fajne i tanie wyjazdy. OIS fajne jest :D
IP: 37.109.135.174
Siano
Gość
Byłem na sylwestra na slowacji w smreku ogolnie spoko
polecam
IP: 46.76.215.125
sylwester
Gość
ludzie co wy za głupoty piszecie jesli chodzi o sylwestra w 2013 byłem i sie przeraziłem zwłaszcza jak wracaliśmy z pijanymi kierowcami na szczęście jeden w polsce już wydawał sie trzeźwy a co do pilotów to o godzinie 11 w dzien wyjazdu ze słowacji byli tak pijani ze nawet policzyć ludzi nie potrafili
IP: 217.98.79.251
Użytkownik
Posty: 1
Paweł 71 napisał
Chorwacja jest bardzo przereklamowana a Biograd to dziadostwo nic tam się nie dzieje ja bym odradzał tam wyjazd..
---gdzie ty człowieku jezdzidz skoro chorwacja jest przereklamowana.BIOGRAD W ŻYCIU NIE BYŁEM W TAK SUPER MIEJSCOWOŚCI.
IP: 178.182.52.212
iwi2000
Gość
polecam wyjazdy z biurem OIS ludziom malo wymagajacym, szczegolnie chorwacja i zarnogora jest gona uwagi! była..i jestem zadowolona!!!
IP: 5.184.214.207
Kama Marileva
Gość
Marileva. Bylam w tym sezonie z tym biorem i nie polecam. Zorganizowali grupe 4 osob i dolaczyli nas do innego biora gdzie mieli nas wszyscy w nosie. Zadnego rezydenta, opiekuna. Hotel szok- w ciagu dnia nie grzali w hotelu. Generalnie juz nie skorzystam z tego biora.
IP: 178.235.7.227
niezadowolony
Gość
Hej, byliśmy w tym roku ze studenckiewyjazdy.pl w Risoul i zdecydowanie NIEPOLECAM!
Brak jakiej kolwiek ogranizacji - wysadzają z autokaru i radź sobie sam (łącznie ze znalezieniem hotelu).
W ofercie było codzienne powiadomienie sms'em o organizowanych imprezach- owszem było dzień przed powrotem o wyjściu do klubu (gdzie i tak były imprezy) info dostaliśmy o 21 a o 22 zbiórka:)
Miały być zaodwy/imprezy dla naszej grupy na stoku - nic nie było
Miało być szkolenie snowboardowe - też nie było bo instruktorowi się nie chciało....
Podsumowując odradzam - jest wiele ciekawszych organizatorów (widzieliśmy na stoku inne polskie grupy i aż żal się człowiekowi robiło.....
IP: 31.11.134.1
ASIA
Gość
Hej

Mam pytanie, czy ktoś z Panstwa był z OIS - Łysy Czarter na Krymie? Jak to wygląda, bardzo proszę o rzetelną odpowiedź.
IP: 178.37.203.224
Aneta
Gość
Mam jechac do Budvy od 28.06.2013- jedzie też ktos?? Zaczynam być przerażona....
IP: 83.23.123.142
Gina
Gość
Ja wybieram się do Czarnogóry i liczę na udany wyjazd. A ty skąd jedziesz?
IP: 5.173.143.177
Użytkownik
Posty: 72
Też miałam w tym roku jechać z nimi do Budwy , ale zmieniłam plany. Napiszcie po powrocie jak było, czy tak jak opisują wyjeżdżający w poprzednich latach, czy coś się może zmieniło.
IP: 89.230.73.195
Aneta
Gość
Z Wrocławia. Jedzie konkretnie mój brat z dziewczyną, a ja ich namówiłam i teraz chyba żałuję.. mam nadzieję, że sie nie zawiodą. Uspokoiłaś mnie Gina że też tam jedziesz- przynajmniej nie będą sami :)
IP: 83.23.122.114
Użytkownik
Posty: 1
witam czy ktos sie wybiera do Makarska w dniach 23-07-213 z Wroclawia?
IP: 31.60.139.44
gosc
Gość
dla mnie biuro ois to banda oszustow, ktorzy nie dotrzymuja slowa, wywoza do innych hoteli badz jakichs dziwnych miejsc zakwaterowania, nie odpowiadaja na pytania a kierowcy po sylwestrze wracali na takim kacu jakiego swiat nie widzial!!!! oszusci!!!!!
IP: 87.206.53.225
Aneta
Gość
Wrócili. Bardzo zadowoleni. jechali 27 h. owszem zdarzyły sie niedociągnięcia, ale nei można oczekiwac luksusów hotelu 5* jesli wycieczka kosztuje tyle ile kosztuje. Za rok jedziemy z nimi. Pozdrowienia dla rezydentki Agnieszki.
IP: 83.23.165.108

Strona: « < ... 213 214 215 216 217 218 219 > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij