» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 214 215 216 217 218 219 >

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 72
Był jeszcze ktoś w tym roku i może coś na temat wyjazdu napisać?
IP: 89.230.73.195
Vat
Gość
Okej - wróciłem z wczasów z OISem - Biograd opcja w wyżywieniem + jakieś 2 wycieczki - mogę odpowiedzieć na każde pytanie : ) (nie byłem w KRKA i Jeziorkach choć tez coś tam organizacyjnie wiem : )

Wczasy - więcej niż dobrze : )
IP: 83.144.88.30
laik
Gość
Wróciłam niedawno z Bułgarii. Byłam z tym biurem pierwszy raz. I tak : wykupiłam ofertę all inclusive i po przyjeździe do hotelu otrzymałam opaskę " all inclusive light" co oznaczało jedzenie i picie tylko w określonych porach żywieniowych. Jedzenie bardziej dla jaroszy....stawiali powiedzmy blachę z ryżem i kilkoma pałkami z kurczaka , a ktoś przede mną zabierał tylko te pałki...i reszta zostawała z warzywkami , ziemniaczkami i surówkami....dla mnie ok. ale mój facet był wkurzony, że dwa tygodnie żył bez mięsa. Podróż: po prostu MASAKRA!! WYJAZD opóźnił się, więc musiałam sobie załatwiać wolne w pracy. Wracaliśmy w gorączce 2000 km bez klimatyzacji i bez toalety...
IP: 31.62.104.177
andza
Gość
Czy wybiera się ktoś do Biogradu wyjazd 30.08.2013 z Poznania? Naczytałam się o tym biurze opinii i jestem przerażona
IP: 83.238.244.198
Michał
Gość
Aneta napisał
Mam jechac do Budvy od 28.06.2013- jedzie też ktos?? Zaczynam być przerażona....


Wybieramy się z dziewczyną do Budvy termin 28.08.2013. Jedziemy już trzeci raz z tym biurem. Byliśmy z nimi już w Chorwacji i Bułgarii. Jest wiele negatywnych opini na temat ich działalności ale my naprawdę byliśmy zadowoleni. Oczywiście było wiele niedociągnięć, czasem nerwów i chaosu ale nie wiem czego niektórzy ludzie oczekują za takie pieniądze. Pozdrawiam wszystkich którzy wybierają się do Budvy 28 sierpnia:)
IP: 83.12.138.146
Użytkownik
Posty: 72
A możesz coś więcej napisać na czym polegały te niedociągnięcia?
IP: 89.230.73.195
Michał
Gość
edyta317 napisał
A możesz coś więcej napisać na czym polegały te niedociągnięcia?

- było zamieszanie z przejazdem dopiero w podróży dowiedzieliśmy się że będziemy się przesiadać do innego autokaru..sporo nerwów przy tym zjedliśmy.
- przyjechaliśmy na miejsce coś koło 6:00 rano i czekaliśmy do godz mniej więcej 11:30 aż poprzedni goście się spakują wymeldują i pokoje zostaną posprzątane..przypominam że to wszystko po ok 30h jazdy
- rezydent na chorwacji widziany był jedynie w dzień przyjazdu i odjazdu i jeden dzień w trakcie pobytu (w kolejnym roku było już zdecydowanie lepiej)
- wycieczki objazdowe na średnim poziomie (dowóz na miejsce pare ciekawostek w autokarze a później mapa w dłoń i zwiedzajcie sobie sami, (tak było na wycieczce do Nessebaru)
IP: 83.12.138.146
gosc
Gość
Cześć,
Byłem 3 lata z rzędu z OISEM (Chorwacja, Krym, Grecja)

- było zamieszanie z przejazdem dopiero w podróży dowiedzieliśmy się że będziemy się przesiadać do innego autokaru..sporo nerwów przy tym zjedliśmy.
standard w OISIE - mieliśmy tak zawsze.-
-przyjechaliśmy na miejsce coś koło 6:00 rano i czekaliśmy do godz mniej więcej 11:30 aż poprzedni goście się spakują wymeldują i pokoje zostaną posprzątane..przypominam że to wszystko po ok 30h jazdy
- i tak mieliście szczęście, nas w Grecji (OB) zostawili pod pokojami o 4 rano.. po 11 miała zgłosić się rezydentka (autokar pojechał dalej..) -
- rezydent na chorwacji widziany był jedynie w dzień przyjazdu i odjazdu i jeden dzień w trakcie pobytu (w kolejnym roku było już zdecydowanie lepiej)
większość "rezydentów" ma jeszcze milion innych zajęć, mieszka w dużym oddaleniu od swoich "podopiecznych" i widzisz ich 2-3 razy w ciągu wyjazdu (tylko na KRymie mieszkał z nami)

Do tego trzeba dodać jeszcze fatalne autokary, bałagan, mijanie się z zapisami w "umowie" itd..


Ale z drugiej strony.. nie oszukujmy się - za taką cenę jaki możwe być standard? jakie all inc. ?? To także trzeba zbilansować wybierając wycieczkę..

Pozdrawiam
IP: 91.220.54.13
uczestnik
Gość
Wróciłem 16,08,2013 z wczasów z Bułgarii z hotelu Złoty Róg autokarem wyjazd z Poznania i genaralnie organizacja wyjazdu przez firmę OIS to totalna maskra i porażka będę pisał od podpunktów bo jest tego dużo :

1) dwa dni przed wyjazdem dostaje maila że na wakacje nie mogę wyjechać z Poznania tylko z Wrocławia z powodu zbyt małej ilości chętnych, a dopłaciłem za to 70,00zł i mamy już pierwszy problem bo musimy sobie zorganizować dojazd 200km
2) po dojeździe do Wrocławia transport busem do Katowic skąd rzeczywiście odjeżdża autokar
3) hotel Złoty Róg pokoje ok, rezydentka ok ale jedzenie fatalne non stop jakaś okropna mielonka 3 dni da się to jeść ale później już nie
4) wycieczki fakultatywne zdecydowanie za drogie i to jeszcze płatne w EURO
5)powrót do domu spóźnienie autobusu o jakieś 6 godzin czyli cały dzień siedzimy na walizkach, kierowcy autokaru z firmy przewozowej Beatur posiadają nadzwyczajną siłę prowadzą we dwójkę autokar przez 30 godzin, co nie jest zgodne z czasem pracy kierowców nie wspominając już że przyjechali po nas do Złotych Piasków ze Sofii więc prowadzili ten pojazd jeszcze znacznie dłużej całe szczęście nie zasnęli za kierownicą.
6) planowany dojazd do Katowic ustyalony był na godzinę 15,00 dnia 16,08,2013r a trafiliśmy tam o 23,00 tylko 8 godzin spóźnienia
7) w Katowicach mieliśmy przesiąść się w busa który zawiezie nas z powrotem do Wrocławia jednak go tam nie było a w biurze OIS nikt nawet nie wiedział że miał on tam być i w taki sposób zostaliśmy zostawieni na pastwę losu w nocy w Katowicach
8) na własna rękę musieliśmy wrócić sobie PKS-em do Wrocławia

Generalnie największą klęską tego wyjazdu jest to że kupując wyjazd z Poznania do Złotych Piasków i z powrotem do Poznania za specjalną dopłatą. Firma OIS zafundowała nam wyjazd z Wrocławia do Złotych Piasków i z powrotem do Katowic a dalej radzcie sobie sami.

Jeśli zdecydujecie się na wyjazd z OIS radzę zabrać ze sobą sporą ilość gotówki abyście mogli zorganizować sobie po wakacjach powrót do domu i jedzenie bo gdzie zostaniecie zostawieni tego niewiecie a napewno nie bedzie to to mniejsce które jest na umowie :)
IP: 83.20.65.193
Michał
Gość
Wybiera się ktoś do Budvy ;) ?? termin od 28.08 do 8.09
IP: 83.12.138.146
Michał
Gość
widzę że jeszcze wyjazd się nie rozpoczął i już nerwy...wyjazd mamy z Wrocławia chociaż miał być z Krakowa. Brawo OIS
IP: 83.29.223.122
ruda
Gość
Jest w stanie mi ktoś coś więcej o rejsach powiedzieć? I jak załogi w ogóle, warto bawić się w sternikowanie czy olać nerwy i być zwykłym załogantem?
IP: 78.31.214.39
STELLA
Gość
Czy jedzie ktoś do Budvy w terminie 13.09.-29.09.2013? Jeszcze człowiek nie wyjechał, a tu już nerwy, bo wyjazd miał być z Łodzi a musimy dojechać do Katowic. Czy jedzie ktoś z Łodzi?
IP: 188.246.129.66
vAT
Gość
13-29 ?? a co na tak długo ? OIS wypuszcza ludzi na ponad dwa tygodnie ?
Pewnie we Wrześniu już dużo mniej chętnych na wyjazd z Twojego miasta. Z Katowic zawsze pewny wyjazd bo tam niedaleko przekracza się granicę.
IP: 83.144.88.30
julia
Gość
tak się składa, że w opisie wydarzenia OIS, jak i w umowie była mowa o terminie 11-18 kwietnia. Niestety biuro ois ma bardzo elastyczne podejście do czasu i za 18 kwietnia uważa 20. Dziękujemy OIS za zniszczenie naszej Wielkanocy oraz naszych wakacji. Dodatkowo dziękujemy za systematyczne wprowadzanie nas w błąd i okłamywanie.
IP: 193.239.83.46
Ois is shit
Gość
Dorzucę swoje 3 grosze. Nie polecam. Rok temu wykupiona wycieczka do chorwacji w terminie wrześniowym dla 2-óch osób. Zapewnianie ze strony oisu, że wycieczka się odbędzie, tydzień przed okazuje się, że wyjazd się nie odbędzie. Tu zaczynają się schody, setki e-maili w celu odzyskania pieniędzy i zapewnianie, że będą one następnego dnia. Mija miesiąc brak odzewu. Telefonów nikt nie odbiera. WIZYTA w warszawskim biurze też nic nie pomogła. Można tam spotkać tylko idiotę który nic nie we mimo, że siedzi w biurze. Ogólnie wielki burdel. Wysłałem zawiadomienie o zapłacie zgodnie z tym co ten człowiek w biurze mi powiedział. Dalej cisza. Po jakiś czasie wpadł mi w ręce numer telefonu do pana bodajże bartosza. Członka zarządu, oczywiście po rozmowie wymiana komplementów i co się dowiaduje: NIE MUSIMY NIC ODDAWAĆ. Wizyta u prawnika, wezwanie do zapłaty skierowane do sądu, nie całe 3 tygodnie i pieniądze odzyskane. Polecam sprawdzenie ich W KRS i nie odpuszczać być cierpliwym.Bo Pan bartosz myśli, że pozjadał rozumy, ale jest tylko zwykłym cebulakiem.
IP: 109.241.195.107
marta
Gość
Wraz ze znajomymi wykupiliśmy sam przejazd do i z Chorwacji. Zmiana godzin odjazdu z Warszawy na dzień przed wyjazdem. Mimo próśb- brak informacji o trasie przejazdu ( 1,5 h spędzonej w Katowicach nie wiem po co krążyliśmy po mieście). Zero informacji od kierowców (czy będą postoje, gdzie jedziemy i kiedy dojedziemy). Mimo przyjazdu na miejsce nie uzyskaliśmy informacji o której godz. jest wyjazd. Kilka dni przed powrotem do domu dzwoniliśmy żeby uzyskać jakąkolwiek inf. o wyjeździe. Nasz pilot/opiekun powiedział że mamy odezwać się ok. godz. 18 w dniu wyjazdu. O tej godz. powiedział że może o 23 wyjedziemy. Wyjechaliśmy po 21. Od godz. 18 z walizkami, zmęczeni, po całym dniu na plaży (doba hotelowa kończyła się o 10) czekaliśmy na miejscu skąd autokar miał nas zabrać. NIE POLECAM.
IP: 89.67.219.229
michal99
Gość
Byliśmy w 5 osób z nimi w malarskiej w zeszlym roku. Wszystko było ok. Przejazd sprawny, willa bardzo sympatyczna. Makarska jest piękna. Jedzenie bardzo smaczne. Zazwyczaj jest tak ze wykwaterowanie jest rano a powrót wieczorem. Za takie śmieszne pieniądze wg mnie nie ma sie co zastanawiać . Tyle samo kasy wydalibysmy nad Baltykiem. Polecam
IP: 31.61.140.250
Paweł 71
Gość
:) Czy w tym roku ktoś wybiera się do Czarnogóry z OIS byłem z nimi w 2012 w Chorwacji Biograd po marudziłem ale teraz bym zobaczył Czarnogórę od 10 lipca jedzie ktoś ..
IP: 109.243.252.229
wercia
Gość
Byliśmy z nimi w Budvie w zeszłym roku, mieszkaliśmy w Willi Marko, ogolnie nie mamy zarzutów. Podróż mecząca ale dalo sie przeżyc, polecam! Willa blisko plazy, jakieś 5min pieszo, do starego miasta dalej ok 15min. Fajne wycieczki fakultatywne zwlaszcza Kaniony Rzeki Tara! wycieczka obowiązkowa. W razie jakis pytan sluze pomocą weronika2444@interia.pl
IP: 91.231.37.185
Paweł 71
Gość
:D No szkoda że nie. napisałaś jak tam z transportem między miastami i czy z willi daleko na dworzec autobusowy..
IP: 109.243.142.98
beta
Gość
Wróciliśmy właśnie Z Bulgarii. Na miejscu kompletny brak zainteresowania turystami. Pracownikbiura twierdzi że to nie szkolka. Rezydentka tak zwana przyszła skasować kasę za wycieczkę. Więcej sie nie pokazla. Transport.. W ostatnim dniu zmiana miejsca wyjazdu.. Co prawda wykupili przejazd. W drodze powrotnej... O malo nie zginęliśmy w Serbii a pracownicy nawę się nie zainteresowali. Po powrocie do Katowic kazano nam kupować samym bilety do Wawy...nie zalatwili nawet busa dla 13 osób.. Pracownik biura bardzo nieprzyjemny. To nie ten sam ois co kiedyś :'(
IP: 94.254.145.178
xawiera
Gość
A jak teraz sytuacja w Czarnogórze. Czy ktoś może opowiedzieć coś o Willi Mila? Jakieś kłopoty z odjazdami autokaru OIS z Krakowa? Będę wdzięczna za podpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich urlopowiczów. :D
IP: 153.19.169.34
milus2005
Gość
Tragiczna organizacja !! Oferta na ich stronie faktycznie wydaje się niezła, jednak w rzeczywistości jest "troszkę" inaczej. My byliśmy w Makarskiej, niedawno wróciliśmy. Biuro gwarantuje opiekę rezydenta, a my widzieliśmy go tylko pierwszego i ostatniego dnia pobytu, trudno go było znaleźć, informacje przez niego udzielane były lekko mówiąc niejasne. Zaplanował nam rejs statkiem, a w dniu rejsu po prostu zaspał, trzeba go było obudzić i prosić, żeby nas zaprowadził na miejsce. Tak naprawdę musieliśmy sobie radzić sami i sami organizowaliśmy wycieczki. Ponadto- w ofercie biura zaznaczono "przejazd komfortowym autokarem'. Dobry żart z ich strony- autokar nadawał się jedynie do jazdy na trasie "szkoła-dom", barku nie było, natomiast kierowcy oferowali kawkę bądź herbatkę (za jedyne 3zł/1euro). Idźmy dalej- zakwaterowanie. Mieliśmy wykupione noclegi w obiekcie nazwanym na stronie biura "Makarska Pokoje", które miały być oddalone od plaży do 800m, a byliśmy zakwaterowani w zupełnie innych pokojach, z których do plaży było dobre 1,5km! Same brednie. I sprawa najbardziej kontrowersyjna- miejsce odjazdu. Mieliśmy jechać z Krakowa, 3 dni wcześniej dostaliśmy maila, że jednak pojedziemy z Katowic, a do Katowic biuro zapłaciło nam bilety na polskiego busa. I wszystko można by było zrozumieć, gdyby nie fakt, że z dworca autobusowego w Katowicach, gdzie przyjechaliśmy polskim busem, musieliśmy iść 3km!!(bądź jechać innym środkiem transportu na własny koszt) do miejsca skąd odjeżdżał autokar na Chorwację. Jedna wielka kpina z klientów!!
IP: 94.42.109.249
Gość
Gość
Widzę, że nic się nie zmieniło w organizacji wyjazdów.
Pracowałam tam i na samą myśl o pracy w Ois robi mi się nie dobrze. Kpina z klientów i pracowników. :evil:
IP: 91.216.202.16

Strona: « < ... 214 215 216 217 218 219 >

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij