» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sharm el Sheikh vs Hurghada

Sharm el Sheikh vs Hurghada

Strona: 1 2 >

Autor Treść
Kristina
Gość
Czesc.Mozę kto wie gdzie jest taniej w Sharm el Sheikh czy w Hurghada?Nie chodzi mi o bilet,tylko o pobyt tam?
IP: 93.96.15.64
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Hurghada jest tańszym kurortem.
IP: 79.191.237.185
Użytkownik
Posty: 14
Skąd: 3miasto
niekoniecznie musi tak być, widziałam nawet wakacje w Sharm el Sheikh tańsze niż w Hurghadzie, chociaż mówiąc szczerze był to jedyny wyjątek, bo ogólnie Hurghada wychodzi u nich taniej, ale rabaty mają spore na jedna i drugą miejscowosć
IP: 89.191.160.80
Kristina
Gość
Dzieki.
IP: 188.221.126.65
Użytkownik
Posty: 9
Skąd: Itaka
Ja widziałam, że do Hurghady w first minute, czyli jeszcze w terminie kwietniowym można polecieć za 1159zł. Wg mnie to cena bardzo niska.
IP: 89.79.232.143
Wojtek24
Gość
Również jestem za Hurghadą. W każdej chwili można wykupić sobie przecież last minute i nie stanowi to żadnego problemu. W Itace widziałem nawet 4 gwiazdkowy elysees apartment za 1.49 złotych.
IP: 77.113.74.91
Użytkownik
Posty: 26
Hurghada jest tańsza, ale pytanie czy lepsza?
IP: 83.238.168.152
isabel
Gość
Własnie wróciłam z Hurgady i nie polecam tego miejsca do spędzenia odpoczynku. Mam małe porównanie, gdyż dwa lata temu byłam w Sharmie. Hurgada jest dobra tylko w wypadku jeśli chcesz zwiedzic Kair lub Luksor, oraz jeśli zależy Ci aby poczuć typowy foklor arabski, który jest dobry na jeden dzień, a pózniej po prostu męczy. Syf na ulicach, ludzie śpiący w nocy na plaży, natrętne zaczepki Arabów, łącznie z chamskim proponowaniem seksu mimo iż byłam w towarzystwie mojego męża (!) Takich atrakcji nie uroczysz w Sharmie który jest luksusowym i spokojnym kurortem, gdzie każdy turysta może spokojnie wyjść w nocy po za obszar hotelu. Do Hurgardy raczej więcej nie wrócę, bo zmęczyło mnie już trąbienie na mnie klaksonem kiedy ubrana w długą (!) spódnicę szłam przez ulicę. Po prostu szkoda nerwów, zwłaszcza iż hotele są cenowo
IP: 88.156.82.124
:) La
Gość
Ja zdecydowałam się na Hurghadę, bo akurat jak w alfastarze kupowałam wycieczkę to tam było trochę taniej. A że nie mam wielkich funduszy na wakacje, stwierdziłam, że nie będę narzekać i polecę tam gdzie lecieć mogę. Mam nadzieje, że miło spędzimy czas, mam ochotę zwiedzić trochę Egipt, marzy mi się zobaczyć piramidy!
IP: 95.160.122.226
bilbao
Gość
Jak dla mnie, Hurghada i Sharm są tragiczne. (nawet jeśli zaoszczędzę 10zł :)) Z miejskich kurortów tylko El Gouna!!
Tu znajdziecie kilka zdjęć
http://naszewojaze.cba.pl/?page_id=32&album=3&gallery=5
IP: 62.244.139.184
:) La
Gość
Nie zgadzam się absolutnie! W Hurghadzie jest pięknie i panuje tam świetna wakacyjna atmosfera. I wcale nie oszczędza się 10 zł... jeżeli Ty możesz wydać na wakacje tyle ile Ci się podoba to zazdroszczę, ale ja nie mam takiej sytuacji. Znalazłam ofertę idealną dla siebie i cieszę się, że z niej skorzystałam bo na wakacjach było naprawdę super. Hotel taki jak w opisie, miałam bardzo ładny pokój, czysty, ze świeżą pościelą, ręcznikami i klimatyzacją. Rezydent codziennie był do dyspozycji. Obyło się też bez opóźnień - samoloty startowały mniej więcej o czasie.
IP: 95.160.122.226
daesyy
Gość
Ja też się nie zgadzam! Sharm jest cudowne! magiczne! tęsknię bardzo do tego miejsca!! a rafa koralowa cuuudowna!
IP: 217.75.61.115
Miśka
Gość
Ja byłam w Hurghadzie z Alfastarem dwa lata temu, a w tym roku lecę (dopiero za 2 tyg) z BeeFree do Sharm. Jeszcze nie mam porównania, ale specjalnie wybralam inne miejsce, żeby zobaczyc coś innego. Hugrhada mnie zachwyciła, ale słyszalam wiele opinii, że Sharm jest jeszcze bardziej urokliwe :)
IP: 77.113.88.179
gość333
Gość
wybieramy sie w dwójkę do sharm el sheikh, hotel sultan gardens resort. czy ktoś już tam byl?
IP: 83.10.55.28
Mojito
Gość
Słyszałam o tym hotelu! Chyba znajomi tam byli, z tego co kojarze. 5*, bungalowy, bliskość rafy koralowej - to to? Kilka zdjęć, które widziałam, zrobiły wrażenie!
IP: 212.244.89.194
:) La
Gość
Ponoć teraz jest super czas na to żeby lecieć do Egiptu, bo cały czas jest cieplutko, a ludzi nie ma jakoś dużo, bo wiadomo, rok szkolny się zaczął, a wakacje skończyły. Sama gdybym dostała urlop to nawet bym się nie zastanawiała. Tym bardziej, że widzę jakie są fajne ceny wycieczek w niektórych biurach. Za niewielką kasę można polecieć do pięknego, ciepłego kraju, który wcale nie jest tak daleko. Może uda mi się jeszcze wyrwać kilka dni wolnego to na pewno gdzieś się z alfą wybiorę!
IP: 95.160.122.226
Użytkownik
Posty: 26
Hejka, ja po 5 razach bycia w Hurghadzie teraz, w listopadzie, wybieram się do Sharm. Hotel AA Amwaj Resorts w Nabq Bay :) Mam nadzieję, że będzie ok. Bo tak jak całą Hurghadę mam w jednym palcu tak tutaj zupełnie nie wiem co i gdzie się znajduje :)
Ehh, wewnętrznie czuję, że zdradziłam moją Hurghadę :(
IP: 92.63.36.3
:) La
Gość
Coś w tym jest, że w Egipcie można się zakochać. Ja zwłaszcza pokochałam starożytny i przy piramidach i sfinkskie mogłabym spędzać całe dnie. Miałam tak sympatycznego przewodnika z alfy, który opowiadał cudowne historie, nie wiem czy z książek bym się tyle nauczyła i chyba właśnie to sprawiło, że tak mi się tam spodobało. Historię każdego kraju można opowiedzieć w taki sposób, że człowiek z innej kultury może totalnie się tym zainteresować, tak jak ja. Od mojego przyjazdu z Egiptu przeczytałam o tym kraju już 4 książki i ciągle mam ochotę dowiadywać się coraz więcej!
IP: 95.160.122.226
Klara
Gość
Cześć,
chcemy się wybrać z chłopakiem do Egiptu na last minute, w biurze na które się zdecydowaliśmy mamy do wyboru kilka hoteli w Hurghadzie, może je znacie: Three Corners TRITONEMPIRE HOTEL, AQUA FUN, Three Corners TRITON EMPIRE BEACH, SHAMS SAFAGA, JASMINE VILLAGE i SHAMS SAFAGA, który wybrać?
IP: 89.74.103.201
rpoko
Gość
Byłem kilka razy w Egipcie i ceny są porównywalne, zależy jaki hotel. Z moich doświadczeń dla wszystkich którzy jadą pierwszy raz polecam zobaczenie prawdziwego Egiptu TYGODNIOWY REJS STATKIEM PO NILU reszta to już w miarę możliwości finansowych przy następnych wyjazdach.
IP: 212.244.101.119
:) La
Gość
Myślę, że warto zdecydować się na hotel, który tak naprawdę Wam najbardziej się podoba i Wam najbardziej odpowiada. Kiedy ja nie mogłam się zdecydować, to pamiętam, że Pani w alfastarze kiedy rezerwowałam wycieczkę powiedziała mi abym przeanalizowała całą sytuację - jeżeli chcecie większość wolnego czasu spędzać w centrum, wybierzcie hotel bliżej centrum, jeżeli na plaży to bliżej plaży. Jeżeli przy basenie, fajnie żeby basen był duży i miał np blisko bar. Jeżeli chcecie np hotel z internetem to rozejrzyjcie się za takim itd. Nie powiem, mnie ta rada bardzo pomogła i w końcu wybrałam taki z którego bardzo byłam zadowolona.
IP: 95.160.122.226
Użytkownik
Posty: 5
Sharm el Sheikh jest ok, są tam kursy nurkowania i sporo Polaków. Tylko trzeba uważać na hotele, bo 5 gwiazdkowe mogą być dosłownie jakąś speluną z karaluchami na suficie.
IP: 78.8.1.81
Użytkownik
Posty: 6
Jak dla mnie wygrywa Sharm, jakoś tak. Byłam 2 razy i nie żałuję, w Hugrhadzie byłam raz, też spoko - trzeba samemu zadecydować co kto woli :)
IP: 84.10.210.43
bilbao
Gość
Co prawda temat troszkę zleżały ale chyba warto coś napisać. Zdecydowanie za najładniejsze miejsce w Egipcie uważam El Gounę, jednak najlepiej mi sie wypoczywa w Marsa Alam. Dalej są Taba, Dahab i Sharm ( po równo). Na końcu w moim rankingu jest Hurghada z Makadi Bay i Safaga.
IP: 212.106.28.5
Użytkownik
Posty: 6
Ja, będąc w Sharm byłam też bardzo zadowolona z wycieczek fakultatywnych. Ale nie korzystałam z miejscowych biur, tylko z mojego. i tak byłam w Kairze i Jerozolimie.
A myślicie, że warto ufac miejscowym biurom, jeśli chodzi o takie własnie wycieczki?
IP: 84.10.210.43

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Egipt » Sharm el Sheikh vs Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij