» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » baska voda, makarska, a może...korsyka sardynia sycylia korfu?

baska voda, makarska, a może...korsyka sardynia sycylia korfu?

Strona: 1

Autor Treść
loczek92
Gość
Mam zamiar wybrac się na obóz . i zastanawiam się między baska voda a makarska w chorwacji. do wyboru jest także neum w bośni ale ciekawych opinii na ten temat nie widziałam. jest jeszcze Ulcinj w Czarnogórze - co o tym myślicie? myślałam też nad włoskimi wyspami : Sycylia, sardynie, a może francuska korsyka lub korfu w grecji? Więc szukam miejsca gdzię będize piękna plaża i kluby, dyskoteki . jednym słowem miasteckzo turystyczne. z tego co się orientuje to na wyspach ktore wymieniałam nie specjalnie są miejsca do imprezowania? za wszystkie informacje z góry dziękuję ! :)
IP: 79.186.212.15
mika
Gość
i co wybrałaś jestem bardzo ciekawa bo też wybieram się na obóz ;)
IP: 83.242.82.132
paweł
Gość
wybiera się ktoś na obóz na sardynie ? Jak tak to z jakiego biura i w jakim terminie ?
IP: 83.242.82.132
Soul
Gość
Jeśli szukasz knajpek, dyskotek i życia nocnego to w Chorwacji wybierz Makarską:) Baska Voda ciut mniej takich atrakcji:)
IP: 82.160.131.99
loczek92
Gość
więc chyba wybieram makarską :)
IP: 79.186.197.101
gabi
Gość
wybieramy sie z fanclubu do Makarskiej -apartamety-czy ktos byl prosze o opinie dzieki
IP: 83.168.76.211
nelka
Gość
a którego jedziecie? Ja z przyjaciółką jedziemy z fun clubu do Makarskiej 17-28.07, gg: 11775598
IP: 78.8.64.184

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » baska voda, makarska, a może...korsyka sardynia sycylia korfu?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij