» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sharm el Sheikh vs Hurghada

Sharm el Sheikh vs Hurghada

Strona: < 1 2

Autor Treść
:)La
Gość
Myślę, że nie można skreślać miejscowych biur, ale ja nie mam do nich zaufania. Słyszałam najróżniejsze historie i sama nie chciałabym ich przeżyć raczej. Ja jak jeździłam na wakacje to i na wycieczki fakultatywne jeździłam ze swoim biurem. Pewniej, bezpieczniej a i cen nie mieli wysokich także nawet się nie zastanawiałam.
IP: 95.160.122.226
Użytkownik
Posty: 3
Ja polecam Sharm jako bardziej imprezowe miejsce.
IP: 83.30.140.98
Użytkownik
Posty: 6
:)La napisał
Myślę, że nie można skreślać miejscowych biur, ale ja nie mam do nich zaufania. Słyszałam najróżniejsze historie i sama nie chciałabym ich przeżyć raczej. Ja jak jeździłam na wakacje to i na wycieczki fakultatywne jeździłam ze swoim biurem. Pewniej, bezpieczniej a i cen nie mieli wysokich także nawet się nie zastanawiałam.


Dokładnie, ja też jeżdziłam zazwyczaj z "moim" biurem. Zaletą miejscowych biur sa ponoć nizsze ceny, ale nie wiem czy wobec tylko tego faktu mozna im ufac. :)
IP: 84.10.210.43
Użytkownik
Posty: 3
Polecam Sharm! Przepiękne rafy, woda, plaże, góry i zabawa, a przy okazji dużo lepsze miejsce do zwiedzenia regionu, z Jordanią i Jerozolimą włącznie, bez potrzeby rezygnowania z zobaczenia Kairu czy piramid, wszystko o wycieczkach: www.e-sharm.pl Raj do nurkowania, czy uprawiania wind- i kite- surfingu! Warto też poznać miasto przed wylotem na wakacje, link do przewodnika o Sharm el Sheikh: www.sharm-el-sheikh.pl
IP: 31.61.183.183
sylga
Gość
Byłam i tu i tu, Hurghada jest fajna, ale bardziej zafascynował mnie Sharm, moze dlatego, że więcej tam zwiedzaliśmy no i nurkowanie było cudowne, zachwyciła mnie różnorodność i kolory rafy koralowej, spróbowaiśmy też kitesurfingu, który z miejsca pokochałam, jeżeli chodzi o ceny to są zbliżone do siebie, wykupując lasty w alfa starze różnica wynosiła ok. 200 zł, w Sharmie również bardziej podobał mi się hotel, ale ogólnie oba miejsca warte zobaczenia.
IP: 164.126.67.217
idka
Gość
Ja byłam w sharmie na nurkowaniu :-) mają cudowne rafy :-) to co na zdjęciach można sobie pooglądać, czym ludzie się zachwycają to całkowicie nie oddaje tego co można zobaczyć na właśnie oczy :-) a no i byłam z alfastarem bo w sumie chodziło nam głównie o cenę ;-)
IP: 89.231.105.11
Dami
Gość
Witam Wybieram sie do sharm el sheikh z kumplem w sierpniu chiałbym sie dowiedzieć czy ktoś był w hotelu dreams beach z alfa staru jakieś opinnie o tym hotelu jak wyglada życie nocne ;p pozdrawiam
IP: 79.184.61.243

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Egipt » Sharm el Sheikh vs Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij